OBSILF Guestbook Rambler's Top100

Постукатися до Абатства (можливо, відчинять...)
Для єретиків - версія від о.Philus
Всі організаційні та технічні питання життєдіяльності Аббацтва обговорюються в фейсбучній келії.Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
RELOAD

Пошук в архiвах
Допомога
Шукати месаги за нiком Шукати слово Шукати з номера
по номер
Знайти останнiх месаг

Загалом месаг : 1606956 на 7470 сторiнках. Поточна сторiнка : 6566.

Шубин
№ 1337499 вiд 2013-04-05 13:01:53

olma
№ 1337498
В Луганске сегодня - матчдей! Все остальное просто хуйня. :) Хотя погодка хороша, да.


olma
№ 1337498 вiд 2013-04-05 12:56:01

2 Шубін,
в Луганську сьогодні суботнік? Всі гребуться. Навіть студентів повиганяли на роботи. Місто причупурюють. І реально стає чисто і гарно. Яник приїждає, чи шо? Взагалі сьогодні чудово +23"С.


ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1337497 вiд 2013-04-05 12:55:53

Якщо хочете досягти в політиці успіху,
то треба, в першу чергу, розібратися з речами, котрі рухають політику, і з тим, що є "успіх в політиці".

1. Політика - це мистецтво МОЖЛИВОГО. Ця заяложена теза, менше з тим, не знімає значущість вимоги: тверезо оцінити те, що є МОЖЛИВИМ. Відокремивши його від того, що може бути реальністю тільки в наших фантазіях.
Ніхто не забороняє фантазувати. Фантазувати навіть корисно, так ти дізнаєшся, чого, зрештою, прагнеш. Але, щойно ти переходиш до політичної дії (а в політиці "думати і говорити" - це ВЖЕ діяти), ти мусиш про фантазії забути.
Відтак, треба змиритися з думкою, що в панівній у сучасному світі ліберально-демократичній моделі політики НІХТО, навіть на невеликий час, не може ПОВНОЮ МІРОЮ ВОЛОДІТИ УСІЄЇ СИТУАЦІЄЮ (ба більше, той хто так думає чи прагне цього, той неодмінно програє).
Це означає, що ти НІКОЛИ не можеш елімінувати опонента з політичної шахівниці. Він завжди буде присутній, він завжди тобі заважатиме, намагаючись найдошкульніше вдарити по твоєму слабкому місцю, а, отже, обираючи стратегію політичного успіху, ти, у першу чергу, мусиш подбати про те, щоби таких місць було якомога менше (ми всі неідеальні, тому слабкі місця все одно будуть).

Яка, за умов НЕМИНУЧОЇ присутності опонента, стратегія буде найрозумнішою?
Грати не тільки на реалізацію своїх цілей, але й на делеґітимацію, дезавуювання, деактуалізацію цілей опонента.

Напр., "мовне питання" є надзвичайно важливим для того, щоб Україна відбулася. За умов історичної, релігійної і ін. розділеності, мова виступає чи не єдиним ідентифікатором українського громадянина.
Тобто, його (мовне питання) не можна злегковажити.
Менше з тим, стратегічний мовний наступ по всьому політичному фронту насьогодні є контрпродуктивним. Він мобілізує опонента. Ба більше, значна частина наших реальних і потенційних прибічників з різних причин можуть опинитися "по той бік", якщо ми занадто різко підемо на конфронтацію.
Відтак, задля досягнення стратегічної мети, потрібна певна тактика. Вона дозволить демобілізувати електорат опонентів і залучити на наш бік російськомовних українців.
Перша можлива тут тактика: це "тактика лояльності".
Від прибічника вимагається усього лише лояльність до єдиної державної мови, як політичної цінності, яка з поміж інших політичних цінностей об'єднує громадян України в українську політичну (громадянську) націю.
А від "стратега" - лояльності до того, хто визнаючи цю цінність, не використовує державну у повсякденному спілкуванні (це те, чого не здатна осягнути "геніальна" Фаріон).
Що ми маємо сьогодні?
Ми маємо реґіоналів, котрі, приперті до стіни, балансують між своїми радикальними обіцянками двомовності, котру вони не можуть наразі втілити і необхідністю змобілізовувати електорат, підтримку якого вони втрачають. Відтак, "боротьба за двомовність" стає в їхніх руках чи не єдиною атракцією для їхніх радикальних прибічників.
Отже, в інтересах опозиції, котра наразі може відстояти конституційність мови (тут треба сказати, що конституцційності російської бояться самі реґіонали, оскільки це реально зменшить їхню можливу підтримку "нейтрального" електорального сеґменту) є деактуалізація цього, безперечно важливого питання.

