OBSILF Guestbook Rambler's Top100

Постукатися до Абатства (можливо, відчинять...)
Для єретиків - версія від о.Philus
Всі організаційні та технічні питання життєдіяльності Аббацтва обговорюються в фейсбучній келії.Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
RELOAD

Пошук в архiвах
Допомога
Шукати месаги за нiком Шукати слово Шукати з номера
по номер
Знайти останнiх месаг

Загалом месаг : 1615673 на 7687 сторiнках. Поточна сторiнка : 6992.

Orest Dniprovskiy
№ 1328880 вiд 2013-02-03 14:18:44

Союз татарской молодежи "Азатлык" ("Свобода") объявил 2013 год "Годом Батыя".

В этой связи активисты СТМ планируют целую череду акций, посвященных личности жестокого монгольского завоевателя (1209-1256), внука Чингиз-хана, вошедшего в историю своим опустошительным походом на Волжскую Булгарию, Русь и Восточную Европу.

Подробности: http://www.regnum.ru/news/fd-volga/tatarstan/1611798.html#ixzz2JpztFqou
=====

У нас на О є свій батий:)


Ironbelly( LMW28IF)
№ 1328879 вiд 2013-02-03 13:54:11

Петрович № 1328874
Я не збоченець. Я захисник традиційних цінностей.

А ви єретики. Понавішували на телефони зображення яблука надгризенного (первородного гріха) і пишаєтесь :).


Orest Dniprovskiy
№ 1328878 вiд 2013-02-03 13:52:22

Степан Демура. 3.14здец Газпрому? 26.01.12

Новий удар по «Газпрому». Японія готується видобувати метан з дна океану

«Газпром» виновен в нарушении газовых контрактов с Украиной


ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1328877 вiд 2013-02-03 13:25:57

2 Ukrainian Ranger

"Тому що навіть винищення "своїх" євреїв та циган на підставі расових теорій - це вже "маркер" нацизму."

Тобто, свій закид мені, що я проігнорував "імперіалістичну сутність" нацизму як його питому характеристику ти знімаєш?
Тоді ось тобі зустрічний закид: історія свідчить, що різні націоналістичні теорії будувалися не лише довкола ідеї історичної, етнічної, релігійної єдності. У деяких з них расовий компонент також був присутній (сіонізм, наприклад:-) Сподіваюся, ти сіонізм відносиш до націоналістичних, а не нацистських теорій?:-)
Тож, і це НЕ аргумент.


"Вони не є частиною української нації."

:-)
Симптоматично, що ти не процитував "класичне" розрізнення націоналіста і ненаціоналіста, яке я навів:-)
Твоє розрізнення хто є, а хто не є "частиною української нації" грішить волюнтаризмом і суб'єктивізмом.
Якби таким же принципом керувалися німецькі, чеські, польські націоналісти, стаючи до розбудови нації, то вони неминуче прийшли б до того, що проголосили б німецьких католиків, мешканців Моравії чи усю Малопольщу зі східними кресами ненімцями, нечехами і неполяками.:-)

А вони, натомість записали у німці саарців і ельзасців, у чехи сілезців і тих таки мораван, а у поляки кашубів (Туск, наприклад, з походження кашуб):-)
Чи інший приклад - з твоєю улюбленою IRA. Вони (ірландські націоналісти) вважають, що ірландці-протестанти - це теж частина ірландської нації. Тоді як останні (ненаціоналісти) вважають, що їхній протестантизм є свідченням того, що вони не частина ірландської "католицької" нації...
І що прикольно, навіть ірландські націоналісти на 90% англомовні. Тобто, за твоїми критеріями, їм місце в Британії:-)


"Українцем є той, хто розмовляє українською чи прагне того, щоб українською говорили його діти."

Дурниця. Був час, коли українці і називали себе русинами чи малоросами і писали у кращому випадку на "язичії" і говорили по "тутейшему", і поліщук пінчука чи горянин долинянина за "свого" не вважав. Поки не прийшов націоналізм.
Донбасюки - це ті ж "пінчуки" (українці Пінська і околиць), але в епоху, коли в націоналізм - ідеологію природності націй вже ніхто не вірить. Бо ідеологію натуральності націй вже давно розвінчано.
Давно відомо, що УСІ МОДЕРНІ НАЦІЇ РОБЛЕНІ.
Так-от, донбасюки - це ті, що БАЧАТЬ, як їх хочуть перетворити на "українців старого штибу" за позавчорашніми лекалами. І ті, хто НЕ ХОЧУТЬ ЗГАДАТИ, як з них ЗА ТИМИ Ж ЛЕКАЛАМИ (тут ВОС нічим не відрізняється від більшовиків) робили СОВКІВ. Не хочуть, бо ті технології мали надзвичайно травматичний характер. І вони воліють забути про це, як ті, хто пережив сталінський голодомор, воліли забути про нього і про його достотні причини.

