OBSILF Guestbook Rambler's Top100

Постукатися до Абатства (можливо, відчинять...)
Для єретиків - версія від о.Philus
Всі організаційні та технічні питання життєдіяльності Аббацтва обговорюються в фейсбучній келії.Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
RELOAD

Пошук в архiвах
Допомога
Шукати месаги за нiком Шукати слово Шукати з номера
по номер
Знайти останнiх месаг

Загалом месаг : 1602247 на 7352 сторiнках. Поточна сторiнка : 1093.

Недописувач (але Поціновувач)
№ 1558522 вiд 2017-06-28 20:35:03

А от це вам не вовк-насалик, а реально важлива річ:
---------------------
Україна підписала угоду про приєднання до енергосистеми Європи

"...попереду кілька років спільної роботи уряду, НКРЕКП, Міненерговугілля, Укренерго та енергогенеруючих компаній. Проект Дорожньої карти вже розроблено, всі вимоги до модернізації української енергосистеми містяться в угоді".


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1558521 вiд 2017-06-28 20:35:03

А от це вам не вовк-насалик, а реально важлива річ:
---------------------
Україна підписала угоду про приєднання до енергосистеми Європи

"...попереду кілька років спільної роботи уряду, НКРЕКП, Міненерговугілля, Укренерго та енергогенеруючих компаній. Проект Дорожньої карти вже розроблено, всі вимоги до модернізації української енергосистеми містяться в угоді".


olma
№ 1558520 вiд 2017-06-28 20:14:18

Недописувач (але Поціновувач)
№ 1558519
----
Це спекуляції і маніпуляції польських політиків з правлячої партії. Вони всіх вїхавших в РічПосполиту українців представляють як біженців. ДЛя того щоб сказати німцям та іншим, ми свою квоту по сирійських біженцях вибрали.
Але німці знають, що Польша як біженців з України прийняла всього близько сотні людей. І то були українці польського походження з окупованого і неокупованого Донбасу.
Цей мільйон українців це не біженці, а сезонні і постійні заробітчани.


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1558519 вiд 2017-06-28 19:54:48

"Польща виконала свою частину солідарності з Європейським Союзом і прийняла понад 1,4 млн українців. Про це заявив польський євродепутат Яцек Сіріуш-Вольський."
---------------------
Гм... чи пан має списки? Імена, прізвища, номери паспортів? Інакше пана слід вважати пиздуном не гіршим за Фуйла;)


olma
№ 1558518 вiд 2017-06-28 19:35:27

Бухтій( Київ - чемпіон!)
№ 1558509
-----
Цікаво, чи стандарти НАТО або співпраця з НАТО передбачає навчання протидіяти такій війні?

Ху-ловці показують вищій пілотаж

"Гибридная (асимметричная) война ведется по всей территории противника и состоит из широкого перечня активных и оперативных мероприятий, включая диверсии. В мирное время (ни РФ, ни Украина не заявляли об объявлении войны) подобные "мероприятия" юридически трактуются как теракты, а государство, санкционирующее подобные действия, носит все признаки террористического.
В 1987 году Женевская конференция приняла декларацию «The Geneva Declaration on Terrorism», которая определяет как государственный терроризм следующие практики:

https://www.facebook.com/sn258/posts/1601027619909643

...Сегодня в мире существует одно государство, которое попадает под все пункты Женевской декларации 1987 года. Этому есть простое объяснение. Российскую Федерацию бессменно возглавляет человек, который профессионально изучал все перечисленные практики в трех высших учебных заведениях КГБ СССР. Вся власть в стране, от силовых структур, до банков и госкомпаний, принадлежит носителям этих практик. Они делают то, чему их учили. Они изобретают новые изощренные способы государственного террора. Ничего другого они делать не умеют."


Геть
№ 1558517 вiд 2017-06-28 19:32:10

Не моє, але можна підписатись під кожним словом.

**********
(С) Дмитро Вовнянко

Навіяно постом бізнесмена Касьянова.

Я порохобот. Я не вірю у солодкі казочки про те, що «посадити корупціонерів – і буде рай» та «завтра Україну можна зробити Францією – тільки влада заважає». Я точно знаю – не можна зробити Францією країну, в якій фахового дбайливого зварювальника знайти – проблема, а майданарбайтера – як плюнути. Я 25 років спостерігаю, як ті хто найгучніше закликає валити «владу корупціонерів» сам стає героєм корупційних скандалів, варто йому лише дорватися до влади.

