OBSILF Guestbook Rambler's Top100

Постукатися до Абатства (можливо, відчинять...)
Для єретиків - версія від о.Philus
Всі організаційні та технічні питання життєдіяльності Аббацтва обговорюються в фейсбучній келії.Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
RELOAD

Пошук в архiвах
Допомога
Шукати месаги за нiком Шукати слово Шукати з номера
по номер
Знайти останнiх месаг

Загалом месаг : 1606700 на 7463 сторiнках. Поточна сторiнка : 7188.

Бес Сребренник
№ 1311491 вiд 2012-10-02 09:49:42

Оце діставання з метою змусити голосувати «правильно», а також цькування і звинувачення у всіх гріхах «інакомислячих» — не що інше, як атавізм «совка».
Згадайте «героїв пролетарської революції»: «хто не з нами — той проти нас!»
Людина, котра має власне бачення, аргументує його у диспуті, оголошується «ворогом», запльовується, а були б можливості, я впевнений, використовувались би і методи фізичного впливу.
Ненависть до «противсіхів» приймає вже якісь сюрреалістичні масштаби. І навіть усвідомлення того, що «противсіх» — то такий самий патріот України, лише з дещо іншим баченням ситуації, не зменшує цієї ненависті. Не впевнений, що пішли б лупцювати «ригіоналів», страшно. А от «противсіхів» — залюбки.
І що з того, що «противсіхи» ще в часи холодної війни між Юлею і Ющенком попереджували: ставка на Юлю буде програшною, це буде гарантований виграш Януковича. Юльки роблять вигляд, що такого попередження ніколи не було і звинувачують у приході Яника не себе, як би мало бути, а тих, хто попереджував і намагався цього не допустити... «Юлькізм мозку» — це, на жаль, не лікується...
Мені страшенно шкода східняків. Регрес у бидлосовок в Україні жахітливий. Але перш за все слід усвідомити, що цей регрес розпочався у 2004 році, в той момент, коли відразу ж після перемоги Майдану група зазомбованих стала галасувати «Юля! Юля! Юля!» Після того ні про який прогрес європейської і української України вже не йшлося ні разу, мова йшла лише про возведення будь-якою ціною «Юлю на Царство!».
І, на жаль, ситуація не змінилася на краще. «Ригіонали» гвалтують Україну зі свого боку, а «юльки» продовжують триматися за ідею «Юля — наше всьо». Звісно, саме тому для них найбільший ворог не «ригіонал», а «противсіх».
А «ригіонал» стоїть собі збоку і приколюється з «лошків».
Продовжуйте, панове, таврувати «противсіхів», мрійте «подивитися їм в очі», «потримати за горло». Це — саме той шлях, саме той. Шлях в нікуди...


Бухтій( Київ - чемпіон!)
№ 1311490 вiд 2012-10-02 09:36:18

2 торео
№ 1311464
Махлюєш чи дурачок?
Пояснюю. У другому турі 2010 не було "цима двома не обмежується". Або виступаєш проти януковичів, або дозволяєш їм взяти владу. То не парламентські 2012.
"Масовість" виступів за Тимошенко саме й свідчить, що на президентських голосували не за неї, а щоб не пустити Януковича. А от ЗА особу ЮВТ бажаючих боротись серед тих, кого ви називаєте юльками, саме стільки, скільки вийшло на вулицю.
Ти ж сам же все це бачив, чому ж не побачив?


Bullettooth
№ 1311489 вiд 2012-10-02 09:22:14

Игорь Суркис: «Возможно, меня провоцировали»

ти диви бла, такий профі пост-совьєта, розводок ітд, й попався крутливому старікану, аматору у рибалці та футбольному коучингу )

старікан, під кінець життя впритул наблизившись до російської православної церкви, повністю увірував у її ідола золотого бика. так сяк просидівши нічого не роблячи й гукаючи "тудаааа, даваааай" майже два роки, у які його звільнити просто не могли за контрактом, далі план старікану не передбачав навіть гукання - потрібно було досягти звільнення, аби зірвати куш й уособитись у винному погребі на рубльовкє.

