OBSILF Guestbook Rambler's Top100

Постукатися до Абатства (можливо, відчинять...)
Для єретиків - версія від о.Philus
Всі організаційні та технічні питання життєдіяльності Аббацтва обговорюються в фейсбучній келії.Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
RELOAD

Пошук в архiвах
Допомога
Шукати месаги за нiком Шукати слово Шукати з номера
по номер
Знайти останнiх месаг

Загалом месаг : 1615636 на 7687 сторiнках. Поточна сторiнка : 2104.

та ж не москаль
№ 1531466 вiд 2016-08-19 16:12:01

не можу втриматись :
---------

Любов Бурак
Вчора о 8:49 ·
РОДИННЕ
Приїхала моя тьотя Іра. З Вільнюса.З Європи, кагбе.
Тьотя Іра має сімдесят років і, судячи з її розповідей, стільки ж проблєм і болячок. Плакалась мамі на тему, шо внутрєнні органи не відповідають зовнішнім прагненням тьоті Іри, а геронтологія в Литві вєсьма повєрхностна і чотко орієнтована на внутрєнній мір кошелька.
Тьотя Іра получила шалене задоволення від нашої районної поліклініки, котру ми щитаємо юдолью сльоз і пічалі, потому шо виглядає вона, як санпропускник до морга. Але тьоті Ірі наша поліклініка подарила клінічне задоволення від убітих реформами медицини айболітів, котрі от фонаря діагностують болєзнь і пенсійних черг під кабінетами, де можна взнати, як ту болєзнь недорого вилічити народними методами, святою водою і молитвами до чудотворців. Но то таке.
Вопшим, тьотя Іра має страшні проблєми у Вільнюсі. Перше - вона ніколи і ніде не працювала, бо була женою полковніка, жила у воєнному городку і її роботою було виховувати двох дочок-близнючок: Галю і Наташу. Цю роботу тьотя Іра спихнула на дочку спившогося прапорщика і присвятила лучші роки свого життя пересилці сімейних фотографій дорогій родині в Кременець.
Дочки виросли, закінчили шось економічне і вийшли в 1987 році заміж за руских льотчиків. Тьотя Іра була настільки щаслива, що засипала родину фотками зятів у фас, профіль і , даже, з боку вихлопної труби. Особенним шиком щитались фотки, де рускі льотчики цюняють в паливний бак і курять на цистернах з авіаційним пальним. Бабця так і сказала:
- Розкішні довбойоби! Ну, але шо поробиш - рускі - вони такі, хоть і трохи на людей похожі.
Вопшим, тьотя Іра жила собі в Литві стандартним тихим совєцким щастям. Котре закінчилось, щойно совок навернувся. Рускі льотчики були переведені разом з самольотами куда-то в Евенкскі єбєня. Жуткі литовці розхерачили воєнний городок і дали совкам рік на вивчення мови, історії і Конституції.
Це було немислимо. Тьотя Іра з другими узкими і узкоговорящими запротестувала і рішила, шо здохне з голоду в тій сраній Литві, но вчити нічого не буде. Потому шо їй і так харашо і нема чого ото такому маленькому государству так по-крупному вимахуватись.
Галя і Наташа, як настоящі жони руских льотчиків, виїхали в Евенкські єбєня. Но оказалось, шо тамошній воєнний городок відрізняється від автентичного стойбіща олєнєводів лише тим, шо рядом з юртами стоять самольоти, а в єдиному кірпічному домі находяться школа, лікарня, дєтсад, клуб, сільрада, ЖЕК, склад авіабомб, продуктова лавка, кабінет зоотехніка, воєнна прокуратура і магазін з водкою.
Галя і Наташа рішили, шо в Литві, хоть і жизнь-дрянь, і русофобія, но бігати з діареєю в зарослі карлікової берізки - тоже не лучший варіант. Прихопили з собою своїх рускіх льотчиків і вернулись до Вільнюса.
Цей період у фотографіях не був відображений тьотьою Ірою.Потому шо рускі льотчики, мастєра філігранного сцяння в бак і курільщіки возлє цистерн, не були достойно оцінені литовською владою. Їм тоже дали рік на мовну і соціальну адаптацію.
