OBSILF Guestbook Rambler's Top100

Постукатися до Абатства (можливо, відчинять...)
Для єретиків - версія від о.Philus
Всі організаційні та технічні питання життєдіяльності Аббацтва обговорюються в фейсбучній келії.Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
RELOAD

Пошук в архiвах
Допомога
Шукати месаги за нiком Шукати слово Шукати з номера
по номер
Знайти останнiх месаг

Загалом месаг : 1610428 на 7556 сторiнках. Поточна сторiнка : 748.

kolip
№ 1580520 вiд 2018-03-31 14:02:46

olma
№ 1580516

Е-декларування, це свого роду обов"язок. Я вважааю, що він повинен бути обов"зковим для всіх. Відміна його для визначеної категорії людей, це є свого роду пільга. А там, де пільги починається зловживання. Доказано історією, особливо у нас. Вже наявність такої можливості, що тобі не потрібно звітувати, наводить на думку і бажання десь підзаробити збоку і не завжди законно, все одно не перевірять. Вже сам факт, що антикорупціонери так завзято почали ві днеї відбиватися, наводить на думку, що є що приховувати.


Batyj( н)
№ 1580519 вiд 2018-03-31 13:59:37

Все , что тут олма наваял- полная херня. Декларации обязаны подавать все. Даже пенсы, если подрабатывают.
единственный вопрос, это что деоать с иностранцами?
нада думать, смотреть, как в другиз странах. Не вижу проблем ваащетоХтось( Звідси)
№ 1580518 вiд 2018-03-31 13:57:44

Сьогодні до речі ДН в Турчинова. Колись тут жартували, що він читає ОБСІЛФ :)
Тож - Аве, Пастор!


Хтось( Звідси)
№ 1580517 вiд 2018-03-31 13:47:34

2 olma
№ 1580516
Щодо декларування моя думка така - якщо людина впливає на те що робиться в Україні, то непогано було б знати джерела їх фінансування. Може там Хуйло ховається, як в ЄС. Я розумію, що для них це вже бізнес, для деяких багаторічний, а світити своє бабло ніхто не любить. Особливо ті, що отримують гроші на критиці, як інші отримують гроші.


olma
№ 1580516 вiд 2018-03-31 13:07:52

Хтось, ти дивишся на світ в чорнобілому варіанті, так налаштована твоя оптика, що навіть віддтінки сірого тобі мабуть не доступні. Якщо я критикую Порошенка, то це значить, що я НЕ задоволений його роботою в реформуванні політичної і правової системи і все. І все.

У питаннях декларацій антикорупціонерів
я тут поділяю думку інвестиційного консультанта і публіциста Сергія Фурси

https://nv.ua/ukr/opinion/fursa/vid-pomsti-do-idiotizmu-vladi-2458910.html

Про історію е-декларування для активістів
В Україні пройшло багато змін за останні роки. Країна істотно просунулася вперед у порівнянні з Україною 2013 року. Драйвером цих змін стало громадянське суспільство і міжнародні кредитори. Постраждали від цих змін представники політичної еліти України. Тепер по них можуть прийти з НАБУ, вони змушені подавати декларації і позбуватися багатьох джерел заробітку. Логічне бажання – відкотити реформи назад. Природне бажання. Його ми спостерігаємо, наприклад, у спробах підірвати систему ProZorro або в наїздах на НАБУ. Ці люди повинні були б так чинити. Зрештою, в їх світі з ними за їх поняттями вчинили несправедливо.

Але було ще одне бажання. Помститися. Це теж закладено в людській природі. Особливо в природі не дуже розумних, але владних людей. І таких більшість серед представників владної еліти, що править країною останні 25 років. Від»ємний природний відбір, який пройшов у їх середовищі, привів до появи абсурдної ситуації. Коли успішність представника навколовладного стада не залежала від його інтелекту або інших здібностей. Треба було бути вірним. Мати зв»язки. І все.

І ось ці люди вирішили помститися тим, хто зіпсував, на їх думку, їм життя. І якщо до МВФ вони дотягнутися не можуть, так само як і до державного департаменту (хіба що нісенітниці Шокіна в бік Байдена спадають на думку), то ось громадські активісти легко отпинилися під загрозою. Вони ж поруч. І свої.

У підсумку, депутати, ці батьки української демократії і гіганти думки, зобов»язали громадських активістів подавати декларації. Причому тільки тих активістів, хто пов»язаний з боротьбою з корупцією. Власне, хто й псує життя депутатам і їх друзям. Що взагалі нелогічно. Тому що депутати та інші чиновники отримують державні гроші. Гроші платників податків, громадян України. І логічно, що громадяни України можуть їх притягнути до відповідальності. І перевірити, як вони живуть. Але громадські активісти не отримують гроші платників податків. А значить, немає ніякої логіки в тому, щоб вони звітували. Є тільки бажання дрібязково напаскудити, адже подавання декларацій займає багато часу.

