OBSILF Guestbook Rambler's Top100

Постукатися до Абатства (можливо, відчинять...)
Для єретиків - версія від о.Philus
Всі організаційні та технічні питання життєдіяльності Аббацтва обговорюються в фейсбучній келії.Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
RELOAD

Пошук в архiвах
Допомога
Шукати месаги за нiком Шукати слово Шукати з номера
по номер
Знайти останнiх месаг

Загалом месаг : 1606353 на 7454 сторiнках. Поточна сторiнка : 6581.

Ironbelly( LMW28IF)
№ 1336248 вiд 2013-03-31 13:33:00

ПапараЦЦі ХрєнOFF № 1336247
Зроби ще одне зусилля над собою і ти станеш противсіхом, або і нуйогонахом!!! Давай, не зупиняйся!!!


ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1336247 вiд 2013-03-31 13:25:43

2 PEPSI

А що, завтра вже вибори і ми мусимо вже сьогодні визначатися?:-)

Позиція мусить бути одна: ані Хам, ані будь-яка інша, зокрема підставна, фіґура від нинішньої клептократії не може бути підтримана.
І це не так просто, як здається.
Тому що шанси Кличка бути цією "подставою" насьогодні є дуже високими.

P.S. Ані Тягнибок, ані Порошенко - не є реальними кандидатурами на президента. Тому їх я б теж не розглядав.
P.P.S. Юлю не хочу, в Кролика не вірю. Проте, будь-якого "єдиного" підтримаю із закритими очима.


Orest Dniprovskiy
№ 1336246 вiд 2013-03-31 13:23:42

Про Яценюка

Хотів би почути думки, а чим Яценюк поганий як кандидат у президенти. З мінусів чув, що він кролЄк, має єврейське коріння (а можливо це й +), занадто молодий і не господарник.

Маю свої спостереження про нього з близьких мені джерел з 2004 року. Кажуть у НБУ коли він працював був достатньо жорстким керівником, який звільняв людей або позбавляв їх премій та посад за невиконання його доручень та забаганок. Водночас він у 2004 році коли з Нацбанку втік Тігіпко зібрав працівників НБУ і сказав, що всі можуть проявляти свою громадянську позицію і ходити на мітинги, якщо вас є ким на роботі замінити.
Кажуть, що тоді з Нацбанку виносили демонстрантам чай та їжу.

Я був присутній на одній нараді, яку проводив Яценюк. Величезний зал. Купа людей. Заходить Яценюк і бачачи довжелезний овальний стіл сідає не на місце головуючого, де стояла його табличка, а поряд зі мною в кінці цього столу. Всі були такого його поведінкою шоковані.


Ukrainian Ranger
№ 1336245 вiд 2013-03-31 13:21:48

укрпатріотизм від Папарацці: вся країна - єдине гетто зі знищення українців....


PEPSI( Меркурий)
№ 1336244 вiд 2013-03-31 13:17:02

Doctor
№ 1336242
не видел твой пост:-)


PEPSI( Меркурий)
№ 1336243 вiд 2013-03-31 13:16:09

результаты блиц-опроса впечатляют. Один за Порошенка, втоой за Тягнибока, третий за Яценюка, четвертий за Луценка, ще хтось за Тимошенко. Весело. Нет такого что-б все за одного кандидата, в едином порыве, таксказать.
Вот это и есть сегодняшняя Украина.Светлое будущее опять откладывается ?!


ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1336239 вiд 2013-03-31 13:01:52

2 Ukrainian Ranger

Боюся, що мій евентуальний квиток ПР стане символом українського партіотизму на тлі тієї промосковської реторики, яку чуємо від тебе.
Яка відмінність між тобою і Жириновським в розумінні майбутнього України?
Боюся, що жадної: ви обидва змагаєте за розкол.


ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1336238 вiд 2013-03-31 12:59:03

2 AndrewSF( Волинські болота)

"Більшість громадян України живе в системі координат "чорт - ангел", або "чорне - біле"."

Якраз більшість громадян України, як і громадян БУДЬ-ЯКОЇ країни НЕ сприймають світ, навіть політичний, в біполярній системі координат.
І це якраз завдання опозиційних політиків - тоталізувати увесь неґатив, який йде від бандюківської влади як "чорне". Саме вдале вирішення цього завдяння і є передумовою успішної мобілізації громадян задля повалення бандитської влади.