Галю і Наташу спасло економічне образованіє і вони пішли торгувать в овощні ряди на ринок. А рускі льотчики устроїлись на автомийку. Там їм видали красіву голубу форму і навчили мити машини шампуньом.
Тьотя Іра тут же зреагувала пересилкою фотографій в Кременець: ось які в мене зяті, на крутій фірмі роблять.
Шампунь харашо пінився і вкусно пахнув яблуками. Рускі льотчики по-тихому переливали той шампунь в баночки з-під "Корвалола" і несли додому, де ним милися всі, включно з котами Жужою і Вєнькою, собакою Паміром і осами, котрі зліталися на запах яблук.
А потом руских льотчиків підло і не по-человєчєскі записали на відеокамеру. Ну, як вони, по привичці, цюняють в резервуар з дизпаливом. Впаяли штраф і вигнали з роботи. Щас вони тоже на ринку палети з овощами тягають.
Так і живуть.
- Іздєваются над нами, - каже тьотя Іра.
Ні пенсії прилічної, ні медицинської страховки, всі в одній квартирі в якомусь вільнюському "шанхаї". Внуки до литовської школи ходять, а там же всьо не по рускі, дітям сложно вчитись. Повна срака, кароче.
Але вони не здаються. Тримаються і вірять, шо скоро все повернеться взад. Їх путін підтримує, руский центр їм створив, шоб вони в ньому матрьошок малювали, співали руских пісень, пили руску водку і випилювали великі ложки для зачерпування майбутніх благ у вселенському рускому мірі.
- Нас за людєй нє щітают, Вєрочка.- А ми ж рускі.
- Точно? - питає моя мама. - І давно таке з тобою? Може, до врача треба якого? В мене є один хароший, в голові дуже сильно розбирається.
- Вєрочка, ми - рускіє от Кієвской Русі. От пєрвобитного общества рускі.
- Бля, - каже мама. - Воно заразне!
- Што? - питає тьотя Іра.
- А ото помниш, як тато тіко з Сибіру вернувся? Коли ми першу корову з телятка виростили? До тата тоді КГБ ходило перевіряти, чи він на Сибірі виправився, чи все в порядку в нього з поніманням інтернаціоналу. То тато ж ту корову Матрьошкою назвав. Приходить КГБ, питає в тата, чи не сниться йому криївка, а тато Матрьошку гукає. І каже:
- Бачте, як виправився, в мене даже корова руска.
- То друге життя було, каже тьотя Іра. - Я помню.
- А помниш, як ти під грушкою заснула, а Матрьошка тебе обісрала?
- Ой! Да, вам тогда смєшно було.
- Та тоді було смішно. А тепер от, Ірко, не дуже. Бо воно, таки, заразне.
- Што заразноє?
- Руске гамно - заразне, - каже мама. - Воно тобі тоді, певно, в голову затекло і там заграло.
- Ти страшний чєловєк, Вєра. Как і тє літовци, што нам жить нє дают.
- Бля! Хто вам чого не дає? - каже мама. - Та вивчіть мову, історію, шо там ше, здайте екзамена, получіть громадянство - і живіть по-людськи.
- Зачєм, Вєра? Ми же рускіє!..


Shubin
№ 1531465 вiд 2016-08-19 14:32:16

 

Харьков начинает с нуля.


Румпельштильцхен
№ 1531464 вiд 2016-08-19 13:49:02

..и хотел спросить спецов, в чём подвох:
"..Минфин Украины предлагает поднять минимальные цены на алкоголь
В Министерстве финансов ожидают, что повышение цен снизит рентабельность нелегальных производителей продукции низкого качества, а украинцы будут покупать более качественный алкоголь."..
..это КТО там такой умный рулит??..)))
..насколько понимаю - выробныкы и так пищат потому что "народ" ушел за "левым" спиртным из магазинов..
..КАК может вернуть в магазины ещё более высокая цена??
..недавно даже публикация была "одного из" о неправомерности установления мин.цены..