А потім мстиві властолюбці доручають ідіотам реалізувати свою помсту, і ті доводять ситуацію до абсурду. І тепер процес не тільки забирає час, але й може паралізувати роботу будь-якої громадської організації. НАЗК – ще один орган-світоч думки, підготував роз»яснення, кому ж треба звітувати. Розширивши цей список щодо всіх, хто якось пов»язаний з діяльністю громадських організацій. Аж до тих, хто проходить онлайн-курси, присвячені антикорупційній діяльності. Як то кажуть, маразм міцнішав.

І ще один бік помсти. Депутати додали в список осіб, яким потрібно подавати декларації, членів наглядових рад державних компаній. Це ще одна скалка в дупі політичної еліти. Тому що кредитори вимагають реформи корпоративного управління.

Це коли у вас є держкомпанія, яку ніяк не можна приватизувати, але ви встановлюєте там незалежну наглядову раду, що складається з пристойних людей. Яка повинна цю саму компанію контролювати і не давати виводити з неї гроші. І щоб ці люди були дійсно незалежні від українських олігархів і силовиків, логічно запрошувати на ці пости авторитетних іноземців. І ці люди дуже заважають пиляти. Сунуть свій ніс, куди не слід. Не розуміють «українську специфіку». Дуже заважають. І цю реформу активно саботують.

Ось сьогодні парламент завалив законопроект про корпоративне управління в державних банках. Все-таки за останні 10 років українська держава (читай – платники податків) внесли в капітал державних банків (не рахуючи Приватбанку) близько $10 млрд. Достатня сума, правда, для провального голосування. Не хотілося ж отримати незалежних директорів у державному банку. Як же потім кредити давати хорошим людям. Звичайно, на розвиток української економіки. І, звичайно, на пільгових умовах.

Загалом, ці члени наглядових рад ті ще вороги. Теж заважають їм жити. І їм теж впаяли е-декларування. І тепер ці люди зобов»язані подати декларації та здійснити ще багато супутніх рухів. Наприклад, щоб отримати електронний ключ, потрібно отримати податковий номер. З оригіналом паспорта. В Україні. Іноземцю. Розкривати деталі своїх банківських рахунків за межами України. Ніхто при здоровому глузді цього робити не буде. І зрозуміло ж, це Україні потрібні ці люди в наглядових радах. І їх усіма правдами і неправдами сюди заманюють. А потім раптом змушують подавати е-декларації. До чого це повинно призвести? До того, що вони самі пошлють все до бісової матері. І або не прийдуть до наглядової ради, там, де вона ще не сформована. Або залишать її, аби не мати справу з українською державою.

Всі ці новації ще можна скасувати. Але для цього потрібна воля депутатів. Які не помічають натяків МВФ і Венеціанської комісії, що їх новації просто недоречні. І навіть непристойні. Зрештою, їм не вперше.
olma
№ 1580515 вiд 2018-03-31 12:47:22

For Two Months, I Got My News From Print Newspapers. Here’s What I Learned

https://www.nytimes.com/2018/03/07/technology/two-months-news-newspapers.html

Чувак вимкнув онлайн ньюси і споживав новини та інформацію лише з друкованої преси.
Каже, преса пише про події вже наступного дня і, в більш осмисленому варіанті, подає мікс думок, отже інформація більш зважена і обєктивна і дає якусь реальну картину світу.

Новини з Фейсбука і твіттера і соцмереж - це суцільне зло і людьми там маніпулють раз, два, три.

Автор пише, щоб бути в курсі, не обов"язково читати газети і журнали саме в друкованому варіанті, але каже, за ради бога - уникайте соціальних медіа.

Avoid social.
This is the most important rule of all. After reading newspapers for a few weeks, I began to see it wasn’t newspapers that were so great, but social media that was so bad.

Just about every problem we battle in understanding the news today — and every one we will battle tomorrow — is exacerbated by plugging into the social-media herd. The built-in incentives on Twitter and Facebook reward speed over depth, hot takes over facts and seasoned propagandists over well-meaning analyzers of news.

You don’t have to read a print newspaper to get a better relationship with the news. But, for goodness’ sake, please stop getting your news mainly from Twitter and Facebook. In the long run, you and everyone else will be better off.


Хтось( Звідси)
№ 1580514 вiд 2018-03-31 12:44:52

2 olma
№ 1580509
Тоді чого ти так збудився як бачив? Декларацію як "антикорупціонеру" довелось подати, а будиночок на бабцю не встиг записати?
Почитай як обирається директор того ж НАБУ. Там скоріш ти його обрав ніж Порошенко.
Ох за цей рік через тупість і ненавість до президента України ще таке побачимо, що "путінввєді" буде здаватись квіточками... З донеччан вони сміялись..


