OBSILF Guestbook Rambler's Top100

Постукатися до Абатства (можливо, відчинять...)
Для єретиків - версія від о.Philus
Всі організаційні та технічні питання життєдіяльності Аббацтва обговорюються в фейсбучній келії.Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
RELOAD

Пошук в архiвах
Допомога
Шукати месаги за нiком Шукати слово Шукати з номера
по номер
Знайти останнiх месаг

Загалом месаг : 1602274 на 7353 сторiнках. Поточна сторiнка : 6770.

Ukrainian Ranger
№ 1324181 вiд 2012-12-14 09:45:22

Vichny
№ 1324178

+ багато.

Якщо в Україні буде захищено права українців, я сам, обираючи між умовними Ударом та Свободою (праволіберальною та націоналістичною силами) обрав би Удар. Але зараз - "на війні як на війні".


aTroy
№ 1324180 вiд 2012-12-14 09:42:43

Хмм...
"Як почесна касандра...ризикну припустити"(с)Nebaba
"Просто я Касандр."(c)ПапараЦЦі ХрєнOFF


Ukrainian Ranger
№ 1324179 вiд 2012-12-14 09:39:44

ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1324174

Складається враження, що ти сам "легітимізуєш" цю владу.

Я маю на увазі ось це - "Але ж для цього немає жодних правових підстав!" А він: "А мене це ні хріна не гребе. Я хочу і все тут!".

Справа не в тім, що хтось чогось "хоче". А в тому, що є Конституція, згвалтована та сплюндрована донецькими. І регламент зРади такий само антиконституційний, як і закон про мови, і ще десятки та сотні законів, ухвалених ригами!

Ось тільки до ВОС ніхто про це не говорив. Мовчки ковтали.

Далі. Що саме Фаріон зробила по-гопницьки? Вона вправний оратор, і дуже чітко сформулювала своє ПОЛІТИЧНЕ ставлення до мовного питання: політик, який не послуговується українською - або не здатний вивчити її бо дегенерат, або не хоче бо українофоб. Думка цілковито правильна, і саме справа політика - такі думки проголошувати.

Бо політика, це, насамперед, зосередження на основних проблемах або, принаймні, тих, які ти, як тобі здається, можеш розв'язати чи, принаймні, вплинути на характер їхнього розв'язання.

Зараз, на мою думку, єдиний шанс на розв'язання проблем - це тотальна війна регіоналам. Те, що зветься zero tolerance. Показати народові, до якого жаху та абсурду вони довели країну - і своєю поведінкою довести, що відкритий конфлікт зі злом кращий за парламентське угодовство з ним.

Ти хочеш чути про "економічну жопу"? Днями Тягнибок про неї виступав, хочеш - знайди. І гадаю, що виступів буде багато. А виборців ПР та КПУ складно буде мобілізувати мовними питаннями - їх вже відмобілізовано максимально через створену саме ПР напругу у суспільстві після "мовного закону". І що це дало ПР? Мінус 2 мільйони виборців? Все, навіть донецький бидлоелехторат не купується на це, тож правда з вуст Свободи не гальванізує трупа донбасячої ідеології.

Не треба хвилюватися за підтримку Удару з Батьківщиною - кожен виборець вирішить для себе. Тебе лякає радикалізм ВОС? Голосуй за черговий список об'єднаних з черговими табаловими, чом би й ні? Або, навпаки, задовбали кролєгі з турчиновими? Тоді йди до Свободи.

Антидонецький електорат сформовано, і якщо країна не втратить президентські вибори, то Хама переможе будь-який кандидат від опозиції...

Отже, поведінка Свободи - це, навпаки, ковток свіжого повітря, свідчення того, що українці можуть вголос заявити про свої права та інтереси. І демонстрація того, як треба поводитися з донбасюками.


Vichny
№ 1324178 вiд 2012-12-14 09:38:49

ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1324177

Зараз не на часі шукати якісь недоліки в союзниках.
От коли зечару і пердунів повалять, і будуть нові вибори, тоді ти нам розкажеш, які Свобода підараси і чому за них голосувати не варто.
Можливо, багато хто з тобою і погодиться.


ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1324177 вiд 2012-12-14 09:36:06

2 Vichny

Заспокойся, друже.
Я і сам думаю про паузу..
Добре розумію, що свої мізки у чужі голови не вставиш:-)
Просто я Касандр. А, отже, Писець бачу трошки раніше, аніж він непомітно підкрадеться з посмішкою хижою.:-)


Бухтій( Київ - чемпіон!)
№ 1324176 вiд 2012-12-14 09:29:21

Доброго ранку!Vichny
№ 1324175 вiд 2012-12-14 09:28:57

Папараці точно хтось із Свободівців у чай насцяв.
Сконцентрувався б уже на чомусь конструктивному, бо заїбав своїм критиканством.
Навіть Лейкер з цього приводу попустився вже.


ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1324174 вiд 2012-12-14 09:13:48

2 Ukrainian Ranger
№ 1324164

Добре. Давай трохи спрагматизуємо суть суперечки.
До тебе як до юриста приходить якийсь блазень і каже: "Я хочу, щоб мені зробили (чи у мене було) те то і те то". Ти кажеш: "Але ж для цього немає жодних правових підстав!" А він: "А мене це ні хріна не гребе. Я хочу і все тут!".
Що можна сказати про цю людину?
Тільки те, що він ніц не має уявлення про те, як працює право і, отже, ніколи свого не досягне У ПРАВОВИЙ СПОСІБ.

А тепер даваймо перенесемо це у політику.
Чому ти вважаєш, що ТАКЕ мусить спрацювати у політиці?
У політиці немає своїх правил? законів?
Це не так. Навіть, якщо хтось на ОБСІЛФі і не має уявлення про їхнє існування (тому і "аплодує навстоячки" абсолютно гопницькому, тобто НЕПОЛІТИЧНОМУ, жестові ПОЛІТИКА Ірини Фаріон).
Про ВОС можна сказати так само як і про лузера з прикладу: вони ніколи не досягнуть своєї мети У ПОЛІТИЧНИЙ СПОСІБ.
Але ж вони не взяли кріса і не пішли до лісу, вони прийшли у парламент. Але на політиці ніц не розуміються і не хочуть брати до уваги політичні раціо.
І, якщо, скажімо, їхній Кошулинський просто через брак досвіду позавчора леґітимував фракцію КПУ, то це одне.
Але ж проблема у тому, що вони просто приречені не досягнути жодної зі своїх цілей, не пов'язаних з їхніми особистими інтересами (тут якраз усе набагато простіше і бандюки всіляко спонукатимуть їх до цього).
Приречені саме тому, що їхні дії мають провокативний, а не політичний характер.

Бо політика, це, насамперед, зосередження на основних проблемах або, принаймні, тих, які ти, як тобі здається, можеш розв'язати чи, принаймні, вплинути на характер їхнього розв'язання.
А тепер давай подивимося на вчорашню вимогу Тягнибока виступати українською.
Якщо це вимога до союзних фракцій - то навіщо тобі трибуна паралменту? Якщо це вимога до прусаків і комуняк, то це для них подарунок з небес. Така собі гра у піддавки. Більшою грою у піддавки може бути хіба що аналогічна вимога комуняк до тягнибоків.
І тоді ми всі "навстоячки аплодуватимемо" тому як Олег Тягнибок сотоварищи героїчно відринув брутальну вимогу червонозадих!
Питання: а що за цим струсом повітря?
Право не виступати українською вони мають. То може тягнибоки запропонували свій законопроєкт, що визначав би українську як єдину мову, що може використовуватися у парламенті? Чи у них з'явилися шанси цю поправку провести в обмін на яґшамашеве "обрання підорів на царство"?
Ні. Єдина мета цієї вимоги перевести політичну критику дій влади у деструктивне річище. Зняти тему економічної жопи і ролі в ній папєрєдніка новообраного прем'єра Азірова, змістивши увагу усього суспільства на те, як свободівці будуть заплескувати (чи "аплодувати навстоячки"?) кожного, хто виступатиме російською.
Тобто, ця і наступні дії "ворогів серед українців" (с) молодець,яґшамаше!) полягатиме у провокації - тобто дискредитації позиції опозиційних сил і, паралельно, мобілізації електорату ПРУ і КПУ, що завдяки таким діям покликаний забути усі брехливі обіцянки бандюків і комуняк, шукаючи у них захисту від аґресивних "бандьор".

