OBSILF Guestbook Rambler's Top100

Постукатися до Абатства (можливо, відчинять...)
Для єретиків - версія від о.Philus
Всі організаційні та технічні питання життєдіяльності Аббацтва обговорюються в фейсбучній келії.Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
RELOAD

Пошук в архiвах
Допомога
Шукати месаги за нiком Шукати слово Шукати з номера
по номер
Знайти останнiх месаг

Загалом месаг : 1613532 на 7634 сторiнках. Поточна сторiнка : 1012.

OlegSh
№ 1573047 вiд 2018-01-07 00:17:27

Аdidas не виняток. Наші SAP AG теж рік назад продали софт у Сєвєрсталь. Залишилося тільки приколотись з даних Сєвєрсталі, де доставка якогось гімна займає кілька місяців. Мабуть оленями.


Шубин
№ 1573046 вiд 2018-01-07 00:03:31

https://www.facebook.com/alexii.zhukovin/posts/2072901369613714


Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1573045 вiд 2018-01-06 23:54:52
вуву
№ 1573044 вiд 2018-01-06 23:48:35

воха, у вас там Рождество на носу, не вынуждай.
на ваши проблемы всем скоро по, потому что вы воруете быстрее, чем просите помощь. то есть вы ее еще просите, но она уже вся разворована.Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1573043 вiд 2018-01-06 23:43:36

заява адідаса цілком відповідає европейським середньостатистичним сподіванням. На наші проблеми їм здебільшого пох, а од невеликого розуму залившему жиром, проблему кацапіїї вбачають десь там, дуже далеко.
зрештою ось, квінтенсенція від начебто не байдужого:

"сдавайтесь уже и делитесь быстрее, защитнечги. всем будет спокойнее и денежнее."


вуву
№ 1573042 вiд 2018-01-06 23:32:29

причем здесь немцы и хоробритися?

немецко-французско-голландско-бельгийско-норвежско-люксембургский батальон вкупе с датской эскадрильей на этот момент здесь как отряд передового базирования, чтобы помочь литовской армии продержаться первые 24-48 часов и организовать прибытие основных сил нато.

и я просто хотел донести, что я отказался от советского гражданства в пользу литовского, когда еще литовского не было, на площадях стояли бэтээры, кгб еще было в силе, а я раппотал в загранплавании.

а через восемь месяцев танки у нашей мэрии и в Вильнюсе .а через полтора года, 19 августа 1991, улицы еще стали патрулировать вооруженные калмыки. учитывая еще всякие обстоятельства , практически отрезал пути назад.

настроение в августе у всех было паршивое, все считали, сколько еще эти твари смогут продержаться со своей ебучей самой экономной экономикой. я прикинул, что года три, не больше.

и сейчас над ресто американский флаг в том числе, и меню на семи языках у входа- LT-EN-DE-IT-FR-PL-ES.

так что не надо дядю калмыками пугать, дядя уже давно ничего не боится. а если англосаксов всего 48 часов ждать, то и подавно
правда, литовцы их до 1957 года ждали и дождались только сейчас, но это была уже совсем другая история.


olma
№ 1573041 вiд 2018-01-06 23:17:20


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1573039
-----
Цікава заява адіка. Але яка йому печаль з тих санкцій? Вони продукують одяг для спорта, фітнеса, а не сир, яблука, та товари військового та подвійного призначення?


olma
№ 1573040 вiд 2018-01-06 23:16:09

Усім гарного Рідзвяного вечора!Недописувач (але Поціновувач)
№ 1573039 вiд 2018-01-06 22:26:53

Ще про адідас; пора бойкот влаштовувати блядям:

https://lb.ua/world/2018/01/06/386645_glava_adidas_prizval_uluchshit.html


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1573038 вiд 2018-01-06 22:22:38

sk (Lenovo p1m) [Останнi 20 месаг]
№ 1573034 вiд 2018-01-06 19:31:50

А як діагноз ставили - по твітеру чи по тілівізару?


Геть
№ 1573037 вiд 2018-01-06 20:44:21

Гайдукевич зробив правильний синтез:

******

От вони і почались – 4 роки звитяжних і сумних ювілеїв.

