OBSILF

Всім ОБСІЛФ!Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
RELOAD

Пошук в архiвах
Допомога
Шукати месаги за нiком Шукати слово Шукати з номера
по номер
Знайти останнiх месаг

Загалом месаг : 1554184 на 6151 сторiнках. Поточна сторiнка : 5454.Недописувач (але По
№ 1328957 вiд 2013-02-04 16:51:03

Voxa (м. Запорiжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1328952 вiд 2013-02-04 16:38:36

Нашы наверняка под подозрением - Чучуркис из-за шуб, Металлист - из-за Лозанны, Главкрот - просто потому, что бандит;)


Voxa( м. Запорiжжя)
№ 1328956 вiд 2013-02-04 16:49:17

AlMat,
ого, даже так ...
блин, кроме выигрыша у Загреба и вспомнить то больше нечегоAlMat( ыФон)
№ 1328955 вiд 2013-02-04 16:46:33

Voxa
Как бы и нас накрыли


Voxa( м. Запорiжжя)
№ 1328954 вiд 2013-02-04 16:44:44

не, это больше похоже на корейских диктаторов :(


Недописувач (але По
№ 1328953 вiд 2013-02-04 16:41:48

Сцуко, Брєжнєфф:
-----------
5 лютого прем’єр Микола Азаров відвідає торговельний заклад з метою перевірки цін, якості та походження товару.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.


Voxa( м. Запорiжжя)
№ 1328952 вiд 2013-02-04 16:38:36

Европейское полицейское агентство Европол выявило, что 380 футбольных матчей, в том числе игры Лиги чемпионов и отборочных турниров чемпионата мира и чемпионата Европы, носили договорной характер, сообщают в понедельник западные СМ?. "Речь идет о самом крупном расследовании договорных матчей в истории", - заявил на пресс-конференции Роберт Уэйнрайт, отметив, что расследование "показало большие проблемы с честностью в европейском футболе"

так, так, ждем кого накроет :)


Убитый Енот
№ 1328951 вiд 2013-02-04 16:25:51

 


К.Барабас
№ 1328950 вiд 2013-02-04 15:57:17

Недописувач (але Поціновувач) № 1328948
Ша! Многие ещё на работе. Сравнение национальной жопы с имперской задницей начинайте после хотя бы шести.


К.Барабас
№ 1328949 вiд 2013-02-04 15:55:55

Гримасы демократии: ношение женщинами штанов и однополые браки разрешены практически одновременно. Причем в типо самой свободной и чисто конкретно национальной стране.

К этому, что ли, призывают нас националисты?


Недописувач (але По
№ 1328948 вiд 2013-02-04 15:52:37

Така пристойна, можна сказати рафінована атмосфера на першій сторінці гесту - ніби на захисті дисертації... саме час запостити чи то цицьки, чи яку-небудь жопу :D


Ukrainian Ranger
№ 1328947 вiд 2013-02-04 15:32:30

ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1328943

Шкода, але ти продовжуєш маніпулювати:(

Націоналізм теж може мати імперіалістичний характер.
Наприклад, за Сталіна, совітський "пролетарський інтернаціоналізм", розібравшись з єврейським питанням, перетворився на російський націоналізм.
А взагалі-то, прикладів агресивних націоналізмів шовіністичного та імперіалістичного гатунку подостатком. Аж незручно згадувати:-)


Щойно націоналізм набуває ознак войовничо-загарбницької ідеології, він перетворюється на нацизм, тож суперечностей немає. Щодо комунізму - він сам по собі злочинна ідеологія, рідний брат фашизму та нацизму, а російський націоналізм - його побічний продукт, який, на жаль, теж переріс у нацизм та імперіалізм - через одвічну імперську природу Росії.

Відкрию маленький секрет: модерна доба - це час національних держав. Тобто, зараз усі держави національні і такими вони стали лише з другої половини XVIII ст.
Оскільки українська держава вже існує, то можу тебе привітати: твоя друга мрія збулася.


Це - брехня. Національними є держави, які свого часу В?БОРОЛ? свою свободу - зокрема, всі наші європейські сусіди.

