OBSILF Guestbook Rambler's Top100

Постукатися до Абатства (можливо, відчинять...)
Для єретиків - версія від о.Philus
Всі організаційні та технічні питання життєдіяльності Аббацтва обговорюються в фейсбучній келії.Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
RELOAD

Пошук в архiвах
Допомога
Шукати месаги за нiком Шукати слово Шукати з номера
по номер
Знайти останнiх месаг

Загалом месаг : 1616172 на 7700 сторiнках. Поточна сторiнка : 85.

Хтось( Звідси)
№ 1612812 вiд 2019-05-16 18:15:24

2 Starik
№ 1612809

та хз.. просто зараз стільки всього почало відігруватись взад, що просто в збіг та випадок не дуже віриться.
Врешті - "борітеся — поборете!" працювало завжди.


Sauron
№ 1612811 вiд 2019-05-16 18:08:32

Бля, а чего Калитвинцев достиг?
Смотрю Волга вылетела из вышки менгно, когда он туда пришел.
Потом был в ДМ, но хз какие рез-ты


Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1612810 вiд 2019-05-16 17:52:32

"Как сообщает Sport Arena, руководство киевского «Динамо» в качестве одного из кандидатов на пост главного тренера клуба рассматривает Юрия Калитвинцева"

цілком очевидно ...


Starik( Украіна, Київ)
№ 1612809 вiд 2019-05-16 17:41:53

Хтось( Звідси)
№ 1612804

Так шо, Пеця таки был аццким диктатором в рамках международного законодательства ? :)Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1612808 вiд 2019-05-16 17:41:49

Румпельштильцхен
№ 1612737

я про це говорив ще в 2014...


Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1612807 вiд 2019-05-16 17:35:37

Недописувач (але Поціновувач)
№ 1612735


ну та можна і на 10 років поділити - все одно сума офігенна :)

до речі то той самий Мінгареллі від якого тут Василь закарпатський чи балаболка пісяли кипятком, бо він сказав що в Україні офуєнні реформи.


Хтось( Звідси)
№ 1612806 вiд 2019-05-16 17:07:03

 Або бурштин2


Starik( Украіна, Київ)
№ 1612805 вiд 2019-05-16 17:04:46

Недописувач (але Поціновувач)
№ 1612801

Тему может оседлать наш олигарх, китайский, москальский, европейский или американский. Ну может ещё шейх какой-то. Тут я за наших :) но в рамках международного законодательства.


Хтось( Звідси)
№ 1612804 вiд 2019-05-16 16:36:46

вибачте за дохуя тексту.


Тарас Чорновіл
Вчора о 13:32 ·
І реванш, і хаос можуть мати дуже банальні й конкретні вияви. Навіть найдрібніші з них розʼїдають основи Української держави, немов іржа метал. А коли вони починають крок за кроком заповнювати всі сфери державного й суспільного життя, то це вже пряма загроза. Деякі з подій, які нас ледь не щодня вводять у ступор, ніби й не повʼязані напряму з наслідками минулих президентських виборів, але, на жаль, є невідʼємною частиною розплати за дурість насєлєнія. Наведу тут лише пару ніби відсторонених прикладів.

Верховна Рада ще давніше такии зуміла внормувати проблему "євроблях". Може й не все було справедливо, але компромісно (бо закономірно невдоволені законослухняні власники, які чесно сплатили всі збори, й бляхери теж кричали прпо "драконівські здирства"). Але до кінця квітня з вулиць практично повністю зникли незаконно ввезені автомобілі. І навіть трохи безпечніше стало на дорогах. А після оголошення результату виборів немов з-під землі знов масово виїхали на вулиці все ті ж бляхи. І явно не збираються нікуди зникати - підтвердження цьому те, що вони вже повернулися і в бізнес: таксівки, дрібновантажні розвозки тощо. Євроавтосила, про яку ми вже також забули, сьогодні теж ожила й заблокувала своїми розгульними акціями центр Києва (як казала кореспондентка Прямого: "Мушу переривати репортаж, бо знову починаються провокації та брутальна лайка навколо"). Чому при Порошенкові вони змирилися з неприємним для себе законом, а після перемоги Зеленського вирішили знову на всі закони плювати? Бо нема більше ні повноцінної влади, ні діючих законів. Бунтувати проти Порошенка та його влади було доволі просто - ніхто не переслідував. Але жити поза законом ставало все складніше, доводилося миритися й остерігатися розплати за антизаконні дії. Тепер Порошенка нема - гуляй рваніна, як лише забажаєш...