Націоналізм - це ідеологія обмеженого вжитку. У країнах, які вирішили наріжне націоналістичне питання - творення модерної нації, сьогодні йдуть, скоріше, протилежним шляхом - плекають мультикультуралізм і проч.

А ти зі своєю позицією знаходишся десь у неможливому місці (сепаратизм-партикуляризм-трайбалізм).
З одного боку ти НЕНАЦІОНАЛІСТ, оскільки тебе не хвилюють мотиви творення нації і ти як достотний ненаціоналіст вважаєш, що націю вже створено і що донбасюки ВЖЕ випали з "проекту", а, з іншого боку, ти намагаєшся педалювати націоналістичні принципи в постірредентистську епоху.
Не скажу, що це безпосередній фашизм, але те, що ця стежка веде лише туди - однозначно.


"Переважна більшість цих людей - прибульці, які припхалися до України після появи совіцької влади, меншість - зрусифіковані українці."

1. Поглянь статистику - українці на Донбасі завжди становили сталу більшість.
2. Якщо тих, хто прибув на Донбас "після появи совіцької влади" ти оголошуєш "неукраїнцями", тоді треба визнати, що "Донецько-Криворізька республіка" - це український проект. Бо він історично передував появі совітської влади в Донбасі:-)))
3. А чому точка відліку 1918 рік? Чому не 1861 чи 1754?
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D1%96_%D0%BE%D1%81%D0%B2%D0%BE%D1%94%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%94%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%87%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B8
Почитай "Історію українознавства", яку редагували видатні вчені-мельниківці. У них не було анінайменшого сумніву в українському характері Донбасу.


"Майже всі праві партії є традиціоналістськими та консервативними."

ВОС - це не права і не консервативна партія. Це партія - соціалістична і революціонаристська. І, якщо в ідеології ОУН революціонарізм (безумовні впливи фашизму) ще якось пов'язувався з ідеєю звільнення української нації з-під влади Панства чи Совдепії, то, в умовах незалежної української держави, "революціонаризм" - це чистої води підривна (щодо української національної держави) ідеологія.


"Майже всі вони прагнуть "контролювати". Забороняти підарські шлюби, клонування, аборти чи евтаназію. Але це не робить їх фашистами"

Не робить. Доти, доки вони обстоюють принципові засади "культурної консервації" та "плекання традиції".
Праві - це ті, хто приймають реальність, якою вона є.
Вістря їхньої критики прямо спрямоване проти будь-яких різновидів утопізму. Тобто, відкидання дійсності (актуальної реальності) на користь реальності уявленої (усі різновиди соціалізму, комунізму, нацизму і революціонаризму).
Праві ОБСТОЮЮТЬ ПРИНЦИПИ.
А який принцип обстоювала Фаріон у львівському дитсадку ми Мирон з тезою про контроль над телебаченням?
Вони обстоювали УТОПІЗМ, відмову від ТРАДИЦІЇ і проголошували необхідність тотального контролю реальності, яка їх не влаштовує.

Як не крути, а тобі доведеться визнати:
1. Елімінація Донбасу з українського національного проекту (за що ти виступаєш) - жест принципово АНТИнаціоналістичний.
2. Монопольна претензія встановлювати критерії належності до української нації - нацизм чистої води.


P.S. І ще кілька історичних тез, які ілюструють те, що не може бути партійного націоналізму.

Народний рух України за перебудову. Попри назву - типовий націоналістичний ірредентистський рух. Його націоналістичний характер не ставився під сумнів ані діячами бандерівського (Стецько, Лебідь, Лозинський, Зварич), ані мельниківського (Плав'юк) крила.
1991 рік. Україна здобуває незалежність.
У НРУ - розкол. Одні вважають, що націоналістичне завдання вирішено і слід переходити до партійної діяльності, опонуючи посткомуністичній версії незалежної України (Чорновіл), інші продовжують залишатися на "націоналістичному принципі" (Горині, Лук'яненко, Скорик, Поровський) і створюють КНДС.
Лук'яненко, котрий приймає пропозицію Кравчука і їде послом в Канаду:
"Як я можу залишатися в опозиції до президента незалежної України"?
Результат: Кравчук розігрує з себе "незалежника-націоналіста", що протистоїть агресивній Москві і повністю нейтралізує КНДС.
Виживає лише Рух Чорновола, який, нехай непослідовно, але переходить на рейки національної демократії і націонал-лібералізму.