сьомін юрій - герой пост-совьєта! накрутив братів суркисів, як кідали девяностих - підлітків на кросовки! лічний ордєн прєлюбодарнєйшего пафнутія із лічних рук кірілкі і брудершафт!


Хтось( Звідси)
№ 1311488 вiд 2012-10-02 09:20:37

"И, наверное, никто не зачеркнет тот факт, что русский тренер был чемпионом Украины. Наверное, никто не зачеркнет тот факт, что русский тренер три раза выводил команду в групповой этап Лиги чемпионов. Есть и еще достижения. На международной арене я второй человек, который набрал такое количество очков после Валерия Васильевича Лобановского."
от мудак..
буде наука як з кацапами працювати


der schadenfroh schall
№ 1311487 вiд 2012-10-02 09:08:44

хуясє жжотє


Йопрст!
№ 1311486 вiд 2012-10-02 08:52:40

хм, вроде полнолуние закончилось... неужели все банально просто - бабок подкинули к началу месяца?:)))


2 COLE
№ 1311472
я был в парке горького и пытался защитить лес в харькове.
А вот в этом ты зря признался...:)

Ладно, хусима...
О футболе:Ukrainian Ranger
№ 1311485 вiд 2012-10-02 08:23:54

COLE
№ 1311472

все - в пизду, потому что этих людей не пугают митинги. их нужно убивать, но я не готов ставить свою жизнь против их жизней - это не равные ставки. я считаю, что моя жизнь ценнее, тем более, что я совсем молодой и еще ничего по большому счету не достиг. но вы же знаете как без потерь поломать колонию, убить президента - действуйте, я - не умею, я не профессиональный митингер и не убийца, я могу попытаться дать кому-то в ебало в своей весовой категории, но не более того, и то не любитель, я вот бегаю на длинные дистанции и более-менее научился играть в футбол. эти мои качества можно где-то приложить?

так что пиздежь про действуйте - оставьте себе. когда нужно было, в 2004-ом - я действовал. когда происходит что-то, в чем я могу поучаствовать - я действую, я иду на митинг, иногда даже информационно сопровождаю. но это все хуйня - этим кернеса с януковичем не прогнать. теперь. вы - регионалы, протывскихи, нуегонахи довыйобывались. теперь нужно штурмовать, убивать, спасибо - без меня. я пытался решить все на выборах - дальше у меня плана нет, я не знаю, что делать. вы знаете - излагайте, действуйте, мы поддержим.


Десь про те саме я вже писав тут, трохи іншими словами, але ідея аналогічна. Ми підійшли до межі, коли цю наволоч інакше як силою не викинути, але багато хто з нас через певні причини (особисте боягузство, тривога за рідних та близьких, природне несприйняття вбивства, "моє життя цінніше за їхнє") поки що не готовий відстоювати свої права у боротьбі.

І неможливо спрогнозувати, хто і коли буде готовий. "Больовий поріг" в кожного свій. Я шкодую лише про інше - навіть зараз багато хто каже "я не вийду на вулиці за політиків". Не розуміючи, що це - не за політиків, а проти окупантів, бандитів. За спільну справу, за права та свободи.

"Коли вони прийшли за мною, мене вже не було кому захистити" (с)


Ukrainian Ranger
№ 1311484 вiд 2012-10-02 08:18:44

Насправді я дуже сподіваюсь на те, що деякі шановні пани сьогодні "скинуть оберти". Не впевнений, що всі вибачаться за "мудаків", "пацюків" та посили до пекла чи то на йух - але радив би це зробити.

