OBSILF Guestbook Rambler's Top100

Постукатися до Абатства (можливо, відчинять...)
Для єретиків - версія від о.Philus
Всі організаційні та технічні питання життєдіяльності Аббацтва обговорюються в фейсбучній келії.Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
RELOAD

Пошук в архiвах
Допомога
Шукати месаги за нiком Шукати слово Шукати з номера
по номер
Знайти останнiх месаг

Загалом месаг : 1612923 на 7619 сторiнках. Поточна сторiнка : 1005.

Batyj
№ 1572718 вiд 2018-01-03 06:21:55

Згоден з Портниковим. Треба завьязувати з українськой махновщиной


Batyj
№ 1572717 вiд 2018-01-03 06:17:49

Микола, ти тупий ковбасник.
Липецька хвабрика вже рік, як зачинена.


Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1572716 вiд 2018-01-03 05:51:58

Хтось( Звідси)
№ 1572715

всюди зрада? все пропало? :) ну не так все погано мабуть. Українська пропаганда існує -- сам бачу і чую.
багато з тез що ти наводиш знаходять плідний грунт бо люди при владі дають причину.
то й же ж "бізнес на крові" -- Липецька фабрика то і до нині там незважаючи на обіцянку продати. і т.д.

"Я не знаю, що вони повинні зробити, щоб дійшло нарешті тут усім"

а оголосити що в випадку несанкціонованих відвідин "спасеніє утопающего - дело рук самого утопающего" і...Дарвін :)
Хтось( Звідси)
№ 1572715 вiд 2018-01-03 03:45:09

2 Perfect Stranger
№ 1572713

Важко порівнювати, навіть мабуть неможливо - тоді була дуже серйозна ідеологічна обробка в замкненому середовищі. І це враховуючи, що ці дві країни не жили разом довгий час. Знову ж таки - кількість полонених на початку війни, ставлення мирних мешканців до німців говорить, що і там пропаганда не спрацьовувала на 100%. Зараз в нас немає ніякої української пропаганди. Зате є багато антиукраїнської - постійно розповідають про якихось нєтакіхруськіх, про те що це війна олігархів, про "бізнес на крові" та інше, що стирає лінію протистояння в голові і вже точно не формує ненависть до ворога "звідти". А в скількох знайомі або родичі катають в Крим або рашку. І в більшості без випадків. Нещодавно один чел при погонах розповідав як його дружина їздить до Криму (сама, бо йому ж не можна...). Я трохи прихуїв, що навіть не спитав - що ж ти сцуко будеш робити як її там за зябра візьмуть?
Навіть опитування фіксують позитивне відношення українців до кацапні майже в половини і відсоток цей зростає. Я не знаю, що вони повинні зробити, щоб дійшло нарешті тут усім. Тож є реальність і мати справу треба з цією реальністю.


Хтось( Звідси)
№ 1572714 вiд 2018-01-03 03:16:24

Сорі за багато тексту.

Віталій Гайдукевич.
2 січня 2017 р. ·
От вони і почались – 4 роки звитяжних і сумних ювілеїв.

100 РОКІВ ПРИРЕЧЕНОЇ ДЕРЖАВИ

Сьогодні одразу кілька людей задали питання - так, а що це за помилки столітньої давнини, що їх життєво важливо не повторити зараз? Напевно грунтовніше можуть дати відповідь науковці, вислювлю своє враження… Можливо не щодо помилок, бо там хмара, а скоріше порад, з огляду на помилки, котрі були:

1. НІЯКИХ ІЛЮЗІЙ! Центральна Рада не наважувалася на різкі рухи і мала ілюзію, що Україні досить автономії в складі великої Росії і знадобилося аж 4 універсали, щоб до панів політиків дійшло – Росія ворог. Дійшло надо пізно. Та ж ілюзія була у Скоропадського. Отже – Росія ворог. Володимиро-Суздальске князівство, Московське князівсько, Російська імперія, РСФСР, СРСР, Російська Федерація – як би не називалася – завжди була, є і буде нам ворогом. Чому? Бо на дух непереварює українську окремішність.