Отже: чистий український націоналізм в незалежній українській державі неможливий.
Ті, хто продовжують видавати себе за "український націоналізм", насправді, педалюють не націоналістичні принципи, а беруть з ОУН те, що завжди було їй чуже, але, якийсь час, під впливом успіхів італійського фашизму і німецького націонал-соціалізму, слугувало новомодним взірцем. Але, якщо ОУН то можна було пробачити, бо в момент злету фашизму чи нацизму важко було зрозуміти усю відмінність їхніх завдань, цілей і методів (оскільки ті, при своєму народженні, чимало поспекулювали на націоналізмі, перш ніж ствердити свою принципово інакшість), то подібна "сліпота" і "нерозбірливість" ВОСу в епоху, коли вже цілком розвінчано ідеологію нацизму, є щось більше, аніж дурість (якою, як ми пам'ятаємо, хтось пояснював збіжність піглядів на відновлення смертної кари КПУ та ВОСу).
Це не дурість. Це - ПРОЕКТ ДИСКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІЗМУ ТА ІРРЕДЕНТИЗМУ.
Амінь.


Orest Dniprovskiy
№ 1328876 вiд 2013-02-03 13:24:59

Харківська тенісистка Еліна Світоліна виграла турнір ITF Vanessa Phillips Women's tournament, що проходив у ізраїльському Ейлаті. У фіналі 18-річна Еліна, посіяна на турнірі під №2, перемогла у трьох сетах росіянку Марту Сіроткіну - 6:3, 3:6, 7:5.


Voxa( note)
№ 1328875 вiд 2013-02-03 12:47:38

о, про Нокию вспомнили :)


Петрович
№ 1328874 вiд 2013-02-03 12:29:00

2 Ironbelly
№ 1328873
Збочинець)))


Ironbelly( LMW28IF)
№ 1328873 вiд 2013-02-03 12:18:41

Salomon № 1328867
Летайте самолетами BMW?
_______________

NOT IN THIS WEATHER!
Тільки Mercedes Benz, Nokia i Windows ;)


PRACTIK
№ 1328872 вiд 2013-02-03 11:01:42

от Севильи до Гранады...Криштиану велик ,его не остановить даже Варану.


SK( їм, п’ю пиво після 18-00 :-))
№ 1328871 вiд 2013-02-03 10:41:43

я дивлюсь що реал всі сили на грі проти барси залишив. Крісті рональдо щоб не відставати від лео почав у свої ворота забивати...


Бухтій( Київ - чемпіон!)
№ 1328870 вiд 2013-02-03 10:04:09

2 Vichny
№ 1328869
Всіх уб'ю, один залишусь!(с( :)


Vichny
№ 1328869 вiд 2013-02-03 02:48:50

PEPSI( Меркурий)
№ 1328854

Пепс, я б із задоволенням відмежувався від таких як ти, і також від донецьких. Їбіться там разом у рота і в дупу разом з вашими ласковими маями та ігорямикрутими.


Orest Dniprovskiy
№ 1328868 вiд 2013-02-03 01:05:22

Этот случай войдет в учебники

Изменение экономических показателей Грузии по месяцам 2012 г. в % к месяцам 2011 г.

http://aillarionov.livejournal.com/499945.html

ворвавшаяся во власть некомпетентность, даже если она случайно оказалась миллиардером, может зарезать курицу, несущую золотые яйца.


Salomon
№ 1328867 вiд 2013-02-03 00:55:29

Ironbelly( LMW28IF)
№ 1328863

Летайте самолетами BMW?