"Мовне питання" треба вирішувати не шляхом політичної боротьби і колотнечі, а через політичну імплементацію: чіткої фіксації в законодавчому порядку режиму застосування державної мови:
обов'язковість володіння усіма держслужбовцями (умова допуску до конкурсу на заміщення вакансій), усіма кандидатами на виборні посади, вища школа, квотування в масових медіях і при виробництві культурного продукту.
Все.
Усі ці речі досягаються просто - шляхом отримання більшості в парламенті і відповідної законодавчої роботи (це усе ВІДПОВІДАЄ чинним конституційним нормам!)

А, отже, (ці речі) мусять бути ЗНЯТІ в тактичному політичному дискурсі.
Відтак, увесь "героїзм Фаріон" - це, навіть, не сізіфова праця чи донкіхотівська "боротьба з вітряками", це ПРЯМА РОБОТА НА ОПОНЕНТА. Мобілізація його електорату, виправдання його перебування при владі. Тепер, корупція і розкрадання держави бандюками, в очах їхнього ірраціонально мислячого електорату, компенсується боротьбою з "фаріонами".

Цей засяжний приклад нам знадобився для того, щоби проілюструвати, що політика не зводиться до маніфестації "свого інтересу" і демонстративного відкидання аналогічних домагань опонента.
Інколи, для реалізації "свого інтересу", корисно на деякий час засунути його подалі.

2. Треба завжди пам'ятати, що поряд з твоїми домаганнями, існують конкуровчі політичні домагання.
Найтупіше, що можна зробити, це просто відкинути чужі домагання. Як "москальські", "шовіністичні", "комуняцькі" і проч. Так само - "націоналістичні", "бандерівські", "фашистські" і проч.

Треба почати з аналізу чужих домагань та того, якими мотивами зумовлений такий інтерес.
Якщо пізніше тобі вдасться делегітимувати ці мотиви (як дискримінаційні, расистські і т.д., тобто в якомусь аспекті - неприйнятні), тобі вдасться спантеличети потенційний електорат опонента.
Якщо ти знайдеш у його домаганнях теми і питання, які зможеш підтримати - це теж заважатиме згуртуванню його потенційного електорату.
Тобто, твоє завдання на шляху до успіху, не тільки змобілізувати "свій" електорат (причому, його не слід розглядати як сталу величину, тому для підтримання електоральної інтеґрації треба раціоналізувати і конкретизувати свої домагання), але й завадити формуванню чіткого електорального поля у опонента.
Це те, чого не здатен розуміти ВОС, котрий на одного завербованого прибічника (перекинчика з ОбОпи чи Удару) відштовхує трьох потенційних прибічників поміркованішої опозиції.
Якщо це "шлях до успіху", то вочевидь, тут "успіхом" є не "здобуття влади", а щось інше. Приємне опоненту.

