OBSILF Guestbook Rambler's Top100

Постукатися до Абатства (можливо, відчинять...)
Для єретиків - версія від о.Philus
Всі організаційні та технічні питання життєдіяльності Аббацтва обговорюються в фейсбучній келії.Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
RELOAD

Пошук в архiвах
Допомога
Шукати месаги за нiком Шукати слово Шукати з номера
по номер
Знайти останнiх месаг

Загалом месаг : 1606022 на 7446 сторiнках. Поточна сторiнка : 6827.

PRACTIK
№ 1325675 вiд 2012-12-27 19:14:43

Нагадаю,у Свободи лише 37 депутатів в Раді.Брати складну тематику та намагатися провести її до кінця потребує людського та фінансового ресурсу.Дайте час.
Я тільки за.
Роблять те що можуть,розумію що більше галасу ніж зиску.Помиляються?Звичайно.Але намагаються робити.
Що зробив та запропонував конструктивного вдвічі переважаючий в чисельності БЮТ?Партія Клічка?
Давай проведемо зрівняльний аналіз Папарацці.
Чи може подивимось на комі та ригів з цих товаришів варто брати приклад "маргіналам"?


PRACTIK
№ 1325674 вiд 2012-12-27 19:01:25

мені також не вистачає правої партії яка б мала потенціал реформаторів та чіткко впроважувала проукраїнську та проєвропейську політику.
поки ж такої партії немає і немає жодних натяків на те що вона з"явиться треба воювати за право бути українцем .хоча б за це,я вимушений це робити.
ти хочеш гратися в лузерські та зрадницькі пасочки виваженного політика кроліка?твоє право.з мене досить.я на своїй землі і я українець,я правий і цього права в мене ніхто не відніме.


Петрович
№ 1325673 вiд 2012-12-27 18:56:57

2 chin
№ 1325666
Тільки Бердичівське. Крапка.


PRACTIK
№ 1325672 вiд 2012-12-27 18:52:46

2 ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1325667
це тільки в твоїй уяві все з"ясовувалось в останній тиждень:)Ті хто проводили опитування знали справжній відсоток Свободи набагато раніш і саме тому їх поперли в останні три тижні зі всіх центральних каналів.і мухлювали на виборах саме з їхнімі голосами,крали та різали саме в них,на свої власні очі бачив технології як Свобода з 26 відсотками виборцями по дільниці отримувала після вточнень 12.
продовжуй далі біситися та розказувати про маргіналів.нам своє робити.


Veteran
№ 1325671 вiд 2012-12-27 18:40:17

COLE,

A кaк этo сooтнoсится с прaвилaми УEФA?
Знaчит ли этo, чтo у фeдeрaции мoгут и oтoбрaть дeлeгирoвaныe прaвa нa прoвeдeниe сoрeвнoвaний? Мoжeт ли фeдeрaция дeлeгирoвaть прaвa дaльшe - нaпримeр ПФЛ?
A чтo рaньшe фeдeрaция былa нe нaциoнaльнoй? A кaкoй?

Питaння цi блядьскi....


Orest Dniprovskiy( Україна, Київ, http://obsilf.io.ua)
№ 1325670 вiд 2012-12-27 18:39:59
OlegSh
№ 1325669 вiд 2012-12-27 18:39:15

Говорячи про законодавчі норми, які регулюють підприємництво в країні, Олександр Янукович заявив, що "незважаючи на недоліки, а їх немало, умови для ведення бізнесу в Україні цілком нормальні".

Якби жe тo у всiх пaпa був гaрaнтoм :-)


chin( Окупована Ненька, http://pokrivlia.at.ua/)
№ 1325668 вiд 2012-12-27 18:36:26

До речі про рекламу покрівлі, на сайт дуже важливо відвідування, як що комусь не важко заходьте,)))))))))))))))))


ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1325667 вiд 2012-12-27 18:25:12

2 PRACTIK

Не так швидко - не встигаю реагувати:-)

"Режим найбільшого сприйняття включає мабуть перекручену та проплачені соціологічні опитування які топили Свободу та робили з них штучно непрохідних в суспільній думці."

