OBSILF Guestbook Rambler's Top100

Постукатися до Абатства (можливо, відчинять...)
Для єретиків - версія від о.Philus
Всі організаційні та технічні питання життєдіяльності Аббацтва обговорюються в фейсбучній келії.Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
RELOAD

Пошук в архiвах
Допомога
Шукати месаги за нiком Шукати слово Шукати з номера
по номер
Знайти останнiх месаг

Загалом месаг : 1606548 на 7459 сторiнках. Поточна сторiнка : 3821.

Zorkin
№ 1451464 вiд 2014-09-16 13:52:02

Быстро Свобода под Петюню легла:

Об этом сказал нардеп из "Свободы" Юрий Сиротюк, пишет РБК-Украина.
"Нам не дали текста законопроекта, мы не обсуждали его. Президент объяснял, что может быть большая война, что этот маленькой позор лучше большой войны", - рассказал он.
Его слова подтвердил лидер "Свободы" Олег Тягнибок. "Нам сказали, что неголосование сейчас за закрытый режим и за эти законопроекты приведет к войне. Это был основной аргумент и апелляция к тому, что если не будем голосовать, то мы потеряем Украину, потеряем государство", - заявил он.

так что ПапараЦЦі ХрєнOFF в № 1451443 ВОС вычеркивай.


olma( Київ)
№ 1451463 вiд 2014-09-16 13:49:59

2 Dan

Dan, маю питання по артистах українських. Чи можеш вийти на зв"язок і відправити своє мило на моє мило (тиць на мене), а я опишу ситуацію в приваті?

Соррі за шпинізм ))


olma( Київ)
№ 1451462 вiд 2014-09-16 13:44:52

тест


ЄЭ
№ 1451461 вiд 2014-09-16 13:40:53

Закони 16 вересня = 16 січня.
Чим турчин відрізняється від рибака а потрох від олійника та інших авторів підарасів ???
Не буду оригінальним: петруччо - нахуй !
Імпічмент питання часу.


йолка
№ 1451460 вiд 2014-09-16 13:40:23

Война, значит, обходится в 80 млн в день. А сколько млн. в день им будет обходиться лугандон?


Nycolas
№ 1451459 вiд 2014-09-16 13:33:59
ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1451458 вiд 2014-09-16 13:29:19

Террористы пытаются оттеснить украинских воинов с позиций в районе Донецка, Авдеевки, Дебальцево и Счастья, - СНБО.

Со стороны террористов и российских военных активизировались обстрелы позиций сил АТО, диверсионные и провокационные действия.

В Донецкой области обстрелам подверглись Авдеевка, Ждановка, Нижняя Крынка, Тоненькое, Славное, Попасное, Оленевка, Майорское, Верхнеторецкое, Дебальцево, Малоорловка, Марьинка, Камышеваха, Криничное, Путепровод, Гранитное, Редкодуб, аэропорт Донецк, курган Острая Могила.

В Луганской области - Станица Луганская, Донецкий, Миус, Центральный, Счастье, Чернухино, Золотое.

Наибольшую активность враг проявляет на Донецком и Луганском направлениях. Террористы пытаются оттеснить украинские подразделения с позиций в районе Донецка, Авдеевка, Дебальцево и Счастье.


В СНБО телевізор не дивляться і газет не читають?
"Наибольшую активность враг проявляет"... Який "враг"?

Да-ра-гі-є са-а-тє-чє-ст-вє-ні-кі!


йолка
№ 1451457 вiд 2014-09-16 13:28:41

Стаття 3. Органам влади та їх посадовим (службовим) особам, підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності забороняється дискримінація, переслідування та притягнення до відповідальності осіб з приводу подій, що мали місце у Донецькій, Луганській областях.

Стаття 5.
В окремих районах Донецької та Луганської областей законами України запроваджується особливий порядок призначення керівників органів прокуратури і судів, який передбачає участь органів місцевого самоврядування у вирішенні цих питань.

