OBSILF Guestbook Rambler's Top100

Постукатися до Абатства (можливо, відчинять...)
Для єретиків - версія від о.Philus
Всі організаційні та технічні питання життєдіяльності Аббацтва обговорюються в фейсбучній келії.Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
RELOAD

Пошук в архiвах
Допомога
Шукати месаги за нiком Шукати слово Шукати з номера
по номер
Знайти останнiх месаг

Загалом месаг : 1615627 на 7686 сторiнках. Поточна сторiнка : 2715.

OG( Paris)
№ 1506953 вiд 2015-11-30 01:04:50

Вечная память.....


yagshamash
№ 1506952 вiд 2015-11-30 00:51:41

Рязанов помер.


OlegSh
№ 1506951 вiд 2015-11-30 00:46:13

Eтo п"ять (с) :-)

Селекторное совещание в так называемом "правительстве" Крыма транслировалось в прямом эфире телеканала "1 Крымский", однако трансляция была прервана из-за отключения электричества в здании крымского Совмина.


Урук-хай( Kyiv)
№ 1506950 вiд 2015-11-30 00:29:56

Bobb

Аркадий Бабченко
20 листопад о 18:15

Меня спрашивают, почему я не пишу про волнения дальнобойщиков и что я думаю по этому поводу.

"Мы не пятая колонна. Я люблю свою страну и ненавижу Америку. Многие из нас были участниками Антимайдана, но сейчас мы боремся за свои права и права всех россиян - введение платы за проезд фур ударит по всем потребителям " - лидер профсоюза дальнобойщиков Сергей Волощук.

Да ничего я не думаю.
Удачных выходных.Bobb
№ 1506949 вiд 2015-11-29 23:08:08

Местные москали, там хлопец в столице мордора пробует организовывать вещание канала дальнобойщиков через ютуб.. подсобите ему кабелем метров 50, любой 75-ти Омный кабель для спутникого тв покатит.. Вот его сообщение в твиттере:

https://twitter.com/cy_engineer/status/671050984995561472
---------------------------
Цинічний iнженер
‏@cy_engineer

Мог бы кто одолжить на время нормальную антенну на 27МГц? Нужно для проекта https://www.youtube.com/channel/UCWIBcswL2tBdiiF6c5XNJFQ/live


Valeriy
№ 1506948 вiд 2015-11-29 22:59:40

Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1506942 вiд 2015-11-29 21:20:34
Valeriy № 1506922,
потенціал видно шо є. Молодий, може чогось ще і навчиться
---------------------------------------
Он уже хорош и будет расти , но учат ли технике в командах мастеров в Украине ?
Лобановский до этого не опускался.Не царское это дело.
В Милане считали иначе и с Шевченко работали индивидуально. Может это было нетипично для 22 летних ( и старше)футболистов и Лобановский был прав и все должны работать всем колхозом ,оттачивая только лишь коммандное взаимодействие ?

Посмотрел краем левого глаза сюжет о Металлиста у Цыганыка и увидел как 11й номер Александрии делает эту же типичную ошибку с прогнозируемым результатом - с пяти метров бьет выше ворот.
Очень редко бывшие футболисты способны что-то внятное по этому поводу сказать пересичному вболивальныку.
Обычно так.
- Комметатор " Ну як же так .З п"яти метрів!"
- Эксперт " Да. Должен был забивать"Геть
№ 1506947 вiд 2015-11-29 22:11:34

Andriy Panchenkov
Yesterday at 9:11am ·
Я не знаю, як працюють спічрайтери Президента Порошенка, прем'єра Яценюка. Видно, що навколо них є професійні й навіть талановиті люди.

Майже десять років тому інша надзвичайно талановита людина написала текст промови для Президента Ющенка в День пам'яті жертв голодоморів і політичних репресій. Це був провідний спеціаліст Міністерства освіти, який опікувався викладанням української мови й літератури. Покійний нині Валерій Федоренко. якого багато хто з українських філологів по всій країні досі пам'ятає як непересічну людину з трохи іншого, якогось не меркантильного, не вжитково-побутового світу.

Він писав цю промову в себе в Міністерстві й давав читати колегам - і вони не могли читати, бо сльози починали душити вже з перших слів.
Це один з найсильніших риторичних текстів, які мені колись траплялися. Його треба пам'ятати, відтворювати й вивчати ще і ще.

