OBSILF Guestbook Rambler's Top100

Постукатися до Абатства (можливо, відчинять...)
Для єретиків - версія від о.Philus
Всі організаційні та технічні питання життєдіяльності Аббацтва обговорюються в фейсбучній келії.Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
RELOAD

Пошук в архiвах
Допомога
Шукати месаги за нiком Шукати слово Шукати з номера
по номер
Знайти останнiх месаг

Загалом месаг : 1615805 на 7691 сторiнках. Поточна сторiнка : 5677.

SK( вибачаюсь що не з майдану)
№ 1382881 вiд 2013-12-11 16:12:17

Tetiana Pechonchyk ‏@penshark 2m
Беркут з болгарками і ломами зараз вламується в квартиру Корчинського на Тарасівській 3а. Повідомляють сусіди
----
не жалко, але ж бля, знову "поліцайські методи"...
вони по іншому не можуть


Voxa( м. Запорiжжя)
№ 1382880 вiд 2013-12-11 16:10:38

аэропорт в Донецком довольно приятный кстати


мастер спорта майор Чингачгук
№ 1382879 вiд 2013-12-11 16:08:33

2 Ironbelly
№ 1382878

А в Донецке разве ерапорт уже наебнулся, как Борюсины хуйдаи?


Ironbelly( LMW28IF)
№ 1382878 вiд 2013-12-11 16:04:47

мастер спорта майор Чингачгук № 1382877
Ахметова не хочуть пускати ;).


мастер спорта майор Чингачгук
№ 1382877 вiд 2013-12-11 16:02:37

2 Ironbelly
№ 1382876

Азирив йобнулся окончательно.
Уголовники демонстрируют чудеса изобретательности.


Ironbelly( LMW28IF)
№ 1382876 вiд 2013-12-11 15:59:20

МВС: "ЗАМІНУВАЛИ" ВОКЗАЛИ, "БОРИСПІЛЬ" І "ЖУЛЯНИ"


Nycolas
№ 1382875 вiд 2013-12-11 15:51:05

змінили запобіжний захід затриманому Миколі Лазаревському - замість 2 міс.СІЗО -домашній арешт (перебувпння вдома з 20:0 до 8:00)


chin( Окупована Ненька, http://pokrivlia.at.ua/)
№ 1382874 вiд 2013-12-11 15:50:13

Не прочитав, твоє № 1382867, сьогодні буду


chin( Окупована Ненька, http://pokrivlia.at.ua/)
№ 1382873 вiд 2013-12-11 15:45:37

Vichny
№ 1382872

)))))))))))), дуже смішно, в ніч йдеш?


Vichny
№ 1382872 вiд 2013-12-11 15:42:19

А чи це тільки у мене така пиздувата думка, що зечара псіханула після пройобу кротів?


Румпельштильцхен(...fon)
№ 1382871 вiд 2013-12-11 15:24:10

...хотя как вариант для нежелающих принимать в этом участие ментов предложен!... пусть суки думают и читают первую страницу закона о милиции...и опять думают..
зы...хотя...о чем это я??...


Валлон
№ 1382870 вiд 2013-12-11 15:21:16

Соррі за великий копіпаст, знайомі чуваки зробили. Якщо вважаєте, що в цьому є сенс, поширюйте далі. Від себе особисто цього робити не можу, думаю ви розумієте чому

Інструкція молодого бійця що приймає участь у кібер-війніПротистояння в Україні в ці дні проходить не лише на видимій частині життя - майданах та вулицях, лицем до лиця (або, скоріше до маски та щита), але і в кіберпросторі, мережі Інтернет. Справа в тому, що Інтернет майже не контролюється формальною владою, і наразі це є головним інструментом поширення інформації та обміну думками та важливими попередженнями один до одного. Ми - працівники невеликої компанії, що пов'язана з мережою Інтернет та безпекою в ній, і за останні 5 днів ми побачили нечувану кількість провокацій та намагань щось зламати або перекрити незалежні канали інформації. Ми також побачили, що багато користувачів мережі просто не знають, як себе поводити у деяких загрозливих ситуаціях, і що робити, коли вони бачать те, що ім не подобається або загрожує. Користувачі також не знають, як боротись з тими, хто заважає ім отримувати інформацію або відверто провокує інших. Тож ми вирішіли розробити короткий посібник що робити в ситуаціях, які найчастіше ставались останні дні у кіберпросторі, паралельно з реальними подіями в Києві. Всі методи та поради нижче є абсолютно легальними та у більшості випадків безкоштовними, тож користуйтесь на здоров'я.