Вау! Так то не Королевська, а Тягнибок скаржився на "замовні опитування"?:-)
Насправді, "проплачена соціологія" не "топила" ВОС, а завжди "залишала шанс" і лише в останні тижні, коли з'ясувалося що підтримати ВОС намірилося значно більше осіб, робилися безпорадні спроби якось цьому зарадити.
Тобто, ідея полягала в тому, щоби ВОС "відтягнув", але сам не пройшов. Причина провалу полягала у тому, що електорат ВОСу знаходився в реґіонах, фальсифікації в яких були доволі обмежені більш-менш ефективним контролем. Проте, припускаю, що кілька процентів у них таки вкрали.

"Ідею про непрохідність яку ти підтримував та підкормлював тут Папарацці."

Підтверджую. Підтримував. І ймовірність непроходження була доволі значною. В останні тижні ситуація змінилася доволі радикально.


"Режим сприйняття це мабуть те що Свободу не пускали три останніх тижні перед виборами на Свободи слова?"

Усе ж таки я про "режим сприяння" а не "сприйняття" говорив:-)
Знаю, що Тягнибока запросили, але не пустили на останню перед виборами передачу до Кісільова на Інтері. Про недопуск на "Свободу слова" нічого не чув. Може хтось щось поплутав?

"Скільки можна брехати та перекручувати?"

Як це питання до мене:-), то я нижче писав, у чому полягав режим сприяння.
Навряд чи ти заперечиш, що "свободівці" мали у провладних телемедіях значно більше часу, аніж це дозволяв їм їхній тодішній рейтинґ.
Скажімо, бабу Натаху з єйним плейбоєм марченко відверто дискримінували. У той час як той таки Іллєнко, ще будучи студентом, став цілою телезіркою. І це з посадою - "заступник голови київської організації ВОСу"!


"Це ти мені кажеш який знає звідки беореться кожна копійка на рахунку нашого осередку,звідки сплачуються оренди приміщень та друкарська продукція?Мені ,який вкладає в справу свої особисті кошти?"

Знімаю капелюха!:-)

"І далі ,якби тобі цього не хотілося її популярність буде тільки рости якби ти всіх нас не переконував у зворотньому."

Бачиш, у Поплавського теж "попу-лярність". Що не робить з нього співака:-)
Тож, я не маю нічого проти популярності ВОСу, якщо вона ґрунтуватиметься не на бійках з секс-меншинами, зривах фільмів Ґаса ван Сента, нацистькоподібній боротьбі з художніми виставками в могилянській галереї, а на ПОЛІТИЧНІЙ ПРОДУКТИВНОСТІ новопосталої парламентської сили.


"Де він зважений та чесний,працюючий на Україну політик-герой Папарацці?"

Мудрість західної політики полягає у тому, що вона не тримається на успіхові однієї політсили.
Україна з Ющенком, Тимошенко чи Януковичем - це три різні України.
Тож, проблема полягає не в тому, щоби знайшлася Вона (ЮВТ), чи Воно (ВОС) і "навели порядок". Проблема у тому, щоби знайшлися такі політичні сили, котрі б запропонували нації такий ПОРЯДОК ДЕННИЙ, від якого жодна влада, жодна політична сила не могла б відкараскатися.
Цей порядок мусить формуватися поступово через консенсуальне залучення до підтримки того чи того питання якнайширших верств українського громадянства. Зняти напругу ідеологічного протистояння. Змусити харківського (одеського, дніпропетровського) виборця побачити не "ідейного борця", а просто людину у якої є ідея як зробити життя трохи стерпнішим. Не таврувати ворогів, не піарити себе, а прийти з розумною ідеєю. Щоби цю розумність міг побчати будь-хто. І захотів би підтримати. І зумів би абстрагуватися від того, що пропонують її взагалі то люди з іншого ідеологічного кута.

Хто проти того, щоби в країні панувало ПРАВО, а не підвладне правосуддя?
Ось беріть прецедент з Павличенками і розкручуйте цю тему у ВР, в медіях, апелюйте до населення: як нам зробити так, щоби проста українська людина не була безсила перед замовним кривосуддям?
Не воюйся з суддями. НЕ тавруйте міліцію чи прокуратуру (ідеологічні жести) - апелюйте до зрозумілих звичайним людям проблем.