Вічна пам'ять і Царство Небесне Вам, Валерію Леонідовичу! Вічна пам'ять і вічний спокій загиблим від Голодомору поколінням нашого народу, який Ви так щиро любили!


Промова Президента України Віктора Ющенка на Михайлівській площі

Вони вже тут.

Вони довго йшли.

Мільйони. Мільйони наших дідів, батьків, братів і сестер.

Рушили з неба їхні вози. Певно, хвилюються мами, щоб не забути ані найменшого – того рідного, найдорожчого, який знайшов свій спокій і тихо заснув на руках у Господа.

75 років іде за цим небом їхній Чумацький шлях – три, п’ять, сім, вісім чи то десять мільйонів невинних людей, сотні тисяч родів, вимерлих сіл, невідспіваних душ, закатованих, замордованих, непохованих доль.

Вони хочуть додому. Вони бачать ці вогники.

Вони вірять нам.

Бо ми – це їхнє непрожите життя.

Дорогий Український народе!

Браття і сестри!

Ми – разом. Сьогодні Україна і світове українство розпочинають вшанування 75-тих роковин найстрашнішої катастрофи – Голодомору 1932-1933 років.

Поминаємо кожну душу, кожну жертву, кожного мученика.

Досі не знаємо всього масштабу цієї трагедії.

Поволі – з пам’яті людей, з тих таємних архівів, з тих диявольських «окремих папок» – з’являється її смертельний лик.

...

Переламати хотіли всіх.

Проти нас ішло зло. Його ймення – геноцид. Свідома, спланована і втілена спроба упокорення нації.

Його організатор і виконавець – тоталітарний комуністичний режим. Це – головний убивця. Звиродніла зграя не мала жалю до жодного народу, кожну поневолену націю залили криваві ріки.

На нашій землі Сталін – за добре продуманим планом – обрав жертвою українське селянство як ядро, як основу, як опору народу.

«Без крестьянской армии не бывает и не может быть мощного национального движения. Национальный вопрос есть по сути дела вопрос крестьянский». У цій фразі Сталіна – відповідь на те, чому померли мільйони українців.

Терор був розгорнутий планомірно і послідовно. У 1932-33 роках у Кремлі відбулося 69 засідань Політбюро ЦК, на яких тільки по прямій постановці розглянуто 270 питань про Україну.

Вони працювали, не покладаючи рук. У пік Голодомору в Україні щодоби помирало 25 тисяч людей.

Ми маємо знати кожен факт, кожен наказ, кожне ім’я – від жертви до вбивць. Пошук правди не спинити, він не зупиниться.

Спочатку конфіскували продовольство. Потім військами оточили територію України і Кубані. Третину наших сіл занесли на «чорні дошки», їх перетворили на гетто голоду – задовго до Гітлера. Увесь урожай масово йшов за кордон, зерно, яке могло врятувати мільйони, переробляли на горілку.

Шансу не було. Люди почали їсти трупи.

Голодомор – не просто біль і рана. Це – чорна діра нашої історії, яка могла безповоротно поглинути не тільки Україну, але й будь-яку найменшу надію на життя.

Це – пік трагедії, втім він не єдиний.

Я прошу, щоб сьогодні ми згадали всіх.

Словом і молитвою прошу згадати наш державний провід, який 90 років тому проголосив і утвердив незалежність. Вони стали першою жертвою. З 800 членів Центральної Ради ліквідовані майже всі.

Я згадую розтерзаних, покалічених, принижених Твоїх поетів, мій народе. Тут, на цих майданах вони чули золотий гомін волі. Їм вирвали серце.

Я згадую Твою національну творчу, наукову, медичну і технічну інтелігенцію, яка опинилася в центрі масових арештів і систематичного терору. Їм щедро відвели квоту для смерті.

Я згадую наші знищені церкви і духовенство. Їх руйнували безжально, щоб добратися до самої душі і її віри.

Я згадую колосальні і немислимі жертви воєн. Цей смерч був здатен покласти нам край.

Тоталітаризм і більшовизм перервав в Україні історичний зв’язок – історичний зв'язок поколінь, духу, пам’яті, нашої ментальності, культури і нашої мови.