Стаття 6.
Ініціатива стосовно укладення угоди щодо економічного, соціального та культурного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей належить відповідним органам місцевого самоврядування.

Стаття 7. Держава надає підтримку соціально-економічному розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей.
Державна підтримка полягає у запровадженні законом відмінного від загального економічного режиму здійснення господарської та інвестиційної діяльності, спрямованого на відновлення об'єктів промисловості, транспортної та соціальної інфраструктури, житлового фонду, переорієнтацію промислового потенціалу, створення нових робочих місць, залучення інвестицій і кредитів для відновлення та розвитку об'єктів, розташованих в окремих районах Донецької та Луганської областей.
Для впровадження сталого соціально-економічного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей Кабінет Міністрів України відповідно до Закону України "Про державні цільові програми" затверджує державну цільову програму, в якій визначає заходи, завдання та показники, спрямовані на створення умов для комплексного та збалансованого територіального розвитку, відновлення виробничого та експортного потенціалу, забезпечення ефективного використання ресурсного та промислового потенціалу, потреб населення відповідних територій у високотехнологічній конкурентоспроможній екологічно чистій продукції, високоякісних послугах, створення сприятливого середовища для залучення інвестицій та оптимального здійснення інвестиційної діяльності, розширення сфери застосування праці шляхом створення нових робочих місць.
У законі про Державний бюджет України щороку передбачаються видатки, що спрямовуються на державну підтримку соціально-економічного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей. Україна гарантує визначення таких видатків загального фонду Державного бюджету України захищеними видатками, обсяг яких не може змінюватися при здійсненні скорочення затверджених бюджетних призначень.

Стаття 9. В окремих районах Донецької та Луганської областей рішенням міських, селищних, сільських рад створюються загони народної міліції, на які покладається реалізація завдання з охорони громадського порядку в населених пунктах цих районів.
Координація діяльності загонів народної міліції з охорони громадського порядку в населених пунктах здійснюється відповідним сільським, селищним, міським головою.

Стаття 10. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
2. Відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України призначити позачергові вибори депутатів районних, міських, районних у містах, селищних, сільських рад, сільських, селищних, міських голів в окремих районах Донецької та Луганської областей на неділю, 7 грудня 2014 року.
Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів, що призначені абзацом першим цього пункту, за рахунок коштів резервного фонду Державного бюджету України.
3. Кабінету Міністрів України невідкладно за участю органів місцевого самоврядування окремих районів Донецької та Луганської областей підготувати та внести на розгляд Верховної Ради України законопроекти та забезпечити прийняття підзаконних нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону.
Zorkin
№ 1451456 вiд 2014-09-16 13:27:08

Звідси - будь-які наступні дії Росії подаватимуться як РЕАКЦІЯ на недотримання Україною домовленостей.


Угу. И любая попытка СИЛОВОГО возвращения территорий через 3-5 лет будет рассматриваться уже МИРОВЫМ сообществом как
1. попытка устранения законноизбранной(!!!) власти на Донбассе
2. гражданская война.

Вляпался Петюня капитально, сузив возможности для следующих президентов Украины по возвращению утраченных территорий только к политическим решениям


ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1451455 вiд 2014-09-16 13:18:15

2 Недописувач (але Поціновувач)
№ 1451450

"Ну і звичайно не факт, що ці домовленості протримаються хоч якийсь час, бо з того боку маємо йобнуту вату, яка вже кричить, що нічого не підписувала."

Прокинься!
ЦЕ СЕПАРАТНІ І ТАЄМНІ ДОМОВЛЕНОСТІ З ХУ*ЛОМ.
Ніхто донбаську гопоту в подробиці домовленостей не посвячував.
Важливо, що ми В ОДНОСТОРОННЬОМУ ПОРЯДКУ публічно взяли на себе зобов'язання.
Тому, порушниками домовленостей можемо бути ТІЛЬКИ МИ.
Звідси - будь-які наступні дії Росії подаватимуться як РЕАКЦІЯ на недотримання Україною домовленостей.