PEPSI( Меркурий)
№ 1328866 вiд 2013-02-03 00:55:04

как то один голландский журнолизд.....не сдержалсо....и.....!
http://www.youtube.com/watch?v=wqweD_zfj-s


SK( їм, п’ю пиво після 18-00 :-))
№ 1328865 вiд 2013-02-02 23:26:53

Гриценко: Яценюк з Турчиновим все вирішують самі й не хочуть звільнення Тимошенко


olma
№ 1328864 вiд 2013-02-02 23:26:39

SK( їм, п’ю пиво після 18-00 :-))
№ 1328860 вiд 2013-02-02 23:15:18
---
Та ні, він просто молоде, дурне. До москалів пристав не відразу, судячі з історії залишення Лондону.
Тут якраз слухаю по радіо класний олдсаундовий (70-ті )раритет німецький.

http://www.youtube.com/watch?v=KieXnayft8I

Дуже в тему, хто зна трохи німецьку


Ironbelly( LMW28IF)
№ 1328863 вiд 2013-02-02 23:26:39

Водії у БМВ на таке не здатні
http://www.youtube.com/watch?v=mi47UcyK4Ms


SK( їм, п’ю пиво після 18-00 :-))
№ 1328862 вiд 2013-02-02 23:24:54

Того листопадового дня у "Братиславі" замість Борзова, якого вважали винним у допущенні корупції, обрали Євгена Гоцула - колишнього функціонера федерації.
"Супровід бюджетних коштів, які йдуть у Донецьк на Чемпіонат світу, потребує інших людей, які будуть виконувати замовлення розпорядників коштів. Ми не підписуємо роздутий кошторис, а ті - будуть підписувати", - каже Борзов.
Про яку суму йдеться, Борзов казати не хоче. Посилає до державного тренера з легкої атлетики Валерія Александрова. який готував кошторис від імені федерації.
"Куди ви лізете? Я ж вам сказав, що хочу ще пожити. Я вам відповідаю на всі питання однією відповіддю: я хочу ще пожити", - каже Александров і кидає слухавку.
http://www.epravda.com.ua/publications/2013/02/1/359354/


SK( їм, п’ю пиво після 18-00 :-))
№ 1328861 вiд 2013-02-02 23:19:08

кіпер малі майже рекорд са-шо повторив. У пів-фіналі з 4х пенальті пропустив тільки 1


SK( їм, п’ю пиво після 18-00 :-))
№ 1328860 вiд 2013-02-02 23:15:18

olma № 1328858
зрозуміло що чувак "підписав контракт з анжі". На шорт-ран - заробить купу бабла...
Але що там у "большом театре" відбувається - незрозуміло. Керівнику вилили кислоту у обличчя. Вчора у фт стаття була (я не читав)...


Фоззі
№ 1328859 вiд 2013-02-02 23:12:02

Коваль не порадовал, а Вида опять чудил.


olma
№ 1328858 вiд 2013-02-02 23:02:29

2 SK
№ 1328855

Видатних балетних танцюристів-чоловіків можна перерахувати на пальцях, пише Daily Telegraph.
Серед них - українець Сергій Полунін. Рік тому 22-річний Полунін, який став наймолодшим прем’єром Королівського балету, несподівано покинув Велику Британію, повідомляє видання.

Не знаю, чого цей Полунін такий культовий в Лондоні. Але англіки були страшно здивовоані з його вчинку, кажуть, шо він лоханувся, покинувши Королівський балет. Дауншифт зробив неслабий. Читав я величезну статтю у минулорічному журналі Intelligent Life.

Тепер назад його радше не візьмуть. Не цікавлюся балетом, але подивимося як він у Москві затанцює.


SK( їм, п’ю пиво після 18-00 :-))
№ 1328857 вiд 2013-02-02 22:35:18

Швейцария - Чехия 1:2
Вавринка/Кьюдинелли- Лукаш Росол/Бердых - 4:6, 7:5, 4:6, 7:6, 22:24
вавринку жалко. То ноле в 5ти сетах прогарв, тепер на кубок девіса пару 5й сет 22-24


PEPSI( Меркурий)
№ 1328856 вiд 2013-02-02 22:33:13

Ukrainian Ranger
№ 1328853
китайцы останутся китайцами.
И предваряя закыд.....Завезенный совецкий пролетариат (имхо) не стал доминирующим, а скорее растворился и ассимилировался в украинских степях, не ухудшив нигде и ничего из исконо-украинского. Он легко принял и впитал и сало и горилку, и как и все всего лишь хочет жить лучше. Дай им работу и стабильность, и нет проблем. Это простые, обычные люди. Не нужно демонизировать то, чего нет.


