OBSILF Guestbook Rambler's Top100

Постукатися до Абатства (можливо, відчинять...)
Для єретиків - версія від о.Philus
Всі організаційні та технічні питання життєдіяльності Аббацтва обговорюються в фейсбучній келії.Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
RELOAD

Пошук в архiвах
Допомога
Шукати месаги за нiком Шукати слово Шукати з номера
по номер
Знайти останнiх месаг

Загалом месаг : 1615752 на 7689 сторiнках. Поточна сторiнка : 5625.

Ukrainian Ranger
№ 1385000 вiд 2013-12-21 11:51:32

Шкода лише таких чудових людей, як Voxa в Запоріжжі чи Maximus в Одесі. Їм доводиться з цим контингентом постійно співіснувати...


Goran134
№ 1384999 вiд 2013-12-21 11:49:18

ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1384994 вiд 2013-12-21 11:21:14

Надо признать со всей определенностью, что Папарацци, когда не мочит Свободу, пишет реально умные вещи


Ukrainian Ranger
№ 1384998 вiд 2013-12-21 11:48:50

Папарацці не розуміє, що ці люди - не раби Януковича.

Вони раби совєцького ладу, культу доброго царя та дешевої ковбаси, російських каналів на зомбоящику.... зміна влади не змінить ментальності мільйонів.

Це не раби - це яничари. Next level.


Убитый Енот
№ 1384997 вiд 2013-12-21 11:45:26

ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1384994 вiд 2013-12-21 11:21:14
справа не в цитаті. Через Україну проходить кордон між цивілізаціями, і він набагато важливіший і вищий ніж міждержавні кордони. Різні світи. Думаю історично розпад України майже неминучий. Так буде не тому що я так хочу, чи ще хтось, просто це хід історії, мільйони людей теж вважало що Югославія це на віки, вигадувало нову націю "югославів", однак вийшло по-іншому.


торео
№ 1384996 вiд 2013-12-21 11:34:48

Хлопці, все ви вірно пишите. Але треба на Майдан. Якщо хто не може, виходьте хоча б на Віче. Не варто нарікати на оппо. Або може й варто, але треба робити щось самому. Тому робіть, що можете.
І ми ж розуміємо, що 'розчарування' і 'саморозпуск' Майдану - це мантри, за які влада платить грубі гроші.
Одним словом, піднімайте зади і шевеліть ними. У зад, що рухається, важче встромити. )


укрорусак( з Чужини)
№ 1384995 вiд 2013-12-21 11:27:45

2 Убитый Енот
№ 1384988

Перш ніж робити якісь фундаментальні висновки і когось кимось вважати або як, необхідно, по-моєму, абсолютно точно переконатися що розказане не вигадка.
А на мій погляд - це абсолютна фелюга, "фантазия 146%". Бо коли я їду в громадському транспорті в навушниках, то не чую всяких сторонніх шумів, навіть снімаю навушники щоб ​​почути назви зупинок. Це раз. І два - на сумочці стрічечка правильних кольорів, а музичка-то ... Хм ... Чому не:
Гей! Гей! Гей, соколи!
Омінайте гори, ліси, частки.
Дзвін, дзвін, дзвін, дзвіночку (с)
Нипаняна, да... :)

Якщо серйозно, то таке враження що черговий "наброс на вентилятор" і "пятиминутка ненависти".


ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1384994 вiд 2013-12-21 11:21:14

2 Убитый Енот

"Боюся, Україна вже розвалена... Я не вважаю цих людей за співвітчизників."

:-))))))))

У тій же Великій Британії чи США можна знайти не одну сотню тисяч людей, готових помочитися на прапор своєї країни і плювати на громадянські цінності.

Ваша проблема (вибач, я вже автоматом додаю UR'а) у тому, що ви ЇХ розглядаєте як наших опонентів.
І ЦЕ Є ВЕЛИКА ПОМИЛКА.
Опонентами є бандитський клан, здатний перетворити людей у послід.
Треба воювати з рабовласниками, а не рабами.
Закидати рабам те, що вони не мають свободи - контрпродуктивно.

