OBSILF
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
RELOAD

Пошук в архiвах
Допомога
Шукати месаги за нiком Шукати слово Шукати з номера
по номер
Знайти останнiх месаг

Загалом месаг : 1574629 на 6662 сторiнках. Поточна сторiнка : 338.Batyj
№ 1561149 вiд 2019-10-28 20:13:38

запорожский порт ремонтировался, если мне не изменяет мой склероз, с инициативы и при непосредственном участии местного глав держадминистрации, которого конечно же уже уволили..


Batyj
№ 1561148 вiд 2019-10-28 20:11:33

ну вот,как и ожидпалось..

Під час тристоронніх переговорів про транзит російського газу через газотранспортну систему України українська делегація обговорювала з російською ймовірний перегляд перемоги у Стокгольмському арбітражі

https://www.depo.ua/ukr/politics/na-gazovikh-peregovorakh-ukraina-obgovoryuvala-z-rosieyu-pereglyad-stokgolmskoi-peremogi-nad-gazpromom-201910281052987


Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1561147 вiд 2019-10-28 19:58:32

шмалькальский премьер похвалився як вони долучились до ремонти аредрому в ЗП. І які в них амбітні плани ... совісті нуль :( ну хоч би посоромився.
Бля :( цікаво, на відкриття нового терміналу сам мальчік приїде розсказати шо то вони.


Хтось( Звідси)
№ 1561146 вiд 2019-10-28 19:48:24

Гугл застерігає )))

 

твіт Пристайко від сьогодні:

"Working two next days in #Mariupol. Government session, big investment forum at the initiative of @ZelenskyyUa, European and world financial experts, high-level diplomatic guests from #Lithuania and #Sweden. Important to speak about future of Ukraine in and with Eastern Ukraine."

 

якщо почати новий абзац з @ZelenskyyUa то гугл переклалає так :

 

"Робота два наступні дні у # Маріуполі. Сесія уряду, великий інвестиційний форум з ініціативи Російської Федерації

@ZelenskyyUa, європейські та світові фінансові експерти, дипломатичні гості високого рівня з # Литви та # Швеції. Важливо говорити про майбутнє України у та зі Східною Україною."Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1561145 вiд 2019-10-28 19:40:20

OlegSh
№ 1561144
да
"Верховний суд відправив на новий розгляд справу про перейменування вулиці Кремлівська на Героя України Сергія Синенка.
Верховний суд скасував постанову Запорізького окружного адміністративного суду від 17 лютого 2017 року і відправив на новий розгляд справу про перейменування вулиці Кремлівська на Героя України Сергія Синенка у Запоріжжі."


OlegSh
№ 1561144 вiд 2019-10-28 19:04:34

Дзержинський районний суд Кривого Рогу присудив чоловіку 1 рік обмеження волі умовно за статтею поширення символіки тоталітарних режимів.

Оксиморон :-)


Batyj
№ 1561143 вiд 2019-10-28 18:09:07

October 28th, 2019, 10:23 am
ГЕТЬМАН РУЇН? © (історико-безпардонний нарис)
.
Про це вже писали. Писали історики й публіцисти. Писали вчені та аматори. Писали й до, і після цьогорічних виборів. У 19-му столітті про це писав, навіть, Пантелеймон Куліш у «Чорній Раді». Писали, охкали, ахкали і вкрай дивувались несподіваному затьмаренню, яке накрило українців в той доленосний історичний момент становлення власної держави. Поохкаємо і поахкаємо й ми.