У 2004-му році ми відкрили для себе "моральних потвор з Донбасу". У котрих ми допитувалися: Як? Як ви можете голосувати за двічі судимого кримінальника, висуванця донбаської мафії, чию діяльність ви у себе увесь час спостерігаєте?
Прикрість у тому, що сьогодні у такій неморальній позі стоїмо ми, підтримуючи таких самих "своїх сучих синів".
З тією лише різницею, що ми отримаємо від цього значно менше, аніж бидло Донбасу, тому що бандюки, захопивши (спасибі противсіхам!) владу, вряди-годи за рахунок інших реґіонів кидають своєму бидлу кістку, а наші голопупенки до влади ніколи не прийдуть. Саме тому, що вони не вміють "загравати з публікою". Себто, не те, щоб брехати (це вони якраз вміють), а просто грають не на захоплення позаелекторальних мас, а на поляризацію електоратів.

З 1991 року, коли підтримка проукраїнських сил на виборах в сумі становила близько 25%, ми прийшли до ситуації, коли проукраїнські сили на всіх останніх виборах отримують сталу більшість.
У 2010 році в янучар не було іншої можливості перемогти на виборах, окрім як через розбрат серед помаранчевих і феномен "противсіхофренії".
Зараз їхня єдина надія зіграти на неоднорідності проукраїнського електорату, поляризувавши його за допомоги радикалів.
Це тільки недалеким людям (привіш, яґшамаше!) здається, що ВОС - це проблема реґіонів.
Ні, це проблема Удару та Батьківщини. Тих середовищ, звідки можуть вийти кандидати, здатні перемогти бандюків з таким відривом, що жодними фальсифікаціями його не перекриєш.
Тобто, це мусила би бути і наша проблема, якщо нас цікавить те, як ми можемо відібрати у бандюків владу, яку вони (дякуючи противсіхам!) вважають, що отримали назавжди.
Або не наша проблема, якщо нас цікавить тільки, як Мірошниченко замочить в сортирі якогось хомутинника чи (дай Боже!) колесниченка і як наша жаннод'арк Іринофаріон красиво обісре азірова з ялинковичем.


прeсс-aттaшe
№ 1324173 вiд 2012-12-14 09:09:26

Бeндeрoвeц и рaсист!

РОМАН ЕРЕМЕНКО: "В РОССИИ НЕПРИЯТНО УДИВЛЯЕТ ГРУБОСТЬ ЛЮДЕЙ. В ЕВРОПЕ ТАКОГО НЕТ"

Полузащитник казанского "Рубина" и сборной Финляндии Роман Ерёменко рассказал, к чему в России он так и не смог привыкнуть. Футболист признался, что его неприятно удивляет грубость людей в повседневной жизни.

"Неприятно удивляет грубость людей. Какая-то порой необоснованная агрессия, хамство — например, в магазинах…. Я же жил в европейских странах. Там такого нет.

Конечно, в Казани я уже полностью освоился. Я же в Киеве пробыл три года, а жизнь в России и на Украине сильно отличается", — цитирует Ерёменко "Спорт-экспресс".
http://www.dynamomania.com/news/187840-roman-eremenko-v-rossii-nepriyatno-udivlyaet-grubost-lyudey-v-evrope-takogo-net


Ukrainian Ranger
№ 1324172 вiд 2012-12-14 08:55:16

Доброго ранку, В'єтнам!


Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1324171 вiд 2012-12-14 07:14:11

Посол РФ в Украине Михаил Зурабов в четверг вручил 14-летнему киевскому школьнику и казаку Верного казачества Андрею Савельеву памятные часы президента России в знак благодарности "за спасение российского флага от надругательства".

Нeймoвiрнo щo в Києвi....


OlegSh
№ 1324170 вiд 2012-12-14 03:47:24

""Я говорив про те, що відкритий до ідеї транснаціональних ліг. Ми обговорювали цю тему, і повинен сказати, що реакція на неї вельми неоднозначна, причому негативне ставлення переважає над позитивним. Там є ряд делікатних проблем, оскільки, якщо кілька ліг захочуть злитися в одну, виникнуть питання законодавчого порядку, що стосуються безпеки, оподаткування та інших нормативів. Таким чином, перш за все нам треба переконатися, що всі вони готові до цього в політичному плані.

Що ж стосується спортивної сторони справи... Думаю, якщо дві країни мають намір об'єднатися, то грати в Лізі чемпіонів хочеться обом. Але якщо вони розігрують один чемпіонат, то право на це отримають лише команди, що зайняли в ньому перші два місця - і тоді одна з двох країн може залишитися без представника в Лізі чемпіонів", - цитує Платіні Спорт-експрес."