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1580513 вiд 2018-03-31 12:43:55

торео [Останнi 20 месаг]
№ 1580510 вiд 2018-03-31 12:26:55

Це зрозуміло - але іноді два павуки можуть тимчасово обʼєднатися, щоб захавати третього.


Бухтій( Київ - чемпіон!)
№ 1580512 вiд 2018-03-31 12:40:33

2 Starik
№ 1580480
Краще б у відеореєстратори.


AlBad
№ 1580511 вiд 2018-03-31 12:27:28
торео
№ 1580510 вiд 2018-03-31 12:26:55

Недописувач (але Поціновувач)
№ 1580499

«югікі-ситники»

та ну, Ситник і Луценко - вони в різних потоках, альянси між ними, якщо такі є, це, швидше, збіг обставин.
а назарчика давно пора. щоправда, новий кращим не буде
olma
№ 1580509 вiд 2018-03-31 12:23:48

Хтось( Звідси)
№ 1580508
----
Ще один захисник Порошенка знайшовся.

balaban - запостив фото прокурорів, які вже 2-3 роки на посаді. Ми що не бачили Ситника і Холодницького.Яка його була його ціль в № 1580472?
Використовують Обсілф як ресурс Я плакалъ, але не просто так, раді публікації цікавого контенту, а з умислом - Хайп, флейм, який може відвести дискусію про причину цих негараздів, і про того, хто власне був і є на чолі процесів.
Хтось( Звідси)
№ 1580508 вiд 2018-03-31 12:11:39

2 olma
№ 1580507
А там такий вибір був..


olma
№ 1580507 вiд 2018-03-31 11:41:15

balaban
№ 1580477
----
Петро Порошенко представив голову Антикорупційного бюро
https://www.youtube.com/watch?v=qB6_7pvpKE8


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1580506 вiд 2018-03-31 11:26:46

"...Зокрема 254,8 тис. гривень доходу Розенблата становила зарплата, 402,4 тис. гривень - гонорари від наукової діяльності в Німеччині, а 867,5 тис. гривень - дохід від надання майна в оренду"
----------------------
"Фокс - он научной работой занимается" (с) Вєрка Модістка


Batyj
№ 1580505 вiд 2018-03-31 10:42:10

2 Starik
№ 1580503
хочешь проэкспериментировать т начать потом судиться?

Я предупредил, что видел, как грузят машины на эвакуатор. Пробка была из-за этого. Правый ряд у Лесной забит елочкой припаркованных машин в 19-30. В среднем два эвакуатора цепляют и поднимают машины, по левому ряду тянучка на въезд в Киев. Имел возможность рассмотреть во всех подробностях..


Starik( Україна, Київ)
№ 1580504 вiд 2018-03-31 10:39:00

Кстати сайт национальной полиции - полный отстой, с незаполненными страницами и кривыми ссылками.
Вот только не пойму это хуйло и его агенты, или провокация Пети против Авакова или спецоперация СБУ по борьбе с терроризмом.Хотя наверное это просто Юля поднасрала.Starik( Україна, Київ)
№ 1580503 вiд 2018-03-31 10:30:40

На сайте нацполиции есть страница про эвакуацию при нарушении ПДД или существенным помехам движению. Но ссылку на админ кодекс не приводят.
Для проведения эвакуации нужно закон иметь. Иначе будут суды с обвинением полиции в организации похищения собственностиBatyj
№ 1580502 вiд 2018-03-31 10:19:48

нет. Я читал, что в случае, если мешают движению, а не просто запаркованы в неположенном месте, то уже можно убирать.


Starik( Україна, Київ)
№ 1580501 вiд 2018-03-31 10:07:09

Batyj
Понял, что в Киеве.
Не понял юридических оснований, закон про парковку вступит в силу через полгодаBatyj
№ 1580500 вiд 2018-03-31 10:07:08

после того, как Холодницкий не санкционировал задержание Труханова, у меня вопросы к нему пропали..


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1580499 вiд 2018-03-31 09:32:16

Невропатолог [Останнi 20 месаг]
№ 1580478 вiд 2018-03-30 22:36:56

Дуже і дуже можливо. Але ж югіки-ситники зняли прослушку та вилізли зі своїми звинуваченнями у публічний простір - але чи встановили вони факт корупції з боку Холодницького чи отримання ним вказівок від умовного кононєнки-грановського? З того гівна, яке вони вихлюпнули, це далеко не очевидно - хоча і можливо, що справжні козирі вони тримають у рукаві. З іншого боку, якщо говорять про дисциплінарне провадження проти Холодницького, є підстави вважати, що достатніх доказів для кримінального провадження нема.