Румпельштильцхен
№ 1531463 вiд 2016-08-19 13:42:58

.."Пізніше Міністр МВД Арсен Аваков заявив, що у справі про махінації компанії Ostchem олігарха Дмитра Фірташа фігурують депутат Опозиційного блоку, екс-глава АП Віктора Януковича Сергій Льовочкін, а також Каськів."..
..
Ostchem.. шота знакомое.. и где это видел?..
))


Sk( Lenovo p1m)
№ 1531462 вiд 2016-08-19 13:19:23

Chancellor Angela Merkel said in an interview published Friday by German media group RedaktionsNetzwerks Deutschland that the EU should uphold sanctions on Russia because it had not fulfilled the Minsk ceasefire accord in Ukraine.


торео
№ 1531461 вiд 2016-08-19 12:03:22

olma
№ 1531382

У нас багато робиться через сраку, навіть більше, ніж багато, але щодо цих форматів, то діапазон для вибору невеликий. Треба зараз пройти буквально по лезу, що ми й намагаємось робити.


Vichny
№ 1531460 вiд 2016-08-19 11:59:32

Ото вам не похуй що там палкіни-хуялкіни вякають, якщо це стосується їхніх кротячих справ.
Хай їбуться там троєбучим проєбом і, як у відомій пісні, смокчуть хуй.


та ж не москаль
№ 1531459 вiд 2016-08-19 11:44:36

//маємо чітку картину, що словацька фірма за участі великої кількості техніки та громадян іншої держави перебували на території нашої держави за потурання, або прямої команди, або сприяння з корупційними підставами на території України. За результатами чого, більше 7 тис дерев вивезено//
---------------
http://zakarpattya.net.ua/News/159762-V-HPU-ziasovuiut-khto-dozvolyv-slovakam-neofitsiino-vyvezty-z-prykordonnoi-smuhy-na-Zakarpatti-derevyny-na-ponad-2-mln-ievro-VIDEO


Uruk-hai( Kyiv)
№ 1531458 вiд 2016-08-19 11:07:09

Недописувач
Гена Орбу, когда он разгонялся, его мог остановить только противотанковый ров. Настоящий носорог, который не валялся и не просил пенальки.
палкин хуялкин, сраная плеяда времен залупески


Taras_Sh
№ 1531457 вiд 2016-08-19 11:06:38

che7, там Росія та Бєларусь поруч. і багато народу саме у Росію на заробітки їзде. Тому так.
Ну і щоб два рази не вставать: Практік, з Днем народження!


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1531456 вiд 2016-08-19 10:51:46

Палкин: "Срна – символ, гордость и легенда "Шахтера"
-----------------
Тричі довбойоб. Символом, гордістю та легендою клубу має бути місцевий гравець. Хоча б Гопа;)


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1531455 вiд 2016-08-19 10:28:30

Наш пацан нахабно дзявкнув на ікону американської журналістики; цікаво, чи буде резонанс - не тут, а там;)
--------------------------
"Деньги из теневой кассы Партии регионов получил, например, Ларри Кинг, известный американский журналист, который был десятилетиями ведущим программы CNN. Он получил от теневой кассы Партии регионов 225 тысяч долларов", - заявил Лещенко на пресс-конференции, передает Интерфакс-Украина.


che7
№ 1531454 вiд 2016-08-19 09:59:10

хоча багато прапорів,більше укр.мови,та вче ж таки бачив людей,що розуміють що до чого. ну і дороги,позаляпувані асфальтом-це шось,але не дороги. ціни тішать-відчуваєш себе десьтрохи шейхом(не плутати із озоном)


che7
№ 1531453 вiд 2016-08-19 09:56:18

коротше, лютий жах


che7
№ 1531452 вiд 2016-08-19 09:55:33

клятий сервер


che7
№ 1531451 вiд 2016-08-19 09:52:22

ну шо, повертаюся додому з України. чернігівська обл. 50% а мо й більше із людей віком до 40 вважають,що війна вигідна Порошенко/владі, або США спонукала


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1531450 вiд 2016-08-19 08:36:02

Те, як кацапи плюхаються у воду, немов найостанніші жабидла, таки принесло задоволення.