Тут нема ідейних прихильників партії Ригійонів? Ні? Тоді пам'ятаймо: "наші чвари лише потішать Мордор!" (с)


Batyj
№ 1311483 вiд 2012-10-02 08:08:36

nehren brigadnikam tribunu davat


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1311482 вiд 2012-10-02 08:08:16

Мощное желудочно-кишечное бурление... не иначе манчестеру кротовне песдец сегодня;)


Ukrainian Ranger
№ 1311481 вiд 2012-10-02 07:43:17

Batyj,

в усій країні передвиборча істерія, не лише на гесті....


Batyj
№ 1311480 вiд 2012-10-02 07:29:03

UR, zakryvaj lavochku.
futbolom tut ne pahnet.
A ja ne mogu tut kazdogo vtorogo nahuj posylat. Klava ne pozvoliaet


Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1311479 вiд 2012-10-02 06:08:36Цiкaвo чи люди щo кричaть "прoтивсiхи дoпустили бaндюкiв дo влaди" зaдумувaлись як oцiнити Юлю кoли вoнa рoбилa oбєднaння в пaрлaмeнтi з тими ж бaндюкaми? Нaпeвнo тo булo свiдчeння пoлiтичнoї мудрoстi вoждицi....

PS дo прoтивсiхiв нeнaлeжу :)


Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1311478 вiд 2012-10-02 06:05:33

Dan
№ 1311244

нaткнувся нa твoю мсгу... ну щo скaзaти... мaбуть ми зaлишимoся при свoїх пoглядaх oт i всe... ;)


Graf de Robot
№ 1311477 вiд 2012-10-02 05:56:24

Навеяло сегодняшней дискуссией... :)

— Знаете ли, профессор, — заговорила девушка, тяжело вздохнув, — если бы вы не были европейским светилом, и за вас не заступались бы самым возмутительным образом (блондин дернул ее за край куртки, но она отмахнулась) лица, которых, я уверена, мы еще разъясним, вас следовало бы арестовать!

— А за что? — с любопытством спросил Филипп Филиппович.

— Вы ненавистник пролетариата, — гордо сказала женщина.

— Да, я не люблю пролетариата, — печально согласился Филипп Филиппович и нажал кнопку. Где-то прозвенело. Открылась дверь в коридор.

— Зина, — крикнул Филипп Филиппович, — подавай обед. Вы позволите, господа?

Четверо молча вышли из кабинета, молча прошли приемную, молча — переднюю, и за ними, слышно было, как закрылась тяжело и звучно парадная дверь.


Graf de Robot
№ 1311476 вiд 2012-10-02 05:45:13

и, кстати, у меня претензий к тем, кто решил проголосовать против всех, пока хотел вкинуть за яныка, нет - они на пути прогресса. у меня претензии к вам, моим бывшим единомышленникам. я уже говорил - плевать, хватало или не хватало. есть дискурс и он достаточно сильный, влиятельный, в этом дискурсе - достаточно идейно близких людей, и именно к вам вопросы. безотносительно результатов выборов. вопрос в том, что мы даже не попытались. мы - вместе, хуесте, про которые вы говорите, не объединились тогда, когда уже многое было построено - была построена система, когда президентом стал впервые практически человек, не имеющий отношения к русскому-миру, когда восток стали неиллюзорно поебывать и перевоспитывать, когда о нас стали что-то говорить в мире и давать какие-то кредиты доверия - но мы все проебали, с нас смеются на западе - выбрать чмо, и мы снова не объединяемся, хотя даже оппозиция умудрилась объединится, но вам все мало - вы уже позорились с неистовой поддержкой невразумительного гриценко, и странным демаршем после его вступления в оо.

Извини за встрявание в дискуссию, но это ложь. Никакой "неистовой поддержки" не было. Каюсь, высказал на Ф-О предположение, что возможно стОит проголосовать за Гриценко некоторое время тому назад, но действительно изменил свое мнение после его вступления в ОО. Для меня ОО - это все та же Юля (что собственно последние события и подтверждают), эта ОО собирается с тем, чтобы набрать меньшее количество голосов в Раду (порознь БЮТ и Яценюк набрали бы больше, чем вместе), то есть, я вижу в этом имитацию деятельности, а не собственно деятельность.