Було б значно гірше, якби нам протистояли - з такою ж самою ненавистю - вільні люди Донбасу.
Тому що нав'язати свою думку вільним людям значно важче, аніж рабам.
Не буде ніяких проблем у вільній післябандитській Україні з рабами, якщо ми знищимо рабовласників.
Раби просто заб'ються від страху в кутки ("це ж просто АПОКАЛІПСА - самого Фьодрича посаділі, саму партію ригійонов запретілі!"), а потім поодинці виходитимуть з кутків вже усвідомивши що рабовласників нема і вони не повернуться.
Ба більше, як усі неофіти вони виявлятимуть нетерпимість до тих, хто пізніше за них усвідомить, що рабство скінчилося.

Теж мені проблему знайшли - донецьке бидло не таке як ми!
Нам краще за собою подивитися: чи є ми вже такі вільні, як про це говоримо? Чому ми штучно звузили електоральне поле протесту проти бандюків лише націоналістичнотолерантними реґіонами?
Чи все ми робимо для того, щоби він таки представляв собою політичне ядро громадянського суспільства, а не поліотаманську структуру?


Batyj
№ 1384993 вiд 2013-12-21 11:14:13

2SK( вибачаюсь що не з майдану)
№ 1384992
до 2500 м3 в год - 0,73 грн.
Я так на даче плачу. Тут уже отмечалось. Поищи, у Потима были более подробные детали.


SK( вибачаюсь що не з майдану)
№ 1384992 вiд 2013-12-21 11:05:54

на Украине газ для населения стоит дешевле чем в России:
0,93 гривны против 0,99 гривен. http://www.finobzor.com.ua/novosti/nid/8837


SK( вибачаюсь що не з майдану)
№ 1384991 вiд 2013-12-21 10:43:06

В тоталитарном государстве все зависит от лидера: в Беларуси бывший председатель колхоза превратил страну в большой колхоз; в России бывший КГБист создал из страны один большой полицейский участок; в Украине бывший зек строит одну большую зону… (с)


SK( вибачаюсь що не з майдану)
№ 1384990 вiд 2013-12-21 10:40:14

азіров показав слайди не розказуючи, а чому ми експортуємо менше ніж імпортуємо?
Тому що вагони крюківського заводу, холодильники норд можуть купити тільки фанати "пісуару"
тому ми взяли 15 ярдів щоб продати той непотіб раші. А що далі? Щось зміниться?
Замість того щоб тим нашим "алігархам" думати як змінювати виробництво, хоча б домовлятись з тими ж "зануссями-хундаями" щоб просто збирати їх техніку тут - ні. Ще пару років яникі будуть багатіти в середньому +1 ярд кожному в топ-10 найбагатших українців...


Dot
№ 1384989 вiд 2013-12-21 10:04:49

merson № 1384961 "из-за подобных мероприятий типа сочинения и пения гимна Майдана или концерта ОЕ протест против совершенно неприемлимой,критической ситуации в стране превратил нас в папуасов танцующих с бубном и вызывающий насмешки у людей из -вне"

Да нет же. И гимны, музыка, и сотальные активности - то нормально.
Просто только активистов - мало. Этого не достаточно.


пмдм очень хорошо описано в тексте Евгений Якунов (сорри - тут копипаст а не линк ибо этого на отдельном урле не видел:
"...молодые активисты-общественники Майдана ненавидят оппозицию. По одной причине: им кажется, что Кличко, Яценюк и Тягнибок занимают в обществе место, по праву принадлежащее им, активистам.

По той же причине они ненавидят и Януковича с Азаровым - но этих сдвинуть, как понимают общественники, намного сложнее... А потому - это второй этап борьбы.

Претензий к оппозиционерам много. Зачем заняли НАШУ йолку портретом какой-то старушки. Почему так неповоротливы и СРОЧНО не выполняют все требования Майдана? Почему они, о ужос!- УЛЫБАЮТСЯ, разговаривая с депутатами из противоположного лагеря?

Они, активисты на месте лидеров оппозиции действовали бы иначе! Как? Тут мнения расходятся. Одна половина считает, что надо просто пойти и попросить: "Дядя Витя, дайте нам свободу, Европу и всякое такое". И после этого Майдан победит. Другие наоборот уверены, что надо было брать штурмом Администрацию президента, и тот вместе с правительством,беркутом и олигархами мигом сбежал бы за границу.При всей полярности подходов мысль одна: добиться результата несложно, просто оппозиция - соглашатели и лентяи.

