OBSILF Guestbook Rambler's Top100

Постукатися до Абатства (можливо, відчинять...)
Для єретиків - версія від о.Philus
Всі організаційні та технічні питання життєдіяльності Аббацтва обговорюються в фейсбучній келії.Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
RELOAD

Пошук в архiвах
Допомога
Шукати месаги за нiком Шукати слово Шукати з номера
по номер
Знайти останнiх месаг

Загалом месаг : 1606565 на 7460 сторiнках. Поточна сторiнка : 6877.

Румпельштильцхен
№ 1324192 вiд 2012-12-14 11:32:22

2 ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1324188 вiд 2012-12-14 11:14:50
...знаешь, а ведь она ПЕРВАЯ кто поставил "точки над и" в определении умственного уровня азарова...кто то разве выступал с заявлениями о его умственной неполноценности всвязи с трудностями изучения им украинского языка??...мне кажется что нет...ограничились ультиматумами на применени ерусязыка, ну и...: ...начались закрытые заседания кабмина где этот выживший лет десять как из ума пердун (в прямом и переносном смысле) звиздит на русском...
...свободу никогда не поддерживал, но начинаю понимать что единственная сила которая снесет, нет : СНЕСЕТ!!! сей режим - националисты, и пох как енто будет выглядеть со стороны....
...блядский кролик который взял бабло с табаловых (кстати не пойму - почему эти два педика не выступят и не скажут СКОКА!), уебище турчинов, итдитдитп никогда не смогут ничего изменить...уже понятно...
...Новые лица???!!!...согласен, но кто их туда звал/пускал/приглашал???...места в партере все расписаны/оплачены...
...так, типа мысли...


fedor( Kyiv)
№ 1324191 вiд 2012-12-14 11:22:45

2 Z!( Kyiv)
№ 1324189
вибачте, звісно, але "в Києві та інший місцях" - це де?
а "підготівельні" роботи - це які? :-)


Румпельштильцхен
№ 1324190 вiд 2012-12-14 11:20:19

..."Конечно, в Казани я уже полностью освоился. Я же в Киеве пробыл три года, а жизнь в России и на Украине сильно отличается"...(Еременко)...:-)))
...а лысбан с ентим (среди ентого в смысле) живет...:-)


Z!( Kyiv)
№ 1324189 вiд 2012-12-14 11:18:20

Доброго дня!Прошу ознайомитися з наведеною нижче офіційною позицією нашої компанії. Буду вдячний за донесення її всім зацікавленим особам.

Компанія «Х’юлетт-Пакард» працює в Україні понад 15 років для задоволення потреб наших Замовників, підрозділи компанії працюють в Києві та інший місцях на території України. Ми з глибокою повагою ставимося до всіх наших Замовників всюди в 170 країнах світу, де ми працюємо. Ми дуже серйозно ставимося до відгуків наших Замовників про нашу діяльність.Компанією «Х’юлетт-Пакард» розпочато підготівельні роботи з розробки україномовної версії нашого офіційного веб-сайту www.hp.com та україномовної версії наших стрінок в соціальних мережах. Незабаром ми зможемо надати детальнішу інформацію щодо наших намірів.З повагою,Сергій Савенко,

Голова Представництва НР в Україні
ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1324188 вiд 2012-12-14 11:14:50

2 aTroy

І "спасіба противсіхам" теж з неї спародійовано.:-)2 Ukrainian Ranger

"є Конституція, згвалтована та сплюндрована донецькими."

Так є.
Але воно є як наше переконання чи наше уявлення. Жодна державна інституція таку точку зору наразі не підтримує.
Звідси два шляхи: береш кріса і у ліс - і до повної перемоги над бандюками, або, якщо ти входиш у таку політичну інституцію як Верховна Рада, то граєш за правилами. Тобто за Конституцією і законами.
Звідси, те, що твої опоненти порушили закон не дає тобі права діяти так само.
Ти якраз мусиш від них у цьому ВІДРІЗНЯТИСЯ.
Позиція ж невизнання законів Української держави є фактично невизнанням держави як такої.
Мені здається, що у нас проблема не в тому, що існує Українська держава чи її закони. А в тому, що в Українській державі бандитська влада, котра підтирається законом. Позиція: підітрімося законом і ми - антидержавна.


"Що саме Фаріон зробила по-гопницьки?"