Опять же подчеркну, я считал тебя более адекватным и разумным человеком. К Dan'у же вопросов у меня никогда не было. :)


che7
№ 1311475 вiд 2012-10-02 03:13:18

жжете.
я так понимаю, что дописувачi не являются типичным срезом укр. общества. жаль, конечно.
но все же старопердачества не наблюдается.


Dan
№ 1311473 вiд 2012-10-02 02:58:57

торео( Київ)
№ 1311471
здається обома сторонами було сказано достатньо щоб товариство зрозуміло хто тут є дешевий балабол.
на розсуд...


COLE
№ 1311472 вiд 2012-10-02 02:49:29

2 торео
№ 1311468

хуйня про американцев какая-то, не убедительно. потом полемическая чушь про объединение. это все мусорные слова: надо, мы вместе - попахивает мудакизмом, простите. все это сводится к цитатам из вконтакта про "поверь в себя и станешь олимпийским чемпионом". это не рецепт, а подстава для слабоумных. ведете себя как политик, ей богу. так что спасибо, мне не нужен чир-лидер, я как-то сам решу, куда мне и как тратить свою жизнь (время, энергию и само ее присутствие).

и, кстати, у меня претензий к тем, кто решил проголосовать против всех, пока хотел вкинуть за яныка, нет - они на пути прогресса. у меня претензии к вам, моим бывшим единомышленникам. я уже говорил - плевать, хватало или не хватало. есть дискурс и он достаточно сильный, влиятельный, в этом дискурсе - достаточно идейно близких людей, и именно к вам вопросы. безотносительно результатов выборов. вопрос в том, что мы даже не попытались. мы - вместе, хуесте, про которые вы говорите, не объединились тогда, когда уже многое было построено - была построена система, когда президентом стал впервые практически человек, не имеющий отношения к русскому-миру, когда восток стали неиллюзорно поебывать и перевоспитывать, когда о нас стали что-то говорить в мире и давать какие-то кредиты доверия - но мы все проебали, с нас смеются на западе - выбрать чмо, и мы снова не объединяемся, хотя даже оппозиция умудрилась объединится, но вам все мало - вы уже позорились с неистовой поддержкой невразумительного гриценко, и странным демаршем после его вступления в оо.

про робить щось кроме пиздеть и голосовать - это охуенное предложение. я могу выкопать яму или пописать в бутылку - это подходит? нет, а что подходит? исключительно штурм колонии? нахуя она мне сдалась? юля проиграла выборы - она мне больше не интересна. так что же делать? юридическую консультацию? не мой профиль. спасать животных? нет, это не по теме. ходить на митинги? а они есть? а людей с налогового майдана выпустили уже из тюрьмы, напомните? а в харькове, напомните, никто не бил и не громил митинг по поводу закона о языке?

давайте, торео, на лыжи, приезжайте и штурмуйте колонию - успехов, вы же так дохуя знаете про штурм и сопротивление. это же и есть ваша жизнь, я правильно понимаю?

я был в парке горького и пытался защитить лес в харькове, и, знаете, хуй что получилось, хотя было людей больше чем силовиков и даже насобиралось людей на целую политическую партию. все - в пизду, потому что этих людей не пугают митинги. их нужно убивать, но я не готов ставить свою жизнь против их жизней - это не равные ставки. я считаю, что моя жизнь ценнее, тем более, что я совсем молодой и еще ничего по большому счету не достиг. но вы же знаете как без потерь поломать колонию, убить президента - действуйте, я - не умею, я не профессиональный митингер и не убийца, я могу попытаться дать кому-то в ебало в своей весовой категории, но не более того, и то не любитель, я вот бегаю на длинные дистанции и более-менее научился играть в футбол. эти мои качества можно где-то приложить?