Ще одна подія, якій міг протистояти Порошенко, і яку, найімовірніше, свідомо роздмухують господарі Зеленського - це новий розкол Філарета. Але це вже справжній жах, бо колишній кагебіст (а колишні бувають?) під аплодисменти з Москви відверто коле щойно створену незалежну й канонічну Православну Церкву України. Він уже договорився до того, що на питання про можливе відкликання через його дії томосу, відповідає зневажливо: "Ну відкличуть, то й відкличуть". Дивно, що ще томос термосом услід за одним дєятєлєм не обізвав. Я тут почуваюся трохи незручно, бо коли йшла вся драматична епопея з визнанням Української Церкви та навіть підготовка обʼєднавчого собору, умисно згладжував деякі нюанси з поведінки Філарета, хоча знав чимало деталей. Діяв за принципом: "Не нашкодь". А там уже тоді чинився відвертий саботаж.

Тут треба зробити кілька акцентів. Ми всі про це старалися не говорити. Але ж Філарет ніколи не боровся за надання реального канонічного й автокефального статусу своїй Церкві. Саме так! Він боровся за зняття анафеми й визнання його і його ієрархії законними й канонічно обраними. Він і його посланці ніколи не просили про томос для самої Церкви. І коли наша делегація (членом якої я мав честь бути) в 2000 році починала цей діалог з Варфоломієм, і до початку старань Порошенка ніхто про томос на повноправну автокефалію не просив! Бо головною перешкодою був навіть не тиск Москви, а сама особа Філарета, його минуле в КГБ та в Руській православній Церкві, як і чимало новіших звинувачень. Томос погоджувалися надати, але тільки не Філарету. Він мусив піти на пенсію. І все, без варіантів. Порошенко зумів досягнути від нього поступок лише своїм блискучим умінням спілкуватися з такими людьми, пригадуєте фразу до Новинського: "Ти, сука православная!" Думаю, шо тут "богословська дискусія" теж проходила не в компліментарному тоні. Але поступившись, Філарет затаїв образу й наніс удар уже в мить, коли на кону було все. Зранку перед початком собору в Святій Софії він знову виставив ультиматум, що не піде на пенсію, має залишитися в статусі правлячого ієрарха та патріарха. На це була чітка відповідь екзархів Варфоломія: "Тоді ми пакуємо валізи й летимо до Стамбула". За годину до початку собору!!! Лише Порошенко зумів погасити пожежу. Посланцям з Константинополя "ніжно" пообіцяв, що просто не випустить їх з України, а від Філарета добився клятви, що він зарікається від впливу на ПЦУ та просто збережеться, як правлячий ієрей лише з почесним звання патріарха, а зовсім не предстоятеля Церкви. Тільки така позиція змусила Константинополь погодитися на продовження процесу. До речі, коли на Фанарі Варфоломій підписував і надавав Епіфанію томос, була жорстка вимога, щоб ноги Філарета там не було. Він не має права перебувати на території комплексу Вселенської патріархії. Навіть раніше не визнані канонічно його єпископи мали таке право, а він не мав ніколи.

Доки Порошенко залишався при владі, Філарет, закусивши губу, мусив мовчати, Пороха він таки боявся. Ну хіба демонстративно пішов благословляти зʼїзд Тимошенко (тоді її, а не Зеленського вважали тим тараном, який знесе Порошенка). А тепер влада в Україні закінчилася й Філарет пішов у звичний для себе процес церковного розколу. Відверто брехав на прес-конфернції. Наприклад, про офіційну ліквідацію колишньої УПЦ-КП. Доказував, що вона досі існує, а коли його ткнули носом у його ж підпис, почав проповідувати, що тоді ми мусили так поступити, бо томосу б не дали, а коли вже дали, то ми своє слово спокійно назад забираємо... І про Порошенка збрехав, і про розподіл повноважень з Епіфанієм (не було жодного розподілу - навіть при часточці влади в Філарета поза стінами Володимирського храму томосу б не надали).

За всім цим раптом вигулькнули вуха олігарха Коломойського (навіть на зустрічі з журналістами Філарета підловили на його вдячних висловах Тель-Авівівському біженцю). А ще ж у сам день собору підручний Коломойського Палиця пробував зірвати собор руками контрольованого ним митрополита Луцького. Зараз старечі амбіції Філарета підігріли люди з нової владної команди та дали йому поштовх у "правільном направлєніі". А Порошенко, який міг усе це безчинство спинити, тепер уже жодних реальних важелів впливу не має. Так, він ще може видавати укази й розпорядження, але указами ні євробляхерів назад у законне русло не заженеш, ні Філарета від фатального розколу не стримаєш...