Посеред пошматованого і, по суті, підміненого народу був посіяний страх, чиє жниво збираємо і досі.

Звідси, від цього безконечного страху походять наші нинішні політичні і суспільні хвороби, боязнь повернутися до національного кореня, бо причетність до нього була причиною смерті мільйонів людей. Звідси походить наш важкий і складний шлях один до одного, до порозуміння і власне кажучи до єднання.

Злочини більшовизму і сталінізму тотожні злочинам нацизму і гітлеризму. Їхня природа – одна: людиноненависництво.

Настав час озвучити вимогу для світового засудження комуністичного терору, який вбивав нас і всі невинні народи на цьому просторі – росіян, кримських татар, білорусів, євреїв, поляків, болгар і сотні інших націй.

Усім нинішнім апологетам сталінізму я кажу прямо і твердо – ваші спроби приречені, виправдання не має і не буде, покайтеся за свій гріх. Це ваша моральна відповідальність перед країною і нацією.

Наш біль і гнів не одинокий.

Звідси, з Михайлівської площі у Києві, Україна звертається до всього світу, щоб об’єднати кожне зусилля проти тоталітаризму і нетерпимості до життя.

Наша трагедія – це застереження для всіх націй світу.

Не вивищуємо і не принижуємо свого горя. Слово співпереживання і скорботи кажемо кожній нації і, насамперед, тим, з якими спільно пройшли через усе комуністичне пекло. Наше серце – щире, любляче, небайдуже до вас. Станьте сьогодні поруч з нами.

Ми закликаємо світ визнати Голодомор 1932-33 років актом геноциду проти Українського народу і віримо, що таке визнання неминуче здійсниться.

Я дякую всім парламентаріям та урядам, які вже підтримали нас. Це – вияв солідарності, який Україна ніколи не забуде.

Історична справедливість, безумовно, настане.

Моє сьогоднішнє слово – не реквієм.

Моє слово – це гімн Українському народові, чия сила незнищенна. Він переміг смерть.

Супроти загрози тотального знищення - ми вистояли. Український народ переміг, бо перемогла його державність, постала його держава.

Ми вистояли завдяки мільйонам чесних людей, які не лише воювали за Україну, але й будували її своєю великою і щоденною працею.

Ми вистояли, бо воля, правда і життя творилися всіма – Донецьком і Львовом, Луганськом і Ужгородом, Севастополем і Одесою, Харковом і Тернополем, Полтавою і Луцьком, Дніпропетровськом та Івано-Франківськом, Сімферополем і Черніговом, Києвом і всією Україною.

Ми перемогли у вирішальній битві зі злом.

Сьогодні ми повинні перемогти у вирішальній справі – повернути Україні саму себе.

Наша найвища місія – відродження нації як єдиного, здорового і життєствердного організму, який охоплює весь Український народ без різниці поглядів, регіонального походження чи віри.

Наступний рік проголошений Роком пам’яті жертв Голодомору.

Це – не поминальна хода.

Це – воскресіння нашої пам’яті, очищення від лжі і скверни. Це – чиста і чесна праця, тільки вона допоможе навести справедливий національний і життєвий лад в Україні.

Ми повинні одягнути Україну у чисту сорочку і прибрати з її тіла символи тоталітарного режиму – можливо, нехай не за рік.

Ми мусимо ретельно віднайти і зберегти знання про кожну жертву Великого Голоду і встановити національні меморіали.

Ми маємо утвердити великий суспільний діалог пам’яті і, водночас, діалог перспективи – бо треба йти вперед, жити повноцінним життям великої сучасної європейської держави, діяти і прагнути до справжнього порозуміння.

Так ми утвердимо своє майбутнє, свій новий демократичний Основний Закон, свою свободу, своє право, свою любов один до одного, до рідної мови, рідної землі і нашої соборної долі.

Я прошу в Господа дати нам силу, щоб повернутися до самих себе.

Вони вже тут.

Вони дуже довго йшли.

Мільйони, мільйони, мільйони нас.

Це – не сльози.

Це посміхається маленький хлопчик на руках у Всевишнього.

Вічна пам'ять і слава Україні!


Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1506946 вiд 2015-11-29 22:09:54

Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1506941

я нe спoдiвaвся нa 66%... бiльшiсть - тaк, aлe нe тaк бaгaтo...


Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1506945 вiд 2015-11-29 21:58:15

ViA № 1506944,
не ну чого, он МЗ два місяці демонструє як буть аматорським коллективом


ViA
№ 1506944 вiд 2015-11-29 21:33:28

Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1506943
какие нах аматоры, вдруг и там "рукаСуркиса" окажется?
Только дворовые команды без тренеров и спонсоров, играют все кто захочет и как хочет. Если уж абсурд, то полный. Никаких полумер.


Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1506943 вiд 2015-11-29 21:24:48

mitridates № 1506911,
я не дуже зрозумів,
ти пропонуєш законодовчо заборонити приванту власність на футбольні клуби. Правильно?
Юридично як у власника відбирати?
Ну і далі, усі ФК переводимо до аматорів, так?


Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1506942 вiд 2015-11-29 21:20:34

Valeriy № 1506922,
потенціал видно шо є. Молодий, може чогось ще і навчиться


Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1506941 вiд 2015-11-29 21:18:52

Perfect № 1506936,
та ніхто на інше і не сподівіався.
якшо в менш ватних містах вибирають відвертих потвор, то про Маріуполь шо і казати :(


Убитый Енот
№ 1506940 вiд 2015-11-29 21:12:46

нет у этих восьми уровня, чем Волынь лучше Олимпика, или Череоморец?


mitridates
№ 1506939 вiд 2015-11-29 21:12:02

Ледниковый период. Пока не вымрет. Но еще долго их пораженные вирусом чумы тела будут отравлять окружающую среду. Могу привести десяток примеров радикального решения вопроса. Опыт человечеством наработан. Той же Рашей.Но гуманистам он не понравится.


mitridates
№ 1506938 вiд 2015-11-29 21:09:48

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1506936 вiд 2015-11-29 20:50:54

А что, собственно, изменилось? Они такие же, как и в Горловке, Макеевке и Донецке. Ледниуовый


mitridates
№ 1506937 вiд 2015-11-29 21:07:27

Jen
№ 1506935 вiд 2015-11-29 20:50:3

...в сегодняшних реалиях единственный шанс обеспечить хоть какой то уровень первенства...

Эээ??


Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1506936 вiд 2015-11-29 20:50:54


З Мaрiупoлeм усe зрoзумiлo
Jen
№ 1506935 вiд 2015-11-29 20:50:39

Убитый Енот
№ 1506934

20 команд будет порно покруче нынешнего. Представь себе вышку в которой играет 15 олимпиков ;)
8 клубов в 4 круга - в сегодняшних реалиях единственный шанс обеспечить хоть какой то уровень первенства.


Убитый Енот
№ 1506934 вiд 2015-11-29 20:31:57

медали можно.в.весенней части разыграть. 20 команд - 2 группы по 10 играют в один круг, затем плей-офф. Это всяко интереснее чем нынешнее порно.


mitridates
№ 1506933 вiд 2015-11-29 20:16:18
mitridates
№ 1506932 вiд 2015-11-29 20:15:55

Причина смерти - украинец


mitridates
№ 1506931 вiд 2015-11-29 20:15:20
mitridates
№ 1506930 вiд 2015-11-29 20:15:15

Як з"являлася вата в Україніmitridates
№ 1506929 вiд 2015-11-29 20:10:47

Убитый Енот
№ 1506928 вiд 2015-11-29 20:00:09

А я о чем? Но как же - очередные побрякушки светят...


Убитый Енот
№ 1506928 вiд 2015-11-29 20:00:09

а может этот чемпионат прекратить, а с весны начать новый, с укороченным регламентом и другим составом команд. Кому нужна такая премьер-лига, где команды.исчезают на ходу. Минус Металлург, Металлист , что там с Говерлой тоже непонятно.


che7
№ 1506927 вiд 2015-11-29 19:50:10

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1506914 вiд 2015-11-29 18:29:10

не чіпай прем'єра.