Collapse
Карочє, будь-які совпадєнія із сучасністю – випадкові й надумані. Бо наука під назвою «історія», то набір нікамунєнужних оповідань і адназначна повна фігня. Учить її не нада, бо то все брехня, бо історію пишуть «пабєдітєлі», бо вона явно і стопудово «прадажная дєвка імперіалізма» та обслуговує його інтєрєси. А хто її читає, вчить, аналізує, систематизує, співставляє факти, проводить паралелі, виводить аналогії – той прибацаний нєврастєнік, нєуравнавєшений провокатор та без сумнівів продався за гроші все тому ж цинічному шоколадному імперіялізму. А якщо коротко – він просто мудак. Бо «коли ж ви вже, сссyка, заткнетесь, умніки! Поначитувались завумних книг і всьо вам недогода! Еге ж, мабуть, добре жилось останні п`ять років? Ну, ета же нєвазможна тєрпеть! Проста спакойна живітє і занімайтєсь сваєй лічнай жізнью! Вам што, дєлать больше нєчєва?» І цю беззаперечну та істинну в своїй беззаперечній істинності істину ми з радістю підкріпимо історичною нафікнепотрібною побрехенькою. А то починають тут…

Далеке 17-те століття. Україна багато років охоплена вогнем. Майдан, очолений Богданом Хмельницьким, не виправдав сподівань простих людей і довів до затяжної війни з Польщею, до економічної стагнації й невизначеності. Хоча основним бонусом стало створення незалежної держави – Гетьманщини, раптова смерть Хмельницького виявилась несподіванкою і привела до влади наближені до нього олігархічні клани. Хитке становище, яке потребувало нових лідерів та величезних ресурсів, дало можливість очолити державу гетьману Виговському. Досвідчений політик та адміністратор, чудовий дипломат та воєначальник, Іван Виговський став просто знахідкою для молодої держави. Вміло обходячи гострі кути, постійно домовляючись, створивши антимосковську коаліцію із Західними союзниками (Гадяцька угода 1658р.), Виговський спромігся зупинити московську експансію і навіть розгромити ворога під Конотопом. Але не тут то було. Внутрішні реформи, які запровадив Виговський для посилення влади і отримання нових ресурсів для державного будівництва (ввів нові податки й мита – такі собі 1,5% військового збору, тощо) викликали опір серед «євробляхерів» низового козацтва. Плюс підвищеними тарифами були не задоволені й селяни. І пішло поїхало: «Барига! Марадьор! Кругом кумівство і корупція! На крові наживається! А сам з Москвою торгує! Липецька винокурня!» Все це підживлювалось та підбурювалось московською агентурою та московськими грошима, бо східний сусід аж ніяк не хотів втратити для себе такий ласий шматок, як Україна. Стомлений постійними звинуваченнями Виговський зрікся гетьманської булави. Але хаос та безлад продовжились з новою силою. Апогеєм всього цього абсурду стала Чорна рада 1663р. в Ніжині. Де і з`явився він – Іван Брюховецький.

Він був чудовим оратором й талановитим демагогом. Кажуть, що просив називати себе просто Ваня, і це всім подобалось. Сам був із низів й постійно наголошував на тому, що він «прастий парєнь із народа», що він «такой как всє». Виголошуючи промови та знімаючи емоційні відосіки, він став дуже популярним в мережі та серед «простого наріду». «Велике лихо коїться старшиною, – говорив Брюховецький, – гетьман та полковники і усі менші старшини усі міста, містечка й млини поділили самі поміж собою та володіють ними свавільно! Тому прийде весна саджати будемо! Ні обіцянок, ні пробачень! Зробимо їх разом! Кожен з нас – гетьман!». Проголошуючи зменшення «тарифів», загальну рівність та обмеження влади старшини, він ще додатково заручився підтримкою московського Царя та деяких олігархів. З допомогою «уставшого ат вайни» народу та під вигуки «Аби не Виговський!» Брюховецького тріумфально обирають Гетьманом.