Не є національними держави, які або створювалися як конгломерати націй (Швейцарія, США), або такі, які не звільнилися з обійм колоніалізму і де титульна нація не отримала влади. Влада збереглася в переважно російськомовного колоніального апарату - колишніх партійних та комсомольських працівників та бандитів.

Тому Україна - не національна держава, а її незалежність - декларативна.

Але її вирішуюсь сьогодні усі європейські країни. І чомусь обходяться при цьому без націоналістичного екстриму та ідеологічного алярму.


Еге ж.
Фламандці та валлони не люблять одне одного більше, аніж галичани з донбасюками. І дві Бельгії - лише питання часу. Шотландці готуються до референдуму щодо незалежності, каталонці з басками теж десь не зовсім далеко.

І націоналістичні партії перемагають на виборах. Бо націоналізм - це імунітет нації,її реакція на зовнішні хвороби.

В нас з тобою є принципова проблема, розбіжність, яку ми не здолаємо. Ти вважаєш Україну незалежною, а на мою думку, справжню незалежність та національну державу ще не здобуто.

Ти ладен відносити до української нації всіх, хто мешкає на території України - а для мене україномовні з діаспори є більше українцями, аніж російськомовні в Криму.

Яничар родом з України - вже не українець, а турок
Донецький - це вже не українець, а росіянин чи "совок".


Voxa( м. Запорiжжя)
№ 1328946 вiд 2013-02-04 14:49:36

ну а чего, какой дух и эстетика, такая и команда - все верно.
сырна - олицетворение всей подлости и мерзости на футбольном поле.


К.Барабас
№ 1328945 вiд 2013-02-04 14:23:46

Казалось бы - глум. Нет, серьезно. "Срна — это дух, стиль команды, ее эстетика."


Jen
№ 1328944 вiд 2013-02-04 14:10:19

РеинкарнацЫя :)
ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1328943 вiд 2013-02-04 12:10:24

2 Ukrainian Ranger

"В тебе розлито багато водички, а я намагаюся максимально спрощено продемонструвати тобі ключову тезу: націоналізм спрямовано на самозахист нації, а не на агресію"

Те, що ти назвав "водичкою" є спроба окреслити ідеологію націоналізму т.б.м. "зі сторони", а не так як вона про себе говорить. Можливо, "схопити сутнісні ознаки", але це як пощастить.
Тоді як ти намагаєшся розуміти ідеологію націоналізму так як вона саме про себе говорить.
Що є глибоко помилково. Бо жодна ідеологія ніколи не скаже усієї правди про саму себе.
Саме на твій НЕКР?Т?ЧН?Й погляд на природу націоналізму і можна списати тезу про "неаґресивність націоналізму".
Так, індійський націоналізм Магатми Ганді - неаґресивний. Але говорити таке про погляди якогось Д.Донцова чи В.Мартинця?:-)))


"Попри всю твою вербальну еквілібристику, націоналізм залишається національно-визвольним рухом, а нацизм - справою гнобителів, агресорів та імперіалістів."

1.Здається, ти плутаєш або ототожнюєш націоналізм з ірредентизмом. Націоналізм значно ширше поняття.
Той таки Іван Франко - ірредентист, але не націоналіст.
2. Націоналізм теж може мати імперіалістичний характер.
Наприклад, за Сталіна, совітський "пролетарський інтернаціоналізм", розібравшись з єврейським питанням, перетворився на російський націоналізм.
А взагалі-то, прикладів агресивних націоналізмів шовіністичного та імперіалістичного гатунку подостатком. Аж незручно згадувати:-)


"Розпочнемо з визначення націоналізму. Це - ідеологія, яка проповідує цінність нації як вищої форми суспільної єдності і її первинності в державотворчому процесі. Декларує вірність і відданість своїй нації, політичну незалежність і роботу на благо власного народу, об'єднання національної самосвідомості для практичної захисту умов життя нації, її території проживання, економічних ресурсів та духовних цінностей."