Але, поки Петручо президент, інтересам Х*уйла на Донбасі нічого не загрожує. Верховний головнокомандувач у нас президент.
Тому, годі сподіватися, що, навіть, наступний парламент щось зможе змінити.

Ще раз нагадаю, що наше капітулянтське замирення цілком заспокоїть "стурбовану світову громадськість". Третій рівень санкцій, дії якого мусили б тривати до липня наступного року, цілком можуть бути зняті за місяць-другий.
Питання Криму в контексті сепаратних домовленостей виявляється в осяжному майбутньому безперспективним.


йолка
№ 1451454 вiд 2014-09-16 13:17:21

Недописувач (але Поціновувач)
№ 1451450 вiд 2014-09-16 13:03:35
Когда тебе лечат зуб, то некоторое время очень плохо и больно, но потом становится лучше. Пусть огласят весь список вариантов, прежде, чем дарить территории вместе с людьми неизвестно кому. Теперь сюда вернутся и те "беженцы", у кого на руках кровь украинцев. А кто им помешает? Где гарантии, что бандиты уйдут домой, в россию? Что не будут отжимать бизнес, воровать людей, отбирать машины? Как себя сейчас чувствуют тысячи людей в зоне ато, которые помогали армии и нацгвардии?
Никогда не думала, что скажу это, но уж лучше был бы янык. Все были бы живы и готовились бы к выборам 2015


Zorkin
№ 1451453 вiд 2014-09-16 13:14:41

Анатолій Гриценко
Такого в Раді ще не було. Янукович відпочиває
16 вересня 2014, 12:50
Голосування за путінський проект "спеціального статусу", за наполяганням Порошенка і Турчинова, відбулося у закритому режимі. Безпрецедентно закритому, небаченому раніше режимі. Під час голосування табло було мертвим, ніхто з депутатів не міг бачити, хто і як голосує. Лише наприкінці висвітилася цифра 277 – і Турчинов оголосив: закон прийнято. На всіх попередніх закритих засіданнях табло показувало хід голосування. Результати на сайті не оприлюднювалися, але депутати все бачили. Такого закритого голосування в парламенті не було. Ніколи. Янукович відпочиває...

Интересно будет глянуть как персонально проголосовали Юля, Тягнибок, Ляшко, Яценюк с Турчиновым.


Румпельштильцхен(...fon)
№ 1451452 вiд 2014-09-16 13:08:24

..кроль вчера опять начал шантажировать "зрадунавыход".. второй раз может и не прокатить..
зы.. а то шо шокозайцевая кампания провалится - то тока на это и надежа..
..и не важно на чию користь..


Румпельштильцхен(...fon)
№ 1451451 вiд 2014-09-16 13:05:22

йолка
..
..кста - а скока студентов недовоспитаных преподавателями поддерживают лнр/днр ?? ..есть хоть какието данные??..


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1451450 вiд 2014-09-16 13:03:35

Власне, Кроль вчора вірно сказав, що існує вибір між двома варіантами розв"язання проблеми - фуйовим та дуже фуйовим.

Ну і звичайно не факт, що ці домовленості протримаються хоч якийсь час, бо з того боку маємо йобнуту вату, яка вже кричить, що нічого не підписувала. Тоді і закону цьому дорога буде прямо на смітник. Хоча шоколадний блок голоси безумовно втратить, і вірогідно що на користь бойового підара.


Румпельштильцхен(...fon)
№ 1451449 вiд 2014-09-16 13:01:22

йолка
№ 1451429
..и "шо" канкретно тебя "достало"??..
зы.. памедленей.. я записую...


olma( Київ)
№ 1451448 вiд 2014-09-16 13:00:22

А що з ратифікацією Угоди?
Zorkin
№ 1451447 вiд 2014-09-16 12:59:48

Коли я голосував за Петручо В Один Тур, то я підтримував того, хто казав, що "АТО не повинно тривати місяці".