Особливість політики у тому, що вона ПУБЛІЧНА. А, отже, Фаріон, звертаючись до Азірова, зверталася не тільки до нього (а і до публіки), а це означає, що їй не слід було свою зневагу до цього мурла(яку я з нею повністю поділяю) персоніфікувати. Як політик вона мала б висловити несприйняття не його персональною нездатністю опанувати українську (таких багато, зокрема є і серед електорату ВОСу), а його ставленням як політика до Української держави, української мови і до її використання найвищими урядовцями, про моральне право людини з такими поглядами представляти уряд усіх українців. Тобто, не говорити, що ти таке ж чмо, як і мільйони українців, не здатних опанувати мову держави, громадянами якої вони є, а якраз протиставити його, зокрема і цим українцям, котрі хоча й російськомовні, але як моральні особи погодилися ю, що людина з таким ставленням до українства не може очолювати уряд.
Тобто, політик мусить апелювати не до таких як він чи його прибічники, а немовби до абстрактного незаанґажованого спостерігача, якого він прагне переконати у перевагах своєї позиції порівнято з позицією опонента. Ось це і є політика.
А гопництво - це видрючитися перед фраєром вухастим, задля того, щоби "підняти авторитет" у своїй шоблі (вибач я по-одеськи:-).
Так учора зробила і І.Ф. і одна десятилітня дівчинка з Дніпропетровська, котра замінувала "по телефону" місцеву лікарню.


"Зараз, на мою думку, єдиний шанс на розв'язання проблем - це тотальна війна регіоналам. Те, що зветься zero tolerance. Показати народові, до якого жаху та абсурду вони довели країну - і своєю поведінкою довести, що відкритий конфлікт зі злом кращий за парламентське угодовство з ним."

Процитував увесь твій пасаж, щоби і ти перечитав, що написав.
Цього катеґорично робити не можна!
Хочеш тотальної війни - йди у ліс!
У парламенті ти цим тільки скомпрометуєш альтернативу бандюкам. До того ж результату прогнозовано не досягнеш, бо у них усі карти (генпрокуратура, суди, армія, мєнти) на руках. Навпаки, завтра міліція знайде в готельних номерах трьох свободівців штрикавки з героїном і нам всім розкажуть, чому вони були такі буйні вчора у ВР.
Показувати народові "жах і абсурд бандитської влади" треба не вдаючись до "жаху і абсурду" у ВР, а, навпаки, демонструючи контраст між своєю притомністю та їхнім "абсурдом".


"А виборців ПР та КПУ складно буде мобілізувати мовними питаннями - їх вже відмобілізовано максимально через створену саме ПР напругу у суспільстві після "мовного закону"."

Ти трошки неправильно розумієш мобілізацію. Це не перманентний стан, а час-від-часу. Тобто, вряди-годи.
Ми, наприклад, теж не увесь час відмобілізовані, оскільки нам вистачає часу говорити на футбольні, кіношні і винарські теми.
"Мобілізація" відбувається періодично, коли стається якась подія, що викликає у нас відгук.
Пересічна людина за політикою не стежить, а лише інколи відволікається на політичні теми, котрі, до того ж, викликають у неї здебільшого неґативну реакцію. Причому, вона зазвичай не особливо намагається розібратися у ситуації - хто там правий, а хто ні, реаґуючи здебільшого на картинку. Тобто, якщо вона побачить картинго, на якій "правильний хлопець" тягне за вухо "неправильного хлопця", то може обуритися не "неправильним хлопцем" (тушкою), а "правильним", бо побачить як той тягне за вухо "бідолашного".

Тобто, результат нульової толеранції застосованій політично буде не нульовим (на жаль), а від'ємним для тих, хто захоче його застосувати за твоїм рецептом.


"Антидонецький електорат сформовано, і якщо країна не втратить президентські вибори, то Хама переможе будь-який кандидат від опозиції..."

Тут аж дві хиби. Електорат ніколи не є сталою величиною. Тому називати його сформованим, маючи на увазі перспективу 2015 року аж ніяк не можна.
По-друге, (спасибі противсіхам!) йдеться не про просту перемогу над Хамом, а про таку перемогу, яку б люди готові були відстояти. Ось тут, зрештою і можуть виходити твої хлопці з лісу.
Проста статистична перемога вже нічого не дасть. Статистично опозиція безумовно перемогла і на цих виборах. Потрібен розрив, який би не вдалося приховати. Розрив, котрий би паралізував волю "виконавців на місцях". І, одночасно, багатьом з них залишав надію, що в них може бути хоч якась перспектива з іншою владою. Тобто, вони не повинні бути приперті до стіни (вірити, що тюрма чекає тільки Хама і його найближчих посіпак, але не їх).
Якщо опозиція влаштовуватиме розбірки з усіма без розбору, то фіг вона отримає підтримку чи хоча б нейтральність чиновництва. А без нього, на жаль, за таких умов вже не перемогти.
Тобто, для перемоги потрібен розум, а не махновщина.