Хто проти того, щоби в країні громадяни мало право на належну медичну допомогу?
Відставляйте усі другорядні справи з перейменування вулиць, блокуйте трибуну, збирайте народ на підтримку ідеї, організовуйте і вислуховуйте думку усіх зацікавлених, не шукайте ворогів серед медиків чи пацієнтів. Гоовріть про принципи, шукайте прецеденти! Країна вимирає, а уся влада лікується за кордоном і в носі мала здоров'я нації. Так не повинно бути! Змусимо владу дбати про здоров'я нації (чи, хоча б, дітей).

Хто проти того, щоби в країні уся нація у відкритому діалозі вирішувала, що таке "соціальна справедливість"?
Ставте питання про "право на гідне життя". Про офшори, на які працює нація. Про обов'язок кожного українця не тільки платити податки, але й спитати владу про ефективність їхнього використання. Формулюйте прості гасла - апелюйте до простих людей. Виводьте на вулиці і вимагайте у влади чесного діалогу!
Не взаємне поборювання ("тільки терор" - так говорять провокатори), а згуртування громадян довкола питань, що стосуються усіх.

Не братися за усе підряд. Не лізти на барикад проти лесбіянок. А просто узяти одне-єдине питання і довести його до АКТУАЛЬНОГО рівня. Щоби влада не могла від нього відмахнутися.
І все. Електорат ваш. Одеські "підари" стрункими лавами підуть за вас голосувати.

Хоча...
вимагати від Колесниченка говорити українською - то, звичайно ж, є значно крутіше.


chin( Окупована Ненька, http://pokrivlia.at.ua/)
№ 1325666 вiд 2012-12-27 18:07:02

Опілля фірмове це бомба:)

Не знаю навіщо, але чомусь хочеться це написати

З тих пір як янучар взяв владу собі, я закрив всі проплати в бюджет,(це до реклами покрівлі, це мій сайт зробив як міг,))))) це невеликі суми, штрафи , був гріх порушив(не сплачено), зараз маю дуже великі проблеми з виконавчою службою та з "пацанами", з "пацанами домовляюсь", бо в 90 мав досвід(грошей не плачу), з виконавцями домовитись неможливо, кажу шо пристрелю через місяць, половина розуміє, інша половина бикує, кажуть шо скоро прийдуть з "пацанами"

В мене дитині півторароку, і ще одна народиться через два тижні

Втопимо ж"идів в москальській кровіSK( "Свобода" +1)
№ 1325665 вiд 2012-12-27 17:44:11

При всем видимом благополучии взаимоотношений между "семьей" и Ахметовым, футбольное письмо владельца "Шахтера" - это прелюдия к будущим войнам между властью и большим бизнесом. Всегда интересно, где же та "красная линия" в консолидации власти и собственности, перейдя которую "семья" вынуждена будет откатиться назад под напором собственных попутчиков - или смести их всех. Может оказаться, что отъем "Металлиста" - это та самая граница.
http://www.rus.newsru.ua/columnists/27dec2012/granfut.html (c) портников


COLE
№ 1325664 вiд 2012-12-27 17:39:50

2 Убитый Енот
№ 1325663

?

По поводу своего же вопроса

2 COLE
№ 1325662

вижу закон: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/770-14

все, что там пишут:

Спортивній федерації, що набула статусу національної, держава в особі центрального органу виконавчої влади з фізичної культури і спорту надає:   певні повноваження щодо розвитку відповідного виду спорту (версії) згідно з укладеним двостороннім договором;   виключне право представляти відповідний вид спорту (версію) у відповідних міжнародних спортивних організаціях та на міжнародних спортивних змаганнях;   виключне право на організацію  та  проведення  офіційних 
міжнародних змагань на території України
та національних змагань. Національна спортивна федерація може отримувати від держави
матеріальну та фінансову допомогу на діяльність, передбачену її
статутом
.Убитый Енот
№ 1325663 вiд 2012-12-27 17:35:45

кажется вопрос о чемпионате совдепии уже решен(((


COLE
№ 1325662 вiд 2012-12-27 17:33:42

Державною службою молоді та спорту буде делеговано Федерації Футболу України повноваження на проведення офіційних міжнародних змагань на території України, а також національних змагань з футболу.

Під час конкурсу було визнано, що ФФУ повністю відповідає вимогам до спортивної організації національного рівня.