Отака баєчка, любі мої, а ви думали, що все це просто по приколу, що десь там наверху щось кардинально поміняється, а в нас тут унизу лише все погане зникне, а хороше залишиться. А навпаки не бажаєте? І це ще я не писав тут про відновлення телефонного права в судах, про авантюри Коломойського з Приватбанком (у мене вперше від часів націоналізації виникли проблеми з обслуговуванням рахунку та в "Приват24"), конфлікт з владою США та про всі інші "приємні несподіванки". А ще ж навіть інавгурації не було...


Voxa( м. Запоріжжя)
№ 1612803 вiд 2019-05-16 16:14:36

Недописувач (але Поціновувач)
№ 1612802
я слабо уявляю, шоб за Пороха хтось всерьйоз розглядав федералізацію, більше ніж мрії медведчука


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1612802 вiд 2019-05-16 16:12:34

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1612794 вiд 2019-05-16 15:50:48

Пєтруччо чморили за те, що він ці питання нібито віддав на відкуп мудведчуку. А тепер, якщо за президенства клоуна фактично буде впроваджуватися план мудведчука - то це навпаки нормально;)


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1612801 вiд 2019-05-16 16:09:04

Starik (Украіна, Київ) [Останнi 20 месаг]
№ 1612793 вiд 2019-05-16 15:49:57

Щодо літію, то якась перспектива може бути - он у вікіпедії гордо пишуть, що "українські родовища не поступаються" і все таке - але серед виробників України чомусь не видно. Можливо раніше воно було не надто цікаво з комерційної точки зору, але якщо коньюнктура реально змінюється у зв"язку з розвиток електромобільної галузі - то чому б і ні. От тільки вірогідно, що цю тему осідлає який-небудь ахмєтка чи фуїрташ;)


sk( Xiaomi redmi note 6 pro)
№ 1612800 вiд 2019-05-16 16:08:51

#Ukraine exports 44.4mn tonnes of grain so far this year. that is more than Russia exported last year, which expect to export total 42-46mn. means Ukraine is on track to export 50mn tonnes thsi year and become again #1 in world..


Румпельштильцхен
№ 1612799 вiд 2019-05-16 16:05:40

.."Омелян прав в том, что надо начинать."..
..))), этт точно!, не с всякой китайской х*етой а сразу с теслой!..)


та ж не москаль
№ 1612798 вiд 2019-05-16 16:04:36

Coder( Lviv, Ukraine)
№ 1612716
відшкодування ПДВ забув


Румпельштильцхен
№ 1612797 вiд 2019-05-16 16:04:05

..как то была реклама JAC, и наш облавтодор решил оте маааленькие грузовички себе прикупить.. (довольно давно, лет 10 наверное)
..после пробега в 80000 начал сыпаться, вышли аж на производителя в китае (запчасти искали!)- сообщение очень "порадовало" - "вы уже проехали лишних 5000!, машину в утиль и покупайте новую"..
..машину "выбросили"..
..ототакЭ..


Румпельштильцхен
№ 1612796 вiд 2019-05-16 16:00:16

..китай в части автопрома - вселенское зло!!!..
..не скажу про фольксы китайские, но уже подозреваю!..
..чисто имхо, по опыту соседских джилимилитрямдий!..))


sk( Xiaomi redmi note 6 pro)
№ 1612795 вiд 2019-05-16 15:54:53

Starik( Украіна, Київ)
№ 1612793
Все правильно. Автовиробники відкриють виробництво коли логістика з доставки запчастин буде оптимальна. Тобто потрібно максимально розвивати виробництво комплектуючих плюс бути готовим надавати податкові преференції...Voxa( м. Запоріжжя)
№ 1612794 вiд 2019-05-16 15:50:48

"48,9% українців підтримали б рішення про надання автономії в складі України непідконтрольним територіям Донецької і Луганської областей, щоб припинити бойові дії на сході."