Піднявши над головою булаву він миттєво концентрує владу в своїх руках, прибираючи конкурентів та пояснюючи це тим, що «я нікаму нічєво не должен!» Опозиція під ревіння вдоволеного натовпу – обезкровлена, а «свинарчуки» Виговського – Яким Сомко та Василь Золотаренко – страчені. Виконуючи свої підкилимні договорняки та маючи певні фінансові зобов`язання, Брюховецький іде на переговори з Москвою та вирішує з нею «дагаварітьса гдєта пасрєдінє». Додатково до підписаних раніше в Переяславі «мінських домовленостей», які ні попередники, ні Москва не збирались виконувати, він підписує нову «формулу Штайнмаєра» (Батуринські статті 1663р.). Ця угода суттєво обмежує суверенітет Гетьманщини, але цар такою «пасрєдіною» все одно не задоволений. Брюховецького обіцянками-цяцянками, погрозами та шантажем виманюють в Москву, де він здає з потрохами абсолютно все і в 1665р. підписує так звані Московські Статті. Цей договір скасовує українську політичну, адміністративну і фінансову незалежність, перетворюючи все в «юга-западний фєдєральний округ», Українська церква підпорядковується Московській, а в найбільших українських містах розміщуються залоги із «зельоних чєлавєчькав» та «апалчєнцев». Сам Брюховецький отримує титул: «Вашего царского пресвитлого величества благодетеля мого милостивого боярин й гетман верного войска вашего царского вирньій холоп й найнижший подножок пресвитлого престола, пресвитлого величества запорозкого ?вашка Брюховецкий». А тепер уявіть, якби на його місці виявився не «найвидатніший лідер сучасності», а просто якийсь дурачок? Західні союзники теж так подумали і, покрутивши пальцем біля скроні, підписали в 1667р. з Москвою сепаратний Андрусівський мирний договір. А також зняли всі санкції і з чистою совістю запустили Північний Потік – 2.

Всередині держави виявилось теж не все гаразд – побори збільшуються, безлад посилюється, на всіх посадах опиняються дружбани й соратники з Кварталу. При цьому Брюховецький настільки не встигає жити, що немає часу не лише до перукаря сходити, але й слідкувати за маєтками, якими він невпинно обростає. Проблеми накопичуються і гетьман стає поперек горла всім – і козацтву, і простолюду, і старшині. Хаотична політика, терор, здача державних інтересів, повний дипломатичний дилетантизм, кидання із вигуками «єслі нада я і пєрєд чьортам лисим стану на калєні» від одного союзника до іншого, приводять його на переговори до Правобережного гетьмана Дорошенка. Розмова, понти, погрози, сварка, «я ж гетьман, а нє лох какойта!». Дорошенко не роздумуючи приймає рішення, що «хуже нє будєт», захоплює й страчує Брюховецького. Без жодних сентиментів. Не врятувала ні охорона, ні колишній рейтинг, ні СБУ, яке не встигли запитати за «етава чьорта»… А в цю ж саму мить десь сідало сонечко за селом. Затьохкав соловейко в гаю. З поля йшли стомлені косарі. А в хаті накривала стіл розпашіла господиня. Україна жила своїм життям, переживши ще одного …як його? ...цький, ...ський. Блін, вже й прізвище стали забувати… Карочє…

Отже, падвєдьом ітогі!
Все, що написано вище – це повна туфта і профанація. Як можна все те, що було десь колись і дуже давно, порівнювати із сучасністю? Ну, реально – брєд! Ніколи не читайте книги по історії – це врєдно, опасно і заставляє мозок працювати. Після цього нєвозможно навіть «Свати» подивиться. Тому будьте дуже і дуже уважні, коли берете якусь книжку до рук – а вдруг там возмутітєльна єресь і Вас до кінця життя буде мучити якесь неймовірне відкриття, яке Ви зненацька зробите в своїй голові?
Ви ж не лох какойта?


sk( здалеку...)
№ 1561142 вiд 2019-10-28 17:58:46

тенніс
еліна виграла у плішкової. рік назад також на підсумковому останній матч грали. там також еліна перемогла
в їх групі зустрілись дві румунки (одна з канадським паспортом). переміг досвід. андреску буде зла. думаю що еліна та плішкова попадуть під роздачу...
кінець сезону, всі вже втомились, травми, нерви...
нічого не ясно крім компенсації у 4.7 млн якщо хтось виграє всі матчі. рік назад еліна була перша кому вдалось всі матчі виграти...


sk( здалеку...)
№ 1561141 вiд 2019-10-28 17:55:07

який податок на нерухомість?
про це давно говорять...
але ж наші депутати - основні власники нерухомості з квартирами/будинками у 1к+ квадратів...
жоден з них за таке не проголосує...
про зміну пдв - ще ющенко багато розказував...
є європейска практика - як податки платяться у європі - от так і потрібно робити а не вигадувати щось...