100 РОКІВ ПРИРЕЧЕНОЇ ДЕРЖАВИ

Сьогодні одразу кілька людей задали питання - так, а що це за помилки столітньої давнини, що їх життєво важливо не повторити зараз? Напевно грунтовніше можуть дати відповідь науковці, вислювлю своє враження… Можливо не щодо помилок, бо там хмара, а скоріше порад, з огляду на помилки, котрі були:

1. НІЯКИХ ІЛЮЗІЙ! Центральна Рада не наважувалася на різкі рухи і мала ілюзію, що Україні досить автономії в складі великої Росії і знадобилося аж 4 універсали, щоб до панів політиків дійшло – Росія ворог. Дійшло надо пізно. Та ж ілюзія була у Скоропадського. Отже – Росія ворог. Володимиро-Суздальске князівство, Московське князівсько, Російська імперія, РСФСР, СРСР, Російська Федерація – як би не називалася – завжди була, є і буде нам ворогом. Чому? Бо на дух непереварює українську окремішність.

2. НЕ СПОДІВАЙСЯ НА КОГОСЬ. Наївні версії, що можна єднатися із білими проти червоних, із німцями проти росіян, із поляками проти росіян, чекати розуміння Антанти – зло. У них свої інтереси і їх інтереси не обов»язково і не завжди дорівнюють нашим. Безручко врятував Польщу від червоного наступу, Польща зрадила угоду з Україною і уклала Ризький мир. Чому? Бо в якийсь момент Польщі її інтерес переважив силу угоди з Україною. Життя потім Польщу покарало, але нам від того не краще…

3. ПОКИНЬ ВЗАЄМОПОБОРЮВАННЯ! Особисті амбіції, бажання потримати булаву, довести, що ти рулитимеш краще – зло. Тільки єдність довкола спільної справи, спільних ідей є квитком в завтра. Перші Визвольні Змагання зазнали краху через ТОТАЛЬНУ взаємну недовіру українців один до одного! Краще повільніше, але разом і фундаментально, аніж бігом, поверхнево, усі в різні боки і до першого вітру.

4. ГНОБИ ПОПУЛІЗМ І ДЕМАГОНІЮ! Бажання Центральної Ради немати армію, бо це зайве… бажання Петлюри завалити Скоропадського, бажання УГА вбачати страшнішим ворогом соціалістів, аніж білогвардійців, бажання Директорії ставити ліво-революційність вище за українськість – смертельно. Рідний наївний популізм робив нас беззахисними. Більшовики валили українське військо зсередини демагогією…

5. СОЦІАЛІЗМ – ЗЛО. Ліваки і тільки ліваки, котрі знаходилися при владі на хвилі загальних революційних коливань, винні, що проект Україна зазнав фіаско під зовнішнім впливом. Лівий соціальний популізм, обіцянки халяви, роздача будь-чого запросто так – підрив країни. Той, хто це робить – ворожа курва. Українці слабі на бажання щось урвати нахаляву, це один із найбільших наших гріхів, котрий треба випалювати розпеченим залізом. Порятунок України в діалозі і змаганні центристів і консерваторів.

6. ФАХОВІСТЬ ВАЖЛИВІША ЗА ПАРТІЙНІСТЬ. В часи , коли на посадах мали бути кваліфіковані менеджери або виконавці, ліваки часів ПВЗ призначали соратників по соціалістичному божевіллю. А коли було інакше – Скоропадський спробував призначати тих, кого вважав фахівцями – призначення вважалися зрадою, бо не вкладалися в революційне кліше. Через недостатню революційність була страчена ціла низка талановитих офіцерів, зокрема Болбочан. І те, що він корисний країні, нікого не збентежило.

7. АРМІЯ – ГАРАНТ ІСНУВАННЯ КРАЇНИ. Військо і тільки військо є запорукою потужної України. Якби в 1917 році соціал-популісти почали будувати військо і доручили цей процес профі (а вони були) в 1920 році ситуація розвивалася б краще для нас і 1921 рік не став катастрофою. Армія України має бути максимально великою для захисту з усіх боків. ПВЗ довели – вороги можуть бути скрізь і, про всяк випадок, до цього треба бути готовими. Армія має спиратися на потужний оборонний комплекс, щоб не довелось купляти набої у Румунії за цукор. Армія має бути максимально ідеологічно лояльна до українства. Ніякого соціалізму, совка і інших марень. Коли ворог не може здолати нас в бою, він діяв, діє і буде діяти пропагандою і агітацією з середини.