Кто-то может пояснить, что дает этот статус на самом деле: дотации из бюджета? или право соединить чемпионат с Россией? или просто пафосная медалька?


e-grok( країна готiв)
№ 1325661 вiд 2012-12-27 17:32:43

test


PRACTIK
№ 1325660 вiд 2012-12-27 17:18:06

Режим найбільшого сприйняття включає мабуть перекручену та проплачені соціологічні опитування які топили Свободу та робили з них штучно непрохідних в суспільній думці.Ідею про непрохідність яку ти підтримував та підкормлював тут Папарацці.
Режим сприйняття це мабуть те що Свободу не пускали три останніх тижні перед виборами на Свободи слова?
Скільки можна брехати та перекручувати?Проплаченість та продажність від Кремля ,від Януковічив?Це ти мені кажеш який знає звідки беореться кожна копійка на рахунку нашого осередку,звідки сплачуються оренди приміщень та друкарська продукція?Мені ,який вкладає в справу свої особисті кошти?
Їй бо плюнув би в очі таким розумникам .
Я приймаю закиди про недосконалість та помилки.Але той не помиляється хто нічого не робить.Головний показник це підтримка народу.Свобода в центральних областях виграє вибори з такими відсотками які вони набирали на західній Україні 5 років тому.
Ось це і є єдиним об"єктивним показником діяльності ВОС Свобода.І далі ,якби тобі цього не хотілося її популярність буде тільки рости якби ти всіх нас не переконував у зворотньому.


PRACTIK
№ 1325659 вiд 2012-12-27 17:05:07

2 ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1325644
Давай тепер під мікроскопом діяльність будь кого з сучасного політикума розглянем.Того кого візьмемо за зразок.
Чого досягла Тимошенко,Янукович,Яценюк,Турчинов,Кличко,любий другий неконкретно.
Де він зважений та чесний,працюючий на Україну політик-герой Папарацці?


ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1325658 вiд 2012-12-27 16:52:16

2 Бес Сребренник

Я не розписуватимуся за всіх. Тільки за себе.
Кажуть раз у рік і палка стріляє:-)
У № 1325628 я наводив приклад радикальної зміни електоральний диспозицій. В екстремальних умовах це можливо.
Причиною тріумфальної перемоги ВОСу на виборах (окрім згаданого "режиму найбільшого сприяння") була участь в КОДі і "спільні правила гри" з ОбОпом (тобто, цілком "поміркована поведінка"), низький рівень довіри до нових лідерів ОбОпу (як і до старих)+ чутки про можливі тушки в ОбОпі (і "феномен Донія"), та бажання "підсадити" ВОС за 5% бар'єр.
Усе вирішилося буквально за останній тиждень.
Але, якщо ти спитаєш мене про їхні перспективи на наступних парламентських, то відповідь буде та сама - мінімальні. Стрільно двічі в одну вирву не падає:-)

До речі, у ПапараЦЦі є серйозні розходження з касандрою з Ф-О щодо ролі ВОСу. Бо пані вважає їх "корисними ідіотами".

До речі, у цієї самої пані є приятелька - професорка Прикарпатського ун-ту і донька покійного голови Братства вояків УПА Франківщини. Тобі, мабуть, цікаво буде почути її думку про ВОС та їхній зв'язок з інтеґральним нацоіналізмом:-))


2 Ukrainian Ranger

"Ось тому я і кажу - потрібна ОУН. Яка не кричала, а діяла. І діяла ефективно."

Не роби з ОУН нову КПСС. Не було нічого ефективного у діяльності ОУН.
Бажання було, віра була, жертовність - була. А діяльність (леґальна за Панства Польского) не тільки не була ефективною, але й була безперспективною.
Через вбисвтво якогось міністра (причому, польські історики кажуть - найбільш схильного до замирення з українцями) провідникові підпілля у Краї дали смертну, потім довічне.
І що далі?..
Дякувати пактові Молотова-Рибентропа?:-)))

UR'е, історію треба не фетишизувати, а аналізувати. Вчитися на помилках попередників, а не шукати їхні граблі.
Я вже не кажу про абсолютно інші НЕЗІСТАВНІ історичні умови.