2. НЕ СПОДІВАЙСЯ НА КОГОСЬ. Наївні версії, що можна єднатися із білими проти червоних, із німцями проти росіян, із поляками проти росіян, чекати розуміння Антанти – зло. У них свої інтереси і їх інтереси не обов»язково і не завжди дорівнюють нашим. Безручко врятував Польщу від червоного наступу, Польща зрадила угоду з Україною і уклала Ризький мир. Чому? Бо в якийсь момент Польщі її інтерес переважив силу угоди з Україною. Життя потім Польщу покарало, але нам від того не краще…

3. ПОКИНЬ ВЗАЄМОПОБОРЮВАННЯ! Особисті амбіції, бажання потримати булаву, довести, що ти рулитимеш краще – зло. Тільки єдність довкола спільної справи, спільних ідей є квитком в завтра. Перші Визвольні Змагання зазнали краху через ТОТАЛЬНУ взаємну недовіру українців один до одного! Краще повільніше, але разом і фундаментально, аніж бігом, поверхнево, усі в різні боки і до першого вітру.

4. ГНОБИ ПОПУЛІЗМ І ДЕМАГОНІЮ! Бажання Центральної Ради немати армію, бо це зайве… бажання Петлюри завалити Скоропадського, бажання УГА вбачати страшнішим ворогом соціалістів, аніж білогвардійців, бажання Директорії ставити ліво-революційність вище за українськість – смертельно. Рідний наївний популізм робив нас беззахисними. Більшовики валили українське військо зсередини демагогією…

5. СОЦІАЛІЗМ – ЗЛО. Ліваки і тільки ліваки, котрі знаходилися при владі на хвилі загальних революційних коливань, винні, що проект Україна зазнав фіаско під зовнішнім впливом. Лівий соціальний популізм, обіцянки халяви, роздача будь-чого запросто так – підрив країни. Той, хто це робить – ворожа курва. Українці слабі на бажання щось урвати нахаляву, це один із найбільших наших гріхів, котрий треба випалювати розпеченим залізом. Порятунок України в діалозі і змаганні центристів і консерваторів.

6. ФАХОВІСТЬ ВАЖЛИВІША ЗА ПАРТІЙНІСТЬ. В часи , коли на посадах мали бути кваліфіковані менеджери або виконавці, ліваки часів ПВЗ призначали соратників по соціалістичному божевіллю. А коли було інакше – Скоропадський спробував призначати тих, кого вважав фахівцями – призначення вважалися зрадою, бо не вкладалися в революційне кліше. Через недостатню революційність була страчена ціла низка талановитих офіцерів, зокрема Болбочан. І те, що він корисний країні, нікого не збентежило.

7. АРМІЯ – ГАРАНТ ІСНУВАННЯ КРАЇНИ. Військо і тільки військо є запорукою потужної України. Якби в 1917 році соціал-популісти почали будувати військо і доручили цей процес профі (а вони були) в 1920 році ситуація розвивалася б краще для нас і 1921 рік не став катастрофою. Армія України має бути максимально великою для захисту з усіх боків. ПВЗ довели – вороги можуть бути скрізь і, про всяк випадок, до цього треба бути готовими. Армія має спиратися на потужний оборонний комплекс, щоб не довелось купляти набої у Румунії за цукор. Армія має бути максимально ідеологічно лояльна до українства. Ніякого соціалізму, совка і інших марень. Коли ворог не може здолати нас в бою, він діяв, діє і буде діяти пропагандою і агітацією з середини.

8. УКРАЇНСЬКА ПРОПАГАНДА МАЄ БУТИ. Скоропадський бачив наскільки потужною є сила слова, коли політики розігнаної ЦР заходилися дискредитувати УД і його особисто. Скоропадський розумів, що потрібна контрпропаганда і ідеологічна робота – не встиг. Лише ідейно потужні підрозділи українського війська змогли зберегти вірність країні і були змушені закінчити життя в еміграції. Пішли, але не зрадили ідею – Україну.

9. ПРОСВІТНИЦТВО І ЗНАННЯ – КАПІТАЛЬНИЙ УДАР ПРОТИ ЗРОСІЙЩЕННЯ І ПОЛОНІЗАЦІЇ. Українці в масі не розуміють, що таке Україна, історію, місце і роль в Європі. Не навчені. В масі українці політично малоосвіччені. Не маючи досвіду існування розгалудженної політичної системи, українці ведуться на тих, хто гучніше і яскравіше говорить , не занурюючись в суть сказаного. Цим користуються пройдисвіти.