:-)))
А що таке фашизм чи націонал-соціалізм, ти теж з їхніх офіційних декларацій дізнаєшся?
Спробуємо розібратися. Оскільки концепцій націоналізму багато, то виходитимемо з визначення класика теорії націоналізму Ернеста Ґелнера: "Націоналізм - це принцип, відповідно до якого межі культурної одиниці мусять збігатися з межами політичної одиниці".
Саме тому, румунський націоналізм, що не може бути аґресивним (за твоїм визначенням) розглядає усю Молдову плюс (щонайменше) північну Буковину, як такі, що перебувають в межах румунської культурної одиниці і ніц не входять до румунської ж політичної одиниці:-)
Визначення Ґелнера є цілком нейтральне. Він не говорить, що це добре чи, що це погано.
Тому і націоналізм сам по собі не є чимось апріорі добрим і поганим. Оцінки йому дають суб'єктивно: тобто, якщо я виступаю за соборність українських земель в одній державі, то я націоналіст.
А недобру репутацію у світі націоналізм здобув через те, що дуже часто різні націоналісти абсолютизували цей принцип (тобто, якщо якась частина німецьких земель (Ельзас і Лотарингія) історично опинялася в складі Французької держави, то консеквентне дотримання націоналістичного принципа вимагало розпочинати змаг за зміщення політичних кордонів).
Це щодо розуміння націоналізму.
А тепер стосовно ІДЕОЛОГІЇ націоналізму.
Націоналістичний принцип потребував певної оповіді, яка б пояснювала, чому реґіональні, класові та історичні міждержавні кордони не можуть виступати перешкодою для здійснення націоналістичного принципу.
Відбувається гіпостазування нації, котра тепер розуміється як духовна трансісторична єдність, котра не зважає на відмінності етнічного (чи й, навіть, расового) субстрату (сефарди і ашкеназі), мовні відмінності (верхньонімецькі і нижньонімецькі говірки відрізняються більше, аніж українська і польська), конфесійні відмінності (православні українці і українці-греко-католики), різні історичні долі (до 1945 року Київ і Ужгород НІКОЛ? не перебували в складі однієї держави) і т.д.


"Тому я націоналіст, тому що прагну:
- збереження української нації
- української НАЦІОНАЛЬНОЇ держави."

По другому пункту:
Відкрию маленький секрет: модерна доба - це час національних держав. Тобто, зараз усі держави національні і такими вони стали лише з другої половини XVIII ст.
Оскільки українська держава вже існує, то можу тебе привітати: твоя друга мрія збулася.

По першому пункту:
Ти знову поводишся як НЕнаціоналіст, бо націоналіст вважає, що держава якраз і є тією історичною формою у якій лише і може зберегтися нація.
Націоналістична робота - це робота не зі ЗБЕРЕЖЕННЯ, а з ТВОРЕННЯ нації.
Ти ж творити одну націю з етнічно, культурно, конфесійно та історично спорідненими донбасюками не хочеш, проте збираєшся зберігати щось, що як вважає націоналізм, найкраще зберігається в державі. Ти ж українську державу як реальність не сприймаєш, намагаєшся її розшматувати, тобто, намагаєшся розв'язати питання, які вже давно розв'язані до тебе, але ти плюєш на це розв'язання, бо це розв'язав хтось, і кличеш на боротьбу за те, що вже давно здобуто:-)))

"І вважаю, що мовні та культурні чинники - єдині, навколо котрих можуть згуртуватися українці як НАЦІЯ. Інакше вони приречені на розмиття, асиміляцію, перетворення на совків."

Перетворитися на совків можна тільки всередині совітської держави. А її давно вже немає.
Тому тобі йдеться, радше, про проблему інтеґрації українського суспільства.
Погоджуся: це дуже серйозна проблема.
Але її вирішуюсь сьогодні усі європейські країни. І чомусь обходяться при цьому без націоналістичного екстриму та ідеологічного алярму.


"Тому я, як націоналіст, вважаю, що нація може і повинна бути згуртована виключно щодо національної свідомості."