пішли соцопроси по темі як брехня по слободі :(
схоже сценарій стає зрозумілим.
здрастуйте фєдєратівноє государство


Starik( Украіна, Київ)
№ 1612793 вiд 2019-05-16 15:49:57

sk( acer 14 chromebook)
№ 1612780
Недописувач (але Поціновувач)
№ 1612782

Вот не надо боятся Китая :)
Омелян прав в том, что надо начинать.
Добывать литий, делать батарейки, собирать агрегаты - на что денег дадут.
А если сесть и сказать, что мы Китаю не конкуренты (что правда в глобальном смысле) - то можно просто сидеть и смотреть как все едут в Польшу, Чехию и Литву пугать вуву :)Румпельштильцхен
№ 1612792 вiд 2019-05-16 15:25:38

торео
№ 1612775
..), назовём период девальвации к примеру "переходным"!, поэтоиу и именно только поэтому в такие периоды с импортом тяжело, как по бытовой технике так и по химии/топливу..
..обычно такие периоды более полугода не тянутся, и то в процессе "падения" бывают "площадки" длительностью неделя-две когда всё таки можно одну-две сделки завершить безболезненно..
..черный рынок в помощь в такие времена как говорится, хотя риск никто не отменял!..
..ну то такЭ..
..я ж не экономист?!..)


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1612791 вiд 2019-05-16 15:19:21

Бадиллям, бадиллям утеплювати - як свого часу пропонував Бджоляр;)


PEPSI( Merkury)
№ 1612790 вiд 2019-05-16 15:18:39

sk( acer 14 chromebook)
№ 1612777 вiд 2019-05-16 14:10:43

Voxa( м. Запоріжжя)
№ 1612774
мені здається що бєня приїхав не для того щоб на інавгурацію зе подивитись...
--------------------
Беня просто до сих пор не верит своим глазам что Вовка президент. Летит проверить и убедиться лично.:-)


sk( acer 14 chromebook)
№ 1612789 вiд 2019-05-16 15:17:44

Недописувач (але Поціновувач)
№ 1612781
зе вже "анонсував" ідею про те що американськими та європейськими "партнерами" потрібно швидко зайнятись утепленням помешкань...
тобто (у мене є така підозра), що ніяких зменшень цін на газ не буде...


PEPSI( Merkury)
№ 1612788 вiд 2019-05-16 15:12:05

Кого українці хочуть бачити прем’єром: лідирують Тимошенко і Смешко
---------------------
чиво-чиво? Это уже не смешно.


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1612787 вiд 2019-05-16 15:09:54

"Під Радою євробляхар наїхав на поліцейського і погрожував порізати собі вени"
-----------------
90% що раніше судимий; відома фуйня.


olma
№ 1612786 вiд 2019-05-16 15:07:48

Sergey Fursa

Краткая история национализации Привата
О том, почему так вышло
Зачем то делалось
И что происходит сейчас

Просто чтобы понимать, насколько сильно вас хотят кинуть, когда предлагают заключить сделки с олигархом, настаивая на том, что правила математики позволяют считать 5+2-2=0

https://bykvu.com/mysli/117605-natsionalizatsiya-privatbanka-istoriya-bez-kontsa


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1612785 вiд 2019-05-16 14:41:41

OlegSh [Останнi 20 месаг]
№ 1612784 вiд 2019-05-16 14:38:51

Результат авакяна дуже радує;)


OlegSh
№ 1612784 вiд 2019-05-16 14:38:51

Зельонский вигляда ще не гіршим варіантом на фоні 1. Баба Юля, або 3. Бойко. А там ще й Медведчук є у списку.
Недописувач (але Поціновувач)
№ 1612783 вiд 2019-05-16 14:32:56

Румпельштильцхен [Останнi 20 месаг]
№ 1612773 вiд 2019-05-16 13:58:53

В програмі у клоуна дофуя записано в принципі корисних речей. Незрозуміло тільки, хто цим у нього буде займатися.


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1612782 вiд 2019-05-16 14:31:00

sk (acer 14 chromebook) [Останнi 20 месаг]
№ 1612780 вiд 2019-05-16 14:23:10

Омелянові варто зосередитися на гіперзалупі.

Я не бачу, які переваги Україна здатна запропонувати виробникам електромобілів порівняно з Китаєм - хіба що трампушники остаточно розісруться з китайцями, і тоді всі ставки доведеться робити заново;)


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1612781 вiд 2019-05-16 14:28:45

Для клоунячого рейтингу навіть місяць-два таки мають значення - бо просідатиме дуже швидко.


sk( acer 14 chromebook)
№ 1612780 вiд 2019-05-16 14:23:10

В Китае строятся заводы по производству электромобилей:
Тесла - 250 000 шт/год (с расширением до 500 000)
Фольксваген - 600 000 шт/год
BYID - 400 000 шт/год
Итого 1.25 - 1.5 млн шт. в год
--------
омелян натякав на те що хоче поговорити з тесла з приводу відкриття виробництва у нас...