OlegSh
№ 1561140 вiд 2019-10-28 17:13:09

Наскільки я розумію, ПДВ це sales tax, ЄСВ це Меdicare/SocialSecurity тах. Тобто ЄСВ намагатимуться компенсувати податком на нерухомість. Але це ж локальний податок, а ЄСВ державний. Щось тут не стикується.


Voxa( м. Запоріжжя)
№ 1561139 вiд 2019-10-28 16:38:17

до речі, якшо подивитись на його пропозицію уважніше, то введення великого, реального податка на землю і відкриття ринку землі, буде максимально стимулювати посполитих цю землю збувати, шоб не платить податок.


Недописувач( але Поціновувач)
№ 1561138 вiд 2019-10-28 16:36:46

Ну власне, у своєму дописі цей кабінєтний учоний пише, що усвідомлює нереалістичний характер цих планів, але тим не менше пропонує їх у порядку обговорення (щоправда хз навіщо, коли виконати все одно неможливо).


Voxa( м. Запоріжжя)
№ 1561137 вiд 2019-10-28 16:36:14

Batyj
№ 1561136
там і далі цікавіше:

"Відмінити ЄСВ.
Максимально знизити податок на дохід фізичної особи.
Для компенсації, підняти податок на нерухомість, на землю та інші активи.
Покращити збір податків на нерухомість та інші активи.
Не чіпати ПДВ. Покращити його збір.
Продовжувати детінізацію економіки прямими і непрямими методами.
Надавати державну підтримку бізнесу тільки за умови роботи в білу та створення достатньої кількості робочих місць."


Batyj
№ 1561136 вiд 2019-10-28 16:18:09

Милованов предложил полностью отменить ЕСВ и компенсировать его налогом на недвижимость

Фото: УН?АН

Объясню очень просто. ЕСВ - главный налог, который наполняет пенсионный фонд (примерно 150 млрд плюс столько же компенсируется государством).

Налог на недвижимость - местный налог, который устанавливают местные органы власти, но, боясь бунтов, стараются держать его в минимальных пределах.

?так, что предлагает Милованов? Он предлагает собрать по недвижимости где-то 150 млрд грн. Если мы отбросим минимальное жилье, 5 млн семей на субсидиях, то получится, что 7-8 млн семей должны заплатить $6 млрд в год. По очень грубым подсчетам, дом в 100 квадратов обойдется владельцам в $5-6 тыс в год.

Что же, это выход, но очень сомневаюсь, что это улучшит социальную ситуацию в стране, где нет рынка аренды жилья, а половина частного сектора без кредитов, самостоятельно строит по 10-12 лет тот самый дом в 100-150 квадратов.

Есть еще один выход - просто отменить пенсии. Так, между прочим живет Китай, там просто нет такой проблемы, как пенсии. Но интересно мне было бы услышать нечто подобное от команды Зеленского.

Хуже всего то, что этого сумасшедшего министра никто не останавливает, и он генерирует безумие без каких-либо расчетов. Но зачем расчеты и какие-то дурацкие циферки? Он профессор - и пришел менять страну. А расчеты в таких случаях нужны только занудам, а не героям ток-шоу.olma
№ 1561135 вiд 2019-10-28 15:13:38

Yorik
№ 1561131
-----
Абсолютно точно. Х-йстанці просто ведуть Зе як сліпого і заганяють у пастки через цього мутого Єрмака, через обсє, ще когось з формулою Швайнгундера придумали. Було ясно ще влітку.

Ну це ж треба було додуматися - приїхати в те Золоте, і знімати розмови з добровольцями в Золотому на камери і намагатися зробити pr-шоу.
Є поняття нешкідливий дурень, але Зе - це шкідливий дурень.