так что пиздежь про действуйте - оставьте себе. когда нужно было, в 2004-ом - я действовал. когда происходит что-то, в чем я могу поучаствовать - я действую, я иду на митинг, иногда даже информационно сопровождаю. но это все хуйня - этим кернеса с януковичем не прогнать. теперь. вы - регионалы, протывскихи, нуегонахи довыйобывались. теперь нужно штурмовать, убивать, спасибо - без меня. я пытался решить все на выборах - дальше у меня плана нет, я не знаю, что делать. вы знаете - излагайте, действуйте, мы поддержим.


торео( Київ)
№ 1311471 вiд 2012-10-02 02:29:43

Dan
№ 1311470

ясно. тріщи далі, промокашка


Dan
№ 1311470 вiд 2012-10-02 02:25:03

торео( Київ)
№ 1311469
а тобі з одного разу не доходить?
)


торео( Київ)
№ 1311469 вiд 2012-10-02 02:16:41

Dan
№ 1311467

скажеш те саме в реалі?


торео( Київ)
№ 1311468 вiд 2012-10-02 02:15:05

2 COLE
№ 1311465 вiд 2012-10-02 01:49:53

"все же ваш аргумент с "идите и освободите юлю" несколько подзаебал. с чего вы решили, что я должен за нее рисковать жизнью?"
----------------

Та, от саме так! Та тому, що це вітчизна! І середній американець тим і відрізняється від середнього українц, що перед ним це просте питання не буде стояти!

"І як я лишь проголосовал, хотел что-то решить на выборах, как раз затем, чтобы не решать что-то на майданах, потому что выборы - это и есть механизм влияния на политику для простого смертного".
-----------------------

Це лише один спосіб впливу для простого смертного. і він доречний лише у правовій державі, якою Україна ніколи не була, в т.ч. і протягом 2004-2009рр.

"... это вы решили, что выборы хуйня, кандидаты пидоры..."
---------------------

Брєд собачий. Підміна понять.

"...я знаю, у вас есть план, но вы им не делитесь до сих пор. а человек он, вообще-то живет и работает, детей рожает, а не ходит по воскресеньям умирать за страну"
-----------------

Патріот - ходить незалежно від дня тижня. питання не в тому, коли вийти, а в тому, щоби бути готовим зробити це будь-коли.

"...мы всей страной лажанули, реального оппонента режиму посадили в тюрьму..."
---------------------------

"... и теперь я, почему-то, должен отстаивать свой голос ценой жизни. почему? потому что вы так решили?"
----------------------

Та ніфіга ми не рішили. Це вас купа скиглить на всіх форумах, замість щось далі робити кожен день. І найперше - обєднатись.
і просто проголосувать в цій країні - і в будь-якій - мало для громадянського обовязку, якщо ви не планктон.

"потому что не реализуют ваших швондерских ура-патриотических сценариев, по которым каждый человек должен в жизни посадить дерево, вырастить сына и освободить своего кандидата из тюрьмы? за каждого президента нужно умирать? скажите, вы за какого кандидата умерли или собираетесь умереть?"
------------------

Вам мало цього всього у країні, щоби зрозуміти, що діяти треба не заради кандідата, а заради країни, заради прав і свобод.

І, прошу вас, тільки не треба помирати! Це ще одна замануха-маніпуляція!

Захист прав не обовязково вимагає від вас померти. Живіть!

Але, бл@#дь, робіть щось? крім як просто пизд@#ть і голосувать.

До жопи ваше голосування раз на кілька років, якщо кожного дня ви хоча би щось не будете робити для громадянського суспільства.

мова йде про обєднання заради відстоювання наших прав і свобод.

І це треба зробити зараз.

Більш того, так само це треба було б зробити зараз, якби президентом стала тімошенніца!

І не навколо кандідата, перш за все. Але навколо принципів. А кандидати познаходяться.