3. Ми багато говорили про "електорат", "електоральне поле", "електоральний сеґмент"... Треба розуміти, що це усього лише теоретичні поняття, котрі ніяк не фіксують той факт, що, навіть, у надполітизованій країні 80-90% громадян насправді у повсякденному житті перебувають поза політикою. Не надаючи їй ніякого значення у житті. А тому тези на кшталт "якщо ми справжній народ, то завтра вийдемо" і т.д. - просто наївний струс повітря.
Дійсно, переважна більшість громадян вміє підтримати розмову про погоду, жінок і футбол. До цього можна додати і політику.
Він 15 років, відколи востаннє дивився футбол по телевізору і ніколи не був на професійному футбольному матчі, але він може підтримати розмову "хто сильніший Динамо чи Шахтар" і т.п. Як не можна з цього факту записувати людину в "ультрас" і "виїздюки", так і в політиці, людину, котра "компетентна" настільки, що вміє описувати політику на рівні "Янукович - гівно, а Юлі не дали", не зовсім правильно розглядати як "чийсь електорат".
Але, оскільки, раз на 5 років ми його змушуємо прийти на дільницю і сказати, чи він хоче, щоби чемпіоном було Динамо, чи Шахтар, то на підставі того, що він колись казав чи відповів, коли його питали, ми робимо висновок, що "цей хлопець спить і бачить ВОС при владі".
Відмінність між уболіванням у футболі і самовизначенням у політиці лише у тому, що у футболі ми могли бути практиками (колись в дитинстві грали), тому так-сак розумітися на футболі, але ні за кого не вболівати, тоді як в політику ми одразу приходимо теоретиками - тобто, ми ще не розуміємося на політиці, але вже навчилися за когось уболівати. Звідси, неможливість "нейтрального опису політики" для звичайної людини. Вона дивиться на політику одразу через ЧИЇСЬ окуляри.
Але з того факту, що якась донецька клуня, щойно заходить мова про політику, одразу говорить про утиск російської мови, не випливає і не повинно випливати, що вона є чийсь "електорат" чи, ба більше, є чиїмось опонентом.
Треба усього лише змоделювати для неї "коґнітивний дисонанс", щоби наступного разу, коли вона візьметься говорити за політику, її хвилювала не "фаріон", а деякі інші речі. Бажано ближчі до її повсякденних проблем.
Чи дає ВОС раду з цим - питання риторичне. Бо Тягнибок, приїзджаючи в Єнакієве, говорить місцевим роззявам про Шухевича і "сіоністську змову", аж ніяк не зачіпаючи ті струни, котрі могли би посіяти сумніви в панівному ("реґіональному") "способі говорити про політичні речі" у цнотливих головах єнакієвських обивателів.

4. Ще одна дурня, котру доводиться чути у "думах про політику": "у нас політику зруйновано", "політика не працює", "бандюки грають не за правилами" і т.ін.
Політика - ВСЕ ОДНО Є ГРА.
Від футболу її відрізняють інші умови "суддівства" і інші можливості "вийти з гри".
Скажімо, Юлі, перш ніж посадити, реґіонали засилали зичливців, котрі "щиро радили" їй виїхати з країни. Тобто, вона таким чином "виходила б з гри".
І, навпаки, залишившись тут, обравши в'язницю, вона "залишилася у грі". Її ресурс тепер значно обмеженіший, але, оскільки політика - це "гра з нульовою сумою", то ув'язнивши її Янукович не позбавив ресурсів опонентів, але, зовсім НЕ парадоксальним чином, надав НОВОГО ІМПУЛЬСУ опозиційній політичній діяльності.
Саме завдяки спробі Рецидивіста "поламати гру", ми отримали небачене наразі в українській незалежній політичній історії - а) об'єднання опозиції, б) вихід на опозиційну сцену ще двох серйозних гравців - поміркованішого за ОбОпу і радикальнішого).
Тобто, в політиці, якщо одна сторона "грає не за правилами" - це не карт-бланш для опонента грати так само (ага, покидайтеся тепер сніжками), а навпаки збільшення шансів до перемоги, якщо вони ПРОДОВЖУВАТИМУТЬ ПОВАЖАТИ ПРАВИЛА.