там такий домоклів меч вісить,досить серьозний. погроми, зах.монголи,у стані стогоднішнього стада, можуть швидко зробити. вониж міняють хвашистів кожного тижня.
як припече,може зіб'ють. чи дадуть 24 години втекти з Хмеймім.
он,у відритій пресі, впс провело великі навчання. масований удар та таке інше.
гірше, якщо іхній глонас наведе іх на нас. тоді може,можна буде брати попкорн.


PEPSI( меркурий)
№ 1506926 вiд 2015-11-29 19:33:44

по=бо


PEPSI( меркурий)
№ 1506925 вiд 2015-11-29 19:32:27

риба глухая
глухая риба
йому підказували
як треба

а він глухий
глухий як окунь
він не зловив мяча
по йому по*уй

кричали фани
кричали свої
а риба глуха
на роли її!

ото таке


Valeriy
№ 1506924 вiд 2015-11-29 19:14:23

До чого ж Риба все-таки вайлувате, неповоротке муділо... такі не досягають вершин.
----------------------
Если бы прыгал ногами вперед , по хоккейному , то отбил ьы лобивание , перекрыв корпусом удар . При таком действии вратаря Ковальца спасла бы подсечка ,но он , вробе бы еле успевал к мячу и для подсечки не было времени.Я Рыбке подсказал - прыгай ногами вперед , так как видел , что сейчас будет добивание .
Но рыбка глухой - не услышал.


ViA
№ 1506923 вiд 2015-11-29 19:09:17

OG( Paris)
№ 1506920
было бы странно, если бы он и не болел за "интригу" :)


Valeriy
№ 1506922 вiд 2015-11-29 19:08:36

Voxa( м.Запоріжжя)
№ 1506910 вiд 2015-11-29 17:50:16

забив кращий гравець тайму, справедливо
---------------------------------------
Не успел написаит в перерыве.
неправильно забил .Будет бить так дальше - будет бить из убойных позиций выше ворот.
Я чуть ощибся.Во втором тайме в такой же позиции с двух -трехт метров попал в перекладину.
Систематическая ошибка это его желание пробить рабочей ногой ,когда мяч идет на другую.Прострелы (т.е.сильные и резкие поперечные пасы ) надо замыкать дальней ногой.
Еще Дерлиз очень плох на правом фланге. Не первый матч уже ,хотя это его родная ,до недавнего времени , позиция.


ViA
№ 1506921 вiд 2015-11-29 19:08:04

Фоззі
№ 1506916
Комментирует то, что хочет видеть, а не то, что происходит на поле. Это уровень канала 2+2, а уровень максимум областного ТВ.


OG( Paris)
№ 1506920 вiд 2015-11-29 19:04:55

Фоззи

Уж больно комментаторы болели за "интригу"


PEPSI( меркурий)
№ 1506919 вiд 2015-11-29 19:01:32

З перемогою!


Недописувач (але Поціновувач)
№ 1506918 вiд 2015-11-29 19:01:25

До чого ж Риба все-таки вайлувате, неповоротке муділо... такі не досягають вершин.


OG( Нск Ол)
№ 1506917 вiд 2015-11-29 18:59:51

З перемогою!


Фоззі
№ 1506916 вiд 2015-11-29 18:56:37

Кто вторым сидит? Цихмейструк? По делу, речь поправить и будет толк.


Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1506915 вiд 2015-11-29 18:39:46

Мoсквa -- Трeтiй Рим!

Министр культуры России Владимир Мединский:

"Вне всякого сомнения, история России и история Европы - это одна история. Вообще история и культура России имеют те же корни, что европейские история и культура - это Древний Рим, Древняя Греция. В свое время русский царь Иван Грозный заказывал специальное генеалогическое исследование, из которого следовало, что он, Иван Грозный, является прямым потомком императора Августа Октавиана. Даже могу рассказать - каким образом. Август Октавиан много воевал, закончил свои войны в Египте. В Египте у него был сын, который потом хитрым путем добрался до Скандинавии, затем вместе с викингами - на Русь. Таким образом, идеологема "Москва - третий Рим" имела еще и прямое генетическое тому подтверждение."
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1506914 вiд 2015-11-29 18:29:10

Військовий літак РФ "помилково" залетів у повітряний простір Ізраїлю.

Aлe Нeтaньяху - нe Eрдoгaн....Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Locations of visitors to this page
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.