SK( їм, п’ю пиво після 18-00 :-))
№ 1328855 вiд 2013-02-02 22:25:55

Видатних балетних танцюристів-чоловіків можна перерахувати на пальцях, пише Daily Telegraph.
Серед них - українець Сергій Полунін. Рік тому 22-річний Полунін, який став наймолодшим прем’єром Королівського балету, несподівано покинув Велику Британію, повідомляє видання.
З липня 2012 року Полунін танцює в балеті Московського музичного академічного театру імені Станіславського і Немировича-Данченка, який очолює народний артист Росії Ігор Зеленський.
Рік тому Сергій Полунін несподівано вирішив покинути лондонський Королівський балет
Полунін став зірковою знаменитістю в Росії, він часто з'являється на обкладинках глянцевих журналів, бере участь у телешоу, а квитки на його вистави розкуповують одразу, як тільки вони надходять у продаж, пише Daily Telegraph.
Якщо Полунін дотримуватиметься плану, накресленого для нього Зеленським, то швидко стане бажаним гостем у найкращих балетних компаніях світу, вважає видання.
Полунін народився у Херсоні. З шести років займався гімнастикою, потім балетом. У 1999-му продовжив навчання у Києві. 2003 року, коли йому виповнилося 13, виграв місце у балетній школі в Лондоні на підставі відеозапису свого короткого виступу, повідомляє видання.


PEPSI( Меркурий)
№ 1328854 вiд 2013-02-02 22:24:16

Я по работе за последние 5 лет много видывал Донецкую , Луганскую и Запорожскую области и со 100 % уверенностью могу сказать - это Украина, и это украинцы. И я их никому не отдам, хотя-бы потому что там на русском разговаривают не больше, чем в Киеве, Житомире или Полтаве с Черкасами. Это наше фсьо. И отмежеваться от них - предательство.

П.С. Отмежовываться надо от мудаков, как в Донецке, так и Киеве, так и во Львове.


Ukrainian Ranger
№ 1328853 вiд 2013-02-02 22:17:41

PEPSI( Меркурий)
№ 1328852

Привези завтра сюди мільйон китайців та роздай їм паспорти. Вони від цього перетворяться на українців - чи залишаться ментально китайцями?


PEPSI( Меркурий)
№ 1328852 вiд 2013-02-02 22:16:36

Ukrainian Ranger
№ 1328851
Вони є (!) частиною української нації.
Ну трохи больше русскага употребляют, ну и шо.Ukrainian Ranger
№ 1328851 вiд 2013-02-02 22:08:35

ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1328844

Якби нацизм не узявся нищити польських та українських евреїв, а обмежився б своїми, то між ним і націоналізмом, за твоєю версією, можна було б ставити знак рівняння?


В жодному разі. Тому що навіть винищення "своїх" євреїв та циган на підставі расових теорій - це вже "маркер" нацизму.

Україна не є незалежною державою? То про яку "поневолену націю" ми говоримо?
Донецькі бандюки, подобається це нам чи ні, ТАК ІСТОРИЧНО СКЛАЛОСЯ, є частиною української нації.


Вони не є частиною української нації. Українцем є той, хто розмовляє українською чи прагне того, щоб українською говорили його діти.

Переважна більшість цих людей - прибульці, які припхалися до України після появи совіцької влади, меншість - зрусифіковані українці. Той факт, що вони з нами мають однакові паспорти, не робить нас однією нацією.

Бажання усе контролювати ( "моральність" на телебаченні, "патріотизм" у спорті, імена дітей з дитсадочків) - це "модерністське" бажання. Це - "фашизація".

Майже всі праві партії є традиціоналістськими та консервативними. Майже всі вони прагнуть "контролювати". Забороняти підарські шлюби, клонування, аборти чи евтаназію. Але це не робить їх фашистами (між іншим, якого дідька ти змішуєш ці поняття з нацизмом?)


chin( Окупована Ненька, http://pokrivlia.at.ua/)
№ 1328850 вiд 2013-02-02 21:39:32
PEPSI( Меркурий)
№ 1328849 вiд 2013-02-02 21:38:21

а вы пили саке из буряка ?


OlegSh
№ 1328848 вiд 2013-02-02 21:31:27

Мeтaлiст - ЦСКA
Примітно, що хоча і грали одна проти одної російська й українська команди, але голи виявилися на рахунку японця, серба, сенегальця і трьох бразильців.