Я – порохобот. Я прочитав багато історичної літератури і точно знаю, у всі часи у всіх країнах були договорняки, переговори за лаштунками, їхні «Мінськи». Я знаю фразу Сунь-Цзи: «Війна це шлях обману». Заклики відкинути все це і стати «чесними і прозорими» для мене дорівнює закликові «відкинути снайперські гвинтівки, операції спецназу, танки та літаки, і вийти воювати з ворогом по-джентельменськи – з шаблею у чисте поле». Я знаю що найбільше за всіх цього хоче ворог. Я точно знаю з окупантом в тій чи іншій мірі торгували всі і завжди. Мені гидко коли «припинити торгувати з окупантами» закликає той, хто багато років купляв у окупанта електрику – і його прибічники.

Я – порохобот. Я порівнюю сучасний стан армії не зі своїми хатєлками, а з тим що було весною 14-го і порівнявши розумію – зроблено до фіга. Я точно знаю – багато робиться. Не все робиться швидко. Якщо зібрати водному місці дев’ять вагітних жінок немовля за місяць не народиться. Це – реальність.

Я – порохобот. Я ненавиджу стан «не війни не миру». Але водночас я розумію, що альтернатив цьому стану – втрати на рівні Червоної армії зразка 1944 р. і як похідне – ворог під Києвом. Мені такого не треба.

Я – порохобот. Я не розумію як можна виступати проти олігархічного режиму і водночас з тих самих олігархів годуватися, продаючи їм техніку? Я не розумію як боротьбу з корупцією можна перетворювати вигідну прибуткову професією? Я не розумію як можна нарікати на «владу через яку гинуть наші хлопці» і водночас ганять відпочивати на Ібіцу? Я не розумію як можна корчити з себе нереального патріота і водночас бігати від армії, не являючись у військкомат? Мені огидні борці, які займають бізнесом на лобізмі чиїхось інтересів, й при цьому подають свій бізнес за боротьбу з корупцією та за мої права.

Я – порохобот. Я не хочу аби в моїй країні була встановлена диктатура з обмеженням свободи слова і громадських інституцій – а аби цього не допустити моїй країні доведеться брати кредити і залазити у борги. Заступництво Заходу і впровадження ними санкцій я вважаю дипломатичною перемогою, а критиків цих дій – або ідіотами, або лицемірами. Я знаю, що в історії України вже був такий Симон Петлюра, який закликав «будувати сильну, свободну та незалежну Україну, яка ні в кого нічого не просить і нікого не боїться», а потім сам бігав благати милості і у французів, і у Денікіна, і у угорців, і у Пілсудського. З відомим результатом. Я не хочу повторення цього.

Я – порохобот. Я не вірю громадським активістам та лідером думок, які постійно наголошують ПРОТИ кого вони, але мовчанкою обходять питання ЗА кого вони? Таку позицію я вважаю лицемірством і маніпуляцією свідомістю. Той хто ПРОТИ, завжди – ЗА. Святе місце пусте не буває. Прибереш владу чинну – на її місце прийде інша, так було завжди іскрізь. То хай скажуть за кого вони? За бабЮлю? За ригів? За Пуйла? Я не вірю обіцянкам «збудувати нову справедливу країну без солодкого тлетворного обману». Я точно знаю – раю не землі не існує. Люди завжди лишаються людьми, жадати грошей, слави, насолоди, любові та сексу для них – природно. Всі спроби побудувати рай на землі закінчувалися одним і тим самим – ріками крові, бідою і горем. Доказано гуситами Жижки, якобінцями Робесп’єра та більшовиками Леніна.

Я – порохобот. Я маю безліч питань і претензій до чинної влади. Я ОБОВ’ЯЗКОВО колись проголосую проти неї, але тільки коли побачу команду кращу, здатну працювати на Україну ще більш енергійно, віддано та продуктивно за нинішніх. Наразі я таких не бачу. Так, я голосую за кращих з гірших. Вибір не багатий, якщо не голосувати за кращих – владою стануть гірші. Ті що Харківські угоди укладали та разом з Пуйлом гигикали.