Ukrainian Ranger
№ 1336237 вiд 2013-03-31 12:58:36

Папарацці,

діставай вже партквитка ПР, не встидайся...ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1336236 вiд 2013-03-31 12:54:36

2 Ukrainian Ranger

"Якщо буде фальсифіковане рішення, яке посадить нам на голову Хама довічно та потягне до митного союзу - ти підтримаєш регіони, які намагатимуться вийти зі складу України, щоб звільнитися?"

Я тобі вже казав: спроба мислити в політиці ідеологічно - це заздалегідь приректи себе на поразку.
Які "регіони намагатимуться вийти зі складу України, щоб звільнитися"?

Ти про що?
"Звільнитися" від чого?
Це абсолютно НЕполітичний опис ситуації!
Так, у 1946 р. Совєти провели вибори у Верховну Раду і заявили про повну підтримку на виборах свого "блоку комуністів і безпартійних". А упівці в цей же час оголосили, що народ масово ухилявся від виборів, голосував тільки під примусом, а, отже, вибори показали (сам знаєш що:-)))

Так-от, НАСПРАВДІ, ті вибори не показали НІЧОГО. Ані того, що народ на боці Совітів, ані того, що народ на боці самостійників. Тому, що ані такі вибори, ані саботаж виборів НЕ КОРЕКТНО розглядати як "волевиявлення".
Тому, мала місце лише розбіжність в ідеологічних інтерпретаціях. І все.
Але в ті часи не існувало поля політики, на якому могли б конкурувати Совдепія і самостійники. Тому зміг і йшов винятково в плані ідеологічному. Тобто, чистої гіпотетики, спекулятивних візій.
Ти ж, зараз, в умовах існування української держави і існування політичної царини змагаєш за абсолютно позбавлені сенсу ідеологічні інтерпретації.

Ще раз? Що за реґіони, котрі "намагатимуться вийти зі складу України"?
Якщо зараз В НОРМАЛЬНИХ УМОВАХ, тобто, умовах існування українського поля політики НІХТО, повторюю Н І Х Т О про це мову НЕ ВЕДЕ (або ведуть такі ж марґінали, як і ти).
Тобто, говорити про можливість чи необхідність розколу (при цьому неважливо, хто і що там буде причиною і каталізатором) може тільки ПРОВОКАТОР. І немає жадної різниці, цей провокатор з Севастополя чи Києва, Луганська чи Львова.
І Одеса, і Крим,і Луганськ, і Донецьк сприймають Україну як свою велику Батьківщину.
Окрім купки таких же ідеологічно індокринованих провокаторів, котрі не роблять погоду в жадному краї.

Хочеш продовжувати мислити ідеологічно? Прошу дуже - бери кріса, йди до лісу. І не дивуйся потім, що тебе судитимуть іменем Української держави як ворога української ж державності.:-)))
І будуть праві:-)))


PRACTIK
№ 1336235 вiд 2013-03-31 12:54:26

Луценко може здалеку здатися Махатмою чи хоча б Гавелом?:)


Ukrainian Ranger
№ 1336234 вiд 2013-03-31 12:53:24

Найбільшу проблему Порошенка вже назвали.

Він типовий олігарх. За гроші рідну маму продати здатен.

Хай навіть трошки більш "європейський" за Януковича - що з того?

Зупинить корупцію? Ніфуя, він навіть зараз разом з донецькими влаштовує оборудки з доведення до банкрутства ласих держпідприємств та прибирає їх до рук.

Змінить судову систему? Податкову систему? Адміністративно територіальний устрій?

Захищатиме інтереси України в боротьбі проти ведмедя? Вижене кацапські корита з Севаса? Садитиме до в'язниці за подвійне громадянство?

Відповідь - "авотхуй".

Олігарха - на гілляку разом з комунякою.


AndrewSF( Волинські болота)
№ 1336233 вiд 2013-03-31 12:48:17

Більшість громадян України живе в системі координат "чорт - ангел", або "чорне - біле".
Боюсь, Махатму Ганді нам зараз не знайти. Гавела, Шарля де Голля і Джорджа Вашінгтона також. Доведеться зараз перепробувати декілька шматків на зуб, і визначити, де лайна більше, а де менше. Але лайно є всюди.