Хочу тебе розчарувати. Ти, навіть, можеш з цим не погоджуватися, але від того, погодишся ти чи ні - нічого не зміниться.
Це не моя думка. Це соціальна аксіоматика:
Жодна нація у світі не тільки не гуртувалася винятково через національну свідомість, але й жодна нація НЕ МОЖЕ бути згуртована через такого роду ідеологічну індоктринацію.
Будь-яку націю згуртовує спільне повсякденне життя. І було б краще, якщо б у цю повсякденність не вдиралася тьотя з вимогою називати свого чада не "Пєтя", а "Петрик":-)))


"Так, ти неправий - український націоналізм в українській державі потрібен, якщо вся її "українськість" - паперова. Якщо Україна перетвориться на національну державу - відпаде й потреба в націоналізмі."

Націоналізм закінчується там, де виникає національна держава. Оскільки, будь-яка держава і будь-яка державна влада з необхідністю мусить вирішувати питання, які у бездержавному становищі перебирали на себе націоналістичні рухи.
Тому, сьогодні йдеться не про потребу націоналізму, а про те, що розбудова нації за рецептами компартійного ідеолога Кравчука, секретаря парткому та червоного директора Кучми, шароварника Юшенка і кримінальника Януковича мала своїм результатом консервацію совітської спадщини, опертя на ворожі українській державності сили, породила неоколоніалістські тенденції, ідеологічне протистояння різних частин нації і т.ін.
Ще, дійсно, проблема. Але націоналізму нічого сказати з приводу цих проблем. Оскільки він виникав і завжди переймався іншими (історичними, макрополітичними) питаннями. Тому у нього просто немає відповідного інструментарію і він глухий дотаких нюансів.
Це чудово видно на прикладі того ж ВОСу. Незграбних ідеологічних слонів у крихкій посудній крамниці української державності.


"Але, на жаль, Свобода зараз єдина партія, яка сповідує справжню націоналістичну ідеологію та пропагує захист української нації в Україні - тож доводиться миритися з лівацьким елементом. Бо кращих поки що немає."

Коли ж ти, нарешті, зрозумієш, що "захист української нації в Україні" - це оксюморон.
З такою тезою ти ніколи не вийдеш до жодного іноземця. Бо він тебе просто не зрозуміє.
То Україна незалежна?
То прямого колоніального гніту вже немає?
То ви тепер самі собі обираєте владу і самі визначаєте своє майбутнє?
То кого і від чого треба захищати?
Українську націю від себе самої?
Тобто, у висліді ми маємо до діла: що якісь недолугі "націоналісти", чия візія політичного майбутнього України не була підтримана більшістю громадян, готові і країну пошматувати (у сподіванці, що у якомусь її шматку вони матимуть більший вплив), і розпочати переформатування національного проекту, оголошуючи українцями лише тих, хто підходить під їхні специфічні ідеологічні критерії.


"Якщо тебе це тішить - свободівці твої полум'яні союзники в питаннях належності донбасятини до українців та збереження цілісності території держави. І не розуміють, що це - шлях до загибелі НАЦІЇ."

В незалежній українській державі загибель української нації неможлива! Крапка.
Питання полягає у тому, які характеристики матиме ця нація. У першу чергу йдеться про її інтеґрацію. Інтеґрована вона може бути лише довкола згоди щодо загальнонаціональних цінностей.
Одним з найскладніших питань у цьому зв'язку є питання мови.
Російська мова однозначно не може стати українською національною цінністю. Лояльність до української під питанням у значної частини новопосталих українських громадян.
Від того як українська влада успішно розв'яже цю ділему і залежить, до значної міри, питання єдності української громадянської нації.
Особисто я, слідом за PEPSI, не бачу тут великих і нездоланних проблем.
Але вирішуватимуться вони в Україні так само, як і у більшості цивілізованих країн: не на ґрунті націоналістичної диктатури чи пропаґанди національної винятковості, а на ґрунті забезпечення прав і свобід для українських громадян.


К.Барабас
№ 1328942 вiд 2013-02-04 12:06:23

Ironbelly № 1328940
Хорошая предсказуемая ОС. С хорошим графическим интерфейсом в большинстве реализаций. ? не надо полностью переучиваться, как в каждой второй версии В*нды


Voxa( м. Запорiжжя)
№ 1328941 вiд 2013-02-04 10:50:20

не, юнікс то ще нормально,
нехай краще іОС :)


Ironbelly( LMW28IF)
№ 1328940 вiд 2013-02-04 10:29:36

Vichny № 1328939
Щоб тобі юнікс на всі комп"ютери поставили.


