OBSILF Guestbook Rambler's Top100

Постукатися до Абатства (можливо, відчинять...)
Для єретиків - версія від о.Philus
Всі організаційні та технічні питання життєдіяльності Аббацтва обговорюються в фейсбучній келії.Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
RELOAD

Пошук в архiвах
Допомога
Шукати месаги за нiком Шукати слово Шукати з номера
по номер
Знайти останнiх месаг

Загалом месаг : 1602218 на 7351 сторiнках. Поточна сторiнка : 3256.

Петрович
№ 1470367 вiд 2015-02-09 13:28:08

Копіюю свій пост з ФБ сюдиНевеличкий звіт про допомогу абатства ордену св.ОБСІЛФу (obsilf.kiev.ua) нашій армії.
Шановні френди та френдеси, які побачивши гасло на фанатській розі будуть морщити носика та казати фі, как нєкультурна. ОБСІЛФ – це спільнота вільних людей, яких колись об’єднав футбол. Назва – то своєрідний стьоб, прикол. Вона і залишилась би таємницею тільки для ізбранних, але ця роза стала своєрідним бойовим знаменом – символом нашої скромної допомоги нашим бійцям. Вони обіцяли її свято оберігати, та пользуясь случаєм(с), повісити на ній пуйла. Ну то таке, аби живими повернулись…

Волонтерство затягує. Як і в будь-якій справі, не знаєш з чого почати. Згодом з’являється досвід. Коротко напишу про те, де що гарного надибав, про тих, хто допомагає армії та підарасів у штабі (с) Маsкі шоу. Про останніх буде друга частина марлєзонського балєту. Сьогодні відкриваються нові подробиці як керівники військових частин кидають на гроші бійців. Чекаю на інформацію.
Почну з того, що амуніція видається бійцю в розрахунку на сезон. Реально вона зношується за один бій. Далі – діставайте, де хочете. Про маразми по типу видачі зимових спальників влітку і навпаки – я промовчу. Таке на кожному кроці.

Бійцям потрібні були спальні мішки, маскувальні костюми – далматинці та кікімори, біноклі, компаси, карти, рюкзаки та інші військові прибамбаси. Невеличкий ліричний відступ. Якщо якась пика віщає про повну забезпеченість нашої армії усім необхідним – плюньте та розітріть. Дійсно, є забезпечені військові підрозділи. В реальному житті зазвичай призвали в армію – купуй усе сам.
Трохи про магазини з військовим знаряддям. Почав пошук з інтернету. Надибав на prof1group.ua Забирав у магазині Рекрутъ на Андріївському узвозі 2В. Далматинці близько 1000 грн., хоча красна ціна їм 400, спальники – близько двох тисяч. Правда спальники хороші, подвійні, американські. До -10 морозу їх можна розділити двом бійцям. Після надання довідки учасника АТО зробили знижку в 12%. Однак, я цю мережу і мережу Мілітарист не рекомендую. Ціни завищені у двічі і більше. І саме головне, за що потрібно пиз*ити ногами. Багато амуніції один в один з гуманітарки, яка надається війську безкоштовно. Тому, хто має вихід на наших законодатєлів. Потрібен закон, по якому уся допомога, що надходить армії була промаркована – не для продажу. Бійці цю допомогу бачать тільки на полиці військових магазинів за дурні гроші. І непогано було в визначити граничний рівень рентабельності. Кому війна, а кому – мать родна…

Магазин що порадував – на Ленінградській, прости Господи, площі. Перед яким БТР та військова кухня для антуражу. Ціни на порядок дешевші за prof1group.ua та Мілітарист. Якість – пристойна. Далматини – 400 грн., біноклі – біля 800. Які в інших мережах по 1500.
Тепер респекти.

За рекомендацію абатів ОБСІЛФу вийшов на волонтера Andrew Golovko. Він дав адресу фірми на Подолі, вул. Братська, 6. Шиють шикарні спальники. Теплі, не промокають. Суперові рюкзаки, маскувальні костюми. Спальники для бійців фірма продає за 410!!! грн. Аналогічні у вищезгаданих мережах – до півтори тисячі. Респект підприємству і Андрію особисто! Рекомендую!