Я не критикую Майдан, я его люблю. Но! Майдану -майданово, а политикам -политиково. Не дело политиков махать шашкой на площади, строить баррикады да драться с Беркутом. Это дело активистов. И хождение в народ, к которому призывает политиков Майдан - не дело. Для изучения мнения "народа" есть социологи...Даже законопроекты не забота политика - а только специалистов. Единственная задача депутата - он должен быть коммуникатором! То есть уметь договариваться. Почему милиция до сих пор не с народом? Почему элита Востока против Майдана? Почему олигархи начали было бунт, да быстро передумали? А потому, что со всеми с ними нужно было договариваться! Причем тайно! От Майдана в том числе. Потому что Майдан эти переговоры сразу же дезавуировал бы, а их инициаторов предал анафеме.

Вот мы радуемся: как много иностранных гостей поддержало наш протест! А знаем ли, сколько переговоров для этого провел тот же Немыря? Не афишируя при этом свою роль. Со сколькими людьми пришлось перетереть, чтобы затащить на Крешатик самого МакКейна? А ведь Немыря и на Майдане-то наверное не был. И на баррикаде не стоял.

Немыря на баррикаде в фуфайке и строительной каске был бы смешон.Но и студенты с Майдана в переговорах за круглым столом напротив Януковича, Клюева, Бойко -так же смешны. Утреник в первом классе. С зачитыванием школьных сочинений.

Майдан замер в развитии потому, что он только аргумент в переговорах политиков. Веский, но всего лишь аргумент. Он не самодостаточен. Самостоятельно развиваться он может или в сторону дискотеки, или в сторону гражданской войны. Потому аполитическому гражданскому активу нужно либо срочно выдвигать из своей среды политического вождя, равного хотя бы Кличко - с соответствующими деньгами, партийной структурой и т.п. Либо срочно прекратить бунт на корабле."


Убитый Енот
№ 1384988 вiд 2013-12-21 09:52:26

Боюся, Україна вже розвалена... Я не вважаю цих людей за співвітчизників.
Karpa Irena
Свіжа історія від знайомої з Донецька: "Хочется уехать и никогда не возвращаться. Сегодня я впервые в жизни столкнулась с ситуацией ‘me against the crowd’. Толпой агрессивной. По-настоящему, без шуток. Я ехала на работу в троллейбусе Донецка с ленточкой желто-голубого цвета на сумке. Я так хожу уже почти месяц. Меня пару раз обозвали фашисткой, отказались продавать продукты в магазине, но это все – мелочи. Сегодня я видела искаженное зомбо-яростью лицо этого места. Началось все с тетеньки 40+, которая начала громко причитать о просранных мозгах молодежи, которая не хочет учиться и работать, а лишь бы майдаунить. Ей начали вторить такие же уставшие от жизни рабы, и уже через минуту половина троллейбуса мне рассказывала о гейропе, Донбассе, который кормит всю Украину, и прелестях обьединения с Россией-матушкой. Не уверена, что это был инстинкт самосохранения, но я молчала. В наушниках играло «Hej, hej, sokoły, omijajcie gory, lasy, doły..», в Киев уже завтра, ссориться не хотелось. В какой-то момент тетке стало ясно, что так просто меня не возьмешь, и надо переходить к активным действиям. Буквально за 30 секунд я стала лично виноватой в снесении памятника Ленину, осквернении ворот КМДА, провокациях против Беркута возле АП, да и в целом продажной шлюхой. Я до сих пор в растерянности – европейской или нацистской, хотя какая уже разница? Народ улюлюкал и поддакивал. Никто, я подчеркиваю, никто за меня не заступился, мол оставьте девочку в покое. Я молчала. Тетка резко сорвала с сумки мою ленту и начала топтать на полу троллейбуса. Втаптывать в грязь полурастаявшего снега флаг моей страны. Как-будто от этого зависело ее личное будущее. Как-будто Украина как государство принесла ей личное горе. Ей помогали. И радовались, как-будто Новый Год наступил на неделю раньше. Кто меня хоть немного знает, поймет, что тут я не могла не сорваться. Мой крик «Что же вы делаете, это же флаг государства, частью которого вы тоже являетесь?!!» я слышала со стороны. Я смотрела в лицо толпы, которая готова растерзать. Ей завтра было бы стыдно, но сегодня меня бы не стало. Меня спросили: «Сама выйдешь или помочь?». И два крепких мужика вытолкали меня из троллейбуса на ближайшей остановке. О том, что по такому делу теоретически можно обратиться в прокуратуру, я поняла спустя пару часов. Но на той же долбанной остановке я поняла, что я не в своей стране, я во вражеской стороне. Я не знаю, как это вылечить, ведь дети воспитываются так же. Это гангрена, которую можно только ампутировать, пока не поздно. Хочется уехать и никогда не возвращаться". PS. Я правда змушую себе читати й дивитися про мирні протести Ганді... Це нелегко.