Ukrainian Ranger
№ 1336232 вiд 2013-03-31 12:44:29

PEPSI( Merkury)
№ 1336227

НІХТО їх захищати не піде добровольцями. Може, з кілька десятків шизиків.

Їхня надія на ментів, з яких багато хто вже має в послужному списку катування, підкидання наркоти, фальсифікацію доказів. беркутів-грифонів, яких в разі повалення цієї влади скоротять на 90%. Особисту охорону, складену з кацапів з фальшивими укр.паспортами.

Але всю ту наволоч змете хвилею, якщо справді прокинеться НАРОД, а не клоуни, що вважають себе лідерами опозиції...

Петровичу, AlBad вже багато років не здатен на жоден конструктив. І якщо його навіть однакові з ним персонажі з "двадцятьдевятого" цькують - це про щось та свідчить?


Orest Dniprovskiy
№ 1336231 вiд 2013-03-31 12:42:27

Порошенко як і Балога для мене перестали існувати як політики після того як стали членами уряду Я.

Чи вибрали б ви мером Києва людину, яка працювала в уряді гітлера? Більшість скаже ні! Але знайдуться ті хто скаже він же наший! Німець і господарник!


AndrewSF( Волинські болота)
№ 1336230 вiд 2013-03-31 12:41:38

Моє персональне "дякую" всім учасникам дискусії про шанси ймовірних кандидатів на президентство. Цікаво читати. Всім нам не все одно, під якими вітрилами ми будемо пливти наступні 5 чи 10 років, і цікаво почути інші погляди на проблему вибору.

Втисну свої 5 копійок по персоналіям.

Тягнибок - найменш реальна кандидатура. Можливо (руку не тиснув, і пиво разом не пили), сильна особистість. Але з нього елементарно можна зробити страшилку для Сходу, і це неодмінно робитимуть. Щоб подолати отой імідж, йому доведеться особисто багато і швидко їздити Сходом, за принципом "чим більше людей побачать і почуютть мене особисто - тим краще". Чи зможе? Хтозна. Чорновіл не зміг. Стосовно економіки, все залежить від того, чи матиме він мудрість і БАЖАННЯ підібрати кадри, які будуть реально керувати, і чи зможе він залишити собі рольвольового портрета на чолі колони. Хто знає свободівську кухню і їхні сьогоднішні принципи підбору кадрів - напишіть два слова своїх думок про це.

Яценюк... Ну, харизма ж не відросла абсолютно. Тяжко уявити, що треба зробити, щоб домогосподарки проголосували за Яценюка. Добрий виконавець, але поганий тактик і такий же стратег. В президентських перегонах має трішки більше шансів, ніж Тягнибок - бо страшилку з нього не зробиш, зате можна зліпити образ невдахи під гаслом "обнять и плакать". До того ж, Яценюк сам немало допомагає бажаючим втиснути його в цей образ. Вердикт: краще кудись в інше місце. В майбутній Кабмін, скажімо.

Кличко. Опс. Фігура, яка здатна об'єднати Схід і Захід. Харизми - на всі два метри. Інтелект в наявності, але мудрість Віталій поки що старанно приховує. Готовий президент, і Льовочкін це чудово розуміє. Схоже на те, що останній буде сірим кардиналом двох президентів підряд. А шкода... проблема розстановки кадрів та ж сама, що і в Тягнибока, з тією різницею, що у Кличка вже є кому ті кадри розставляти, і він сам теж начебто не проти бути таким собі ющенком при балозі. Чи я помиляюся? Хотілось би помилитися.

Порошенко. Хитрий лис. Моя думка - на цих плечах прикріплена президентська голова. Хто б не був навколо нього, хитрий лис керуватиме сам, сірі кардинали можуть відпочити. Схоже що трохи більш орієнтований на західні цінності, тому мабуть рошенівська цукерка буде трохи менш гіркою, аніж та, яку ми сьогодні їмо. Я б голосував за нього, але я на жаль не вирішую долі президентських виборів в Україні. Хто має що заперечити по Порошенку - з задоволенням вислухаю.