1. Захист особистої інформації, даних та паролів
Не секрет, що задля того, щоб повністю знешкодити будь-яку важливу особистість, зловмисники в першу чергу намагаються отримати доступ до особистих даних цієї людини, щоб заблокувати її активність, або обмовити цю людину. Крім того, каральні державні органи зараз використовують зміст поштових повідомлень та чатів у кримінальних справах як докази, тож повністю захистити себе від будь-яких спроб зламати скриньку або доступ до особистої інформації - найголовніше завдання воїнів на кібер-війні.
По-перше, зламати можна будь-який пароль, маючи час, натхнення, та ресурси. Але зробити такий злам можна дуже довгим і дорогим, увімкнувши просто додаткові функції захисту доступу. Наприклад, Gmail має функцію двокрокової верифікації паролю, коли після його введення система запитує додатковий код, який надходить на будь-який пристрій користувача (наприклад, мобільний телефон). Ця система знижує ймовірність зламу поштової скриньки в десятки разів. Фактично, щоб її обійти, треба якимось чином отримувати доступ до пристрою, на який надходять додаткові коди, а це майже неможливо, якщо користувач за цим слідкує.
Якщо цей пристрій втрачено, то у більшості операційних систем смартфонів (iOS та Android) є програми дистанційного керування пристроями та блокування або повного знищення всієї інформації на телефоні у разі його втрати.
Коди доступу можна генерувати на будь-якому пристрої, для цього необов'язково мати доступ до мережі.
Корисні лінки:
Блокування та відстеження втраченого iPhone: http://support.apple.com/kb/PH2700
Двокрокова верифікація доступу в Google Account: https://support.google.com/accounts/answer/180744
Генератор кодів для Google без доступу в мережу: https://support.google.com/accounts/answer/1066447?rd=1
керування пристроями під Андроід в разі їх втрати-кражідки: https://support.google.com/a/users/answer/1235372?rd=1#wipe

- зберігання даних (наприклад, важливих документів)
Документи, плани, списки активістів є також ласими шматками для кібер-злодіїв та представників влади. Їх взагалі краще тримати подалі від себе, наприклад, в будь-якому “хмарному” сервісі. Вони вже є досить поширеними в мережі, навіть в Україні, і серед них найпопулярнішими є наступні:
http://windows.microsoft.com/en-us/skydrive/download
https://drive.google.com
https://www.dropbox.com/
https://www.icloud.com/
Доступ до всіх цих систем проходить по захищеному протоколу https, який майже неможливо перехопити та зламати. Варто відмітити, що і доступ до більшості поштових систем іде по https. Але ми рекомендуємо тримати і пошту, і акаунти в хмарних сервісах у компаній, які керують цими сервісами з-за меж України або Росії! Це дуже важливо - як правило, міжнародні европейські та американські компанії або не спілкуються з місцевими органами влади, або відправляють їх до своїх головних офісів з запитами щодо отримання інформації, на які зазвичай ці головні офіси ніколи не відповідають :) Отримати ж дані по запиту від МВС або Прокуратури у будь-якої місцевої або російської компанії займає від декількох годин до 2-3 діб. Крім того, в останні тижні Росія є джерелом абсолютної більшості провокації та атак проти українських про-европейських сайтів та агенцій новин, тож тримати дані там - абсолютне безглуздя і дурість.