Starik( Украіна, Київ)
№ 1561134 вiд 2019-10-28 15:13:23

Вариант OlegSh мне больше нравится :)


OlegSh
№ 1561133 вiд 2019-10-28 15:08:33

Voxa( м. Запоріжжя)
№ 1561127

З двома бітами варіанти: Так, Ні, Хуй Його Знає, Та Похуй :)


Voxa( м. Запоріжжя)
№ 1561132 вiд 2019-10-28 15:08:27

Starik( Украіна, Київ)
№ 1561128
ну блін,
1. мальчік - хароший або поганий.
2. Аваков - хароший або поганий.
бо перше автоматично із другого не очевидно.
тоді треба вводити умову, як constant
3. мальчік - хароший, Аваков - поганий.

Але все усугубляється тим шо насправді
4. мальчік - поганий, Аваков - поганий.

Як тут 1 бітом обійдешся?


Yorik
№ 1561131 вiд 2019-10-28 14:50:39

Недописувач( але Поціновувач)
№ 1561129
Ба, більше - вони чітко знають його больові точки й уміло на них давлять. Щоби зіграти на його пихатості та комплексах і вивести на дурнуваті рішення. Якби просто ржали і підйобували- то фігня


Sauron
№ 1561130 вiд 2019-10-28 14:44:09

Элина обыграла Плишкову в 2-х сетах в первом туре ?тогового.


Недописувач( але Поціновувач)
№ 1561129 вiд 2019-10-28 14:31:31

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]
№ 1561122 вiд 2019-10-28 12:40:42

Кацапня скоро вже відкрито буде всцикатися з клоуна та його підйобувати; власне, така його клоунська доля.


Starik( Украіна, Київ)
№ 1561128 вiд 2019-10-28 14:14:25

Voxa( м. Запоріжжя)
№ 1561127

0 - True
1 - False

одного бита обычно хватает :)


Voxa( м. Запоріжжя)
№ 1561127 вiд 2019-10-28 13:58:32

m1919( Київ - чемпіон!)
№ 1561126
ну неправда :) навіть якшо припутити твою терію, то біта повинно буть як мінімум два


m1919( Київ - чемпіон!)
№ 1561126 вiд 2019-10-28 13:21:06

2 Voxa
№ 1561110
Ти принципово на обробку інформації по одному питанню виділяєш 1 біт? Спробуй не пожаліти хоча б байту, процесор витримає :) І з"являться вілтінки


Batyj
№ 1561125 вiд 2019-10-28 13:10:18

28.10.2019 г.

Кратко факты "зеленгейта"
СБУ задержало 6 человек причастных к попытке подкупа членов парламентского комитета по финансам и налогам.
В руки СБУ попали свидетельства факта осведомленности первого заместителя депутатской фракции "Слуга народа" Александра Корниенко о многочисленных попытках подкупа депутатов.
Четыре (их четыре а не три, как сообщают СМ?) депутата от партии "Слуга народа", согласившиеся свидетельствовать в САП о фактах подкупа отказались от дачи показаний.


Хтось( Звідси)
№ 1561124 вiд 2019-10-28 12:48:24

2 Batyj
№ 1561121

тю, я написав щоб ти знав, що це інформаційна найобка...


PEPSI( Merkury)
№ 1561123 вiд 2019-10-28 12:44:16

пора-бы Зе уже сделать выводы и научиться формировать тоже ходы вин/вин.
Например: сказать "Путин -Хуйло" и "Стоп отвод! Мы не отдадим ни сантиметра своей земли".

Тем более что все военные експерты в один голос говорят о том, тчо позиционную войну Украина сейчас выигрывает.


PEPSI( Merkury)
№ 1561122 вiд 2019-10-28 12:40:42

вуаля

Песков: "...в Кремле в целом одобрили разговор Зеленского в Золотом4 и считают что миру на Донбасе мешают националисты"

вин/вин


Batyj
№ 1561121 вiд 2019-10-28 12:28:48

Хтось( Звідси)
№ 1561118 в

Ну ты с меня посмеялся?