8. УКРАЇНСЬКА ПРОПАГАНДА МАЄ БУТИ. Скоропадський бачив наскільки потужною є сила слова, коли політики розігнаної ЦР заходилися дискредитувати УД і його особисто. Скоропадський розумів, що потрібна контрпропаганда і ідеологічна робота – не встиг. Лише ідейно потужні підрозділи українського війська змогли зберегти вірність країні і були змушені закінчити життя в еміграції. Пішли, але не зрадили ідею – Україну.

9. ПРОСВІТНИЦТВО І ЗНАННЯ – КАПІТАЛЬНИЙ УДАР ПРОТИ ЗРОСІЙЩЕННЯ І ПОЛОНІЗАЦІЇ. Українці в масі не розуміють, що таке Україна, історію, місце і роль в Європі. Не навчені. В масі українці політично малоосвіччені. Не маючи досвіду існування розгалудженної політичної системи, українці ведуться на тих, хто гучніше і яскравіше говорить , не занурюючись в суть сказаного. Цим користуються пройдисвіти.

10. ЗНЕВІРА У СОБІ. Українці швидко опускають руки і впадають у всепропальницьки настрої. «Нас зливають», не сучасно ноу-хау, 100 років тому було те саме. Разом із тим, ті, хто вірили в себе і не ламалися попри все ставали легендами - перший зимовий похід, Холодний Яр, тощо… Ти програв бій тоді, коли ти не віриш у перемогу. Є сили - біжи до мети, стомився – йди до мети, не можеш йти – повзи до мети, не можеш повзти – ляг і лежи в бік мети…. Відпочинеш – знову побіжиш. Опустиш руки і складеш зброю, знай – попереду в тебе Голодомор, Розстріляне Відродження, ГУЛАГ, депортація, русифікація…

11. ЕМОЦІЇ - ЗЛО. Лише холодною головою можна зрозуміти в якому ти стані і що далі робити. Українці емоційні і саме це використовують популісти і ворог, щоби вивести нас із рівноваги. Коли ми втрачаємо рівновагу, ми втрачаємо пильність, починаємо вірити тим, кому не варто.

12. НЕ ЧЕКАЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗАВТРА. Емоційна нетерплячка - невміння грати в довгу. Ми хочемо результати очевидні і вже зараз. Якщо ми це не бачимо, ми впадаємо у відчай, припиняємо вірити в себе і покидаємо боротьбу за свою країну. Саме тому українці ПВЗ піддавалися на більшовистську агітацію – бачили безлад своєї влади і починали думати, що може чужа влада буде краще. Перевірили? Не буде. Що більш складніша задача, то довше досягати результату. Ті, хто чітко бачив мету не складали зброю все життя. І саме ті, хто на чужині все життя вірив в Україну, змогли дочекатися відродження незалежності.

13. ГРАТИ В ДОВГУ. Капітальні речі будуються довго, але і стоятимуть віки. Капітальні процеси, це системні процеси. Системні процеси потребують програмного мислення і багатоступеневого планування. Вирішувати тільки сьогодні на завтра – зло. Треба чітко розуміти дії свої і ворога на кілька, а краще десятки кроків вперед. Невміння стратегічно мислити зважуючи на обставини під час ПВЗ призвело до неправильних пріорітетів і Центральної Ради, Української Держави і Директорії. Це особливо важливо, коли мова йде про реформи. Це кричуще важливо, коли мова йде про формування візії, якою має бути країна і як цього досягти. 100 років тому це не подужали. 100 років ми це розгрібаємо.

14. УКРАЇНА ПОНАД УСЕ, це проста формула – не питай, що країна зробила для тебе, скажи, що ти зробив для країни. Робитимеш друге, отримаєш перше.