Вiд сeбe дoдaм, щo Суркiс мoжe зaлишитися й бeз Лiги Єврoпи. Шкoдa, щo гoлoвa в ньoгo нe для думaння..


Ukrainian Ranger
№ 1324169 вiд 2012-12-14 00:27:21

Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1324168

Всіх Березовських до Англії тягне наче магнітом:)


Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1324168 вiд 2012-12-14 00:25:47

"Голкипер «Оболони» 22-летний Игорь Березовский вместо того, чтобы отдыхать в теплых краях после изнурительной осенней части сезона, отправился на просмотр. Экс-вратарь молодежной сборной Украины находится в стане британского «Сток-Сити»."

прикольно ...


пионЭр
№ 1324167 вiд 2012-12-14 00:22:58

после прошлых выборов не согласных с линией хреновых заклеймили протывсихами, после этих просто гопниками, маски сброшены...

пожалуй хренов будет тем персонажем ради которого изучу еретическую и как работает игвар-лист, а то это невыносимо, он/она/оно все кланяется и кланяется.


yagshamash
№ 1324166 вiд 2012-12-14 00:14:00

ps. Pomitte, u den obranna pidoriw na carstwo u naszoho dopysuwacza worohy sered ukrajinciw. Fuck off you twat!


yagshamash
№ 1324165 вiд 2012-12-14 00:07:28

paparazzi ty sho bahatorukyj?:). Splaczyj agent? Idy kudy tebe zdajetsa wzhe chtos posylaw tut. Ale mozhu pomylatysa. Todi zalyszajsa szcze bo ty stworujesz widpowidne protestne seredowysze szo pracuje na ukrajinu. PS szos tebe dowho ne bulo. Kontora piszet? Partija vezde?


Ukrainian Ranger
№ 1324164 вiд 2012-12-13 23:45:02

ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1324133

Йосько Сталін свого часу нічого не казав про необхідність геноциду українців. Але ж знищував?

Тому не треба про "відсутність закликів щодо репресивних практик". Для цих закликів в них є вузьке коло бойових підарасів - різні каліснічєнкі, маркови, царькови. А партії в цілому - діють. Їхня мета - Україна без українців. Змоскалізувати чи змусити до еміграції, вбити чи кинути за грати - їм все одно.

Тому вони - нацисти. Бо ліквідують господарів цієї країни.

Тепер щодо Ізраїлю. Я помиляюся, чи у їхній Декларації Незалежності були ось такі слова:

"[...] Єврейський народ, як і всякий інший народ, має природним правом бути незалежним у своїй суверенній державю."

Згадай свободівське - "на своїй, Богом даній землі".

Це і є націоналізм, нормальний людський націоналізм - щоб українець в Україні мав не менші права, аніж єврей в Ізраїлі.

Решта твоїх коментарів - взагалі шок.

Які такі домовленості про Табалових? З регіоналами можна домовлятися лише за допомогою вогнепальної зброї, бо інші домовленості вони не визнають. "Лоха кінуть нє в западло".

Проблема не в ВОС, а в українцях. Якби народ справді прагнув позбутися донбасятини, голосували б лише за Свободу, а не за гламурного кролика та незрозумілого Кличка. А тепер - маємо те що маємо.

Сподіваюся лише на те, що 10% за Свободу - лише початок, а ці хлопці в Раді не зрадять. Буде і 15, і 20%, а головне - ті, хто дав зараз оті 10%, вже готові вийти на вулиці. А нагода для цього буде.
COLE
№ 1324163 вiд 2012-12-13 23:24:36

2 ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1324158

Тут дело в чем.

Я понимаю, почему рыги сами протолкнули закон о поименном голосовании - чтобы Яценюки на собирали карточки, и в нужное время можно было покупать ситуативных тушек - потому что фракционного конституционного большинства как в прошлом созыве имени Чечетова у них нет.

Но вот сейчас - какая разница, как бы выбрали Азарова с Рыбаком - поименно или чужими кнопочками, есть основания полагать, что у регионалов не хватало голосов? Нет, не слышал такого.

Я не сильно понимаю вот этого: "типова провокація, спрямована на виправдання регіоналів в очах їхнього електорату" - оправдание чего?