"Отже, поведінка Свободи - це, навпаки, ковток свіжого повітря, свідчення того, що українці можуть вголос заявити про свої права та інтереси. І демонстрація того, як треба поводитися з донбасюками."

Гарні слова. Але, вони є лише свідченням твоєї індоктринації. Тобто, ідеологічної заанґажованості. У політиці ж для розумної оцінки ситуації, для правильних реакцій корисне не "коливання з лінією партії", а саме прагматичний незаідеологізований аналіз. Тобто, не ідеалізувати одних, не демонізувати других, ясно розуміти чого ти хочеш досягти і від чого ти заради досягнення бажаного мусиш відмовитися.
Якщо ти приходиш в політику з ідеологічним поглядом - ти програєш. Приходиш з бажанням помститися - так само.
Чому у наших політиків так добре виходить дбати про себе і так погано дбати про країну та її громадян?
Бо до своїх інтересів вони ставляться прагматично. Тож, якщо ти від політики чекаєш "свіжого повітря", то вважай, що вже переміг.:-)


ПростоВлізПобалакати
№ 1324187 вiд 2012-12-14 10:52:49

К.Барабас
№ 1324186 вiд 2012-12-14 10:48:28

Если б только на гесте, было б еще ничего. У нас ведь еще и честных и неподкупных журналистов хватает, которые постоянно пишут о всех промахах оппозиции и стараются вообще не писать про власть.


К.Барабас
№ 1324186 вiд 2012-12-14 10:48:28

ПРастам можно нарушать все моральные и писаные законы - они ж такие. Оппозицию надо рассматривать с лупой: а вдруг кто-то из них в детстве переходил улицу на красный свет? - они ж моральные.

Отака хуйня на гесте не год и даже не три.


PRACTIK
№ 1324185 вiд 2012-12-14 10:29:01

Ukrainian Ranger
Зараз, на мою думку, єдиний шанс на розв'язання проблем - це тотальна війна регіоналам. Те, що зветься zero tolerance. Показати народові, до якого жаху та абсурду вони довели країну - і своєю поведінкою довести, що відкритий конфлікт зі злом кращий за парламентське угодовство з ним.
========
цю просто думку самопроголошений касандр ніяк не приймає.йому більш довподоби вміння домовлятися турчибезяйценюків за закон про вибори.та ще тисяча і одна домовленість яка зраджує нас та Україну та робить сильнішими ригівських українофобів.
політик.він ще один торговець в якого нема нічого святого,який торгує,дорожче продає та домовляється.таких Ісус виганяв з Храму.
я його давно зрозумів вже.у єврейського хлопчика свої приоритети.свій до свого по своє.нє мєшайтє работать,ну давайтє жє ,давайтє жє договаріваться.

-"сколько ви нам прєдложітє за вєчноє прєзідєнтсво Януковіча?"
-"Тітул і Черкасскую область?давайтє єщьо Полтаву і по рукам."
і потім проголосити це своєю перемогою.вєдь моглі же і етого нє получіть!


Voxa( м. Запорiжжя)
№ 1324184 вiд 2012-12-14 10:20:32

єдине с чим можно погодитись з ПапараЦЦі, це те, шо якби Свобода робила все трохи тонше та професійніше :) то це б виглядало більш вправно і додавало більше очок до рейтингу. Та і ккд був би на загал вищий ...
Але це звичайний політичний досвід, який здобувається роками.