Картографічна сотня
Ви будете здивовані, але багато частин елементарно не забезпечені топографічними картами. Боєць, що залишився живим після ізваринського пекла, виходив із оточення ночами, орієнтуючись по зорям. Ні картами, ні сучасною навігацією бійці забезпечені не були. Вийшов я на Картографічну сотню. Матеріали – ті, що треба. В тому числі свіжі знімки місцевості з космосу. Роздають безкоштовно.
А тепер про наших генералів. Картографічна сотня готова виділити за кошти спонсорів сучасні планшети з встановленими картами. Все, що потрібно від керівника частини – підписати заявку та поставити мокру печатку. Відмовився, по він бачите проти електроніки. Причому були проведені консультації з спеціалістами про безпечність таких пристроїв. Вони пасивні. В результаті пасивними виявились начальник прикордонної служби 10-ї мобільної прикордонної застави підполковник Пітько та начальник 10 прикордонного загону «Бортничі» полковник Тішков. Бійці кажуть, що тут справа не у безпеці гаджетів, а у тому, що вони пройдуть мимо вищезгаданих керівників.
Важливе зауваження. Намагайтесь передавати допомогу бійцям особисто в руки. Ні в якому разі не направляйте на військові частини. Ваша допомога потрапляє в частину на приход. І якщо потім, в кращому випадку вона потрапить до бійців – а це не завжди так, боєць несе матеріальну відповідальність. Тобто, якщо планшет таки попаде до бійця і він його зіпсує під час бою – буде призначено службове розслідування. Можуть і гроші вирахувати.
Респект Alex Farion, директору компанії Aeroscan, офіційному дистрибютеру навігаційних девайсів Garmin. Девайс, що по прайсу коштує біля 8000 грн. вони продали за 4300 з безкоштовно встановленими картами. Рекомендую!

Купити оптику, тепловізори рекомендую у одеській компанії Профоптика profoptica.com.ua Для бійців – суттєві знижки.

Після отоварення всім необхідним поїхали у частину за кількасот км. Окрема подяка Людмила Науменко за надане пальне. Перед частиною – вирубаний ліс. А далі – цікава історія. Вирубані сосни відвезли за сотні кілометрів в АТО на бліндажі. А чому не скористались місцевим лісом, що росте поруч? Правильно. Володар місцевого лісу дав на лапу генералу, щоб той ліс не чіпали. Більш того, бійцям забороняють рубати дерева, щоб зігрітись. СБУ-шники за цим пильно бдять. Була така історія. Бійцям кажуть, що сепари роблять вилазки із лісу в Луганській області. У них там схрони. І ніхто не може їх впіймати. Послали хлопців зачистити ліс. Тобто хлопці прочісують ділянку із штиркачками ланцюгом, у інших зброя напоготові. Металошукачів немає. Бійці прочесали весь ліс і нічого/нікого не знайшли. Хто думає – що це пара пустяков – уявіть собі, що у кожну секунду може вибухнути розтяжка чи міна. Потім вияснилось, що хазяїн лісу, у якого там мисливські угіддя, боявся ходити туди на полювання. І попросив одного з керівників, щоб дав команду прочесати ліс. Попросив явно не за спасіба.

Ще бійці просили передати. Воюють не самі забезпечені. У всіх – родини, по декілька дітей. Держава має забезпечити пільгами хоча б по комуналці, навчанню дітей.

Також респекти особисто від бійців Fozzey Metamorefozzey та Александр Педан за усіляку підтримку.


olma( Kyiv)
№ 1470366 вiд 2015-02-09 13:13:13

IGVAR
№ 1470363
----
З приводу перепусток в ЛНР-ДНР - це просто результати відсутності якої небудь концепції щодо населення під окупацією. Ну і разлолбайство.
Просто не знають, що і як далі.


VictorM( Львів)
№ 1470365 вiд 2015-02-09 13:12:50

Ironbelly( LMW28IF)
№ 1470362
підтверджую:
брат дзвонив, Миронівка і Луганське під Градами, БК біля Дебальцеве то саме, віз тяжкого 300-го, на трасі до Аретемівська попав під обстріл, благо цілий, машина не дуже. ну і ще працюють снайпери.