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1580498 вiд 2018-03-31 08:23:00

Тим часом, американські кацапи скаржаться тамошньому начальству на погіршення відносин - мовляв, ми ж вас поддєрживалі, а ви вот как с намі:

https://ua.korrespondent.net/world/3957019-rosiiany-v-ssha-poskarzhylysia-trampu-na-rusofobiui

Цікаво, чи справді 90% цього контингенту голосовало за Трампушу.


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1580497 вiд 2018-03-31 08:19:34

LAZY [Останнi 20 месаг]
№ 1580486 вiд 2018-03-31 01:10:10

Салтиков, як чиновник високого рівня, на відміну від народовольців та іншої 3.143доти, добре розумів, що являє з себе так званий "русскій народ".


Batyj
№ 1580496 вiд 2018-03-31 08:12:22

2 Starik
№ 1580479
ты не понял вчера..
Это я в Киеве видел. У метро Лесная забирали, на Дружбы народов у мебельного треугольника, возле автовокзала..


Шубин
№ 1580495 вiд 2018-03-31 07:49:11

 


Someone
№ 1580494 вiд 2018-03-31 07:23:37

Маленькая ложь рождает большое недоверие. ©


LAZY
№ 1580493 вiд 2018-03-31 07:11:29

А всему этому цена - дерьмо! © сам знаешь, кто.


Someone
№ 1580492 вiд 2018-03-31 06:57:13

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь. © Булат Окуджава


LAZY
№ 1580491 вiд 2018-03-31 06:56:05

Someone
№ 1580490

Да да, это точная цитата ;) А в чем разница по сути? ;)


Someone
№ 1580490 вiд 2018-03-31 06:49:51

2 LAZY
№ 1580486

“Любят русские люди бунтовать! Встанут на колени перед барским домом и стоят подлецы! И ведь знают, что бунтуют и всё равно стоят!” М. Е. Салтыков-Щедрин

"А глуповцы стояли на коленях и ждали. Знали они, что бунтуют, но не стоять на коленях не могли" © Салтыков-Щедрин в "Истории одного города"


Акела
№ 1580489 вiд 2018-03-31 02:12:15

2 LAZY
№ 1580487
Так в первой ссылке про это видео и писалось - похожий чел, подставной "народ" итд


Enot
№ 1580488 вiд 2018-03-31 02:02:20

Мсклннж


LAZY
№ 1580487 вiд 2018-03-31 01:46:31

Акела, а вот тебе противоположная ссылочка.

https://www.obozrevatel.com/abroad/tipichnyij-predstavitel-mordora-eto-i-est-vash-narod.htm


LAZY
№ 1580486 вiд 2018-03-31 01:10:10

Акела
№ 1580481

Ссылка толковая, спасибо.
Только вот эта пафосная фраза некий скептицизм пробуждает)
........
"Включите мозги, если они есть, и подумайте, кому сейчас выгодно навесить месседжи, что все россияне рабы системы, что там нет ни одного противника и что все запутинцы."
........
Пока что не видно ни одного свидетельства, которое доказывало бы обратное.

"Любят русские люди бунтовать! Встанут на колени перед барским домом и стоят подлецы! И ведь знают, что бунтуют и всё равно стоят!" М.Е.Салтыков-Щедрин.LAZY
№ 1580485 вiд 2018-03-31 01:06:46

Вернидуб - крут!

https://www.obozrevatel.com/sport/football/ne-myi-k-vam-prishli-trener-zari-zhestko-otvetil-rossiyanam.htm


Orest Dniprovskiy
№ 1580484 вiд 2018-03-30 23:59:55

30 березня – день народження всесвітньо відомого хіта про путіна. Ця пісенька народилася у 2014 р. у Харкові з легкої руки місцевих ультрас.
https://www.facebook.com/evroukraine/videos/667941916712072/


Призрак замка
№ 1580483 вiд 2018-03-30 23:47:05

2 Batyj
№ 1580465

2 Ukrainian Ranger
№ 1580454
и какие колеса рекомендуешь?


Ну шоб ближче к Славутичу - Хотянівське ІРА


sk( chromebook acer 14)
№ 1580482 вiд 2018-03-30 23:43:54

UK Foreign Offic подтвердил, что многочасовой шмон самолета Аэрофлота - это обычный таможенный досмотр, который к российским самолетам будет применяться регулярно.


Акела
№ 1580481 вiд 2018-03-30 23:20:51

2 LAZY
№ 1580435
https://www.obozrevatel.com/abroad/sistema-protiv-vostrikova-pochemu-putin-boitsya.htmСторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Locations of visitors to this page
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.