Бухтій( Київ - чемпіон!)
№ 1324183 вiд 2012-12-14 10:14:26

2 ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1324174
Перехожу до повчально-менторського тону:)
Головна твоя помилка мені бачиться в тому, що ти намагаєшся тулити горбатого до стінки політичний підхід до гопників (ПР). А останні не розуміють рівних стосунків. Або вони нагинають, або їх. От Свобода цим і зайнялася (намагається нагнути ригів, чи хоч переконливо демонструє це). Якщо це хоч трохи зв'яже активність ПР, діяльність така корисна для України.
Чи природа самої Свободи є гопницькою, я зараз сперечатись не збираюсь, надто мало данних для дослідження:)


Voxa( м. Запорiжжя)
№ 1324182 вiд 2012-12-14 10:14:02

aTroy № 1324180,
конспиративная версия:
муж и жена,
брат и сестра :)


Ukrainian Ranger
№ 1324181 вiд 2012-12-14 09:45:22

Vichny
№ 1324178

+ багато.

Якщо в Україні буде захищено права українців, я сам, обираючи між умовними Ударом та Свободою (праволіберальною та націоналістичною силами) обрав би Удар. Але зараз - "на війні як на війні".


aTroy
№ 1324180 вiд 2012-12-14 09:42:43

Хмм...
"Як почесна касандра...ризикну припустити"(с)Nebaba
"Просто я Касандр."(c)ПапараЦЦі ХрєнOFF


Ukrainian Ranger
№ 1324179 вiд 2012-12-14 09:39:44

ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1324174

Складається враження, що ти сам "легітимізуєш" цю владу.

Я маю на увазі ось це - "Але ж для цього немає жодних правових підстав!" А він: "А мене це ні хріна не гребе. Я хочу і все тут!".

Справа не в тім, що хтось чогось "хоче". А в тому, що є Конституція, згвалтована та сплюндрована донецькими. І регламент зРади такий само антиконституційний, як і закон про мови, і ще десятки та сотні законів, ухвалених ригами!

Ось тільки до ВОС ніхто про це не говорив. Мовчки ковтали.

Далі. Що саме Фаріон зробила по-гопницьки? Вона вправний оратор, і дуже чітко сформулювала своє ПОЛІТИЧНЕ ставлення до мовного питання: політик, який не послуговується українською - або не здатний вивчити її бо дегенерат, або не хоче бо українофоб. Думка цілковито правильна, і саме справа політика - такі думки проголошувати.

Бо політика, це, насамперед, зосередження на основних проблемах або, принаймні, тих, які ти, як тобі здається, можеш розв'язати чи, принаймні, вплинути на характер їхнього розв'язання.

Зараз, на мою думку, єдиний шанс на розв'язання проблем - це тотальна війна регіоналам. Те, що зветься zero tolerance. Показати народові, до якого жаху та абсурду вони довели країну - і своєю поведінкою довести, що відкритий конфлікт зі злом кращий за парламентське угодовство з ним.

Ти хочеш чути про "економічну жопу"? Днями Тягнибок про неї виступав, хочеш - знайди. І гадаю, що виступів буде багато. А виборців ПР та КПУ складно буде мобілізувати мовними питаннями - їх вже відмобілізовано максимально через створену саме ПР напругу у суспільстві після "мовного закону". І що це дало ПР? Мінус 2 мільйони виборців? Все, навіть донецький бидлоелехторат не купується на це, тож правда з вуст Свободи не гальванізує трупа донбасячої ідеології.

Не треба хвилюватися за підтримку Удару з Батьківщиною - кожен виборець вирішить для себе. Тебе лякає радикалізм ВОС? Голосуй за черговий список об'єднаних з черговими табаловими, чом би й ні? Або, навпаки, задовбали кролєгі з турчиновими? Тоді йди до Свободи.

Антидонецький електорат сформовано, і якщо країна не втратить президентські вибори, то Хама переможе будь-який кандидат від опозиції...

Отже, поведінка Свободи - це, навпаки, ковток свіжого повітря, свідчення того, що українці можуть вголос заявити про свої права та інтереси. І демонстрація того, як треба поводитися з донбасюками.


Vichny
№ 1324178 вiд 2012-12-14 09:38:49

ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1324177

Зараз не на часі шукати якісь недоліки в союзниках.
От коли зечару і пердунів повалять, і будуть нові вибори, тоді ти нам розкажеш, які Свобода підараси і чому за них голосувати не варто.
Можливо, багато хто з тобою і погодиться.


ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1324177 вiд 2012-12-14 09:36:06

2 Vichny

Заспокойся, друже.
Я і сам думаю про паузу..
Добре розумію, що свої мізки у чужі голови не вставиш:-)
Просто я Касандр. А, отже, Писець бачу трошки раніше, аніж він непомітно підкрадеться з посмішкою хижою.:-)


Бухтій( Київ - чемпіон!)
№ 1324176 вiд 2012-12-14 09:29:21

Доброго ранку!Vichny
№ 1324175 вiд 2012-12-14 09:28:57

Папараці точно хтось із Свободівців у чай насцяв.
Сконцентрувався б уже на чомусь конструктивному, бо заїбав своїм критиканством.
Навіть Лейкер з цього приводу попустився вже.


ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1324174 вiд 2012-12-14 09:13:48

2 Ukrainian Ranger
№ 1324164

Добре. Давай трохи спрагматизуємо суть суперечки.
До тебе як до юриста приходить якийсь блазень і каже: "Я хочу, щоб мені зробили (чи у мене було) те то і те то". Ти кажеш: "Але ж для цього немає жодних правових підстав!" А він: "А мене це ні хріна не гребе. Я хочу і все тут!".
Що можна сказати про цю людину?
Тільки те, що він ніц не має уявлення про те, як працює право і, отже, ніколи свого не досягне У ПРАВОВИЙ СПОСІБ.

А тепер даваймо перенесемо це у політику.
Чому ти вважаєш, що ТАКЕ мусить спрацювати у політиці?
У політиці немає своїх правил? законів?
Це не так. Навіть, якщо хтось на ОБСІЛФі і не має уявлення про їхнє існування (тому і "аплодує навстоячки" абсолютно гопницькому, тобто НЕПОЛІТИЧНОМУ, жестові ПОЛІТИКА Ірини Фаріон).
Про ВОС можна сказати так само як і про лузера з прикладу: вони ніколи не досягнуть своєї мети У ПОЛІТИЧНИЙ СПОСІБ.
Але ж вони не взяли кріса і не пішли до лісу, вони прийшли у парламент. Але на політиці ніц не розуміються і не хочуть брати до уваги політичні раціо.
І, якщо, скажімо, їхній Кошулинський просто через брак досвіду позавчора леґітимував фракцію КПУ, то це одне.
Але ж проблема у тому, що вони просто приречені не досягнути жодної зі своїх цілей, не пов'язаних з їхніми особистими інтересами (тут якраз усе набагато простіше і бандюки всіляко спонукатимуть їх до цього).
Приречені саме тому, що їхні дії мають провокативний, а не політичний характер.

Бо політика, це, насамперед, зосередження на основних проблемах або, принаймні, тих, які ти, як тобі здається, можеш розв'язати чи, принаймні, вплинути на характер їхнього розв'язання.
А тепер давай подивимося на вчорашню вимогу Тягнибока виступати українською.
Якщо це вимога до союзних фракцій - то навіщо тобі трибуна паралменту? Якщо це вимога до прусаків і комуняк, то це для них подарунок з небес. Така собі гра у піддавки. Більшою грою у піддавки може бути хіба що аналогічна вимога комуняк до тягнибоків.
І тоді ми всі "навстоячки аплодуватимемо" тому як Олег Тягнибок сотоварищи героїчно відринув брутальну вимогу червонозадих!
Питання: а що за цим струсом повітря?
Право не виступати українською вони мають. То може тягнибоки запропонували свій законопроєкт, що визначав би українську як єдину мову, що може використовуватися у парламенті? Чи у них з'явилися шанси цю поправку провести в обмін на яґшамашеве "обрання підорів на царство"?
Ні. Єдина мета цієї вимоги перевести політичну критику дій влади у деструктивне річище. Зняти тему економічної жопи і ролі в ній папєрєдніка новообраного прем'єра Азірова, змістивши увагу усього суспільства на те, як свободівці будуть заплескувати (чи "аплодувати навстоячки"?) кожного, хто виступатиме російською.
Тобто, ця і наступні дії "ворогів серед українців" (с) молодець,яґшамаше!) полягатиме у провокації - тобто дискредитації позиції опозиційних сил і, паралельно, мобілізації електорату ПРУ і КПУ, що завдяки таким діям покликаний забути усі брехливі обіцянки бандюків і комуняк, шукаючи у них захисту від аґресивних "бандьор".