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse


та ж не москаль
№ 1573036 вiд 2018-01-06 19:38:10

https://www.youtube.com/watch?v=vuI3PkuxZRA


та ж не москаль
№ 1573035 вiд 2018-01-06 19:37:20

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ !!!


sk( Lenovo p1m)
№ 1573034 вiд 2018-01-06 19:31:50

The psychiatrist who briefed Congress on Trump’s mental state: this is “an emergency” https://t.co/r9Dds2TbSO


PEPSI( Меркурий)
№ 1573033 вiд 2018-01-06 19:31:28

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1573032

плюсую. А щодо німецьких бюргерів, поліції, і ситуацій з україно-російським питанням, можу сказати що німці абсолютно далекі до конфліктів десь, абсолютно не готові відповідати на виклики, війна десь їх не обходить, непугані ситі ідіоти, у яких поки що все добре, а чужими проблемами вони не переймаються і не збираються.
До тих пір поки дана проблема не зачепить їх особисто.
Турбує непідготовленість і нерозуміння, причому абсолютне. За чиєсь ресто у прибалтиці вони воювати точно не будуть.


Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1573032 вiд 2018-01-06 19:18:35

вуву
№ 1572997

а чого мені тебе лякати. просто сценарій коли прийдуть Івани і поставлять всіх раком цілком можливий. І коли ти думаєш що в німецьких бюргерів буде більше бажання йти воювати за твій ресторан ніж за Крим, то ти помиляєшся. буде багато висловлювань "стурбованості" і "вимог", але реалії будуть "on the ground"...
ти можеш півником тут хоробритися, але є велика різниця між мати зброю і реально іти воювати.


PEPSI( Меркурий)
№ 1573031 вiд 2018-01-06 18:51:44

на правах реклами

Bajaj Qute купуй
і сміливо педалюй!Jen
№ 1573030 вiд 2018-01-06 18:40:52

Футбольний клуб «Динамо» (Київ) та футбольний клуб «Олімпік» (Донецьк) досягли угоди про трансфер захисника Артема Шабанова.

Контракт між гравцем та нашим клубом укладено на чотири роки.


Vichny
№ 1573029 вiд 2018-01-06 18:24:04

Ну у китайців там, здається, до фаз місяця прив"язка якась, так що порівняння некоректне


yagshamash
№ 1573028 вiд 2018-01-06 18:19:36

Всякі є традиції...

https://www.facebook.com/BTCalgary/videos/1808765082490753/


kolip
№ 1573027 вiд 2018-01-06 18:15:39

Це традиція всього лиш. У китайців взагалі нема точної дати, а теж живуть в реальному вимірі. Не переймайся.


PEPSI( Меркурий)
№ 1573026 вiд 2018-01-06 18:13:56

всьо, тепер заживемо
в Україну прибула перша партія Bajaj Qute (найдешевший у світі автомобіль). 4 тис баксів за новий :-)


LAZY
№ 1573025 вiд 2018-01-06 18:07:57

1000000%


Vichny
№ 1573024 вiд 2018-01-06 18:06:36

Я тут погоджуюсь з Лейзі. Досить їбанута хуйня святкувати Різдво після початку Нового Року. Ще більша хуйня - т.зв. "Старий Новий Рік" Нічого проти віруючих не маю, але жити по прпвильному календарю, а свята відзначати по хибному - шизофренія якась )) Ще бісить коли 25 грудня називають "каталічєскім раждєством". Розкажіть про це лютеранам, англіканам, іншим протестантам, та й навіть православним Болгаріх, Румунії, Греції та ін )))


LAZY
№ 1573023 вiд 2018-01-06 17:20:08

yagshamash
№ 1573017 вiд 2018-01-06 14:36:07

Chudowyj pochatok sezonu dlja Eliny. Tak trymaty. Xrystos sja rozhdaje! Slavimo Joho!

Шо? Апять?
Как-то даже не ожидал от ягшамаша прихильности к этому фейковому "рождеству".


sk( chromebook acer 14)
№ 1573022 вiд 2018-01-06 16:41:37

Шубин
№ 1573011
як тільки якийсь "командір" якоїсь країни заявляє що починає боротьбу з корупцією - чекай "бєди"...
я тут не в контексті україни, у нас (сподіваюсь) трохи не той кейс...
але бацька-білорус під цим гаслом прийшов до влади і став "церем"...
у саудитів, скоріш за все, та сама історія... є купа бабла від нафти, але воно якось "розходиться" на багато рук. тому все потрібно "централізувати".
тим більше що вони свою нафтову компанію на іро виводять. якщо зовнішні інвестори не захочуть вклададись, прийдеться "просити" своїх виймати бабло зі швейцарських банків...