И пока что понимаю, что "провокация" эта может иметь смысл только для того, чтобы начать с "разрыва договоренностей" о персональном голосвании, чтобы на следующей неделе начать голосование по важным вопросам (например, поправки к бюджету) и рыгам нужна единогласность (и все голоса+еще чуть-чуть). Но эту догадку (это правда всего лишь догадка) мы можем проверить только позже - если рыги продолжат в том же духе, типа как с русским языком в стране "ну так же всегда и было, мы так всегда и голосовали".

Или я что-то упускаю?Бухтій( Київ - чемпіон!)
№ 1324161 вiд 2012-12-13 23:07:42

2 ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1324133
А що болгарин? Дали б грошей голандцю чи португезу, на нашу неєвропейскість вказували б вони. Реакція Европарламенту - собакопавлівська. Ніхто не розбирався у якійсь тій Свободі, кому вона треба. З'явилося пару публікацій про свободівську нетолерантність - гав!
І розбиратись не будуть. Тому шанси ригів на приєднання до ЕС досить великі, аби риги самі схотіли.


Невропатолог
№ 1324160 вiд 2012-12-13 23:00:21


merson
№ 1324159 вiд 2012-12-13 22:52:41
Возможно... Надо аудио поискать... Но напалм...


merson
№ 1324159 вiд 2012-12-13 22:52:41

Невропатолог
№ 1324154

и еще ,там по ходу не было никакого Бубнова..мысли правильные блогеру принадлежат ,а вью это так ,форма подачи ,чтоб не обидеть никого


ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1324158 вiд 2012-12-13 22:51:03

2 COLE

"Что за "домовленості по Табаловим"

А лінк я кому давав?:-)
Домовленості: тільки індивідуальне голосування і табаловим карток не давати.
Якби регіонали порушили зобов'язання щодо індивідуального голосування у "стерильних умовах", то можна було б говорити про те, що говорила Кужель ("ми ще раз переконались, що з кидалами не можна мати справу"). А так, знічев'я Тягнибок http://www.pravda.com.ua/news/2012/12/13/6979509/ почав вимагати те, що депутатам дозволяє п.1 ст.9 закону http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/5029-17 .
Єдина мета цього виступу - зав'язати бійку з колесниченками. Після цього вже ніхто про жодні домовленості... Хоча обрати Рибака і Азірова дали без проблем в обмін на свого Кошулинського.
Тобто, типова провокація, спрямована на виправдання регіоналів в очах їхнього електорату.


COLE
№ 1324157 вiд 2012-12-13 22:50:30

>> Хачериди в обороне, понял, Велозу в полузащите это два игрока, которые могут играть.

ну шо-то такое мы про Динамо и думаем ггг


Someone
№ 1324156 вiд 2012-12-13 22:50:28

2 Невропатолог
№ 1324155

Блин, опередил меня :)


Невропатолог
№ 1324155 вiд 2012-12-13 22:48:54

ААААААААА :-))))))))))))))))))) Истерика и слёзы :-))))))
" Я бы, на месте Суркиса, купил бы клуб, где-нибудь в степном колхозе. Ну, команду. Чтоб было поле там и первенство района было. Оформил бы на подставное лицо. И всех там, 30 или 20 с чем-то человек, в аренду. И пешком, дать им карту, пусть идут. Алиев с Милевским впереди, снабжать девками, выпивкой и едой.

Среди недели козы, коровы газон, хахах, стригут. Пришли в субботу, кизяки поотбрасывали, с бабками поругались местными. На первенство района сыграли.

А на место этих набрать нормальных пацанов, взять нормальных тренеров и строить команду."


Невропатолог
№ 1324154 вiд 2012-12-13 22:46:32

Сами соперники не забьют, Михалык или Силва помогут. Они уже, хахах, Коваля в свой клуб бокопоров приняли.
Понял, клуб у них уже есть, сыка, масонов-бокопоров.

merson
№ 1324153 вiд 2012-12-13 22:42:
Согласен. Там рационального много по сути. По крайней мере имеет право на жизнь.
Но по форме изложения... Я так ржал только, когда "ДМБ" смотрел:-)))merson
№ 1324153 вiд 2012-12-13 22:42:56

Невропатолог
№ 1324144 вiд 2012-12-13 22:11:03
в отношении схемы и расстановки оно право безусловно ,как и по качествам игроков
а по форме изложения еще и для ИМСа доступно,
да и по Христу с Золотым мячем в точку,но это мое уже личное )

Петрович,покажи там при случае )типа взгляд со стороныНевропатолог
№ 1324152 вiд 2012-12-13 22:41:38

"А в наши времена, если в Киеве выиграл, год пила команда. Просто можно дальше было не играть. Вот каким было Динамо Киев."