Dan
№ 1311467 вiд 2012-10-02 01:53:06

торео( Київ)
№ 1311464
Пішов на хуй мудак


торео( Київ)
№ 1311466 вiд 2012-10-02 01:52:16

COLE
№ 1311462

Ну і нєнада піднімать архіви. просто скажіть дві речі:

- пртивсіхи розподілились по всій країні. Логічно, що кількість "демократичних противсіхів", тобто тих, хто у 2004 проголосував за Юща, співставима з кількістю "недемократичних противсіхів", які голосували у 2004 за Яника, але розчарувалися в ньому і не підтримали його у 2010-му. Або може других навіть більше, ніж перших. Тема з пртивсіхами-винуватцями провалу йульки тоді ж не катить, що характерно. Чому ви всі забуваєте це?

Ба, більше, може зростання кількості противсіхів у 2010 році навіть трішки зменшило розрив між йулькою і яником.

- Те ж саме питання, що і Пепсі: ти особисто вийдеш на вулицю? Чи прикриєшся словами, що "хтось там винен", "ти вже все віддав вітчизні, але все просрали без тебе" і т.д.?


COLE
№ 1311465 вiд 2012-10-02 01:49:53

2 торео
№ 1311464

блин, что-то меня много, наверное, опять уйду на пять-семь лет в рид-онли, но все же ваш аргумент с "идите и освободите юлю" несколько подзаебал. с чего вы решили, что я должен за нее рисковать жизнью? я лишь проголосовал, хотел что-то решить на выборах, как раз затем, чтобы не решать что-то на майданах, потому что выборы - это и есть механизм влияния на политику для простого смертного. это вы решили, что выборы хуйня, кандидаты пидоры - я знаю, у вас есть план, но вы им не делитесь до сих пор. а человек он, вообще-то живет и работает, детей рожает, а не ходит по воскресеньям умирать за страну. но на выборах мы всей страной лажанули, реального оппонента режиму посадили в тюрьму и теперь я, почему-то, должен отстаивать свой голос ценой жизни. почему? потому что вы так решили? потому что вы намекаете, что 10 или сколько там миллионов, которые проголосовали за юлю - они не настоящие, да? потому что не умирают за нее? выдуманные? украденные? только потому что не реализуют ваших швондерских ура-патриотических сценариев, по которым каждый человек должен в жизни посадить дерево, вырастить сына и освободить своего кандидата из тюрьмы? за каждого президента нужно умирать? скажите, вы за какого кандидата умерли или собираетесь умереть? я ничего не понимаю, что за дешевые предъявы, прекратите, пожалуйста.


торео( Київ)
№ 1311464 вiд 2012-10-02 01:40:52

Dan
№ 1311463
----------------

тобі зараз більше платять у штабі?
Я б на їх місці не платив, бо робота топорна.


Dan
№ 1311463 вiд 2012-10-02 01:37:11

А чого б це противсіхи з кущів свого "над схваткой" дорікали демократично налаштованому виборцю що він не підставляє своє тіло під кийки, звільнення, кримінальне переслідування? А не пішли би ви лісом, моралісти дєланниє?
Ви для того самоусунулись від нашого загального вибору 2004 щоб люди за ваше естетство здоровьям, неприведи господи життям ризикували? Щоб ви свою позу тримати могли з гідністю?


COLE
№ 1311462 вiд 2012-10-02 01:33:00

2 торео
№ 1311453

два слова: проходной барьер.
еще пара слов: результаты опросов.

дальше - неважно, бют или хуйют, решайте сами, но не делайте вид, что не существует указанных 4 слов, как делали вид в 2010-ом, что голосование против всех что-то нарешает таким образом, что не будет двух зол, а будет одно добро - не хочу поднимать архивы, чтобы цитировать вашу уверенность в том, что пункт против всех с 10-15-30-50 процентами поддержки кому-то что-то там докажет, покажет и изменит.