- оперативне спілкування в чатах
Надсилання СМС-повідомлень є абсолютно небезпечною справою - їх зміст зберігається у операторів мобільного зв'язку і до них дуже легко отримати доступ. Щоб захистити себе, треба користуватись захищеними анонімними чатами або чатами, які не зберігають історію і не можуть бути перехопленими ззовні. Ось гарний приклад такої системи: https://privatoria.net/ (проект новий та неприбутковий поки що, підтримайте хлопців якщо є можливість).
Подумайте також про такі мобільні мессенджери, такі, як Viber та What’s Up. Google Hangouts не перевірено щодо доступу та безпеки, тож мабудь буде накраще дуже сильно цей сервіс не експлотувати.
Будьте обережні зі Скайпом. Формально отримати до нього оперативний доступ неможливо, бо комунікації між користувачами шифруються під час розмови. Але нещодавно публікувалась інформація про домовленості корпорації-власника Скайпа і ФСБ про доступ до ключів шифрів Скайпу, що фактично робить всю інформацію користувачів цієї системи доступною для ФСБ. А це не настільки м'яко кажучи дружня Україні організація, щоб це дозволяти.

- передача грошей
Будь-які транзакції з використанням стандартних електронних методів передачі грошей фільтруються та зберігаються у логах, і по них можна вирахувати будь-що. Тому краще, ніж готівка, або системи, близькі до готівки, де не використовуються розрахункові рахунки (Western Union) є найкращими в умовах кібер-війни. Paypal також частково в теорії може виконувати потрібні функції, але, нажаль він не працює активно з Україною.

- для власників сайтів: захист контенту
Багато власників сайтів, які намагаються вести прямі трансляції з подій, стикаються з проблемами в роботі їх каналів, особливо це стосується Youtube, де існує така неприємна штука, що називається ContentID, яка допомагає автоматично блокувати прямі трансляції в Ютюбі через будь-які, навіть найменші і формальні порушення. Цим часто користуються зловмисники, подаючи скарги, або ініціюючи перевірки щодо найважливіших інтернет-ТБ каналів в Україні. Ми точно знаємо, що трансляції і Громадського ТБ, і 5-го каналу в Інтернет в останні дні переривались саме через це. Також деякі відео зникали з Youtube через порушення копірайту (як це саме працює, знає лише Ютюб, і часто це велика таємниця). Якщо у вас саме така проблема, то ми рекомендуємо звертатись до прямих і офіційних партнерів Ютюба в Україні, які мають прямий доступ до контактів в Гуглі, які можуть швидко вирішити всі можливі і неможливі проблеми з вашими даними або трансляціями на Ютюбі. За нашим досвідом, українське представництво Гугл не має стосунків до Ютюбу, щось отримати від нього по цій темі фактично неможливо. Тож шукайте партнерів Ютюба в країні, їх декілька і їх гарно видно на ринку.

- для власників сайтів: захист від DDoS
DDoS-атака є найдешевшим, а значить найпоширенішим способом закрити або “покласти” сайт. Більшість атак в останні дні були саме DDoS-овими. Маленьким сайтам дуже важко захиститись від цієї проблеми, та і великі, такі, як Українська Правда, від них дуже сильно страждають. Є способи та сервіси, які допомагають захиститись від таких атак. Якщо ви - власник незалежних ЗМІ, то вам допоможе сервіс Shield: https://projectshield.withgoogle.com/, якій бере на себе забезпечення захисту від DDoS, при чому безкоштовно. Але для використання цього сервісу треба пройти кваліфікацію, як правило, туди беруть лише незалежні ЗМІ та соціальні проекти. За нашими даними, його успішно активують для українських ресурсів, і швидко обробляють заявки, тож спробуйте. Всім іншим можемо дати лише одну пораду - переносити хостинг власних ресурсів за межі України або на іноземні платформи, де захист від атак входить в сервісний пакет.

- швидке вирішення проблем з доступом до глобальних ресурсів
Останні дні місцеві сайти періодично падали під атаками, а також з'являлось багато повідомлень щодо відсутності доступу до таких глобальних серсівів, як Youtube або Facebook. З усією впевненістю заявляємо - “покласти” глобальні сервіси таких монстрів, як Google, Apple, Facebook або Microsoft з України (як і з будь-якої іншої країни) неможливо. Можливо лише обмежити доступ локально. Україна - не Білорусь, і більшість зовнішних комунікаційних каналів знаходиться у руках приватних компаній, тож просто одним рухом виключити Інтернет в країни неможливо. Тим не менше, деякі Інтернет-провайдери можуть свідомо вимикати або обмежувати доступ до будь-яких сервісів (наприклад, через перевантаження або DDoS-атаки). Рекомендуємо не панікувати і просто змінювати маршрут доступу до того сервіси, який вам потрібен. Для цього існує багато простих та складних способів, ось простий приклад та інструкції: https://developers.google.com/speed/public-dns/?hl=uk
Деякі ЗМІ ведуть пряму трансляцію на своєму сайті, і доступ до них може втрачатись через перенавантаження. Але, як правило, ці ЗМІ використовують сторонні технології для організації трансляції, Ustream (http://www.ustream.tv/) або Youtube. Всі трансляції цих ЗМІ можна знайти на цих ресурсах, і як ми вже вище казали, зламати їх або обмежити доступ до них фактично неможливо. Приклад: канал Громадського ТБ на Youtube, з прямою трансляцією та архівами:
http://www.youtube.com/user/HromadskeTV