Тимошенко поки що фігура гіпотетична. Великий знак питання. Як змінило її ув'язнення, і чи змінило взагалі? Фігура теж президентська, хоча і трохи менш ніж Порошенко (моя особиста думка, яку нікому не нав'язую). Але антирейтинг нікуди не подівся, і винуватити в цьому Юлія Володимирівна може тільки себе. Перетиснути оцей антирейтинг - задача на кшталт Тягнибокової задачі перетиснути образ "фашиста".

Янукович (та хай уже, і його теж назву на прізвище, хоча йому значно більше личать його клички з трьох букв) по-моєму, уже приплив. Не можна відпихати абсолютно всіх союзників і ворогів - рано чи пізно вони домовляться між собою, зберуться і спільно наваляють. Очевидно, тяжке дитинство і, як наслідок, природна жадібність доїдають його самого. І дітей занапастив - їм же потім по всьому світу ховатися і пластичні операції робити.

Ото таке. Всі киддання тапками з зацікавленістю приймаються.


PRACTIK
№ 1336229 вiд 2013-03-31 12:38:02

Петрович
№ 1336228
не провокуй.хай пише що хоче.не треба тут нічого іншого від АлБада:)


Петрович
№ 1336228 вiд 2013-03-31 12:24:43

2 AlBad
№ 1336215
Льоша, а коли ти в останнє тут писав про шось інше, аніж разбаніть і пінгвіністрація пляхая аяяай?


PEPSI( Merkury)
№ 1336227 вiд 2013-03-31 12:23:47

Укрaiнiaн Рaнгeр

Щоб повзали рачки, вимолюючи вибачення в українців...
-------------------------------------------------------
Oт ти мрiйнИк. Знiми рoжeвi oкуляри. Тo нe тi рeбятa, шo у кoгoсь шoсь вимoлюють. Рoздaдуть збрoю нa дoнбaсi i впeрeд, нa укрaiнцiв.Ukrainian Ranger
№ 1336226 вiд 2013-03-31 12:21:05

Переглянув бій Ломаченка. Дуже близький, Селімов непогано виглядав. Судді сміливці - в такому двобої віддати перемогу гостеві за рахунку в матчі 4-0 на користь господарів.


PRACTIK
№ 1336225 вiд 2013-03-31 12:18:56

Ukrainian Ranger
№ 1336221
Суспільство не готове.Розглядаємо кандидатів без верхньої полки там де фантастика.


SK( свободу не спинити!!!)
№ 1336224 вiд 2013-03-31 12:18:39

такс... додам трохи від себе в "кладезь знань на О."
про пепсі(колу) у срср
перші "потуги" у виробництві перпсі в срср зробив хрущов
в часи коли хрущов зробив тур по сша, де йому розказали про кудурудзу й багато іншого, він зустрівся з представниками пепсі. на той час соц партія сша мала долю у пепсі-колі
звичайно, справа "поширення соціалізму по всьому світу" вимагала фінансової допомоги "борцам" у капіталістичному світі... от тоді й почалися переговори
думаю що у києві пару місяців назад всі бачили рекламу хрущова з пляшками пепсі. фото 60х років хрущова у штатах
матеріалізувалася ідея при брєжневі... пам'ятаю що десь у 83-84 роках у піонер-табір моїм друзям батьки привозили пепсі. але мені зовсім не хотілось пробувати. бо до того часу я вже пепсі тестував і зробив висновок що "тархун краще" :-)
зі: коли вже совок розвалився кока платила рос-космосу бабло за те щоб кока перша полетіла у космос і вони це у рекламі обігрували...
"оттакоєот"


PEPSI( Merkury)
№ 1336223 вiд 2013-03-31 12:16:45

Якщо вибирати поміж Яценюком ,Кличком та Порошенко, тo трeбa oбИрaти мeншe злo. A тут вибiр нeлeгкий, тoчнiшe йoгo нeмa. Всe нaпiвфaбрикaти якiсь. Йoптa.PRACTIK
№ 1336222 вiд 2013-03-31 12:14:33

Ironbelly( LMW28IF)
№ 1336219
я мав на увазі кого б мені було приємнішим бачити єдиним кандидатом від оппозиції.як на виборах мератак і в перспективі на президентських


Ukrainian Ranger
№ 1336221 вiд 2013-03-31 12:12:14

А я б обрав Тягнибока президентом... Лише для того, щоб побачити тваринний жах в очах цих нелюдів та покручів - януковичєй та азірових, ківалових та колєснічєнок, лєвчєного та сімонєнок, чєчєтових та богохульскіх, кернесів та собачніків.