2 berehon
№ 1311449

единственное, что добавлю: сценарий, который ты описываешь с флажками единой россии и тому подобное, разумеется, это очень пугающий сценарий, но дело в том, что до него додумалось так мало людей и все не из окружения самой ювт, что как-то странно принимать такой сценарий всерьез, понимаешь? ведь вокруг нее столько людей и в основном национально ориентированных, как бы в любви к путину так точно там никто не был замечен, что думать, что вся шумиха вокруг нее только ради того, чтобы все-таки продать украину путену - это, конечно, оригинально и чем черт не шутит, в автостопом по галактике тоже ракеты превращались в цветочные горшки, потому что есть такая вероятность, но все же, мы же не в комедийном треше, и логика политического процесса несколько отличается от радикальных фобий.


торео( Київ)
№ 1311461 вiд 2012-10-02 01:32:27

PEPSI( Меркурий)
№ 1311458

"я мав на увазi барикади на О. А в реале баррикад и крови лучше избегать, но теперь возможно и этот поезд для Украины ушел. Хотелось бы ошибиться."
-----------------

Нє, нє, ти не з"їзжай. "барикади" на всяких О нікого не гребуть.

Ти особисто вийдеш на вулицю, коли треба буде захищати свободу?

Ми спишемся тут і вийдем разом. Ти вийдеш?Фоззі
№ 1311460 вiд 2012-10-02 01:29:08

2 COLE № 1311427
Зёма, они всё понимают, но держат позу (в хорошем смысле=).


Dan
№ 1311459 вiд 2012-10-02 01:23:05

Graf de Robot
№ 1311452
та хоч сто раз повторюй, але то не стане істиною.
я скажу
1.помаранчовий табір розвалив Ющ прикриваючі корупційні схеми свого папи.
2.витягнув Янука з нафталіну підписувати меморандум Ющ.
3. під кабальні угоди кинув Україну з Юлєю знов таки ж Ющ. Фірташа вставив в схему зруйнувавши угоди по 50 баксів знов таки Ющ. І літак він підленько зтибрив чим зпровокував неумістне хіхіканьє.
4. він же агітував українського проєвропейского виборця відійти від вибору та зрадити європейскі цінності.
5. він же лякав ригівських виборців жупелом Бандери
6. він же розкошує собі серед глечиків на державній дачі за державний кошт, а не за гратами сидить.
картина маслом (с)


PEPSI( Меркурий)
№ 1311458 вiд 2012-10-02 01:21:26

торео( Київ)
№ 1311455
я мав на увазi барикади на О. А в реале баррикад и крови лучше избегать, но теперь возможно и этот поезд для Украины ушел. Хотелось бы ошибиться.


merson
№ 1311457 вiд 2012-10-02 01:19:05

"Но шо саме печальне, так це те, що якби ви перестали пиз@#ти і вийшли б за вашу йульку, то вона б вже давно була на свободі, ба, навіть сиділа би на банковій. "

Вот оно ключевое ,10миллионов голосов за нее во втором туре ,мало оказывается ,виноваты им кто то
Миллион пришел бы Киеве за нее ,через час бы зека не было ,так чего то не идут или может тоже уже протывсихи )

PEPSI( Меркурий)
№ 1311456 вiд 2012-10-02 01:17:45

Graf de Robot
№ 1311452
...и ищо, все эти "аргументы" не причина приводить к власти Януковича и ПР.


торео( Київ)
№ 1311455 вiд 2012-10-02 01:16:43

PEPSI( Меркурий)
№ 1311424

"я по другую сторону баррикад"
--------------------------------

Ти ні на якій стороні барикад. На барикадах бьються на смерть. Сумніваюсь, що ти, навіть якщо люди вийдуть на майдан, до них приєднаєшся. Навіть якщо мирний протест.


PEPSI( Меркурий)
№ 1311454 вiд 2012-10-02 01:12:02

Graf de Robot
№ 1311452
спасибо за ответ. Отвечать на пост не буду, хотя есть предостаточно материала, пожалеем наше общее время :-), и вопросов у меня больше нет. Тут и без меня найдется кому ответить.
Но, Граф, что поражает, так это то, как далек ты от украинских реальностей. Ты их не чувствуешь, имхо :-).