SK( "Свобода" +1)
№ 1325657 вiд 2012-12-27 16:42:39

Незважаючи на недоліки, а їх немало, умови для ведення бізнесу в Україні цілком нормальні. Про це заявив старший син президента Олександр Янукович в інтерв'ю "Донецьким новинам". "У розвитку бізнесу, особливо в банківській сфері, ризики присутні завжди. Той, хто думає тільки про ризики, як правило, не досягає успіху", - сказав Янукович.
----
цікаво. оцим "бізнесменам" рейтинг doing business показують (інколи)? по-моєму путін своїх міністрів десь пів-року назад лякав, що якщо за рік росія не підніметься в таких рейтингах - звільнить... цікаво буде подивитись звільнить чи ні...


PEPSI( Меркурий)
№ 1325656 вiд 2012-12-27 16:27:07

Бес Сребренник
№ 1325655
no «автівка»!
yes автомобіль!Бес Сребренник
№ 1325655 вiд 2012-12-27 16:18:17

PEPSI

А ти вчи українські слова. Більше читай, розвивайся. Може, коли-небудь доростеш до нормального сприйняття слова «автівка». :))


PEPSI( Меркурий)
№ 1325654 вiд 2012-12-27 16:14:59

Бес Сребренник
№ 1325651
типа, Свободу не спинити.


лысбан( Новосибирск)
№ 1325653 вiд 2012-12-27 16:07:51

VovojanP - подкину ещё одну ссылочку на тему "из жизни сибирских детишек":)
http://cs416524.userapi.com/v416524870/cbe/nTHrn4kkd5I.jpg


лысбан( Новосибирск)
№ 1325652 вiд 2012-12-27 16:04:28

PRACTIK № 1325530 - должен заметить, что реутовским раззявам ещё повезло. Могли нарваться на других представителей великого научного центра, вот этих, например:
http://vk.com/video3521848_164254088


Бес Сребренник
№ 1325651 вiд 2012-12-27 15:59:21

Між іншим, хтось (і хто б то такий міг бути?) тут і на ФО (де він ні разу не) касандрив, що у «Свободи» жодних шансів увійти в парламент. Мовляв, не розпорошуйте голосів, хто за Україну.
Тепер «Свобода» у парламенті. Але все одно, за словами хтося, у неї ніяких шансів.
Касандруйте далі, у вас непогано виходить. :))


mitridates
№ 1325650 вiд 2012-12-27 15:57:21

Харківського суддю мають ховати без голови... У той же час від загорання примуса згоріла квартира...
Воланд повернувся до Харкова?


Ukrainian Ranger
№ 1325649 вiд 2012-12-27 15:52:18

ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1325646

Ось тому я і кажу - потрібна ОУН. Яка не кричала, а діяла. І діяла ефективно.


Ukrainian Ranger
№ 1325648 вiд 2012-12-27 15:51:23

ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1325644

Про Свободу та місцеві вибори на Київщині у 2010 - смішно. В них тоді тут вкрали 50% голосів.


Voxa( м. Запорiжжя)
№ 1325647 вiд 2012-12-27 15:49:34

"Був я уторік на Україні. Був у Межигорського Спаса. І на Хортиці, і скрізь був, і все плакав, сплюндрували нашу Україну катової віри німота з москалями, щоб
вони переказилися..."
Т.Г. Шевченко


ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1325646 вiд 2012-12-27 15:24:54

2 COLE

"До 15-го року ситуація все-таки буде змінюватися. Ми можемо побачити таку картину, що в другий тур можуть увійти навіть двоє опозиційних депутатів". (тягнибок)

Ось хотілося б просто спитати: ЯКІ ПІДСТАВИ?
Опозиція виграла ці вибори, так і не розгорнувши по-справжньому виборчу кампанію. Навіть після численних фільсифікацій у бандюків не вистачило мандатів. І тоді вони просто тупо анулювали вибори на кількох округах.
Опозиція мовчки це проковтнула.
І тепер у тих, хто ані на хвилину не задумувався, чи треба визнавати ці брутально сфальшовані вибори і йти до цього парламенту на ролі клоунів-статистів, з'являються візії про двох опозиціонерів у другому турі!
Якби я не вірив у чесність і не підкупність Тягнибока, то просто страшно сказати, що б я в такому разі подумав!
До речі, ніхто не думав на дозвіллі, чому Левченка завалили, а Іллєнка залишили "на дистанції"? Я ні на що не натякаю. Мені, дійсно, цікаво:-)


"тільки терор, тільки такі самі методи, якими орудують зараз проти нас, можливо врятує Україну від донецької чуми, іншого щляху я наразі не бачу"

Коли кричать "революція прийде!" - найвірніша ознака того, що революції не буде.
Коли кричать "тільки терор"...
:-)


та ж не москаль
№ 1325645 вiд 2012-12-27 15:11:40

егрегор якийсь тримає ваші мозги в стані "нуйогонах хто не з нами". а може варто почути і подумати, перед тим як посилати? шо Папараці проти ЄС, чи па ПР? поки не будем чути один одного, а не лиш себе, нічого не зміниться в цій державі.


ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1325644 вiд 2012-12-27 15:10:26

2 PRACTIK

"ніяк йому інша сторона медалі не сприймається"

Навпаки. Саме моїх опонентів бісить, що ПапараЦЦі намагається бачити ОБИДВІ сторони "медалі". Та ще й неупередженим оком.
Звідси ідіотські тези про "проплаченість постів" і проч.
Якби у янучарської бригади був такий рівень дискусії, то вони, вважай, захопили б увесь укрнет:-)))
Я якраз закликаю тих, хто вже опікся у своїй ставці на Пасічника, не робити більше ставки на "особистості та їхню демагогію", а оцінювати "незламних борців" за "справами їхніми", а не за тим, що вони про себе напатякають.
І маю для цього певні підстави, бо навіть Ukrainian Ranger визнає, що діяльність таких чільних провідників ВОСу як Іллєнко, Фаріон чи Мирошниченко містить у собі чимало суперечливого або такого, що, радше, шкодить декларованим ВОСом цілям, а не наближає їх.

"породженням противсіхів являється саме аморфна лузерська кроляча опозиція яка нінащо нездатна ,яка здає всіх і вся,інтереси України, своїх виборців."

На превеликий жаль, зі значною частиною твого твердження мушу погодитися (хіба що не приймаю категоричність судження).
Проте, треба розуміти, що у "противсіхства" був і персональний автор.


"Свобода той самий розчарованний опозіційною імпотентністю народ збирає под свої знамена."

Якщо більш коректно, то не "ВОС збирає", хтось ДУЖЕ ХОЧЕ, щоби більшість опозиційного електорату зібрала під свої знамена саме ультрарадикальна організація, котра саме через свій надмірний радикалізм і неспроможна буде створити широкий опозиційний фронт проти бандюків. Саме в цьому полягав сенс у створенні режиму найбільшого сприяння для ВОСу на місцевих виборах у 2010 році на Київщині та Львівщині (і у Львові на виборах у міськраду).
Тобто, янучарам в базових для БЮТ областях треба було створити конфліктне середовище за рахунок домагань марґіналів, котрі прогнозовано заповнили лакуну знятих з виборів списків БЮТ.
А щодо "розчарованих в опозиційній імпотентності", котрі масово посунули під "знамена ВОСу", то розкажи мені, у такому випадку, про причину успіху (фактично з нуля) Удару. Котрий є значно менш опозиційний, аніж об'єднана опозиція, але, менше з тим, чомусь легко обскакав "збирачів під свої знамена".
Щось не склеюється у тебе, друже. Ти часом не засланий козачок?:-)

"ті хто лякається Бандери і націоналізма завжди можуть найти собі спокій в ніякій,ніпрощо партії Кличка,чи у йуліних справних спадкоємцях."

Як людина, що не "лякається" ані Бандери, ані націоналізму, скажу, що ти висуваєш дуже короткозору тезу.
Я розумію бажання марґіналів застовпити за собою "ім'я Бандери", але вони не мають права приватної власності на нього.
І я, особисто, хотів би, щоби у пантеоні дійсно Української держави він посів відповідне місце, а не продовжував залишатися іграшкою в руках марґіналів.


"ось вони хай і продовжують займатися тим чим завжди займались,популізмом та заграванням з совячими півднем та сходом."

Гадаю, що так воно і буде. Але це, як не дивно, для нашої країни - ОПТИМІСТИЧНИЙ сценарій.
Песимістичний же полягає у тому, що реґіонали використають ВОС для розв'язання холодної громадянської війни в країні.
Вгадай з трьох разів, який сценарій більш реалістичний?:-(


"Свобода має стримати противсіхізм серед українського табору насамперед."