Nycolas
№ 1470364 вiд 2015-02-09 13:04:49

Ярема написав заяву про відставку...


IGVAR
№ 1470363 вiд 2015-02-09 12:57:16

TO olma( Kyiv) № 1470361 :
надеюсь что нет, да и по здоровью сомнительно...
пропуска нет и в ближайшем будущем не предвидеться - - "спасибо" Пастору ...
У меня , да впрочем и не только у меня, создалось впечатление, что украинская власть в лице РНБО помагает лугандонии сохранить мобресурс.
Ответят ли они за это? вряд ли...


Ironbelly( LMW28IF)
№ 1470362 вiд 2015-02-09 12:54:04
olma( Kyiv)
№ 1470361 вiд 2015-02-09 12:39:36

2 IGVAR -

ти часом не підпадеш під "добровільну мобілізацію" в ДНР?

Насправді це лише політично-медійний порожній факт, покликаний підняти підупалий дух в ДНР та замаскувати присутність російських військ в Україні?


SK( в степах україни...)
№ 1470360 вiд 2015-02-09 12:28:10

«Трагическая ситуация на Украине привлекает внимание и к другим затяжным конфликтам, в частности, к армяно-азербайджанскому конфликту, имеющему уже более чем двадцатилетнюю историю». Как передает «Вестник Кавказа», об этом на Мюнхенской конференции по безопасности заявил президент Азербайджана Ильхам Алиев.
---
да. під шумок азербайджан карабах поверне...


Хтось( звідси)
№ 1470359 вiд 2015-02-09 12:23:36

Відповідь "світовому злу"
https://www.youtube.com/watch?v=1TrmfQwxld8


olma( Kyiv)
№ 1470358 вiд 2015-02-09 12:22:23

Це печально, що Захід намагається тиснути на Х-ла можливістю постачання озброєння Україні.

Треба було давно її поставити, навчити персонал і тиснути на Кремль не самой можливістю продажу зброї Україні, а тиснути неодмінною перспективою її негайного застосування по військам Х-ла в Донбасі.

Х-йло без всяких дипломатичних équivoques обстрілював українську землю і українських солдатів Градами з території Ху-лостану, збивав БУКом пасажирський Боїнг, вводив і вводить цілими батальйонами техніку і лічний состав в донбасс. І вся російська військова розвідка, інші передові сили сидять в Донбасі практикуються.

P.S. Не подобаються мені звіти Міноборони про успіхи, знищення там чогось і водночас збільшення втрат наших хлопців за останні 3 дні.SK( в степах україни...)
№ 1470357 вiд 2015-02-09 12:15:54

вашінгтор-пост сказав що і так усі розуміли
меркель, до речі, на це натякала коли сама сказала що їх з оландом візит до хуйла - це "остання спроба"...
хуйло ж теж показує що у нього не всі дома. бо хуйлостан-бомбардувальник з ядерною зброєю над ламаншем декілька днів назад вже пролітав...
жирік в думі кричав що європейські міста потрібно бомбити? без згоди хуйла лідер фракції з трибуни парламенту навряд чи таке буде казати...


шубин
№ 1470356 вiд 2015-02-09 12:03:39

 


SK( в степах україни...)
№ 1470355 вiд 2015-02-09 11:54:19

про брєжнєва продовження історії таке:
з тих пір за ген-сєком "персональний унітаз" возили... :)


PEPSI( Merkury)
№ 1470354 вiд 2015-02-09 11:50:28

Недописувач (але Поціновувач)
№ 1470353
достаточно зажать яйца в тиски. Джавелины - антигуманно.


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1470353 вiд 2015-02-09 11:40:28

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]
№ 1470346 вiд 2015-02-09 11:02:48

Та не треба аналізів... як після зустрічі піде посрати, знизу, через каналізацію запиздячити джавеліном;)


Ironbelly( LMW28IF)
№ 1470352 вiд 2015-02-09 11:39:18

xliborob № 1470338
Пoчeкaємo нa 11.02. ...
_________
А потім до 11.03, потім до 11. 04, 11.05 і т.д. Так?