10. ЗНЕВІРА У СОБІ. Українці швидко опускають руки і впадають у всепропальницьки настрої. «Нас зливають», не сучасно ноу-хау, 100 років тому було те саме. Разом із тим, ті, хто вірили в себе і не ламалися попри все ставали легендами - перший зимовий похід, Холодний Яр, тощо… Ти програв бій тоді, коли ти не віриш у перемогу. Є сили - біжи до мети, стомився – йди до мети, не можеш йти – повзи до мети, не можеш повзти – ляг і лежи в бік мети…. Відпочинеш – знову побіжиш. Опустиш руки і складеш зброю, знай – попереду в тебе Голодомор, Розстріляне Відродження, ГУЛАГ, депортація, русифікація…

11. ЕМОЦІЇ - ЗЛО. Лише холодною головою можна зрозуміти в якому ти стані і що далі робити. Українці емоційні і саме це використовують популісти і ворог, щоби вивести нас із рівноваги. Коли ми втрачаємо рівновагу, ми втрачаємо пильність, починаємо вірити тим, кому не варто.

12. НЕ ЧЕКАЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗАВТРА. Емоційна нетерплячка - невміння грати в довгу. Ми хочемо результати очевидні і вже зараз. Якщо ми це не бачимо, ми впадаємо у відчай, припиняємо вірити в себе і покидаємо боротьбу за свою країну. Саме тому українці ПВЗ піддавалися на більшовистську агітацію – бачили безлад своєї влади і починали думати, що може чужа влада буде краще. Перевірили? Не буде. Що більш складніша задача, то довше досягати результату. Ті, хто чітко бачив мету не складали зброю все життя. І саме ті, хто на чужині все життя вірив в Україну, змогли дочекатися відродження незалежності.

13. ГРАТИ В ДОВГУ. Капітальні речі будуються довго, але і стоятимуть віки. Капітальні процеси, це системні процеси. Системні процеси потребують програмного мислення і багатоступеневого планування. Вирішувати тільки сьогодні на завтра – зло. Треба чітко розуміти дії свої і ворога на кілька, а краще десятки кроків вперед. Невміння стратегічно мислити зважуючи на обставини під час ПВЗ призвело до неправильних пріорітетів і Центральної Ради, Української Держави і Директорії. Це особливо важливо, коли мова йде про реформи. Це кричуще важливо, коли мова йде про формування візії, якою має бути країна і як цього досягти. 100 років тому це не подужали. 100 років ми це розгрібаємо.

14. УКРАЇНА ПОНАД УСЕ, це проста формула – не питай, що країна зробила для тебе, скажи, що ти зробив для країни. Робитимеш друге, отримаєш перше.


Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1572713 вiд 2018-01-03 03:06:23

Хтось( Звідси)
№ 1572711


ти можеш уявити собі ситуацію з 1941 коли Вальтер Шікельгрубер який дістав відпустку з Східного фронту, їде в Саратов провідати свою німецьку сестру, або червоноармієць Іван Піддубний, який дістав 3 дні вихідних після поранення, летить до окупованого Києва провідати свою маму?

Громадяни країни яка в стані війни мусять мати розум
вести себе відповідно.

а балаболка .... не вартий твого захисту :)Хтось( Звідси)
№ 1572712 вiд 2018-01-03 02:22:49

2 Perfect Stranger
№ 1572710

До речі, оці всі зневажливі "балаболка", чим ти мабуть дуже пишаєшся, що так хвацько опускаєш когось, подають тебе як неврівноваженого нікчему та невдаху. Виправданням може бути лише підлітковий вік або розум та ніяк не личить дорослій людині. Це так.. до слова.


Хтось( Звідси)
№ 1572711 вiд 2018-01-03 02:07:21

2 Perfect Stranger
№ 1572710
Та позиція виникла як розʼяснення у відповідь на істерику. Ще один справжній українеуь розповідає про тутешніх довбограїв. Ти поцікався хто і як потрапив у полон з тих кого нещодавно визволили. А потім подай скаргу, що вони були несправжніми бранцями і нехай повернуть їх назад з формуліровкою "Дарвін".


Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1572710 вiд 2018-01-03 01:34:24

Хтось( Звідси)
№ 1572685

не перетворюйся в балаболку з його буйними фантазіями.

"ота позиція міграційноиі служби" могла виникнути якраз в результаті своєчасноиі реакції громадськості :)

а щодо довбограя-українця -- якщо його дії приводять до марнування зусиль по визволенню справжніх бранців, то мабуть таки Дарвін.