sk( chromebook acer 14)
№ 1573021 вiд 2018-01-06 16:38:21

yagshamash
№ 1573017
видно що еліна працювала у міжсезоння... подає купу ейсів, ще пів-року назад в це важко було повірити
плюс грає агресивно, близько до задньої лінії
залишилось тільки на слемах успішніше виступати...
решта - ок. вона була лідером минулого року по перемогах над топ-10. минулого року таких було 11 перемог. у цьому році вже дві :)


вуву
№ 1573020 вiд 2018-01-06 14:44:56

ладно, не буду вам, рузцским, сербам и грузинам кучас-каледос портить. остальные все уже отпраздновали


вуву
№ 1573019 вiд 2018-01-06 14:39:05

Недописувач, а как твоего куратора звали?


вуву
№ 1573018 вiд 2018-01-06 14:37:22

Президент Российской Федерации Дмитрий Медведев своим указом наградил орденом Почета президента и премьер-министра Литвы Альгирдаса Бразаускаса, находящегося ныне на заслуженном отдыхе


"Награда присуждена за большой вклад в укрепление сотрудничества и добрососедских связей между Россией и Литвой", - сообщается на сайте президент РФ в Интернете.
17 июня 2010, за 9 дней до смерти.


yagshamash
№ 1573017 вiд 2018-01-06 14:36:07

Chudowyj pochatok sezonu dlja Eliny. Tak trymaty. Xrystos sja rozhdaje! Slavimo Joho!


Шубин
№ 1573016 вiд 2018-01-06 14:30:39

Недописувач (але Поціновувач)
№ 1573012
Вроде как им предложили самим оплачивать свои коммунальные счета - свет, воду и т.п.)


вуву
№ 1573015 вiд 2018-01-06 14:28:58

там сканы картотеки штатных агентов кгб, на рузсцком.


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1573014 вiд 2018-01-06 14:15:01

Щодо Баніоніса, то якщо він писав звіти про закордонні поїздки (гастролі тощо) і зустрічі там із литовською еміграцією, то це не робота агента. Подивився я б на будь-якого совєцького чілавєка, який після закордонної поїздки відмовився б написати такий звіт; фуй там.


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1573013 вiд 2018-01-06 14:12:15

Бразаускаса колись дуже давно бачив вживу, і навіть трохи поспілкувався. Поважна, солідна була людина.


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1573012 вiд 2018-01-06 14:07:29

Хз, якої там економії вимагають від принців. Мабуть щоб купували новий "Бентлі" не частіше, аніж раз на рік.


Шубин
№ 1573011 вiд 2018-01-06 13:09:03

У Саудівській Аравії затримано 11 принців після того, як вони зібралися в королівському палаці Каср аль-Хокм для протесту проти заходів жорсткої економії, запроваджених указом короля Сальмана бен Абдель Азіза Аль Сауда.

Про це пише Reuters з посиланням на повідомлення місцевих ЗМІ в суботу

Живо представляю себе эту картину, ггг. Йуля! Йуля!)) И бросание золотыми булыжниками.


вуву
№ 1573010 вiд 2018-01-06 13:06:09

но он же явно его уничтожил.


вуву
№ 1573009 вiд 2018-01-06 13:04:46

сайт лег, ггг.

хотелось бы еще увидеть досье на некоего альгирдаса миколаса бразаускаса


вуву
№ 1573008 вiд 2018-01-06 13:02:01

опаньки

http://www.kgbveikla.lt/lt/agentu-sarasas/agent/1679/banionis-donatas-s-juozo

http://www.kgbveikla.lt/lt/agentu-sarasas/agent/1680/sondeckis-saulius-laurynas-jackovic

Донатанас Банионис работал по именем "Бронюс". Он был завербован в 1970 году и предоставлял КГБ данные о литовцах США.

С. Сондецкис, по данным документов КГБ, был завербован в 1962 году. Он работал под имем "Салютас" и в агентурной сети находился до 1982 года. КГБ интересовал эмигрировавший в США отец Сoндецкиса Яцкус Сондецкис.Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Locations of visitors to this page
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.