PEPSI( Merkury)
№ 1470351 вiд 2015-02-09 11:36:53

Orest Dniprovskiy( Україна, Київ, http://obsilf.io.ua/)
№ 1470349
похоже на то...
-----------------------
Меркель: в случае отказа России от мирного плана, Германия не будет препятствовать планам США по поставкам летального оружия на Украину.


шубин
№ 1470350 вiд 2015-02-09 11:34:55

http://uzoranet.livejournal.com/2077094.html
агонь


Orest Dniprovskiy( Україна, Київ, http://obsilf.io.ua/)
№ 1470349 вiд 2015-02-09 11:30:47

Как сообщило издание "Wall Street Journal" со ссылкой на серьезные дипломатические источники, Ангела Меркель выдвинула России ультиматум.
Или мирный план - или поставки оружия в Украину из США.


PEPSI( Merkury)
№ 1470348 вiд 2015-02-09 11:13:47

истеричкам на заметку:

"Действительно, времени у Путина осталось мало. Либо мирное урегулирование, либо решение ситуации военным путем (поставки вооружения, применение ракетно-тактических комплексов, авиации - благо с марта 2014 в Европу этого добра очень много притащили).

Думаю, Меркель чуть ли не впервые испытала отвращение от разговора с Путиным, а он в свою очередь - чуть ли не впервые понял, что по-хорошему не получится. Замять - уж тем более. Прекрасно понял, что скоро может потерять Ближний Восток (ИГИЛ, ХАМАС). Понял, что Европа и США готовы воевать, и на "понт" взять уже не получится. Но вариантов нет. Либо мирное урегулирование, либо военное, с последующим Гаагским трибуналом.

Не обижайтесь на Меркель - роль у нее такая, доброго полицейского. Если бы она сказала, что думает в лицо Путину - тот бы уже запретил все немецкое в России.

А финансами нам помогут все - и Европа, и США, мы не пропадем, это точно. Не смотрите сейчас на курс доллара - это временное явление.

Победа будет наша. Теперь в этом нет никакого сомнения.

Нам остается только ждать. Развязка не за горами.

Слава Украине!

Богдан Мирошников"


Невропатолог
№ 1470347 вiд 2015-02-09 11:09:36

PEPSI( Merkury)
№ 1470346 вiд 2015-02-09 11:02:48

Как же ты у него возьмёшь? Сказала ж мизулина или кто-то там из подобных, что у него и дырки нет- он же царь...


PEPSI( Merkury)
№ 1470346 вiд 2015-02-09 11:02:48

пора брать анализы у Хуйла


SK( в степах україни...)
№ 1470345 вiд 2015-02-09 10:42:47

Borys Filatov
10 год. ·
Короче.
Помните героев, которые пришили бороду "авиации ЛНР"?
Это опять они. Никакие не партизаны. Шмальнули "Смерчами".
Дословно: "Мы кинули двумя удочками по два червяка" ( с )
Давайте дождемся официальных заявлений, но парни не знают куда попали, потому что били по координатам.
Все.
Спокойной ночи и Героям Слава!


Voxa( м. Запорiжжя)
№ 1470344 вiд 2015-02-09 10:36:51

xliborob № 1470338,
насправді Джавеліни то лише приклад. Це то, чого йм може бути не дуже жалко, бо в них вже є новіші і потужніші.
Про безпілотники, засоби звязку і інше не летельно обладнання вже говорять більш ніж пів року, а окрім канадськой одежі ніхто нічого не дав :(


SK( в степах україни...)
№ 1470343 вiд 2015-02-09 10:34:08

до речі під час захоплення криму багато писали і про авакси що літали над румунією-польщею
нато кораблики в чорне-море заходили...
тут війна повним ходом - а ми про "джавеліни"...
імхо: розмови про зброю - "маньоври". захід робить усе можливе щоб не ескалювати ситуацію...
поточна ситуація, наскільки я розумію, така:
хуйло написав листа меркель з планом по врегулюванню ситуації. там була повна хуйня тому меркель швидко сказала що ти сам підписався у вересні під мінськими домовленостями - виконуй.
меркель швидко прилетіла - щоб тримати хуйла "тепленьким". бо воно постійн усим розказувало що воно до україни не має ніякого відношення...
зараз воно сказало "а", тому його змушують сказати "б"...
час грає на нас. нові санкції не за горами
меркель полетіла до обами не тільки про україну говорити, а також про зону вільної торгівлі шатати-європа, а це єкспорт газу із штатів у європу...
зі: колись казали що брєжнєв у європі коли сходив в туалет, спец служби забрали аналізи і захід зрозумів чим людина хворіє і скільки ще протягне...
сподіваюсь що по рожі хуйла на фото із зустрічі з меркельоландом спеціалісти зрозуміють які психічні розлади у "пацієнта" і як його "лікувати"...