Ось деякі "абеткові істини", навіяні нашими теревенями про те, "як правильно провести політичний бліц-кріґ".:-)


Шубин
№ 1337496 вiд 2013-04-05 12:52:11

ну и еще одна проблема - в Донбасс и в частности в Луганскую область щас пошли большие деньги из бюджета на латание дыр. для людей это аргумент, к сожалению...


Шубин
№ 1337495 вiд 2013-04-05 12:46:52

Voxa( м. Запорiжжя)
№ 1337493
Я, к примеру, за Свободу голосовал. А почему мало голосовали за Удар или каких-других - то эти вопросы надо по большому счету задавать активистам Удара и ее руководителям. Как провели кампанию... Тут же еще одна проблема - крайне агрессивное отношение местных властей к конкурентам и пришлым партиям. Надеяться на то, что в защиту активистов Удара местные люди полезут на амразуру - это просто тупо. Все ждут демократии из центра, бандеролью.


Zelen
№ 1337494 вiд 2013-04-05 12:45:03

2 Ukrainian Ranger
№ 1337485

думка власне слушна :)


Voxa( м. Запорiжжя)
№ 1337493 вiд 2013-04-05 12:41:18

Шубин,
нууу, как бы да, наверно такие сомневающиеся "в линии партии" есть, думаю немного, но есть. Кто им помешал на этих выборах проголосовать за, например, Удар?
я ж тоже не в Киеве или Львове живу, и вижу вокруг кто кому кто.
Я уже давно говорил, восток страны, это новая формация людей. То о чем говорили большевики в 80-х годах: "новая общность - советский народ" люди без национальности, рода и племени.


Шубин
№ 1337492 вiд 2013-04-05 12:33:57

Румпельштильцхен
№ 1337490
Для того, чтобы люди массово начали что-то делать (например - бюлетени портить)- должны быть организаторы (партия).


Йопрст!
№ 1337491 вiд 2013-04-05 12:28:31

1337489
ну да,ну да...
реальное предлагает только ПР и Янукович лично. причем не только словами, а и на деле доказали - никакого порожняка!!!

ЗЫ. да, а ведь ты можешь здесь показать практический срез настроений общества вокруг тебя. и это намного полезней теоретических рассуждений будет.


Румпельштильцхен
№ 1337490 вiд 2013-04-05 12:26:12

...ну пришли бы на выборы - и испортили бюлетени в конце концов!..раз не видят никого другого : и за них никто другой не проголосовал, и голоса ПР не достались!..а то сидят дома, не идут на выборы мол типа "незакого", а "заних" уже "вкинули" - от і маємо те що маємо!..
..уж мож хоть это там начать объяснять??!...не хочется никого обзывать, но както умные слова в этой связи "из головы повыскакивали!"/формула любви, Пельтцер/


Шубин
№ 1337489 вiд 2013-04-05 12:15:36

Ukrainian Ranger
№ 1337485
Я довольно часто езжу по области и общаюсь с людьми (шахтеры). Люди настроены в большинстве своем по отношению к ПР негативно, проголосовали бы за других. Но других они не видят. Кто-то действительно вменяемый (а не "фарионы") ездит по Донбассу, агитирует, предлагает что-то реальное? К комунякам многие уже относяцца как к г***, в которое вступить - себя не уважать. Вся оппозиционная мышиная возня свелась к Киеву.
ПС. Хотя сталкивался и с такими шахтерами, которые живут практически на границе с РФ и смотрят только российские каналы. Их настроения и политические взгляды можешь сам понять...


проходя
№ 1337488 вiд 2013-04-05 12:08:09

Voxa( м. Запорiжжя)
№ 1337473

+500


Ironbelly( LMW28IF)
№ 1337487 вiд 2013-04-05 12:00:44

Нацкомісія з моралі пропонує ввести заборону продажу алкоголю тим, кому ще немає 21 року.

Про це під час чату на "Телекритиці" заявив голова Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький.