- для власників сайтів: блокування інформаційного шуму та провокацій
Останні дні в мережі поширюються провокаційні банери та залякування, це робиться дуже організовано та професійно, інформація розміщується на публічних ресурсах або хоститься на сайтах в Росії (бачите, чиї вуха тут стирчать?), для поширення інформації використовують великі бюджети та закупають рекламу на ресурсах, де її розміщення автоматизоване. Гарний приклад - організація “Ми за Мир”, яка засрала собою багато сайтів та мереж. Домени провокаторів можна блокувати. Нижче інструкції як це зробити в Адсенс та Яндекс Директ:
https://support.google.com/adsense/answer/180609?hl=uk
http://help.yandex.ru/partner/adplatform/competitor-ads-block.xml
Скаржитись також можна на рекламу на інших сайтах, інструкція тут: https://support.google.com/adwords/contact/feedback?origin=cluster&rd=1

- Боротьба з ботами та провокаторами
Найменше, що можна зробити задля справи революції, це, сидячи за компом, чистити ботів - створінь, які створені спеціально для провокацій та інформаційного шуму в мережах і на сайтах опозиції та в ЗМІ. Відризніти бота можна по декількох ознаках:
- зазвичай більшість ботів живе на Фейсбук (там найлегша реєстрація сторонніх профайлів, інші системи краще фільтрують реєстрації та видаляють несправжніх користувачів)
- як правило, профайл бота створено нещодавно, у нього немає фотографії, або висить фото відомої публічної особи. У бота також зазвичай дивне ім'я, не схоже на реальне.
- у бота немає друзів, або є не більше 4-5
- всі повідомлення бота - однотипні та тупі, звичайні копіпасти.
Ось парочка прикладів:
простий бот: https://www.facebook.com/profile.php?id=100006604353988
складний та живучий бот: https://www.facebook.com/anna.polska.7731 (не вписується у всі ознаки бота одночасно).
З ними теж можна боротись, через репорти. Коли достатньо багато людей скаржиться та репортить бота до адміністрації Фейсбука, вони там реагують.
Щоб відрепортувати бота, треба зробити наступні кроки:
- на профайлі боту натиснути коліщатко в правому верхньому куту сторінки (біля follow і message).
- вибрати в меню Report/Block
- далі Submit Report - Report account
- далі This is fake account, This is pet, cartoon or other character
- закінчити процес.

На цьому все, бажаємо вдалої кібер-війні, наша справа справедлива, ми переможемо!


Румпельштильцхен( ...fon)
№ 1382869 вiд 2013-12-11 15:18:19

Невропатолог
...ппс одевали в беркут...для количества....позже - точнее...
..а киеве кировогрдские дай-цы уже две недели...
..хез...хто брэшэ...но в умвс точно правду не скажут...
..пасморииим...Voxa( м. Запорiжжя)
№ 1382868 вiд 2013-12-11 15:14:22

Суд оштрафував одного затриманих 1 грудня на Банковій 39-річного Юрія Болотова і відпустив його із-під варти.


Vichny
№ 1382867 вiд 2013-12-11 14:57:20

Валлон
№ 1382813

Місце зустрічі у нас - біля пам'ятника КийЩекХоривуЛибіді.
Прохання до "одногестників", хто приходитиь на Майдан після роботи. Кожному подзвонити немає змоги, тож напишу тут.
Я гадаю, що більше користі буде, якщо сьогодні прийдете не відразу після роботи, а добре утепленими десь близько опівночі, і на цілу ніч, чи хоча б півночі.