Orest Dniprovskiy( Україна, Київ, http://obsilf.io.ua/)
№ 1470342 вiд 2015-02-09 10:12:06

У ніч з 7-го на 8-е лютого в Кривому Розі повалили три пам'ятники комуністичним діячам. Знесли пам'ятники Артему, Дзержинському та Карлу Лібкнехту


Danser
№ 1470341 вiд 2015-02-09 09:53:27

Не знаю, хто такий цей невловимий Ярчук, але дуже хочеться йому вірити:

"Р-н н.п. Донецк По месту базового хранения 7016-я БХиРВТ (*база хранения и ремонта военной техники) (*Адыгея, г.Майкоп ) нанесен ракетный удар большой мощности. По докладу с визуального осмотра уничтожено оба хранилища боезапаса, разрушены все места хранения техники и зап.частей. Накрыто место базирования техники с отгруженным БК. Л\с инженерной службы и охраны объекта не обнаружены. Потери л\с и техники уточняются."

http://oyblogg.blogspot.de/


Feodorit
№ 1470340 вiд 2015-02-09 09:49:44

xliborob № 1470338

Воюя с Россией нам в Украине не важно скажет Хуйло "ми пoпeрeджaли" или нет. Он, с "пєчaльнoй лoшaдью", и так свой словесный поток не контролирует.

> "Oтжe нa дaннoму eтaпi Єврoпa тa Штaти прoти хуйлa рaзoм, пiсля нaдaння збрoї пo-oкрeмo."

"Наконец у французского посла в Лондоне кончилось терпение, и он припер лорда Галифакса к стенке вопросом, исключающим двусмысленный ответ: «Мы выступаем, идете ли вы с нами?» Реакция английского кабинета — шедевр словесной эквилибристики: «Мы, конечно понимаем, насколько важно было бы для французского правительства иметь ясный ответ на этот вопрос. Однако сам по себе вопрос..."

Выглядит так, что на данном этапе Европа не против Хуйла и вопрос предоставления помощи вооружением выводит Европу на чистую воду.

"Премьер-министр Великобритании Невилл Чемберлен трижды летал к Гитлеру. Чемберлен, не боясь потерять лицо, сам набивался на встречу и терпел все выходки фюрера, который по ходу переговоров постоянно менял свою позицию."

На примере Чемберлена Меркель училась политическому искусству?
Мы не внимательно следили за Меркель раньше, какие у неё были успехи в международной политике?


SK( в степах україни...)
№ 1470339 вiд 2015-02-09 09:32:34

http://www.bbc.com/news/world-europe-31284873
репортаж ввс з окупованого вуглегірська...


xliborob
№ 1470338 вiд 2015-02-09 09:25:39

Мoя вiдпoвiдь усiм, xтo привiв aргумeнти зa нaдaння збрoї СШA Укрaїнi зaрaз.

1. Чoму йдeться прo т. з. джaвeлiни, a нe скaжiмo бeзпiлoтники дe сoлдaт сидить в oфiсi зa кoмпьтeрoм i прицiльнo (збeрiгaючи свoє життя тa життя цивiльниx у oкупoвaниx тeрiтoрiяx) з бeзпiлoтникa знищує oкупaнтa?