"За досвідом США пропонуємо заборонити вживання алкоголю до 21 року", - сказав Костицький.
http://life.pravda.com.ua/society/2013/04/5/125771/


Йопрст!
№ 1337486 вiд 2013-04-05 12:00:42

2 Шубин
№ 1337481

в Донбассе все не так однозначно, поверь. Проблема в другом - нет реальной альтернативы на выборах. А нынешняя оппозиция (кролек и компания) своими “действиями” только ухудшают положение.

Угумс...
если не Путин, то кто же?...
Только отец наш Янукович заботится о нас и благодаря Нему мы живем счастливо и весело...можно сказать, лучше всего за всю историю Украины (хотя и намного хуже, чем во времена Брежнева)...

что там Voxa сказал? Если Янукович начнет на улице Артема есть людей живьем, все равно за него проголосуют 80%. Потому что "реальной альтернативы нет"...


Ukrainian Ranger
№ 1337485 вiд 2013-04-05 11:56:15

Шубин
№ 1337481

Альтернатива є завжди. Хай проголосують не за ПР, а хоча б за комуняк - але щоб яка-ніяка, але ротація була! Бо зараз в ПР панує думка, що їхній лохторат мазохісти, який треба їбати міцніше:)


Румпельштильцхен
№ 1337484 вiд 2013-04-05 11:46:10

..ушОл!..на всякий случай!...


Румпельштильцхен
№ 1337483 вiд 2013-04-05 11:45:10

2 Шубин
..ну все!!!...ща держись!..:-)))


Румпельштильцхен
№ 1337482 вiд 2013-04-05 11:44:12

..а ващета пацаны (тушки) может и пральна делают?!!...раде жить осталось ... ну - немного, так что хоть бабла срубить полеХкому немного!..на будущее безработное...:-))


Шубин
№ 1337481 вiд 2013-04-05 11:42:06

Voxa( м. Запорiжжя)
№ 1337473
в Донбассе все не так однозначно, поверь. Проблема в другом - нет реальной альтернативы на выборах. А нынешняя оппозиция (кролек и компания) своими "действиями" только ухудшают положение.


прeсс-aттaшe
№ 1337480 вiд 2013-04-05 11:37:58

Пoрaбoтaю Дeсoм:)
http://www.dynamomania.com/news/199567-evgeniy-hacheridi-raskaivayus-prinoshu-izvineniya-burduzhanu-i-vsem-odesskim-bolelschikam
ЕВГЕНИЙ ХАЧЕРИДИ: "РАСКАИВАЮСЬ, ПРИНОШУ ИЗВИНЕНИЯ БУРДУЖАНУ И ВСЕМ ОДЕССКИМ БОЛЕЛЬЩИКАМ"

Защитник киевского "Динамо" Евгений Хачериди, получивший трёхматчевую дисквалификацию по решению Контрольно-дисциплинарного комитета ФФУ за удар нападающего "Черноморца" Лучиана Бурдужана в 22-м туре премьер-лиги, прокомментировал вердикт чиновников, а также принёс извинения одесской футбольной общественности и лично пострадавшему форварду.

"В принципе, я был готов и знал, что меня дисквалифицируют, — передаёт слова Хачериди корреспондент Чемпионат.цoм" Артём Омельяненко из Киева. — К сожалению, подвёл партнёров, команду и, естественно, самого себя. Могу заверить, что больше такого не повторится. Дай Бог, чтобы так и было. Это для меня очередной урок, из которого я сделаю выводы. И слова о том, что Бурдужан меня провоцировал или говорил какие-то слова, не могут служить оправданием. Поскольку я сам повёлся на его действия на поле и вот теперь получил наказание".