SK( вибачаюсь що не з майдану)
№ 1382866 вiд 2013-12-11 14:54:24

#Кучма : західні політики не розглядають варіанту відставки #Янукович . Він законно обраний
----
wtf????
зразу розстріляють що не встигне у віставку подати?


мастер спорта майор Чингачгук
№ 1382865 вiд 2013-12-11 14:52:52

2 DonAlonzo
№ 1382862

Подлетает к Брюсселю.
Небось, Пузо попробует прихватить, раз уж с ним там отказались встречаться?


Galactor
№ 1382864 вiд 2013-12-11 14:49:35

2 Nycolas № 1382854

Десь я це вже бачив:
Voxa( м. Запорiжжя)
№ 1382863 вiд 2013-12-11 14:46:01

Коментуючи новий розмір необхідної допомоги в 20 млрд євро, озвучений українською стороною, Баіллі подчернул: "Ми не будемо обговорювати ці цифри, ми вважаємо, що ця Угода - Угода про інвестиції, добробут майбутнього України. Ми не будемо грати з цифрами"


DonAlonzo
№ 1382862 вiд 2013-12-11 14:44:25

мастер спорта майор Чингачгук
№ 1382860

думаєшь шо депортировали нах?


Невропатолог
№ 1382861 вiд 2013-12-11 14:43:44

Однак у МВС спростовували інформацію ЗМІ про відмову "Беркута" виконувати завдання з охорони правопорядку.
За твердженням відомства, інформація про 220 співробітників кіровоградського "Беркута", які нібито відмовляються їхати в Київ для "розгону" мітингувальників, "не відповідає дійсності хоча б тому, що в Кіровоградському обласному управлінні міліції не існує такої великої кількості бійців спецпризначення".
У МВС зазначили, що "невелика частина співробітників "Беркута" з Кіровоградської області ще з кінця листопада допомагає київським колегам забезпечувати громадський порядок на вулицях столиці".
Також названа "дезінформацією" інформація депутата Верховної Ради Олександра Бригинця про те, що нібито 10 співробітників "Беркута" з Оболонського райуправління міліції Києва відмовилися виконувати завдання з охорони громадського порядку під час масових заходів і "розійшлися по домівках".
"В цьому структурному підрозділі ГУМВС у Києві службу бійці спеціального призначення "Беркут" взагалі не проходять. Там немає і не може бути цього спецпідрозділу. Інші ж правоохоронці Оболонського райуправління міліції продовжують виконувати службові обов'язки відповідно до поставлених їм завдань", - сказано в повідомленні.
У МВС заявляють, "подібні провокаційні повідомлення є частиною "брудної" політтехнології, спрямованої на дискредитацію міліції та маніпулювання громадською думкою"


мастер спорта майор Чингачгук
№ 1382860 вiд 2013-12-11 14:32:21

2 Петрович
№ 1382840

Уже над Брайтоном летит.
Неужели не в Монако?


xliborob
№ 1382859 вiд 2013-12-11 14:29:03

2toreo

Німці кажуть, що Україна з Януковичем просить у Європи 20 міліардів


demetrio
№ 1382858 вiд 2013-12-11 14:26:56

Також відпустив підлеглих, хто бажав, на Майдан. Сам підтягнусь пізніше.

Слава Україні!


Шубин
№ 1382857 вiд 2013-12-11 14:26:26

 


SK( вибачаюсь що не з майдану)
№ 1382856 вiд 2013-12-11 14:19:44

Ironbelly( LMW28IF) № 1382851
навіть якщо немає підтвердження...
хороший пі-ар. влада стягнула майже весь беркут країни в київ
хлопців 3й тиждень морозять... якщо почнеться бунт - дуже добре... маятник починає розганятись в зворотній бік...