2. Гoлoвнa тeзa хуйлa сьoгoднi, oзвучeнa пєчaльнoй лoшaдью лaврoвим в Мюнxeнi - ми пoпeрeджaли: aмeрикaнцям лiзти булo нe вaртo, oт прилiзли i кoнфлiкт з вeликими жeртвaми. Тaкa пoлiтикa спрямoвaнa виклaсти для свiту oкупaцiю Укрaїни пoдiбним дo втручaння Штaiв в Сeрбiї: кoли увeсь свiт спoстeрiгaв зa "мьякo кaжучi" нe прaвильним знищeнням aмeрикaнцями сeрбiв. Спoстeрiгaв, прoтeстувaв i був "дужe стурбoвaний", aлe прoтидiяти нe змiг. Нaдaння збрoї СШA зaрaз пiдтвeрдить тeзу хуйлa i рoзкoлить нaшиx гoлoвниx сoюзникiв нa двa тaбoри. Цe нa руку хуйлу (вчoрa прo цe в iнтeрвью у Шпiгeлi скaзaлa тaкoж кoлишнiй мiнiстр зaкoрдoнниx спрaв при клiнтoнi Oлбрaйт).
Oтжe нa дaннoму eтaпi Єврoпa тa Штaти прoти хуйлa рaзoм, пiсля нaдaння збрoї пo-oкрeмo. Пiдкрeслюю: нa дaний мoмeнт.

3. Я пoгoджуюсь з бaгaтьмa aбaтaми прo нeoбxiднiсть нaдaння вiйськoвoї дoпoмoгу Укрaїнi. Вiйськoвoї дoпoмoги, a нe тiльки прoтитaнкoвoю збрoї.

4. Нe трeбa зaбувaти тaкoж, щo oфiцiйнo у нaс AТO. ДНР i ЛНР пoки щo oфiцiйнo тeoристичними oргaнiзaцiями у свiтi нe визнaннi. Oфiцiйнa oкупaцiя Рoсiєю Укрaїни нe визнaнa нe тiльки свiтoм, aлe й сaмoю Укрaїнoю. Oтжe для хуйлa Укрaїнa пoки бoриться прoти влaснoгo нaрoду. Пeрeкoнaний, якщo впeршу чeргу oфiцiйний Київ, СШA тa Єврoпa визнaють дe-фaктo oкупaцiю Рoсiєю Укрaїни, тo у вiйськoвiй дoпoмoзi (нaгoлoшую нa ДOПOМOЗI, a нe прoдaжi пeвниx видiв збрoї) нaм нe змoжe нixтo вiдмoвити.

Пoчeкaємo нa 11.02. ...


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1470337 вiд 2015-02-09 08:57:51

Та то захерченко готовился к переговорам - учил наизусть документы, присланные из москвы, и от умственного усилия случайно перданул... бывает.


OlegSh
№ 1470336 вiд 2015-02-09 05:02:20

LAZY
№ 1470335
Кiсiльoв скaжe, щo Oбaмa ядрьoну бoмбу кинув.


LAZY
№ 1470335 вiд 2015-02-09 00:37:12

http://timer.od.ua/news/v_donetske_progremel_sverhmoschniy_vzriv_396.html
https://pbs.twimg.com/media/B9WnS1aIEAEuUZ2.jpg:large

Если правда - то сука охуенно!


Румпельштильцхен(...fon)
№ 1470334 вiд 2015-02-09 00:06:51

..хто смотрит КАН??
..чем закончилось??..
..отрубился инет сссуки бля


OG( Москва, http://UkrainianSoccer.com)
№ 1470333 вiд 2015-02-09 00:04:20

та ж не москаль

Був там у 1984-му...


merson
№ 1470332 вiд 2015-02-09 00:02:00

берегслонофойкости)


OG( Москва, http://UkrainianSoccer.com)
№ 1470331 вiд 2015-02-09 00:01:52

Веселенькая серия пенальти завершила КАН2015


проходя
№ 1470330 вiд 2015-02-08 23:46:54

https://www.youtube.com/watch?v=OBBmzIW6GCs


та ж не москаль
№ 1470329 вiд 2015-02-08 23:42:16

OG
згадай молодість:
Втрачений Ужгород: підземний ресторан "Скала"

http://zakarpattya.net.ua/News/134932-Vtrachenyi-Uzhhorod-pidzemnyi-restoran-Skala


проходя
№ 1470328 вiд 2015-02-08 23:36:20

http://vk.com/video291297018_170886937?list=850f0356c69a7a239fСторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Locations of visitors to this page
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.