Щоб повзали рачки, вимолюючи вибачення в українців...


PEPSI( Merkury)
№ 1336220 вiд 2013-03-31 12:06:08

che7
1336199
Твoя мeсскa oбрaзeц для пoдрaжaния, нe мудaкoвaтaя, вeжливaя, бeз пeрexoдa нa личнoсти. Тaк дeржaть.
Дeнeг нe дaм, ищи лoxoв в другoм мeстe :)


Ironbelly( LMW28IF)
№ 1336219 вiд 2013-03-31 12:04:58

PRACTIK № 1336213

Якщо вибирати поміж Яценюком ,Кличком та Порошенко
___________
То виграє чинний голова КМДА. Як діти малі.


PRACTIK
№ 1336218 вiд 2013-03-31 12:04:47

Ukrainian Ranger
№ 1336214
Між людьми які нездатні ні нашо та здатними на все мені ближче останні.
Кличко боксер.Цім все сказано.Що він може запропонувати країні окрім джебаджеба та правого прямого?Варто один раз його послухати.Єдине це здавати інтереси громади за особисті в нього виходить не гірше за інших.Віталік прийшов робити бізнес в політику.


Orest Dniprovskiy
№ 1336217 вiд 2013-03-31 12:02:47http://starkiev.com/


Laker(https://twitter.com/zolotogorskiy)
№ 1336216 вiд 2013-03-31 12:02:45

2 PRACTIK
№ 1336213

Мені здається, це безсумнівний вибір, ні?:)


Ukrainian Ranger
№ 1336214 вiд 2013-03-31 11:59:00

PRACTIK
№ 1336213

Я за Кличка. Бо решта надто хитрожопі, а в Тягнибока нема шансів:(


PRACTIK
№ 1336213 вiд 2013-03-31 11:55:01

Якщо вибирати поміж Яценюком ,Кличком та Порошенко без жодних сумнівів та вагань я обираю останього.


Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1336212 вiд 2013-03-31 11:51:54

http://dynamo.kiev.ua/news/137446.html
любопытное видео.
Миля играющий исключительно пяткой :)
и абсолютно бестолковый Кравец :(


Петрович
№ 1336211 вiд 2013-03-31 11:51:25

Шановні, у вас хибне уявлення про підставити другу щоку. Цей постулат індивідуальний і відноситься до кожної особи зокрема. Але в цілому, коли ворог захоплює країну, коли ви її захищаєте, або свою сім'ю - тут друга щока ні до чого. Зброю в руки і знищувати ворога.


Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1336210 вiд 2013-03-31 11:40:05

к вопросу о напитке.
насколько я помню, у нас был завод не в Симферополе, а в Евпатории.


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1336209 вiд 2013-03-31 11:29:37

К.Барабас
№ 1336202 вiд 2013-03-31 11:09:35

+1; мирный переход власти от хамлоидов к нынешней оппозицыи едва ли возможен (и те, и другие взяли слишкои истеричный тон, плюс вышедшая из тюрьмы Юля будет фуярить всех конкретно;))... а вот хитрожопый Петя в качестве передаточного звена - почему бы и нет.


Ukrainian Ranger
№ 1336208 вiд 2013-03-31 11:27:20

Laker, сьогодні можна:) Вітання тобі, а також всім місцевим християнам західного обряду!


Laker(https://twitter.com/zolotogorskiy)
№ 1336207 вiд 2013-03-31 11:27:07

Христос воскрес!

А ви тут лаєтеся...


Ukrainian Ranger
№ 1336206 вiд 2013-03-31 11:26:17

Ruslan
№ 1336203

Якщо буде фальсифіковане рішення, яке посадить нам на голову Хама довічно та потягне до митного союзу - ти підтримаєш регіони, які намагатимуться вийти зі складу України, щоб звільнитися?


Laker(https://twitter.com/zolotogorskiy)
№ 1336205 вiд 2013-03-31 11:24:56

2 прeсс-aттaшe
№ 1336177

Ага, перевели. Я вже проспав:)Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Locations of visitors to this page
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.