пионЭр
№ 1572709 вiд 2018-01-02 22:34:23

гомyа в пикейных жилетах


Batyj
№ 1572708 вiд 2018-01-02 22:18:35

Призыв искать, прочесать вышгород и окрестности был до нового года. Просто лень всю ленту мордокниги шерстить, шоб дать сюда скрин


Хтось( Звідси)
№ 1572707 вiд 2018-01-02 22:13:54

2 Batyj
№ 1572705
29 ввечері пропала. Зранку 30-го оголосили в розшук. 1-го знайли.
"Давно.. нихуя не делает.. дня 4 назад был призыв "...


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1572706 вiд 2018-01-02 22:07:37

Пропала увечері 29 грудня:

"Допис про зникнення Ноздровської у Facebook оприлюднила її донька Анастасія. За її словами, Ірина зникла 29 грудня, поїхавши на роботу, з якої не повернулася. Востаннє звʼязок з нею родичі мали близько 17:00, після чого її телефон було вимкнено."


Batyj
№ 1572705 вiд 2018-01-02 22:02:08

пропала она давно, а дня 4 назад был призыв активистов искать самим, бо полиция нихуа не делает


та ж не москаль
№ 1572704 вiд 2018-01-02 22:01:51

Хтось( Звідси)
№ 1572703
саме це маю на увазі


Хтось( Звідси)
№ 1572703 вiд 2018-01-02 21:59:52

2 та ж не москаль
№ 1572702
А ти багато бачів в ефірі останні три-чотири дні минулого року всіх цих медіаперсон, яких раптово почала хвилювати доля вбитої? Потрібен був привід повернути собі увагу в інформаційному полі після обміну полонених. Ось він. Що робить/не робить поліція/влада для них вторинне.


та ж не москаль
№ 1572702 вiд 2018-01-02 21:42:47

вихідний,новорічні свята... ще не встигли впізнати тіло загиблої, а вже "громадськість" зібралася з "вимогами " до поліції. дивно, мяко кажучи, виглядає.


та ж не москаль
№ 1572701 вiд 2018-01-02 21:42:24

вихідний,новорічні свята... ще не встигли впізнати тіло загиблої, а вже "громадськість" зібралася з "вимогами " до поліції. дивно, мяко кажучи, виглядає.


Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1572700 вiд 2018-01-02 21:38:53

Batyj,
та неважливо яка влада, з Банкової чи контори Авакова. Розкрити вбивство, якшо вбивцю одразу не вловили біля трупа з руками в крові, складно. І довго. І майже неказуємо. Навіть якшо є свідчення шо він їй погрожував.


Batyj
№ 1572699 вiд 2018-01-02 21:27:28

Воза, тут совпаление..
убитой недавно угрожал отец того кадра, что удил ее сестру. Она просила полициб о защине. Ей отказали. А потом нашли убитой.
зрадоебы орут власть виновата. Но не уточеяют, какая власть. Полицейская власть - это не власть на Банковой, а Аваков враг Президента номер один.


Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1572698 вiд 2018-01-02 21:16:13

пионЭр № 1572696
ну як ти розумний, то поясни звідки істерика за півтори доби. З увімкненням усіх мєдіа, іноземних посольств і пр. за невідому людину.
питання у № 1572671


Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1572697 вiд 2018-01-02 21:11:09

Atroy № 1572692
я проти незрозуміло піднятого шуму


пионЭр
№ 1572696 вiд 2018-01-02 21:10:27

Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1572695
Дурника вмикаєш? Ну ок.Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1572695 вiд 2018-01-02 21:04:01

пионЭр № 1572693
мажор на Ланосі? і ніяких питань не виникає?

я розумію ваш правєдний гнєв на злочинну владу, але в цьому випадку якісь дивні збіги та протирічча одночасно


Kaizer
№ 1572694 вiд 2018-01-02 20:53:10

Математике скоро конец?
пионЭр
№ 1572693 вiд 2018-01-02 20:29:56

Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1572688
Блять, це твоя логіка.
Майдан розпочався, і війна як його наслідок, саме тому щоб рядових адвокатів які борються с мусорскою прокурорскою та судівською мафією не вбивали. Ти дорожче чув що її сестру місцевий мажор вбив? Сім"я втратила дві доньки протягом 2 років
на мирному фронті . І блять не потрібно систему вороваек прикривати війною як останній виблядок олешко.