Vichny
№ 1328939 вiд 2013-02-04 10:25:33

Боул-хуйоул, каккєй-піздєй.


Galactor
№ 1328938 вiд 2013-02-04 09:23:51

А ми хоч встигли Горана Попова продати? А то як би нам цього дебіла назад не повернули. Ісмаель Бангура там начудив. Щось з Динамо в плані дисципліни одні якісь чудики виходять. Щось не так в консерваторії. ІМХО президент своїм патерналізмом розбещує цих підарасів. Є контракт з підписом - нехай виконують. Де Дуду? Ще не всі собачки народили?


Ukrainian Ranger
№ 1328937 вiд 2013-02-04 08:24:34

Доброго ранку, В'єтнам!


Жмен( State of Hockey)
№ 1328936 вiд 2013-02-04 05:51:15

ok, football is over. back to hockey :)


Ironbelly( LMW28IF)
№ 1328935 вiд 2013-02-04 05:51:03

Жмен № 1328934
Договорняк. Тіпічєскій. СВК;).

Піду спати. За 5 годин приймати екзамен... ;)


Жмен( State of Hockey)
№ 1328934 вiд 2013-02-04 05:48:06

я тaкoгo в тaких iгрaх we нe бaчив :)
Ironbelly( LMW28IF)
№ 132893


Жмен( State of Hockey)
№ 1328933 вiд 2013-02-04 05:47:00

rAAAAAAvensssssssssssss!!!!!


Жмен( State of Hockey)
№ 1328932 вiд 2013-02-04 05:46:47

safety!!!!


Ironbelly( LMW28IF)
№ 1328931 вiд 2013-02-04 05:45:49

Не допоміг їм перерізаний кабель, не допоміг.


Ironbelly( LMW28IF)
№ 1328930 вiд 2013-02-04 05:42:54

Сейфеті на останніх секундах - це круто.


Ironbelly( LMW28IF)
№ 1328929 вiд 2013-02-04 03:54:31

Жмен № 1328926
Мені вина може не вистачити. Я не закладався на таку затримку.


Жмен( State of Hockey)
№ 1328928 вiд 2013-02-04 03:54:26

Ironbelly( LMW28IF)
№ 1328927

that's life, bro ! :)


Ironbelly( LMW28IF)
№ 1328927 вiд 2013-02-04 03:52:26

Жмен № 1328924
Дик. Між ними було повернення на Батьківщину часів пізнього Юща-Юлі. Після чого з"явилась чітка життєва установка - екзил, екзил і ще раз екзил.


Жмен( State of Hockey)
№ 1328926 вiд 2013-02-04 03:50:16

a них йe стiлькi рeклaмних рoлiкiв , нa exтрa 30 хвилин ? :)))


Жмен( State of Hockey)
№ 1328925 вiд 2013-02-04 03:48:34

кажуть хвилин 30 :))))


Жмен( State of Hockey)
№ 1328924 вiд 2013-02-04 03:47:53

Big Easy. Lisbon .
not bad, not bad :)


Ironbelly( LMW28IF)
№ 1328923 вiд 2013-02-04 03:46:37

Ха! Каліфорнійці електрокабель перерізали.


Жмен( State of Hockey)
№ 1328922 вiд 2013-02-04 03:46:02

диверсія :))))


Ironbelly( LMW28IF)
№ 1328921 вiд 2013-02-04 03:45:57

Жмен( State of Hockey) № 1328920
Ні, не там. Я на іншому боці калюжі - в Лісабоні.


Жмен( State of Hockey)
№ 1328920 вiд 2013-02-04 03:40:23

Ironbelly
а ти зараз де? в Біг Ізі ?


Жмен( State of Hockey)
№ 1328919 вiд 2013-02-04 03:35:18

o-O
3 scores apart :(
тяжко :( Коперник , кэн ю до ит?
Go ravens!!! go Matt Birk ! (my homeboy from St. Paul :)


Ironbelly( LMW28IF)
№ 1328918 вiд 2013-02-04 03:32:39

Нежданчик.Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Locations of visitors to this page
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.