"Хочу также извиниться перед Кривым из Мoсквы и Бурдужаном, а также перед всеми болельщиками, которые были в этот момент на стадионе "Черноморец" за жест, который я показал. Я уважаю "Черноморец", город, в котором ещё пару дней назад мы играли со сборной и добыли победу благодаря сумасшедшей поддержке. Также приношу извинения поклонникам "Динамо", поскольку подвёл их тоже, пропущу теперь три матча, в том числе важную игру с "Шахтёром". Тем не менее я уверен, что у нас хорошая команда, мы серьёзно настраиваемся на игру с "горняками". В "Динамо" много хороших игроков, и замена мне найдётся - спрoситe у Кривoгo нa Oбсилфe. Будет интересный матч, и я планирую поддерживать команду на трибунах. Штраф? Пока ещё не было, но я не сомневаюсь, что он будет, и готов понести наказание. Самое главное, что я раскаиваюсь и сожалею, что так получилось", — сказал Хачериди.


Румпельштильцхен
№ 1337479 вiд 2013-04-05 11:27:49

2 yagshamash
;-))..тоже смотрел татар в лондоне!...


Румпельштильцхен
№ 1337478 вiд 2013-04-05 11:26:19

...времени уже не осталось!...дальше будет только хуже!..


Румпельштильцхен
№ 1337477 вiд 2013-04-05 11:20:48

2 Skald
..если тебя не устраивает правление ПР (??) - предложи политсилу/лидера который освободит страну от банды!..


PRACTIK
№ 1337476 вiд 2013-04-05 11:10:58

15 мілліонів та по рукам?:http://www.youtube.com/watch?v=crbmayVtTRw


Galactor
№ 1337475 вiд 2013-04-05 10:58:59

2 Voxa( м. Запорiжжя) № 1337473
Феодальне суспільство з кріпаками


Убитый Енот
№ 1337474 вiд 2013-04-05 10:52:06

Коля Левченко это тоже представитель молодого поколения Восточной Украины которое проебало украинское государство, гетто оно гетто и есть, там такая публика водится, оно таких создает.
Как в том фильме "Не грози южному централу ...": можно вывести девушку с негритянского квартала, но нельзя вывести негитянский квартал из девушки. Но там это следствие рабства, так сложилось за долгий срок, а у нас это случилось на наших глазах из-за безголовости властей, которым было наплевать на страну. А дальше будет еще хуже, всю страну в гетто превратят, люмпенская власть будет править люмпенами, вывозя какие-то полезные ископаемые, руду когда металлургия наебнется, зерно и тому подобное и обменивая это на предметы роскоши в развитых странах. Вся Черная Африка так живет, Латинская Америка немножко уже выходит из этого, хотя и не везде. Вон Гаити есть - прекрасная страна-гетто, идеальная практически.
Чудесный итог правления людей заявлявших приверженность европейским ценностям, такой регресс в мире сложно даже в истории найти.


Voxa( м. Запорiжжя)
№ 1337473 вiд 2013-04-05 10:47:40

политическая карта страны давно поделена.
Даже если завтра Янукович вместе с Ефремовым выйдут на улицу Артема, сядут и начнут заживо есть первого попавшего прохожего, все равно на следующих выборах за ПР у Донецьком проголосует 70-80%.
Все равно, для совковой было-массы, чтобы Свобода не делала, они будут фашистами. Даже если они пройдут по тому же Донецку с георгиевской ленточкой и рассказом о великой победе, за них так же как и сейчас, никто не проголосует
:)


Skald
№ 1337472 вiд 2013-04-05 10:35:00

Ukrainian Ranger
№ 1337463 вiд 2013-04-05 09:53:00

Якщо це так - мені шкода отих "політично пасивних". Це означає, що вони хворі, бо єдині справжні фашисти в цій країні - ПР та КПУ, а Свобода - це лише борці за відновлення природних прав українців...