торео( Київ)
№ 1311453 вiд 2012-10-02 01:04:27

та шо ви зі штанів випригуєте? Ті, хто проголосував проти двох підарасів - йульку і яника - у 2010, у 2012 проголосують за якусь партію, бо тільки цима двома не обмежується.

Ну нєт, вам жеж нада тока за йулю.

Ви, які з апломбом тут розповідають, що вони, дескать, як багато знають про йулю, і чудово розуміють, що вона теж гівно, но "нє за гранью", насправді ніфіга не знаєте про баришню в луї віттоні і схємки развода всієї країни скопом і окремих груп населення в частності, коли сотенька мільйончиків капала в день.

Та і стала б вона вашим пердізідєнтом, шо цікаво, аби раптом не криза, що і йулькіна тища не помогла.

но нічо, зараз противсіхи ваші проголосують вже за когось. А ви і після цього не зрозумієте нічого (а декому і не треба, аби гроші відробить), хоча очима будете дивитися і дивитеся зараз на рейтинги тієї ж йульки, що ніяк в опитуваннях не відпхне регіони, що б вони не робили б цій країні, що вже само собою є доказом, що розподіляються ті противсіхи аж ніяк не на користь обох - ПР і ОО.

(Но шо я вам скажу, шо тєма "противсіхи" після виборів вже не пакатіт: нова тєма панів із ОО будє - "бандіти массава фільсифікують".)

Я, наприклад, думаю голосувать або за хук-аппєркот, або за тягнипука з його бувшими комсомольцями.

Скорше, за перших, якщо Тягнипук не продемонструє вихід на 5 процентів.

Звиняйте, шо не за йульку. Уж больно мені єйниє подвиги не подобаються.

Та, і фраза "ну канєшна при йулє била би хужє" - типовий приклад маніпуляції, іба ті, хто голосував проти обох, як правило, казали, що при ній не було би краще. А це, як кажуть, дві великі різниці.

Но шо саме печальне, так це те, що якби ви перестали пиз@#ти і вийшли б за вашу йульку, то вона б вже давно була на свободі, ба, навіть сиділа би на банковій.

Но пиз@#ти - не мішки таскати.


Graf de Robot
№ 1311452 вiд 2012-10-02 01:03:02

2 PEPSI
№ 1311450

Graf de Robot
№ 1311444
-Разве для поглощения Украины Россией можно сделать больше, чем сделал Янукович и ПР?
-На основании чего можно гарантировать, что при Тимошенко сдача России выглядела бы ужаснее?
-Что страшнее, то что Украину сдадут России или разграбят и поделят между тремя украинскими семьями навсегда?

Питання цi... :-)

Я не знаю когда ты в последний раз был в Украине, но то что я там вижу сейчас, глубоко окунувшись в дествительность - это геноцид украинского народа с кучей ужасающих примеров. Там и России не нужно.
Посмотри на досуге фильм “Свои”.


Ты только себя читаешь или собеседников тоже? :) Я это у юльков давно заметил, когда аргументы собеседника игнорируются, ибо он - враг, которого нужно уничтожить протывсих, которого нужно переубедить.
Еще раз. На Тимошенко лежат:
1. Ответственность за развал оранжевой коалиции.
2. Возрождение Януковича как политической силы.
3. Кабальные газовые договоренности с Путеным и последующее весьма странное поведение во время суда с Фирташем.
Я уже не говорю о множестве мельких грешков в виде ламерского управления экономикой, подхихикивания тому же Путену, поездка к нему на Сардинию и прочую фигню.

А сценарий очень простой: подходит время платить за газ, а у Юли в бюджете нет денег.


PEPSI( Меркурий)
№ 1311451 вiд 2012-10-02 00:56:14

пока мы будет бороться за "не сдать Россию Путину", скоро будет вообще нечего сдавать.Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Locations of visitors to this page
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.