Я – порохобот. Я далекий від пафосних слів на кшталт «всі кращі люди в цій країні – порохоботи» або до закликів «приєднуйтеся до порохоботів». Я не з чуток знаю, що бути порохоботом – важко і складно. Важко постійно йти проти течії співгромадян, яким до сказу хочеться «виробляти запорожці, а заробляти як на БМВ», «відняти та поділити» та «всього зараз і на шару». Важко постійно розбивати ілюзії людей, які всерйоз гадають, що аби вони жити як власник прибуткового цеху достатньо лише проголосувати на виборах. Огидно бачити як здорові дорослі люди мислять на рівні дитячої казочки про Чиполіно.

Але я точно знаю. Минуть десять, двадцять, тридцять років – і я буду дивитися в дзеркало так само спокійно як дивлюся зараз. Я буду абсолютно спокійно дивитися очі людям. Бо я завжди лишався чесним – і з людьми, і з собою. Я говорю те що думаю, а думаю я от саме так. І за багато років я повторюватиму те, що говорю зараз – і бажаю того самого усім іншим.

Я – порохобот.OlegSh
№ 1558516 вiд 2017-06-28 19:28:58

Официальный представитель МИД России Мария Захарова заявила, что Москва готовит ответные меры из-за американских санкций, введенных в декабре 2016 года.
Об этом она сообщила в эфире телеканала «Россия 1».
«Ответные меры готовятся», — сказала она.

Нагадало:
- Хлопчик, як тебе звати?
- ...
- Як тебе звати, хлопчику?
- ...
- Ти тормоз?
- Сірожа
- Ну йди гуляй, хлопчик.
- Я не тормоз.


Румпельштильцхен
№ 1558515 вiд 2017-06-28 19:02:19

Бухтій( Київ - чемпіон!)
№ 1558459
Але, коли спецназ ГРУ займається тим, чим повинна займатись ДСО, чогось доброго чекати не варто.
***
..+1 !
ЗЫ..основной вопрос был только в этом, а про 39 лет - это уже стандартный "покупной" полковник..


Румпельштильцхен
№ 1558514 вiд 2017-06-28 18:57:56

yagshamash
№ 1558477
..забираю свои слова в отношении тебя назад, звыняй.. погорячился..
ЗЫ.. теперь тебе понятней : "как страшно жить" и общаться с вроде бы умными и образованными людьми?!..
..главное не пытаться их переубедить, но хотя бы просто оперировать фактами и пытаться на них и только на них опираться - это можно и нужно пробовать..


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1558513 вiд 2017-06-28 18:49:12

"Президент "Вереса": "Мазяр должен нашему клубу миллион долларов""
----------------------
А ще кажуть, що у нас клуби сидять з голою жопою; щоправда мільйон якийсь віртуальний, але то таке;)


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1558512 вiд 2017-06-28 18:49:12

"Президент "Вереса": "Мазяр должен нашему клубу миллион долларов""
----------------------
А ще кажуть, що у нас клуби сидять з голою жопою; щоправда мільйон якийсь віртуальний, але то таке;)


Румпельштильцхен
№ 1558511 вiд 2017-06-28 18:29:40

Atroy
№ 1558494
..просто алес!, хтота украл пароли/шифры/явки..))


yagshamash
№ 1558510 вiд 2017-06-28 16:15:15

Vichny ти не маєш рації. Я можу запостити свій фон тут, але є багато неадекватів із закарпаття. Тож тобі на приват можу запостити або знає патріарх номер.


Бухтій( Київ - чемпіон!)
№ 1558509 вiд 2017-06-28 15:25:17

У Донецькій області підірвали машину з працівниками СБУ
https://ukr.lb.ua/news/2017/06/28/370240_donetskiy_oblasti_pidirvali_mashinu.html
Не знаю, що й сказать


Getja
№ 1558508 вiд 2017-06-28 14:56:46

https://uk.sports.yahoo.com/news/breaking-news-fifa-releases-full-150514054.html


Шубин
№ 1558507 вiд 2017-06-28 14:48:44

http://texty.org.ua/d/theatre/
Интерьер театра на подоле. Супер.


Vichny
№ 1558506 вiд 2017-06-28 13:36:20

LAZY
№ 1558496

А чому тобі так цікаво куди там їздить бородатий підар та як він сере, що навіть читаєш його бложик?
Забий хуя і всьо.