а я і не кажу "як воно є". Я кажу як це сприймається. Чому так? - можна спитати у тов. Ульянова. А можна і по-простому - бо думати треба. Бажано весь час, а не тільки тоді коли цього "вимагає момент". Причому не тільки виборцям, але і тих кого обирають )

Але чогось я тобі не дуже вірю - достатньо поглянути на рейтинги ВОС,які після виборів продовжують зростати...
Знаєш, у мене теж дещо є когнітивний диссонанс. Подивишся рейтинги - все гуд. Попитаєш у людей - бед. Навіть якщо ні на що не натякати (бо у теорії на кшталт "ВОС як проект ПР" я не вірю без достатніх доказів), давай зійдемося на тому, що активна частина прикинулась і налягла на весла. Це що до високого рейтингу. А що до його зростання, то на рейтинг будь-кого з опозиції більше ніж ПР не працює ніхто і близько. І навіть не зважаючи на... еее... не завжди виважену поведінку деяких членів ВОС (будемо вважати, що то їх власна ініціативи, а не політика партії), її рейтинг буде зростати хоча б тому, що з ненашого боку Янукович. Теж стосується і кроликів з боксерами.Недописувач (але Поціновувач)
№ 1337471 вiд 2013-04-05 10:30:25

milanese [Останнi 20 месаг]
№ 1337464 вiд 2013-04-05 09:53:32

Імхо, тримають на гачку за старі гріхи (не виключено, що і за співпрацю з органами)... як буде потрібно - розміняють.


PRACTIK
№ 1337470 вiд 2013-04-05 10:25:57

2 Skald
№ 1337461
http://www.youtube.com/watch?v=TgU5hM7IJfE&feature=player_embedded

Це не Тернопіль і не Львів,це центральна Україна.Місто з населенням 70 тисяч чоловік в якому Свобода перемогла фактично на виборах,в якому після об"яви результатів почали з жахом уточнювати протоколи і з початкових 22 відсотків їм намалювали 15.
Місто де крутили регіональні каруселі,накрутилиі аж 12 відсотків.
Так от якщо б зараз були перевибори я на 1000 відсотків впевнений що результати Свободи взлетіли б до небес.Кількість людей яки активно приймають участь в акціях виросла за рік вдвічі.Я не знаю в який пасивній резервації ти живеш але маю тоби сказати що існує життя і зв твоїм ареолом існування.


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1337469 вiд 2013-04-05 10:24:56

Коля Леффченко - он типа тоже мОлодежь Восточной Украины?;)... по ментальности, впрочем - гопник 16-18 лет, независимо от региона;)


merson
№ 1337468 вiд 2013-04-05 10:23:11

кто то видел "офшорный список " ? поделитесь ссылкой


Убитый Енот
№ 1337467 вiд 2013-04-05 10:18:29

На человека воздействуют не только и не столько родители, на него воздкйствует экономика, государство, СМИ, социум. Если восстановить соввласть, то будут дети расти совками. И их дети тоже. У нас сейчас завершается формирование диктатуры, если Янукович задержится у власти, то последствия его правления будут ощущаться лет 50, а то и больше. История Латинской Америки это ярко показывает. Сделать людей рабами можно очень быстро, а обратный процесс занимает десятилетия.


Voxa( м. Запорiжжя)
№ 1337466 вiд 2013-04-05 10:05:15

"молодежь Восточной Украины" ...
эволюция путь долгий. Сегодняшний молодежь воспитывается еще совками. Вот когда и они вымрут, то может их дети, которым никто ничего не даст просто так и они не будут понимать как это "просто так". Вот тогда может что-то и повернется.
Люди воспитанные на истории ЦК КПСС не могут научить чему-то другому, а в нынешних школах и вузах они составляют костяк. Я уже не говорю про семью.Убитый Енот
№ 1337465 вiд 2013-04-05 09:55:16

Если бы Тягнибок был "умеренным", у него бы во фракции были "нормальные люди", а не Фарион и эти "нормальные люди" конечно бы вели себя так же как депутаты из либеральных фракций, тушковались бы и сдавали всех и вся включая самого Тягнибока. А чтобы бороться против диктатуры и не поддаваться давлению надо быть немного безумным, вон Тимошенко пока считалась радикальной, у нее были люди которые ее бы так не сдали, а потом идейных съели карьеристы, которые и слили Тимошенко моментально, мигом, только конъюнктура поменялась.