Так Петюня обещание выполнил. Сейчас сентябрь. АТО закончил за 2 с хвостиком месяца. А ПОБЕДИТЬ он не обещал ;-)
ЗЫ. Все таки хорошо, что изрядно порыв тогда инфу, я за Петюню не голосовал в первом туре. Петюна не боец, Петюня торгаш. Он спокойно подсчитал, что зафиксировать убыток будет дешевле чем вести войну дальше. А то что это унизительная сделка...в бизнесе эмоций быть не должно.


Румпельштильцхен(...fon)
№ 1451446 вiд 2014-09-16 12:59:13

..".. Не заздриш Порошенку ? Та у нього все в шококаді ! На відміну від ."..
.!!!!..- фраза дня..


Румпельштильцхен(...fon)
№ 1451445 вiд 2014-09-16 12:56:58

ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1451443
..+1..
зы.. да и раньше особо выбора не было,.. точнее выбор тотже...


Румпельштильцхен(...fon)
№ 1451444 вiд 2014-09-16 12:55:44

..".. Комерсант вже пише новини:
В Донецкой и Луганской областях Украины появится народная милиция.."..
..интересно какая будет у "них" ГАИ..??../или гибдд..??./


ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1451443 вiд 2014-09-16 12:52:14

Ну що?
Виявляється, що осбливого вибору то і немає.

Залишається або Громадянська позиція - Демальянс
або Самопоміч.

P.S. Хібо що ще впасти Юлі на груди: пробач, мамцю!
:-)

P.P.S. Ще ВОС і Ляшко.

:-)


йолка
№ 1451442 вiд 2014-09-16 12:47:16

RIP Украина(


ПапараЦЦі ХрєнOFF
№ 1451441 вiд 2014-09-16 12:45:27

2 Yorik
№ 1451430

"Але продовження війни - не менша жо."

"Продовження війни"?
Вибач, але Шоколадний ані дня не воював.
Він здавав країну з першого ж дня свого президентства!
Тобі нагадати про "несподіване" і потім ще й пролонговане на 3 доби 10-денне "одностороннє припинення вогню", після якого в бойовиків з'явилися танки та інша важка техніка?
Нагадати про Медведчука на переговорах?

Коли я голосував за Петручо В Один Тур, то я підтримував того, хто казав, що "АТО не повинно тривати місяці".
Я голосував за активні дії з наведення конституційного порядку. І для цього у леґітимного і законно обраного президента тире верховного головнокомандувача БУЛИ УСІ ВАЖЕЛІ.
Натомість ми продовжили ховатися заформулювання "АТО", яка на той час, вже очевидно, була повномаштабною війною.
Але війну ми не визнавали. Воєнний стан ми не хотіли.
Ставки верховного головнокомандувача ми не створювали. За ситуацію на фронті ми не відповідали. Від наступних "хвиль" мобілізації ми відмовилися.
Натомість, ми навчилися розповідати казки про віртуальні перемоги, проводити паради, стягуючи туди війська і залишаючи техінку після параду під Києвом, завалили програму ротації військ, іґнорували, заради геніальних військових операцій втрати в живій силі і техніці і, що цікаво, у розробці операцій абсолютно іґнорували чинник Росії як сторони конфлікту.

А тепер ми говоримо, що "продовження війни - це жо"?

Правда у тому, що провина лежить не тільки на Шоколадному. Кулявлоб теж показав себе більше економічним віце-прем'єром, аніж ГОЛОВОЮ УРЯДУ і так само безпосередньо війною не займався.
Але, принаймні, країну не здавав.
У нас державних діячів немає. У нас політики "купи-продай".:-(((
olma( Київ)
№ 1451440 вiд 2014-09-16 12:42:27

Комерсант вже пише новини:

В Донецкой и Луганской областях Украины появится народная милиция.
----
А якже ЛНР ДНР, Новороссия?