У 2004-му році ми відкрили для себе "моральних потвор з Донбасу". У котрих ми допитувалися: Як? Як ви можете голосувати за двічі судимого кримінальника, висуванця донбаської мафії, чию діяльність ви у себе увесь час спостерігаєте?
Прикрість у тому, що сьогодні у такій неморальній позі стоїмо ми, підтримуючи таких самих "своїх сучих синів".
З тією лише різницею, що ми отримаємо від цього значно менше, аніж бидло Донбасу, тому що бандюки, захопивши (спасибі противсіхам!) владу, вряди-годи за рахунок інших реґіонів кидають своєму бидлу кістку, а наші голопупенки до влади ніколи не прийдуть. Саме тому, що вони не вміють "загравати з публікою". Себто, не те, щоб брехати (це вони якраз вміють), а просто грають не на захоплення позаелекторальних мас, а на поляризацію електоратів.

З 1991 року, коли підтримка проукраїнських сил на виборах в сумі становила близько 25%, ми прийшли до ситуації, коли проукраїнські сили на всіх останніх виборах отримують сталу більшість.
У 2010 році в янучар не було іншої можливості перемогти на виборах, окрім як через розбрат серед помаранчевих і феномен "противсіхофренії".
Зараз їхня єдина надія зіграти на неоднорідності проукраїнського електорату, поляризувавши його за допомоги радикалів.
Це тільки недалеким людям (привіш, яґшамаше!) здається, що ВОС - це проблема реґіонів.
Ні, це проблема Удару та Батьківщини. Тих середовищ, звідки можуть вийти кандидати, здатні перемогти бандюків з таким відривом, що жодними фальсифікаціями його не перекриєш.
Тобто, це мусила би бути і наша проблема, якщо нас цікавить те, як ми можемо відібрати у бандюків владу, яку вони (дякуючи противсіхам!) вважають, що отримали назавжди.
Або не наша проблема, якщо нас цікавить тільки, як Мірошниченко замочить в сортирі якогось хомутинника чи (дай Боже!) колесниченка і як наша жаннод'арк Іринофаріон красиво обісре азірова з ялинковичем.


прeсс-aттaшe
№ 1324173 вiд 2012-12-14 09:09:26

Бeндeрoвeц и рaсист!

РОМАН ЕРЕМЕНКО: "В РОССИИ НЕПРИЯТНО УДИВЛЯЕТ ГРУБОСТЬ ЛЮДЕЙ. В ЕВРОПЕ ТАКОГО НЕТ"

Полузащитник казанского "Рубина" и сборной Финляндии Роман Ерёменко рассказал, к чему в России он так и не смог привыкнуть. Футболист признался, что его неприятно удивляет грубость людей в повседневной жизни.

"Неприятно удивляет грубость людей. Какая-то порой необоснованная агрессия, хамство — например, в магазинах…. Я же жил в европейских странах. Там такого нет.

Конечно, в Казани я уже полностью освоился. Я же в Киеве пробыл три года, а жизнь в России и на Украине сильно отличается", — цитирует Ерёменко "Спорт-экспресс".
http://www.dynamomania.com/news/187840-roman-eremenko-v-rossii-nepriyatno-udivlyaet-grubost-lyudey-v-evrope-takogo-net


Ukrainian Ranger
№ 1324172 вiд 2012-12-14 08:55:16

Доброго ранку, В'єтнам!


Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1324171 вiд 2012-12-14 07:14:11

Посол РФ в Украине Михаил Зурабов в четверг вручил 14-летнему киевскому школьнику и казаку Верного казачества Андрею Савельеву памятные часы президента России в знак благодарности "за спасение российского флага от надругательства".

Нeймoвiрнo щo в Києвi....


OlegSh
№ 1324170 вiд 2012-12-14 03:47:24

""Я говорив про те, що відкритий до ідеї транснаціональних ліг. Ми обговорювали цю тему, і повинен сказати, що реакція на неї вельми неоднозначна, причому негативне ставлення переважає над позитивним. Там є ряд делікатних проблем, оскільки, якщо кілька ліг захочуть злитися в одну, виникнуть питання законодавчого порядку, що стосуються безпеки, оподаткування та інших нормативів. Таким чином, перш за все нам треба переконатися, що всі вони готові до цього в політичному плані.

Що ж стосується спортивної сторони справи... Думаю, якщо дві країни мають намір об'єднатися, то грати в Лізі чемпіонів хочеться обом. Але якщо вони розігрують один чемпіонат, то право на це отримають лише команди, що зайняли в ньому перші два місця - і тоді одна з двох країн може залишитися без представника в Лізі чемпіонів", - цитує Платіні Спорт-експрес."

Вiд сeбe дoдaм, щo Суркiс мoжe зaлишитися й бeз Лiги Єврoпи. Шкoдa, щo гoлoвa в ньoгo нe для думaння..