Бухтій( Київ - чемпіон!)
№ 1531449 вiд 2016-08-19 08:29:12

Женский голос на учениях ОДКБ призвал "солдат НАТО" сдаться: "Солдаты НАТО! Вас обманывают! Вы не миротворцы! Сложите оружие! Вы воюете на чужой территории. Своим вероломным нападением вы нарушили покой мирной страны. Вас настигнет справедливое возмездие и гнев народа, который еще не терпел поражения ни в одной войне. Бросайте оружие, перестаньте быть марионетками в руках ваших лидеров! "
http://sputnik.by/defense_safety/20160818/1024814048.html


VovojanP
№ 1531448 вiд 2016-08-19 08:07:55

2 LAZY
№ 1531447

Между прочим, это белобрысый паренек Илюша Захаров - олимпийский чемпион Лондона в этой же дисциплине.

Ни на что не намекаю. :о)


LAZY
№ 1531447 вiд 2016-08-19 01:38:17

http://korrespondent.net/sport/other/3733495-rossyiskye-sportsmeny-zavalyly-pryzhky-na-olympyade
Смеялсо преизряднейше. Второе видео - это просто кайф. Белобрысый русскый поросенок Ильюша филигранно входит в воду. Без всякого там мельдония!


LAZY
№ 1531446 вiд 2016-08-19 01:35:10

Kaizer
№ 1531443
А хули тут грустить, если этот Тарновский насрал на Украину и выступает за Молдову? Что-то я не догоняю причин грусти.
http://korrespondent.net/sport/other/3733809-eks-ukraynets-tarnovskyi-lyshen-bronzovoi-medaly


PEPSI( Merkury)
№ 1531445 вiд 2016-08-19 00:26:02

новина: Александра Лобода и «Динамо» осуществили мечту 12-летнего мальчика.
-------------
дала? :-)


Бухтій( Київ - чемпіон!)
№ 1531444 вiд 2016-08-19 00:03:49

Друге місце посів представник Азербайджану Валентин Дем"яненко, котрому цей раз зміна громадянства з українського не допомогла.Kaizer
№ 1531443 вiд 2016-08-18 23:38:51

Рaд зa Юру Чeбaнa. Eсли чeстнo нe вeрил чтo смoжeт. A всe из-зa тeoрмы Прaктикa-БoрГ-a, кoгдa oдин утвeрждaл нeльзя стaвить зa кoгo глoриш (oт eмoций нe уйдeш), a втoрoй утвeрждaл, чтo дoлжeн жe oн кoгдa-тo прoигрaть. Кстaти eтa тeoрeмa нa 100% пoдoшлa пoд пoслeдний бoй Кличкo в 2015-м.

Ну и o грустнoм. Пo хoду пoхoжe лишaют брoнзы млaдшeгo Тaрнoвскoгo зa 1000 в kaнoe. Ne пoнятнo, тaк кaк тaм сeрьeзныe люди в кoмaндe.


Nycolas
№ 1531442 вiд 2016-08-18 23:31:04

Суперові світлини Чемпіона
———
http://m.nv.ua/ukr/sport/olimpiada/tsja-peremoga-zatmarila-moji-poperedni-triumfi-cheban-prokomentuvav-svoje-olimpiske-zoloto-199185.html


Jen
№ 1531441 вiд 2016-08-18 23:29:37

А тем временем Роман Григорчук взял да ебнул небезизвестный Марибор.
Опять же про Азербайджан :)


Vichny
№ 1531440 вiд 2016-08-18 23:20:14

Жан Беленюк - українець, народжений в Україні.
Батько його з Африки так.
Але у людини іншої батьківщини нема.
Ніякої натуралізації не було.