Поэтому хорошо что есть Фарион, давление на психику врага это тоже важно, страх - одно из важнейших чувств человека, Свободу должны бояться, если ее не боятся, то это значит что они клоуны-пчеловоды, вроде Ющенко. Противник может либо бояться, либо презирать тебя, обращать совковых ватников в свою веру глупо, они исдохнут со временем, а вот каким будет молодое поколение зависит от того каким будет государство. Конфликт не политический, он цивилизационный. Либералы блистательно просрали Украину, просрали и молодежь Восточной Украины, среди прочего, они же не Фарион, они нормальные люди. ага.


milanese
№ 1337464 вiд 2013-04-05 09:53:32

Да, і про Каськіва... Останнім часом я якось схиляюсь до "змовницької" теорії, що він чийсь агент. На цю думку наштовхує той факт, що він брав участь в усіх революціях, починаючи зі студентської на граніті, і жодного разу не був репресований. Два роки назад він обливав Яника гамном, а зараз каналізує його корупційне бабло?! Це виглядає якось не дуже правдоподібно. Чи просто сильно хитрожопий?


Ukrainian Ranger
№ 1337463 вiд 2013-04-05 09:53:00

Skald
№ 1337461

Якщо це так - мені шкода отих "політично пасивних". Це означає, що вони хворі, бо єдині справжні фашисти в цій країні - ПР та КПУ, а Свобода - це лише борці за відновлення природних прав українців...

Але чогось я тобі не дуже вірю - достатньо поглянути на рейтинги ВОС,які після виборів продовжують зростати...


milanese
№ 1337462 вiд 2013-04-05 09:50:11

ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1337440

PRACTIK вже сказав, а я підтримаю. В усіх цих людей, яких ти перерахував - Головатого і Каськіва,- інтерес був завжди один - особистий: кар"єра або бізнес. Ну от подивись на Каськіва - ніби сидів на закордонних грантах, але насправді нєхілий бізнес мав ще в кучмівські часи, і, головне, жодного разу не постраждав від якогось тиску. А його роль в розколі і приватизації бренду Пори? А його скачкИ на Зварича (цього мудака я н виправдовую, звісно) ну і т.д. А що ж Головатий? А Головатий був міністром за Кучми, був міністром за Ющенка, був депутатом в рИгіонах. Хіба не логічно припустити, що він - кон"юнктурщик? Ціна переходу в регіони і його істеричного виступу, що "Ющенко танками давить демократію" - всього-навсього номінування від України на посаду судді Європейського суду з прав людини. Але посони його жоско прокинули в підсумку. І де тепер цей правовєд-тєорєтік? Загалом, я усе це кажу для того, щоб довести, що передбачити дії людини не так вже і складно, насправді...Це нам на публіку це все видається сенсацією, "нєжданчіком". А ті, хто залучені до цих процесів прекрасно все знають.


Skald
№ 1337461 вiд 2013-04-05 09:49:53

Ukrainian Ranger
№ 1337460 вiд 2013-04-05 09:23:33

Ну це вже залежить від власного смаку :) можна і на тєрікон, якщо пан жадає )
Мені вистачає просто спілкуватись з оточуючими людьми. Переважна більшість з яких вважає ВОС фашистами, а Фаріон - хворою людиною. Я, чесно кажучи, вже забив пропагувати інше навіть серед своїх друзів (вони у більшості нуйогонахи, хоча Майдан відстояли від першого до останнього дня). Антирейтинг ВОСу серед поміркованної частини політично пасивного населення, а такого більшість,- жахливий.


Ukrainian Ranger
№ 1337460 вiд 2013-04-05 09:23:33

Skald
№ 1337459

А з ким треба спілкуватись? Дай пораду. Вже бігти кудись на тєрікон?Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Locations of visitors to this page
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.