торео
№ 1612779 вiд 2019-05-16 14:21:31

2 Невропатолог
№ 1612698

Feodorit крім обміну люб‘язностями у № 1612696 питав, який сенс було відправляти моряків у прогнозований полон. Ти, крім аналогічних люб‘язностей, не відповів. Яка твоя все ж думка?

2 Feodorit

якщо пам‘ятаєш, цей прорив був тоді, коли кацапи почали закривати для торг суден, які прямували в/із укр порти вхід/вихід в Азов. тримали по кілька тижднів. закінчилось би тим, що дійшло б до повної блокади.

прорив мав прозондувати готовність кацапів до збройної боротьби за блокаду. якщо не готові - блокада знімається.
якщо готові - ми втрачаємо кораблі, але ситуація виходить за межі укр-рос тяганини на цій ділянці, бо кацапи порушують не лише наші інтереси. результат - кораблі нато збільшують присутність, проти кацапів відкривається справа в міжн інстанції, в якій для них без шансів, і т.д.

що після цього? ти чув про продовження кацапами блокади Азова? я - ні. можливо, просто інфо пройшла повз мене, тоді дай посилання, що торг кораблі затримуються і зараз кацапами.
Якщо ні, то питання вирішено. ціною полону, так, але це війна, тут без втрат - ніяк. і в цьому кацапи схоже програли.
все - моє імхоolma
№ 1612778 вiд 2019-05-16 14:21:20

sk( acer 14 chromebook)
№ 1612776
----
Altered сarbon, запатентований Річардом К. Морганом )).
В принципі на з (фібро)карбону зараз багато чого виробляють. Років 15-20 тому в матеріалознавстві просунулися вперед добре.


sk( acer 14 chromebook)
№ 1612777 вiд 2019-05-16 14:10:43

Voxa( м. Запоріжжя)
№ 1612774
мені здається що бєня приїхав не для того щоб на інавгурацію зе подивитись...
думаю що на місці він набагато краще "підготує" вибори у парламент, і краще якщо це будуть дострокові вибори. це вкладається у канву риторики зе перед виборами (корупція, немає інвестицій і т.п...)
поки вовочка нічого "поганого" не зробив і рейтинг його віртуальної партії ледь не 50%, цей момент не захоче упускати...


sk( acer 14 chromebook)
№ 1612776 вiд 2019-05-16 14:06:51

olma
№ 1612764
по-моєму у них вже було виробництво, вони розширюються
ракетки хед разом з вілсон та баболат використовують 90% профі гравців. так що це досить хай-тек виробництво.
цікаво, якщо я не помиляюсь, почали першими робити лижі з "карбону" чи вже точно не пам-ятаю як матеріал називався... а потім зрозуміли що ракетки теж можна з цього ж матеріалу робьити, і почали до лиж й ракетками займатись :)


торео
№ 1612775 вiд 2019-05-16 14:01:15

Румпель

«.мне что по 8, что по 30 доллар - значения особого не имеет - я не экспортом, а импортом занимался!.., там "надбавка" в долларах, и похер какой курс!(спроси у кума!)..»
————

не зовсім ясно тут. девальвація відразу б‘є по імпорту і по імпортерах, бо зростання зарплат відстає завжди, і перерахунок на гривні дає меншу купівельну спроможність особливо імпортних товарів. значить, імпортер втрачає на обсягах, якщо зберігає ту ж маржу з одиниці. або втрачає маржу, якщо намагається утримати обсяги. Навіть якщо девальвація незначна, на великих обсягах це проявляється.

звичайно, і внутрішнє споживання національн товарів зменшується, бо кожен товар має імпортну складову (в аграрці навіть у сировині вона складає десь під 20%, бо фумігація і т.д.), а внутрішн комодітіз все одно ростуть під долар мінус логістика, бо орієнтується під біржові ціни - не тут, так за кордон продасться. Але ціна нац товарів зостає повільніше, звичайно.

тому імпортер втрачає на девальвації.


Voxa( м. Запоріжжя)
№ 1612774 вiд 2019-05-16 14:00:56

за великим рахунком, насправді нема ніякого сенсу в дострокових виборах. Ну от розпустили раду, всі погодолись, (якшо до суду ніхто не подав) ЦВК призначе нові вибори через два місяці. Тобто в серпні. А позачергові і так в жовтні. За два місяці сир-бор?


Румпельштильцхен
№ 1612773 вiд 2019-05-16 13:58:53

.."От тільки від клоунів цього чекати важко"..
..??! - та это ж у него в программе написано!, кодекс с открытыми списками без мажоритарки..
..а захотят ли мажоритарщики проголосовать??!..Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Locations of visitors to this page
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.