Potim
№ 1384987 вiд 2013-12-21 09:49:16

№ 1384968
+++


Dan
№ 1384986 вiд 2013-12-21 09:35:53

merson, реально класний пiдхiд. Ти нiчого зробити не можеш, чесно про це кажеш, тому ти крутий. А тi хто можуть i роблять, тi папуаси з бубном котрi унеможливили перемогу народу над тiранiэю. Супер!


Dan
№ 1384985 вiд 2013-12-21 09:07:34

merson
№ 1384963
Музиканти тобі винні в тому що Майдан іде не так? Запис гімну, причина поразки?
О.Е. унеможливило наші шанси на перемогу?
Кожен має робити свою справу на Майдані. Музика надихати, давати людям радість, надію та підтримувати дух. Я вважаю що ті музиканти що виступили зі сцени Майдану та відверто заявили про свою позицію зробили для революції набагато більше ніж сотні балаболів що щоденно пруться на ту сцену. Я вважаю що вони віддали Силу своїх брендів, як би для кого це не звучало пошло, в наш загальний котел.
Уявив собі Майдан без музики - мрак.
Це не стосується тих музикантів, що намагаються проскочити між крапельками, гуляють по Майдану в стрічках, пишуть відеозвернення, а вивести свій гурт на сцену банально сцять.


yagshamash
№ 1384984 вiд 2013-12-21 08:50:07

Музикант Шон Леннон оприлюднив у Фейсбуку світлину з Києва. На ній зафіксовано мить, коли піаніст грає на Банковій перед ланцюгом Беркуту пісню Джона Леннона Imagine.


yagshamash
№ 1384983 вiд 2013-12-21 08:32:19

Кізкі прі кілібік

http://www.youtube.com/watch?v=Pv9u4KPBLa8


Aleksey(nonNY)
№ 1384982 вiд 2013-12-21 06:56:45

Там зараз цікавіше - як 2 спеціаліста розмазують по підлозі "рапідів"


Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1384981 вiд 2013-12-21 06:54:21

Aleksey(nonNY)
№ 1384980

я випaдкoвo пoбaчив -- бaгaтo стрiлoк :)Aleksey(nonNY)
№ 1384980 вiд 2013-12-21 06:42:53

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1384979

Миколо, розглядати Азірівські слайди - себе не поважати. Що там можна побачити? Тектонічні злами? :)


Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1384979 вiд 2013-12-21 06:22:47


Якщo хтoсь мoжe пoдивитися Шустeрa -- тaм здaється Aзiрoв пiдмaхлювaв пoкaзaвши 2 слaйди -- нa oднoму як Укрaїнa губить грoшi дo пiдписaння угoди з Рoсiєю a нa другoму як вoнa їх "зaрoбляє" пiсля дoгoвoру. Тaк здaється нa другoму були iнвeстицiї вiд Китaю якi i вивeли бaлaнс в +....


Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1384978 вiд 2013-12-21 06:16:59

Віктор Пинзеник в ефірі "Шустер ЛIВE":

"Якщо буде прийнято цей бюджет, то до кінця року борг України сягне 700 млрд. гривень. Схаменіться, панове!"

$100 ярдiв -- цe дeфoлт...OlegSh
№ 1384977 вiд 2013-12-21 05:17:25

Дo тoгo ж склaлoся врaжeння, щo Кoрoлeвськa зaтикнулa вухa бaнaнaми й як aвтoмaт пoвтoрювaлa "ми нє пoзвoлiм умeньшaть виплaти бєдним"


OlegSh
№ 1384976 вiд 2013-12-21 05:14:12

Дивився Шустрoгo. Бoлячe булo дивитись нa Пинзeникa. Нa oбличчi булo нaписaнo "нaвiщo мeнe зaпрoсили дo цьoгo зooпaрку?" Кoрoлeвськa виявилaся виключнo тупa.