Ukrainian Ranger
№ 1324169 вiд 2012-12-14 00:27:21

Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1324168

Всіх Березовських до Англії тягне наче магнітом:)


Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1324168 вiд 2012-12-14 00:25:47

"Голкипер «Оболони» 22-летний Игорь Березовский вместо того, чтобы отдыхать в теплых краях после изнурительной осенней части сезона, отправился на просмотр. Экс-вратарь молодежной сборной Украины находится в стане британского «Сток-Сити»."

прикольно ...


пионЭр
№ 1324167 вiд 2012-12-14 00:22:58

после прошлых выборов не согласных с линией хреновых заклеймили протывсихами, после этих просто гопниками, маски сброшены...

пожалуй хренов будет тем персонажем ради которого изучу еретическую и как работает игвар-лист, а то это невыносимо, он/она/оно все кланяется и кланяется.


yagshamash
№ 1324166 вiд 2012-12-14 00:14:00

ps. Pomitte, u den obranna pidoriw na carstwo u naszoho dopysuwacza worohy sered ukrajinciw. Fuck off you twat!


yagshamash
№ 1324165 вiд 2012-12-14 00:07:28

paparazzi ty sho bahatorukyj?:). Splaczyj agent? Idy kudy tebe zdajetsa wzhe chtos posylaw tut. Ale mozhu pomylatysa. Todi zalyszajsa szcze bo ty stworujesz widpowidne protestne seredowysze szo pracuje na ukrajinu. PS szos tebe dowho ne bulo. Kontora piszet? Partija vezde?


Ukrainian Ranger
№ 1324164 вiд 2012-12-13 23:45:02

ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1324133

Йосько Сталін свого часу нічого не казав про необхідність геноциду українців. Але ж знищував?

Тому не треба про "відсутність закликів щодо репресивних практик". Для цих закликів в них є вузьке коло бойових підарасів - різні каліснічєнкі, маркови, царькови. А партії в цілому - діють. Їхня мета - Україна без українців. Змоскалізувати чи змусити до еміграції, вбити чи кинути за грати - їм все одно.

Тому вони - нацисти. Бо ліквідують господарів цієї країни.

Тепер щодо Ізраїлю. Я помиляюся, чи у їхній Декларації Незалежності були ось такі слова:

"[...] Єврейський народ, як і всякий інший народ, має природним правом бути незалежним у своїй суверенній державю."

Згадай свободівське - "на своїй, Богом даній землі".

Це і є націоналізм, нормальний людський націоналізм - щоб українець в Україні мав не менші права, аніж єврей в Ізраїлі.

Решта твоїх коментарів - взагалі шок.

Які такі домовленості про Табалових? З регіоналами можна домовлятися лише за допомогою вогнепальної зброї, бо інші домовленості вони не визнають. "Лоха кінуть нє в западло".

Проблема не в ВОС, а в українцях. Якби народ справді прагнув позбутися донбасятини, голосували б лише за Свободу, а не за гламурного кролика та незрозумілого Кличка. А тепер - маємо те що маємо.

Сподіваюся лише на те, що 10% за Свободу - лише початок, а ці хлопці в Раді не зрадять. Буде і 15, і 20%, а головне - ті, хто дав зараз оті 10%, вже готові вийти на вулиці. А нагода для цього буде.
COLE
№ 1324163 вiд 2012-12-13 23:24:36

2 ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1324158

Тут дело в чем.

Я понимаю, почему рыги сами протолкнули закон о поименном голосовании - чтобы Яценюки на собирали карточки, и в нужное время можно было покупать ситуативных тушек - потому что фракционного конституционного большинства как в прошлом созыве имени Чечетова у них нет.

Но вот сейчас - какая разница, как бы выбрали Азарова с Рыбаком - поименно или чужими кнопочками, есть основания полагать, что у регионалов не хватало голосов? Нет, не слышал такого.

Я не сильно понимаю вот этого: "типова провокація, спрямована на виправдання регіоналів в очах їхнього електорату" - оправдание чего?

И пока что понимаю, что "провокация" эта может иметь смысл только для того, чтобы начать с "разрыва договоренностей" о персональном голосвании, чтобы на следующей неделе начать голосование по важным вопросам (например, поправки к бюджету) и рыгам нужна единогласность (и все голоса+еще чуть-чуть). Но эту догадку (это правда всего лишь догадка) мы можем проверить только позже - если рыги продолжат в том же духе, типа как с русским языком в стране "ну так же всегда и было, мы так всегда и голосовали".