PEPSI( Merkury)
№ 1561120 вiд 2019-10-28 12:15:04

всі 23 хв у Зелі на лобі написано "блеать! шо я здесь делаю? кто еті люди? нахуя оно мне надо"


PEPSI( Merkury)
№ 1561119 вiд 2019-10-28 12:13:41

подивився вчора відео про "мальчіка в золотом". БлеатЬ!
В москау не зря їдять хліб мальчікі-планіровщікі. Запроси мааааааленьке розведення-відведення військ, хоча-б на 20 метрів - половина країни (України) буде проти, половина за або похуй, і конфлікт ось він. А якщо це викличе загострення - вабще ахуєнно. А воно викличе. Бо ЗЕ лох, і в пастку вже заліз, а тепер крутиться як вуж на сковороді.
Чергова він/він пастка-пропозиція від москви (яка повинна згоріти нахуй за це, і за все інше).

Все це помножене на психологічний дискомфорт ЗЕ, коли треба займатись війною, військовими і смертями. Тут Арестович правильно колись підмітив. Це Зелю зрештою і погубить, аби не країну.:-(


Хтось( Звідси)
№ 1561118 вiд 2019-10-28 11:30:02

2 Batyj
№ 1561115

Це жарт. навіть сама повістка не так виглядає і текст не такий. Зараз це розганяють щоб посміятись з тих хто ведеться і самої ситуації з повістками Клоуна. На 4 справжні він не зʼявився.


Недописувач( але Поціновувач)
№ 1561117 вiд 2019-10-28 11:25:07

Не лиша ната, але і європузани останнім часом взяли моду змінювати правила під час гри - он македоніє та олбаніє наполегливо йшли до членства у європузанському союзі, виконували всі умови, але макрон несподівано сказав: "а от вам фуя!" - і виглядає так, що всьо.


Batyj
№ 1561116 вiд 2019-10-28 11:15:36

По ПДЧ, наскока я понял..

В нато предложили другой формат пдч фактически без утвержднния коесенсусом обязательств нато типа, вы все делайте, реформуйтесь, а там видно юудет и власть во франциях, германиях, венгриях поменяется..


Batyj
№ 1561115 вiд 2019-10-28 11:11:37

Ходил, завязуй. Вот что нада везде показывать


https://newsua.one/news/zelenskii-u-2014-roci-otrimuvav-povistku-ta-posmiyavsya-z-nei.html


Enfant terrible
№ 1561114 вiд 2019-10-28 10:39:36

Вова, по первой ссылке ходил?
вторая не реклама, а шоб понимать какое кино сняли по итогам поездки мальчика


Недописувач( але Поціновувач)
№ 1561113 вiд 2019-10-28 10:30:28

Щодо заявки на отримання ПДЧ - якщо клоуни незрозуміло чому вважають, що подана хз коли заявка і досі залишається чинною, то хай би не просторікували про це, а просто звернулися б з відповідним запитанням до нинішнього керівництва НАТО - і все стало б зрозуміло. Адже до того, що з цього приводу 3.143дить квортал, довіри нема - бо вже довели свою кваліфікацію;)


Batyj
№ 1561112 вiд 2019-10-28 10:28:06

Леша нахуй тут плесеневая реклама. Не нарывайся..


Voxa( м. Запоріжжя)
№ 1561111 вiд 2019-10-28 09:54:19

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1561107
тобто коли він оце зараз скрізь волає: "Давайте подавати заяву на ПДЧ" то він шо?
таки не зрозумів? чи зрозумів не до кінця? :)
чи він все зрозумів, а зараз тишком знущається над мальчіком? :)


Voxa( м. Запоріжжя)
№ 1561110 вiд 2019-10-28 09:24:28

m1919( Київ - чемпіон!)
№ 1561109
насправді мальчік хароший, то Акаков паганий? :)Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Locations of visitors to this page
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.