Навіть не знаю, як на це реагувати. Тут без професійного соціолога не розберешся:-)
Що таке "противсіхізм серед українського табору" і як "Свобода" його може стримати?
Пояснити Сергієві Лещенку, що між донецькими бандюками і печерними соціал-націоналістами є різниця?
У чому? У тому, що другі - це НАШІ курвині сини?:-)


Zelen
№ 1325643 вiд 2012-12-27 15:05:28

2 Кривой
№ 1325614

я в IMAXе смотрел. очень и очень.
шо оно такое 48 кадров в секунду - х.з. пока не увидел - даже представить себе не могу :)


COLE
№ 1325642 вiд 2012-12-27 14:42:15

2 chin
№ 1325641

чувак, вот скажи, где свобода устроила террор регионалам? не пидорасам с лесбиянками, а партийным регионалам? просто столько слов, шо йих нэ спыныты, но в чем йих не спыныты, где этот пресс орудует, что я уже полгода в новостях не могу его найти? скрытый какой-то пресс?


chin( Окупована Ненька, http://pokrivlia.at.ua/)
№ 1325641 вiд 2012-12-27 14:31:43

PRACTIK
№ 1325638

Десь так, верещання папарацці ще один доказ, шо йдемо вірним шляхом "товагищи"))), тільки терор, тільки такі самі методи, якими орудують зараз проти нас, можливо врятує Україну від донецької чуми, іншого щляху я наразі не бачу


COLE
№ 1325640 вiд 2012-12-27 14:30:57

Конечно, сегментация оппозиции - это очень хорошо. Особенно в преддверии Прездиентских выборов. "До 15-го року ситуація все-таки буде змінюватися. Ми можемо побачити таку картину, що в другий тур можуть увійти навіть двоє опозиційних депутатів". Мы же не считаем, что Тягныбок поехал крышей, нет он не сумасшедший. Он просто делает свою работу - о которой говорили еще до выборов, поиграть в Президента.


Йопрст!
№ 1325639 вiд 2012-12-27 14:30:49

2 PRACTIK
№ 1325636
нууууу, я лучше зимой поеду куда-нить в горы на лыжах покататься...:) причем не в район Чили, а куда-нить поближе;)
А для моря есть остальные 9 месяцев в году :)


PRACTIK
№ 1325638 вiд 2012-12-27 14:20:54

2 Ukrainian Ranger
№ 1325637
ніяк йому інша сторона медалі не сприймається що породженням противсіхів являється саме аморфна лузерська кроляча опозиція яка нінащо нездатна ,яка здає всіх і вся,інтереси України, своїх виборців.
і що Свобода той самий розчарованний опозіційною імпотентністю народ збирає под свої знамена.
ті хто лякається Бандери і націоналізма завжди можуть найти собі спокій в ніякій,ніпрощо партії Кличка,чи у йуліних справних спадкоємцях.
ось вони хай і продовжують займатися тим чим завжди займались,популізмом та заграванням з совячими півднем та сходом.
Свобода має стримати противсіхізм серед українського табору насамперед.


Ukrainian Ranger
№ 1325637 вiд 2012-12-27 14:04:01

ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1325628

1.Немає "запеклого протистояння" та "доконечного вибору". Йдеться лише про те, що аморфна опозиція починає перетворюватись на цивілізовану - сегментуючись навколо ідеології, а не "ми їх зупинимо".

2.Ти правий щодо того, що "проукраїнський" та "проєвропейський" вибір приречені "дружити", бо кожен з них є обов'язково антисовєцьким та антиросійським. Але міграція можлива лише всередині, до ПР чи коммі електорат опозиції вже не піде.

3.Щодо досягнень Свободи - хіба ж я проти? Дочекаємось, оцінимо:)

4. Щодо ОУН - ти фундаментально помиляєшся. Як щодо "демократичності" Польщі (з "пацифікаціями" та "наглими судами" в мирний час, га?) так і щодо маргінальності ОУН, яка заволоділа думками переважної більшості української молоді. Чого варта лише "шкільна акція", не кажучи вже про експрес-доставку до пекла перацьких...


PRACTIK
№ 1325636 вiд 2012-12-27 13:34:36

2 Йопрст!
№ 1325635
тебе смешно а я вчера со своих минус пятнадцати позвонил коллеге с рождеством поздравить а он на пляже в волейбол играет:)Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Locations of visitors to this page
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.