Vichny
№ 1558505 вiд 2017-06-28 13:34:54

yagshamash
№ 1558498

Який к хуям ПДЧ в Латвії?
Який Ющ "відправив" яника? Віш шо - його підлеглий був?
Про "документ", який начебто мав підписати Яник, але відмовився - то ти напевно з Асоцієцією переплутав ;)
Ох, як же ш ти не вмієш визнавати власні проколи )))


Бухтій( Київ - чемпіон!)
№ 1558504 вiд 2017-06-28 13:25:55

В этом селе мужики дурные, сначала стреляют, потом спрашивают кто едет
https://www.facebook.com/shtab.blokady/videos/vb.1762771987381948/1882326562093156/?type=2&theater
або поліція з народом, а народ в сраці таку радість бачив.
Семенченко, правда, дискредитує.


Batyj
№ 1558503 вiд 2017-06-28 10:13:27

гы.
the payment

Тока щас заметил.. Эти рахиты, хакеры-хуякеры, даже английской не знают..
Ну точно - тупые кацапы


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1558502 вiд 2017-06-28 09:53:48

Блядюжник під назвою каріспандєнд.нет мабуть таки сильно покоцало вірусом - і досі лежить. Щоправда у футбол.уа також не запускається.


Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1558501 вiд 2017-06-28 08:30:34


yagshamash
№ 1558498

Ок, добре Янукович не підписав якусь там бумагу... але чому Саакашвілі також не підписав ту бумагу? :)Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1558500 вiд 2017-06-28 07:35:47

Бухтій( Київ - чемпіон!)
№ 1558450

друге питання, про яке ти згадуєш мало ще кращу однорідність чисто ситуативно. І можливо Росія вела себе стримано, бо Кравчук "свій" і не такий радикальний як тодішні молдавські чи грузинські керівники, а Чорновіл взяв лише 3 області...


проходя
№ 1558499 вiд 2017-06-28 07:35:42

Всіх з святом!

Є ще в пуйлостане люди! Чи довго ще житимуть?

https://www.youtube.com/watch?v=lithxXEOwuQ&feature=youtu.be


yagshamash
№ 1558498 вiд 2017-06-28 01:35:23

Після того наступни крок було підпис пдч у латвії. Але хам відмовився а прищ зробив вигляд шо хам підманув.Загробили країну на роки


yagshamash
№ 1558497 вiд 2017-06-28 01:31:11

Vichny Хам був премєром а ющ президентом, і там точно юула ситуація, що прищави міг поїхати сам. Бо яко през відповідав за зовнішню політику. Пі,LAZY
№ 1558496 вiд 2017-06-28 00:42:40

Блядь, бородатый пидар катается по Крыму, срет на Украину в каждом втором посте, а эти вафлобаны у него высеры покупают. Киев и Житомир, бля.

http://tema.livejournal.com/2531741.html


Vichny
№ 1558495 вiд 2017-06-28 00:05:14

yagshamash
№ 1558493

Шо за сюсюкання? Де документ (чи посилання на нього) який зек "мав підписати і не підписав"?
Він "вніс пропозицію". Тобто бовкнув щось тіпа "ми нєгатови". Нагадаю, він був прем_єр-міністром, який при будь-якій конституції аж ніяк не визначав зовнішню політику України.


Atroy
№ 1558494 вiд 2017-06-27 23:59:42

Єто тот Вічний, який тут рєдко буває? Точно він?;))


yagshamash
№ 1558493 вiд 2017-06-27 23:59:09

Vichny

Вибач, що наполягаю, але для мене правда важливіша, ніж сюсюкання.
_______________________________________

14 вересня 2006 року Прем’єр-міністр України В.Ф.Янукович взяв участь у засіданні Комісія Україна-НАТО, на якому вніс пропозицію тимчасово відкласти питання про переведення відносин Україна-НАТО на рівень Плану дій щодо членства, прив’язавши його до більш-менш широкої підтримки суспільства.
Підсумком цього заходу у штаб-квартирі НАТО є підтвердження важливості і цінності для обох сторін розвитку особливого партнерства та практичної співпраці, в т.ч. в рамках спільних операцій НАТО. Держави-члени НАТО висловилися на користь деполітизації відносин Україна-НАТО та визнання зв’язку між швидкістю руху України до НАТО і рівнем громадської підтримки ідеї членства України в Альянсі.

http://ukraine-nato.mfa.gov.ua/ua/ukraine-nato/relations


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1558492 вiд 2017-06-27 23:57:35

Так чи інакше, у Бухаресті Фуйло просувало тезу, що ПДЧ і перспектива вступу до НАТО роз"єднають Україну та викличуть політичну кризу. Чи мало Фуйло підстави так говорити? На жаль, так - мало (при всій маніпулятивності своєї промови). І підстави ці йому дали, у першу чергу, підари-ригіанали зі своїми повітряними кульками "НАТО - ні" та іншою підарастичною фуйнею.