Atroy
№ 1572692 вiд 2018-01-02 20:27:53

2 Voxa
№ 1572688
Так нєпонятно. Ти за загиблих чи проти адвоката? Чи воно якось може бути десь поруч?


Акела
№ 1572691 вiд 2018-01-02 19:42:59

2 Недописувач (але Поціновувач)
№ 1572684
А в тебе чудоко виходить!!! Пропадає талант піарника :)


Хтось( Звідси)
№ 1572690 вiд 2018-01-02 19:13:17

2 Voxa
№ 1572689
Сцуко... Адже перевірив новину - всюди заголовок так пишуть... Не вчитувався на ходу. Медіабляді, сер..


Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1572689 вiд 2018-01-02 18:56:57

Хтось № 1572687
якшо почитати далі заголовка, то новина буде виглядати як у № 1572681


Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1572688 вiд 2018-01-02 18:53:47

блять, ну як так, на фронті чи не кожен день гинуть герої.
А тут вбили рядового адвоката, про яку 99% почули вчора чи сьогодні. Так, людина, шкода, близьким співчуття, але топ-новина по усіх каналах?
так не буває.


Хтось( Звідси)
№ 1572687 вiд 2018-01-02 18:42:15

Конституційний суд Молдови призупинив повноваження президента Додона.


balaban
№ 1572686 вiд 2018-01-02 18:32:48

Хтось( Звідси)
№ 1572655
То Коля відчуває, що значна частина провини за такі ідіотські вчинки лежить саме на таких зрадойобах, як він, та намагається дистанціюватися.
Це ж такі "колі" постійно "бухтять", що ворог не в кремлі, а на Банковій. Це ж такі зрадойоби постійно шуткують про "а то путін нападе". Це саме вони розказують про війну, що вигідна владі. Це саме купа вже отримавших під оплески зрадойобів громадянство брехливих свинособак розповідають на усіх каналах про "адіннарот". На дурнів діє.
Так що це саме "колі" підштовхують дурнів до таких тупих вчинків.


Хтось( Звідси)
№ 1572685 вiд 2018-01-02 18:28:46

2 Perfect Stranger
№ 1572682
Я тобі більше скажу. Ота позиція міграційної служби була такою самою і тоді коли ти волав тут про утискання добровольця, що воює на боці України.
Але симптоматично, для тебе українець менш важливіший ніж кацапський імперець. Уявляю як ти переймався щодо звільнених заручників, адже деякі з них також по дурному потрапили до полону.


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1572684 вiд 2018-01-02 18:10:34

balaban [Останнi 20 месаг]
№ 1572681 вiд 2018-01-02 17:46:43

А могли б ще краще у3.143дячити: "З Кабміну звільнили шпигуна Гройсмана"; але не здогадалися - бо малограмотні.


sk( звідтіля :))
№ 1572683 вiд 2018-01-02 18:04:53

Russian Air Force cargo aircraft approaching Latakia. Thanks to @NATO member Turkey, Russian military flights to sustain #Assad in Syria can fly thru Turkish airspace.
-----
плюс турки купили все-таки рус ракети


Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1572682 вiд 2018-01-02 17:51:13

Хтось( Звідси)
№ 1572655

українець не просто "втрапив до ФСБ". Після всіх історій з заручниками, після АТО -- їхати в Мордор це просто ідіотизм. Тепер його історія буде відвертати увагу від справді важливих справ. Звичайно, це якщо це не є операція ФСБ з самого початку.
а так - Дарвін в роботі.

а щодо громадянства "мутній кацапці", як ти кажеш.... Юлія Толопа...

https://dmsu.gov.ua/news/dms/yuliya-tolopa-mae-zakonni-pidstavi-dlya-perebuvannya-v-ukrajni.html


balaban
№ 1572681 вiд 2018-01-02 17:46:43

Оцените красоту игры. Заголовок и содержание.
Большинство зрады такого же уровня, но на имбицилов-зрадоебов действует безотказно. Доказано местными зрадоебами.
Недописувач (але Поціновувач)
№ 1572680 вiд 2018-01-02 17:34:39

"Активісти дізналися від поліції, що основною версією у справі вбивства юристки Ірини Ноздровської є можлива причетність до злочину родичів Дмитра Россошанського."
----------------
Тут варто зазначити, що якщо "активісти" і далі інформуватимуть весь світ про хід розслідування, то згодом у суді будь-який грамотний адвокат розвалить цю справу за нєфуй дєлать.


Batyj
№ 1572679 вiд 2018-01-02 17:23:55

вот умеют устроить шоу:

https://sportarena.com/hockey/nhl/vinter-klassik-v-nhl/Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Locations of visitors to this page
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.