Взагалі - натуралізацію нах.
Хоча натуралізація - вона різна буває.
Якщо хтось 10 років прожив тут, пустив корені, поважає культуру, мову, історію, прапор, герб - то чому ні?
А для заробітчанства, чи для кар"єри майбутньої - нах.


Batyj
№ 1531439 вiд 2016-08-18 23:11:00

Вот тока хотел сказаьь, зпправки сокар - это и есть реклпма страны.
А китайуы не скупали гимнамтов, они приглашали тренеров работать с детьми


Batyj
№ 1531438 вiд 2016-08-18 23:07:11

Зирки фудбола ехали в Катар за бабками.
Сейчас инженеры строители едут в Дубаи. Тоже за баблом. Люди едут работать. Фудболисты - играть, создавать зрелища, строители стрлить метро, дороги и все подрчд. Но никто гражданство не меняет. Это и не надо. А скупать спортсменов.. Натурализация одинадцпти Тайсонов.
Нахуц нада? Мне интереснее смотреть, как местнын играют.


OlegSh
№ 1531437 вiд 2016-08-18 22:59:18

Дoрeчi, прo Aзeрбaйджaн. У Фрaнцiї тa Швeйцaрiї пoвнo зaпрaвoк Socar.
Nycolas
№ 1531436 вiд 2016-08-18 22:55:08

sk( win10 acer 3810t)
№ 1531434

Жан - не запроданець
Мати - Українка


Batyj
№ 1531435 вiд 2016-08-18 22:42:19

Самый крупный реактор а насмтоящее время - ввр-1200. Т.е. на 1200 мегават


sk( win10 acer 3810t)
№ 1531434 вiд 2016-08-18 22:40:14

Batyj
№ 1531422
а для чого колись світові зірки футболу їхали в катар?
так, айзери розкручують себе як туристичну країну. хочуть повторити успіх своїх братів турків
по-моєму в іспанії якась команад бігає з лого на грудях "візіт азейрбайджан"
зі: коли за швейцарію виступають китайці чи негри - нормально. за нас, до речі, Жан - срібло приніс. з якої африки він до нас попав?
у казахів те саме. поки бабло від нафти є - будуть в спорт вкладати. ще 30 років назад китай видно на олімпіадах не було...
у тенісистку діаз з казахстану, кажуть, вклали мільйон баксів. але ближче ніж до топ-30 не підібралась...


fofonov
№ 1531433 вiд 2016-08-18 22:28:25

Batyj
№ 1531428

Ну, смысл некоторый есть даже в этом. Местный народ будет подтягиваться, если будут успехи у страны в каком-то виде спорта. + у Азербайджана серьезный упор на раскрутку страны, как туристического объекта, а "яхта в Люксембурге" тут никак не поможет.


als
№ 1531432 вiд 2016-08-18 22:04:07

Кто знает, что значит 1 мв эл и одна гигокаллория? Румпель, ты знаешь формулу ГК?


als
№ 1531431 вiд 2016-08-18 21:59:28

Я не очень хотел вступать в публичную плоскость, но, начну тут


als
№ 1531430 вiд 2016-08-18 21:59:28

Я не очень хотел вступать в публичную плоскость, но, начну тут


als
№ 1531429 вiд 2016-08-18 21:57:27

Если Кучеренки получат власть... Мы будем их расхлебывать очень долго.


Batyj
№ 1531428 вiд 2016-08-18 21:29:54

я, кстати, не вижу большой разницв между спиздить пол бюджета и накупить иностранцев повыступать вместо местных..
Мор бы на спизженный бюджет постротть паду яхт метров по двести, поднять свой флаг, поставить на рейде Монако и ЛаРошели - вот вам и реклама страны


Batyj
№ 1531427 вiд 2016-08-18 21:22:57

организовал бы лучче федерацию по нардаи.да чемп замутил. На набережной, под чинарой..Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Locations of visitors to this page
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.