VictorM( Львів)
№ 1451439 вiд 2014-09-16 12:37:36

16 вересня. Верховна Рада підтримала Президента Порошенка і прийняла Закон про амністію учасників збройних формувань на Сході країни (287 голосів "ЗА") та законопроект про особливий статус Донбасу (277 голосів "ЗА")


Урук-хай( Kyiv)
№ 1451438 вiд 2014-09-16 12:29:57

Andriy Shevchenko @ashevch

Відчуття по законах гнусні. З ініціативи Президента і руками Ради Донбас зливають. Відчуття - майже як 16 січня


ЄЭ
№ 1451437 вiд 2014-09-16 12:27:32

Як можна фінансувати лугандон не збираючи там податків ?
Урук-хай( Kyiv)
№ 1451436 вiд 2014-09-16 12:25:09

PEPSI( Merkury)
№ 1451433
А президент Хорватии сливал сербам Хорватию? Отож.


Урук-хай( Kyiv)
№ 1451435 вiд 2014-09-16 12:24:20

Andriy Shevchenko @ashevch

У таємному режимі Порошенко та Турчинов протянули закони про особливий статус (277) і амністію (287)


Ironbelly( LMW28IF)
№ 1451434 вiд 2014-09-16 12:24:10

А зараз дружненько не ратифікуємо асоціацію. Хулє.


PEPSI( Merkury)
№ 1451433 вiд 2014-09-16 12:24:01

Подивися трохи на Балканські війни. Сербія-Хорватія. Загальні втрати 20 тисяч чоловік. Армія Сербії – на початку 170 тис проти 50 тис у Хорватії. Потім станом на 1995 рік воювало вже 130 тис ЗСУ Сербії проти 250 тис ЗСУ ХорватіЇ/Боснії.
Висновок: зібратися та разом дати люлєй можна будь-кому.Урук-хай( Kyiv)
№ 1451432 вiд 2014-09-16 12:23:42

блядь
спонсировать террористов лугандона ...
даже молдаване приднестровье не спонсируют
пиздец


ЄЭ
№ 1451431 вiд 2014-09-16 12:21:12

Не заздриш Порошенку ? Та у нього все в шококаді ! На відміну від .


Yorik
№ 1451430 вiд 2014-09-16 12:18:46

Мдя, закони про статус територій і амністію - глибока жоппа, що в підсумку з відтермінуванням асоціації є програшем всієї кампанії. Але продовження війни - не менша жо. Як правильно вирулити - х.з.. Не заздрю я президенту ... і нам всім.


йолка
№ 1451429 вiд 2014-09-16 12:14:31

Румпельштильцхен(...fon)
№ 1451427 вiд 2014-09-16 12:11:58
Я человек обычно спокойный. Но если меня достать, то кто не спрятался, я не виновата. Так что прячься (смайлики по вкусу)


Румпельштильцхен(...fon)
№ 1451428 вiд 2014-09-16 12:13:12

..до сих пор щщитаю шо армия...- Мало разбомбила!!
..ооочмало...(((
зы.. имхо


Румпельштильцхен(...fon)
№ 1451427 вiд 2014-09-16 12:11:58

..".. Представляю, как вата у меня на работе будет ржать над "тупыми хохлами".."..
..абидна..
..а это уже к "кролю"..


Румпельштильцхен(...fon)
№ 1451426 вiд 2014-09-16 12:10:37

..2/3 все равно будут на подконтрольной территории..
..вот туда и выедут (прийдется) нормальные...
зы.. остальные вопросы шокозайцу и авакову.. в ф-бук..


йолка
№ 1451425 вiд 2014-09-16 12:08:57

Представляю, как вата у меня на работе будет ржать над "тупыми хохлами", получая зарплату из их кармана, обвиняя при этом, как сейчас, что это армия все разбомбила на донбассе. Украина во всем виновата и кругом должна(Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Locations of visitors to this page
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.