Someone
№ 1324151 вiд 2012-12-13 22:37:42

Да будь у тебя хоть три Золотых мяча. Вон Месси, сыка, он же в тренеры не лезет. Ему сказали, он делает. Молча. :)))


Невропатолог
№ 1324150 вiд 2012-12-13 22:34:12

"Их проще перезачать, чем сделать из них футболистов. "
:-)))))))))))))


COLE
№ 1324149 вiд 2012-12-13 22:29:39

2 Йопрст!
№ 1324145

никто еще не считал, сколько статей конституции нарушает эта хуйня?


Невропатолог
№ 1324148 вiд 2012-12-13 22:23:26

Оттуда же :-)))

" Мечты ж, сыка, сбываются. Я бы сейчас не Блохина жалел, нет. Болельщиков пожалел бы. Суркис им должен, каждому, по приставке купить и по ФИФА 13, чтоб их Динамо, хоть где-то выигрывало, хахах. Понял? Не на игроков деньги тратить, а на болельщиков."
COLE
№ 1324147 вiд 2012-12-13 22:22:21

2 ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1324133

Что за "домовленості по Табаловим", которые сорвал Тягныбок и какую он "спричинив бучу"?


Someone
№ 1324146 вiд 2012-12-13 22:14:06

2 mitridates
№ 1324142

Чемпионат СНГ - бредовая идея.


Йопрст!
№ 1324145 вiд 2012-12-13 22:13:24

Со вступлением в силу нового Уголовного процессуального кодекса правоохранительные органы получили право осуществлять негласные следственные действия в отношении любого гражданина.
Порядок их проведения утвержден специальной инструкцией, а среди прочего документ регламентирует негласное проникновение оперативников в жилье, снятие данных с личного компьютера и взятие биологических образцов.Невропатолог
№ 1324144 вiд 2012-12-13 22:11:03

Напалм!!!

"Крайние защитники. Это атас. Понимаешь, я в Люберцах родился, меня Качалин в Динамо Москва взял. Сыка. Что ты с ними можешь? Вот дай Тайво установку на игру, ты-ты, дай. Вот и Блохин не может. Он ему знаешь, что говорит? У тебя мяч, бей вперёд, у нас мяч, беги вперёд, у них мяч, беги назад и играй центрального защитника. Всё. А, сыка, если ворота рядом, то есть метров 30-40, бей."

http://blog.isport.ua/dneprdynamogra/football/53269.html


Йопрст!
№ 1324143 вiд 2012-12-13 22:02:06

2 mitridates
№ 1324142
хоть Платини высказался... Может, до аленей дойдет...а то задолбали уже каждый день рассказывать как космические корабли будут бороздить просторы Большого Театра...


mitridates
№ 1324142 вiд 2012-12-13 22:00:19

Я говорил о том, что открыт к идее транснациональных лиг, - сказал Платини. - Мы обсуждали эту тему, и должен сказать, что реакция на нее весьма неоднозначна, причем негативное отношение преобладает над позитивным. Там есть ряд щекотливых проблем, поскольку, если несколько лиг захотят слиться в одну, возникнут вопросы законодательного порядка, касающиеся безопасности, налогообложения и других нормативов. Таким образом, прежде всего нам надо убедиться, что все они готовы к этому в политическом плане.
Что же касается спортивной стороны дела… Думаю, если две страны намерены объединиться, то играть в Лиге чемпионов хочется обеим. Но если они разыгрывают один чемпионат, то право на это получат только команды, занявшие в нем первые два места - и тогда одна из двух стран может остаться без представителя в Лиге чемпионов.

Президент «Металлиста» Александр Ярославский, комментируя позицию клуба в вопросе возможного создания так называемого чемпионата СНГ, отметил, что харьковчане не понимают цели этой идеи.
- У меня пока нет позиции по этому вопросу.
Я пока не понимаю, что хотят получить в итоге.
Говоря о чемпионате СНГ, мы можем пока что лишь фантазировать, а мне этим некогда заниматься.


Someone
№ 1324141 вiд 2012-12-13 22:00:12

Сильная вещь:

Archive - Fuck youСторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Locations of visitors to this page
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.