Или я что-то упускаю?Бухтій( Київ - чемпіон!)
№ 1324161 вiд 2012-12-13 23:07:42

2 ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1324133
А що болгарин? Дали б грошей голандцю чи португезу, на нашу неєвропейскість вказували б вони. Реакція Европарламенту - собакопавлівська. Ніхто не розбирався у якійсь тій Свободі, кому вона треба. З'явилося пару публікацій про свободівську нетолерантність - гав!
І розбиратись не будуть. Тому шанси ригів на приєднання до ЕС досить великі, аби риги самі схотіли.


Невропатолог
№ 1324160 вiд 2012-12-13 23:00:21


merson
№ 1324159 вiд 2012-12-13 22:52:41
Возможно... Надо аудио поискать... Но напалм...


merson
№ 1324159 вiд 2012-12-13 22:52:41

Невропатолог
№ 1324154

и еще ,там по ходу не было никакого Бубнова..мысли правильные блогеру принадлежат ,а вью это так ,форма подачи ,чтоб не обидеть никого


ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1324158 вiд 2012-12-13 22:51:03

2 COLE

"Что за "домовленості по Табаловим"

А лінк я кому давав?:-)
Домовленості: тільки індивідуальне голосування і табаловим карток не давати.
Якби регіонали порушили зобов'язання щодо індивідуального голосування у "стерильних умовах", то можна було б говорити про те, що говорила Кужель ("ми ще раз переконались, що з кидалами не можна мати справу"). А так, знічев'я Тягнибок http://www.pravda.com.ua/news/2012/12/13/6979509/ почав вимагати те, що депутатам дозволяє п.1 ст.9 закону http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/5029-17 .
Єдина мета цього виступу - зав'язати бійку з колесниченками. Після цього вже ніхто про жодні домовленості... Хоча обрати Рибака і Азірова дали без проблем в обмін на свого Кошулинського.
Тобто, типова провокація, спрямована на виправдання регіоналів в очах їхнього електорату.


COLE
№ 1324157 вiд 2012-12-13 22:50:30

>> Хачериди в обороне, понял, Велозу в полузащите это два игрока, которые могут играть.

ну шо-то такое мы про Динамо и думаем ггг


Someone
№ 1324156 вiд 2012-12-13 22:50:28

2 Невропатолог
№ 1324155

Блин, опередил меня :)


Невропатолог
№ 1324155 вiд 2012-12-13 22:48:54

ААААААААА :-))))))))))))))))))) Истерика и слёзы :-))))))
" Я бы, на месте Суркиса, купил бы клуб, где-нибудь в степном колхозе. Ну, команду. Чтоб было поле там и первенство района было. Оформил бы на подставное лицо. И всех там, 30 или 20 с чем-то человек, в аренду. И пешком, дать им карту, пусть идут. Алиев с Милевским впереди, снабжать девками, выпивкой и едой.

Среди недели козы, коровы газон, хахах, стригут. Пришли в субботу, кизяки поотбрасывали, с бабками поругались местными. На первенство района сыграли.

А на место этих набрать нормальных пацанов, взять нормальных тренеров и строить команду."


Невропатолог
№ 1324154 вiд 2012-12-13 22:46:32

Сами соперники не забьют, Михалык или Силва помогут. Они уже, хахах, Коваля в свой клуб бокопоров приняли.
Понял, клуб у них уже есть, сыка, масонов-бокопоров.

merson
№ 1324153 вiд 2012-12-13 22:42:
Согласен. Там рационального много по сути. По крайней мере имеет право на жизнь.
Но по форме изложения... Я так ржал только, когда "ДМБ" смотрел:-)))merson
№ 1324153 вiд 2012-12-13 22:42:56

Невропатолог
№ 1324144 вiд 2012-12-13 22:11:03
в отношении схемы и расстановки оно право безусловно ,как и по качествам игроков
а по форме изложения еще и для ИМСа доступно,
да и по Христу с Золотым мячем в точку,но это мое уже личное )

Петрович,покажи там при случае )типа взгляд со стороныНевропатолог
№ 1324152 вiд 2012-12-13 22:41:38

"А в наши времена, если в Киеве выиграл, год пила команда. Просто можно дальше было не играть. Вот каким было Динамо Киев."Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Locations of visitors to this page
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.