SK( їм, п’ю пиво після 18-00 :-))
№ 1328847 вiд 2013-02-02 21:20:36

перед супер-боул
http://images.businessweek.com/slideshows/2013-01-31/most-viral-superbowl-ads-of-all-time#slide1
Most Viral Superbowl Ads of All Time


chin( Окупована Ненька, http://pokrivlia.at.ua/)
№ 1328846 вiд 2013-02-02 21:19:12

Ironbelly( LMW28IF)
№ 1328845

Забув))))Ironbelly( LMW28IF)
№ 1328845 вiд 2013-02-02 21:10:42

chin № 1328843
Забувай ту сільську естетику.ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1328844 вiд 2013-02-02 20:55:02

2 Ukrainian Ranger

"Нацизм є ідеологією імперіалістичною, на противагу якій націоналізм є боротьбою поневоленої нації проти окупантів."

1. По "імперіалізму".
Якби нацизм не узявся нищити польських та українських евреїв, а обмежився б своїми, то між ним і націоналізмом, за твоєю версією, можна було б ставити знак рівняння?

2. По "боротьбі поневоленої нації".
Я щось пропустив? Україна не є незалежною державою? То про яку "поневолену націю" ми говоримо?
Донецькі бандюки, подобається це нам чи ні, ТАК ІСТОРИЧНО СКЛАЛОСЯ, є частиною української нації.
Будь-який консеквентний націоналіст прийме цю тезу як вихідну. І думатиме, як з тією халепою дати собі раду.

А ось НЕнаціоналіст візьметься відокремлювати Донбас, Галичину, Схід, Крим і т.ін.


"Свобода не є урбаністичною - так, серед її виборців багато людей з вищою освітою, але величезна кількість виборців - селяни"

Так. І з цих "селюків" вони хочуть зробити "робітника" (у юнґерівському розумінні http://www.fatuma.net/blog/text/junger-rez )
Бажання усе контролювати ( "моральність" на телебаченні, "патріотизм" у спорті, імена дітей з дитсадочків) - це "модерністське" бажання. Це - "фашизація". Націоналісту такі речі якщо і не були б байдужі, то він, принамйні, говорив би про "відповідність інтересам нації" (тобто, і донецьких у т.ч.), а не волав би, що "фюрер чи партія знають як правильно".


"Цікаво інше - чому ти відмовляєш їм в праві бути націоналістами, якщо за всіма критеріями вони відносяться саме до цієї категорії?"

Ще раз: націоналізм - це НЕ ПАРТІЙНА ідеологія.
Той таки Іллєнко це розуміє і тому штовхає гасла "соціал-націоналізму" і "соціальної революції" як партійні підпорки.

Ще раз: їхня програма будується не на націоналістичних принципах, а на комуно-нацистському бажанні усе контролювати.chin( Окупована Ненька, http://pokrivlia.at.ua/)
№ 1328843 вiд 2013-02-02 20:39:28
Ukrainian Ranger
№ 1328842 вiд 2013-02-02 20:30:44

ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1328838

Говорити про "резолюцію" та "десятку" - жахливий цинізм. Тобі відомо, хто автор тої резолюції і чому за неї віддали голоси? А про цент Візенталя та його зв'язки з КГБ?

Ці "резолюції" навпаки позитивно свідчать на користь Свободи - її бояться вороги України.

Надалі - щодо націоналізму та нацизму ти наводиш побічні характеристики, оминаючи головне.

Типові характеристики нацизму, які не притаманні націоналізмові:

- расистська ідея щодо переваг арійської раси
- ідея розширення життєвого простору нації та очищення своєї території від "інородців"
- пропаганда війни

Нацизм є ідеологією імперіалістичною, на противагу якій націоналізм є боротьбою поневоленої нації проти окупантів. Націоналізм не шукає війни та не прагне винищення чужих - він грунтується на ідеї рівноправності націй та створених ними держав. Як там у Свободи? "На своїй Богом даній землі".

Якщо ж звертатися до згаданих тобою соціальних особливостей, варто звернути увагу на те, що Свобода не є урбаністичною - так, серед її виборців багато людей з вищою освітою, але величезна кількість виборців - селяни, що притаманне саме консервативним націоналістичним партіям.

Отже, я вважаю помилковою твою тезу про те, що Свобода - нацистська чи фашистська. Цікаво інше - чому ти відмовляєш їм в праві бути націоналістами, якщо за всіма критеріями вони відносяться саме до цієї категорії?


ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1328841 вiд 2013-02-02 20:29:36

2 Goran134

А це перевага чи недолік?:-)Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Locations of visitors to this page
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.