торео
№ 1382855 вiд 2013-12-11 14:17:26

хлопці, ви давайте, не забувайте про корисність свіжого повітря. Не треба сидіти по офісах, коли така гарна погода. піднімайте зади. Зараз це особливо корисно для здоров"я


Nycolas
№ 1382854 вiд 2013-12-11 14:14:19
Nycolas
№ 1382853 вiд 2013-12-11 14:11:36

ющара - http://www.youtube.com/watch?v=9PB856TwiPg&feature=youtu.be&a


торео
№ 1382852 вiд 2013-12-11 13:55:18

Виїхати зі Львова і приїхати до Києва - це дві різні речіIronbelly( LMW28IF)
№ 1382851 вiд 2013-12-11 13:48:48

Поки на Громадському сказано, що нема незалежного підтвердження про Кіровоградський Беркут.


ЄЭ
№ 1382850 вiд 2013-12-11 13:47:12

Зек думає що він у грі і робить ходи, але грають його самого, сьогодні уночі він "пішов у відбій". Реакція світу, відмова кіровоградського беркуту їхати на Київ, далі буде ланцюгова реакція.


Румпельштильцхен(...fon)
№ 1382849 вiд 2013-12-11 13:46:35

.. Мой одним словом...ачипятка...:-)


Румпельштильцхен( ...fon)
№ 1382848 вiд 2013-12-11 13:45:46

...а КИРОВОГРАДСКИЙ беркут отказался ехать в киев респект и уважуха...отэта гооооород!!!!..;-)))... ой одним словом...


Убитый Енот
№ 1382847 вiд 2013-12-11 13:44:43

ВСІМ! ВСІМ! ВСІМ! МАЙДАНУ ПОТРІБНІ НОВІ СИЛИ!

Штаб національного спротиву знову оголошує мобілізацію і просить людей терміново прибувати на Майдан.

Активістам Майдану вдалося зробити неймовірне - відстояти всю ніч і не дати силовикам виконати злочинні накази та розігнати мирну акцію.

Однак цих героїв з нічних барикад треба терміново міняти, оскільки вони виснажуються.

Штаб національного спротиву закликає людей, особливо чоловіків, терміново виходити на Майдан, щоб разом відстояти своє право на мирний протест і краще життя!

Лише своєю присутністю кожен з вас може посилити оборону Майдану. Чим більше людей буде там, тим меншою є ймовірність протиправних дій з боку влади.Невропатолог
№ 1382846 вiд 2013-12-11 13:43:38

"Як стало відомо, у вівторок о 23.00, бійці кіровоградського "Беркуту" відмовилися вантажитися в автобуси та їхати в Київ для участі в розгоні майдану", - пише видання.
"Ми прийняли спільне рішення відмовитися від застосування сили до мирних мітингувальників. Не заважаючи на погрози та можливі санкції проти нас, весь особовий склад – 220 бійців, відмовилися вантажитися в автобуси. 6 автобусів в ночі не виїхали на Київ", - розповів однин з командирів "Беркуту".
Командири підрозділів за неофіційно інформацією відстороненні від виконання обов’язків.


Убитый Енот
№ 1382845 вiд 2013-12-11 13:39:44

Олександр Положинський
Друзі, які зараз на Майдані будують нові барикади, просять про допомогу: "Напиши, будь ласка, в себе на стіні, що зараз дуже потрібна фізична допомога для укріплення барикад. Потрібні інструменти: лопати, тачки, потрібні матеріали: піддони, щити, стовпи, будь-який мотлох. Треба мобілізувати людей. Дякую!". Передайте своїм друзям, які зараз на Майдані або туди прямують.


торео
№ 1382843 вiд 2013-12-11 13:35:58

2 AlBad
№ 1382797

@Держателю облигаций - ассоциация как нож по яйцам. Ассоциация = экономический коллапс и дефолт по долгам.@
------------------

Скажу по-секрету один факт: як виявляється, ЄС запропонував Януку 20 МЛРД ЄВРО - стабфонд в якості безоплатної допомоги. Такі переговори відбулися в день самміту у Вільнюсі.
Янук не сказав: "мало". Він сказав: "Ні".


торео
№ 1382842 вiд 2013-12-11 13:33:58

2 AlBad
№ 1382797

Держателю облигаций - ассоциация как нож по яйцам. Ассоциация = экономический коллапс и дефолт по долгам.


пионЭр( з Майдану)
№ 1382841 вiд 2013-12-11 13:33:48

Льоша ты уже вернулся? Ну так давай опять, иди нахуй.Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Locations of visitors to this page
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.