Vichny
№ 1558491 вiд 2017-06-27 23:54:54

yagshamash
№ 1558490

Hopeless...
ОК. остання спроба.
Дай мені, будь-ласка посилання на "останній документ, який дозволяв того таки 2006 року приєднатися до ПДЧ" (або принаймні згадку про нього) і який не підписав злий яник.
Хоча можеш не шукати. Такого документа не існує в природs, бо в 2006 про ПДЧ для України мова не йшла взагалі.
Питання ПДЧ було інійійоване після
спільного звернення українських президента, прем_єр-міністра та спікера (Ющ, Йуля, Яц) до НАТО в січні 2008 року.


yagshamash
№ 1558490 вiд 2017-06-27 23:46:33

Vichny
№ 1558487

Ти хоч читав, що я написав? 2006 року Яник поїхав до Брюсселя підписати останній документ, який дозволяв того таки 2006 року приєднатися до ПДЧ. Читай за роками і літерами. А ти мені даєш посилання на 2008 рік. Там, на жаль, було вже пізно, бо була "втома від України"


Vichny
№ 1558489 вiд 2017-06-27 23:45:37

Vichny
№ 1558487 вiд 2017-06-27 23:39:04

yagshamash
№ 1558481

І якщо ти після цього всього напишеш що там то шо бовкнув зечара, перебуваючи у 2006 чи 2007 році в Брюсселі мало значення для (не)рішення стосовно ПДЧ, то я просто припиняю дискусію )


Vichny
№ 1558488 вiд 2017-06-27 23:43:14

olma
№ 1558486

Саме так - "програма вступу в НАТО передбачає
вичищення авгієвих стаєнь українського суспільства"
Сам процес підготовки до членства передбачає певні реформи. Хоча ми всі розуміємо, що на бо блиску наші стайні не вичищаться ніколи. Болгарія ніколи не стане Німеччиною.Vichny
№ 1558487 вiд 2017-06-27 23:39:04

yagshamash
№ 1558481

Це пиздець, який ти впертий.
Які нахуй останні документи стосовно ПДЧ в Брюсселі при янику?
Рішення про (не)надання Україні ПДЧ приймалося в Бухаресті у 2008 році.
А тепер:
Раз - Бухарестський саміт НАТО 2008
Два - Список прем_єр-міністрів України
Три - Виступ хуйла на самміті НАТО в Бухаресті (2008 рік)olma
№ 1558486 вiд 2017-06-27 23:39:00

Vichny
№ 1558484
----
Ок. Згоден. Ти маєш рацію в сенсі, що НАТО - це підписка, вписка, що всі вписуються за тебе, якщо є трабли.
Але НАТО не вирішує трабли, які вже є історично. НАТО може евентуально захистити від евентуальних траблів у майбутньому.
Гаразд. Але якщо програма вступу в НАТО передбачає вичищення авгієвих стаєнь українського суспільства, і якщо політеліта підписується під певними зобовязаннями перед НАТО щодо реформ - то я за.


yagshamash
№ 1558485 вiд 2017-06-27 23:33:15

olma
№ 1558480

Якби не було НАТО, світ уже давно накрився б. НАТО завдав поразки кацапам у холодній війні. НАТО повернув свободу численним поневоленим країнам Східної Європи. Про що ти шепочеш? НАТО тримає під контролем не лише кацапську експансію, але й загрозу екстремального фундаменталізму в Азії. Це лише кілька переваг. Розгорнуто не можу написати у цей момент.


Vichny
№ 1558484 вiд 2017-06-27 23:28:20

olma
№ 1558480

1. Ну так, треба танцювати не від документів, а від думки Олми. ОК.
2. Ти будеш здивований, але ні армія США, ні армія СК - впровадила далеко не 100% стандартів НАТО.

Лови - http://www.nato.int/cps/sk/natohq/topics_69269.htm

Цілі і задачі НАТО дуже далекі від тих, що ти намалював у себе в голові.


yagshamash
№ 1558483 вiд 2017-06-27 23:27:43

Vichny

Йдеться про 2006. Ось посилання - http://www.umoloda.kiev.ua/number/756/116/27517/

Тобто прийняти Україну були готові 2006 року, поки ющ не послав дебіла до Брюсселя. А ти вже говориш про повторну спробу, коли послали нахуй.Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Locations of visitors to this page
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.