Maximus
№ 1384975 вiд 2013-12-21 03:07:06

Я тут будував майбутнє дитини-це погано?! Це-моє місто. УКРАЇНСЬКЕ.


Maximus
№ 1384974 вiд 2013-12-21 02:57:22

Приїзди до нас
А я що - не в Україні?


Maximus
№ 1384973 вiд 2013-12-21 02:50:08

Vichny
№ 1384969
Навіщо? В мене ТУТ Україна-і донька, і жінка....


Vichny
№ 1384972 вiд 2013-12-21 02:19:51

Почитайте оце - http://lb.ua/news/2013/12/20/248974_efremov_prezident_prinimaet.html
І то ще до інтернет-читачів.
А уявіте, чим бидло кормлять.


Maximus
№ 1384971 вiд 2013-12-21 02:17:23

Vichny
№ 1384969
Був. Спитай в тих, кого поважаю. Наприклад - URa


Vichny
№ 1384970 вiд 2013-12-21 02:17:22

Жаль нормальних людей в Одесі, Донецьку, Луганську.
Але як же вас мало.
Збережемо Україну - не територію.


Vichny
№ 1384969 вiд 2013-12-21 02:15:07

Maximus
№ 138496

Так, Ми-українці.
І ти українець.
Приїзди до нас, дамо притулок в тобі і діточкам.
А допи-гепи-костусєви забудемо як у страшному сні.
Штучне утворення під назвою україна має здохнути. Тільки Україна!


Maximus
№ 1384968 вiд 2013-12-21 01:48:48

Vichny
№ 1384966
Боженька, хтоб ти не був - не дай розвалити Неньку. Будь ласочка, пам'ятай, що Українці є і в Одесі, і в Донецьку. Не дай тим, хто прагне - посварити УКРАЇНЦІВ. Пілкуйся за наших діточок, Боженька - а ми, дорослі - решту з'ясуємо. Адже це ми - УКРАЇНЦІ. І ми є не тількі у Києві та Львові...


Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1384967 вiд 2013-12-21 01:37:41

Ukrainian Ranger
№ 1384965

Юля щe нe вiдсидiлa свoї 10 рoкiв...


Vichny
№ 1384966 вiд 2013-12-21 01:27:09

Медведчук!!! Пєдріло ти путінське1
Розколи цю країну нахуй і швидше, будь ласка!


Ukrainian Ranger
№ 1384965 вiд 2013-12-21 00:53:20

Насправді карлик випустив політв'язня лише тому, що останній нічим йому не загрожує.

Якби в Україні сумарний рейтинг опозиції був не більше 15%, Хам би теж відпусив Юлю до Європи.


Orest Dniprovskiy( Україна, Київ)
№ 1384964 вiд 2013-12-21 00:17:05

merson № 1384963

У мастера айкидо спросили: — если кто-нибудь захочет причинить Вам вред, что Вы будете делать?

- Я постараюсь с ним поговорить — ответил Мастер
- А если их будет трое, и говорить они напрочь откажутся, что тогда? — Тогда я постараюсь убежать от них.
- А если они будут быстрее вас, и далеко убежать возможности не будет, что тогда?
- Тогда я постараюсь спрятаться.
- А если она вас найдут?
- Ну тогда мне придется их убить.


merson
№ 1384963 вiд 2013-12-21 00:08:51

Orest Dniprovskiy( Україна, Київ)
№ 1384962 вiд 2013-12-21 00:02:55

когда я не могу что то сделать я выхожу и говорю - я немогу ,а не танцую с бубном в надежде что все забудут о том почему мы собрались .Это по крайней мере честно


Orest Dniprovskiy( Україна, Київ)
№ 1384962 вiд 2013-12-21 00:02:55

merson
№ 1384961
Що ти пропонуєш замість цього?


merson
№ 1384961 вiд 2013-12-20 23:57:12

Orest Dniprovskiy( Україна, Київ)
№ 1384960 вiд 2013-12-20 23:35:47
это конечно не к тебе но вот из-за подобных мероприятий типа сочинения и пения гимна Майдана или концерта ОЕ протест против совершенно неприемлимой,критической ситуации в стране превратил нас в папуасов танцующих с бубном и вызывающий насмешки у людей из -внеСторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Locations of visitors to this page
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.